ΜΟΝΟΙ – εναντίων - ΟΛΩΝ

  • Δημιουργός θέματος skulos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
-GHOST ARMY- (Μόνοι εναντίων όλων..)

Κολακευτικές θα χαρακτήριζα τις εξελίξεις στον κόσμο Phi..
Πως αλλιώς θα μπορούσα άλλωστε να τις χαρακτηρίσω, όταν ξαφνικά ΟΛΟΙ, μας κάνουν την τιμή να ασχοληθούν μαζί μας.

Ξαφνικά η πρώτη (σε καρπαζιά) συμμαχία του κόσμου (πρώην RESTART ) η οποία μετά από το ξύλο που έφαγε πέρασε στην 6η θέση (νυν GΗΟSΤ-ΒUSΤΕRS) κατάφερε να συσπειρώσει όλες τις γειτονικές συμμαχίες και όχι μόνο ενάντιων μας..

Εάν αυτό δεν είναι τιμή για εμάς τότε τι είναι;

Ξαφνικά συμμαχίες όπως οι
LEGION
ΔΩΡΙΕΙΣ – ΙΩΝΕΣ
*Under Construction*
-ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ-
ΕΛΛΑΣ
GΗΟSΤ-ΒUSΤΕRS
**ΑΚΡΙΤΕΣ**
και καμιά δεκαριά Ακαδημίες βρέθηκαν να μας χτυπάνε..

Ο λόγος που ενώθηκαν όλοι αυτοί μαζί δεν είναι άλλος από τον φόβο..
Η εποχή των θαυμάτων πλησιάζει ολοταχώς.. και ενώ το παιχνίδι προστάζει η κάθε συμμαχία να αγωνιστεί μόνη της για την κατασκευή των θαυμάτων.. τα οποία θα κρίνουν και τον νικητή.. κάποιοι συμμαχούν και στρέφονται ενάντια της συμμαχίας των -GHOST ARMY-

Φυσικά η ένωση αυτή μας διαβεβαίωσε για ακόμη μια φορά.. ότι κάποιοι μας τρέμουν περισσότερο από όσο νομίζαμε..
Ότι κάποιοι μας θεωρούν πολύ πιο ικανούς από ότι νομίζαμε..
Ότι κάποιοι μας θεωρούν το μοναδικό φαβορί στην κατασκευή των θαυμάτων..

Αυτή η ένωση δηλώνει ότι οι παραπάνω συμμαχίες έχουν εγκαταλείψει την ιδέα της Νίκης..
Kαι απλά αφού αυτοί αδυνατούν.. είπανε να μην την πάρει και κανείς άλλος..
Δυστυχώς δεν θα τους κάνουμε την χάρη..

Κάπου εδώ θα ήθελα να ευχαριστήσω τους αντιπάλους μας..

Ευχαριστούμε παιδιά που μας δείξατε το ποιοι είμαστε..
Ευχαριστούμε που μας δηλώσατε τον φόβο σας.
Ευχαριστούμε που μας δίνετε την ευκαιρία να αποδείξουμε ότι μπορούμε να σταθούμε όχι μόνο ενάντια στην πρώτη(σε καρπαζιά) συμμαχία, αλλά ακόμη και ενάντια σε άλλες 10 συμμαχίες..

Μην ξεχνάμε ότι η αξία του Ηττημένου.. δίνει αξία στον Νικητή!

Καλές μάχες να έχουμε!


Gost-logo.gif
 

DeletedUser

Guest
Το πιο αστειο απο αυτα που ειπες ποιο ειναι οτι ειστε φαβορι για τα θαυματα (χαχαχαχα) ή οτι φοβομαστε μια συμμαχια που παιζει στα συνορα του κοσμου ...τα βρηκατε σκουρα και ηρθατε να παραπονεθειτε...η υπερ υπηρχε προ πολλου και δεν σχηματιστηκε με αποκλειστικο σκοπο τους -GHOST ARMY- .
Μια συμμαχια στα δυσκολα φαινεται και τωρα που βγηκαν στην αντεπιθεση οι GHOST-BUSTERS και αρχισατε να χανετε πολεις ,
μας δειξατε την πραγματικη αξια σας
Ευχαριστουμε που μας κανετε και γελαμε!!!
 

DeletedUser

Guest
Καταρχήν με λυπεί που ένα μέλος της Legion δεν έχει σωστό κριτήριο του ποιος είναι ποιος.. και ποιος γελάει με ποιον.

Προφανώς να μην γνωρίζεις την ιστορία της συμμαχίας σου..
Κάπου, κάπως, κάποτε, οι αρχηγοί σου.. αν και μέλη μιας μικρής ομάδας.. κατάφεραν και νίκησαν τους πολλούς..

Αυτό βέβαια είναι μια άλλη ιστορία..

Στο θέμα μας τώρα..

Θα σου δώσω μερικά στοιχειά για να γελάσουμε όλοι μαζί..

Θα συμφωνήσω μαζί σου ότι τις τελευταίες ημέρες μας βρήκατε λίγο απροετοίμαστους..
Είναι φυσικό άλλωστε όταν ξαφνικά φιλικές θάλασσες και φιλικές συμμαχίες, μέσα σε μια νύχτα γίνονται κόκκινες και αρχίζουν επιθέσεις..

Όλοι οι νοήμων παίχτες καταλαβαίνουν ότι τα στρατεύματα μας απουσίαζαν από κάποια σημεία και βρισκόταν σε άλλα μέτωπα..

Όπως και λογικό είναι, μέχρι να γίνει η ανασύνταξη της ομάδας και να κατανεμηθούν εκ νέου οι δυνάμεις μας..
να χαθούν και μερικές πόλεις..

Όλα όμως κάποτε τελειώνουν..

Στον μέχρι σήμερα πόλεμο, μεταξύ των δυο συμμαχιών..
Συμπεριλαμβανομένων και των πόλεων που χάσαμε τις τελευταίες ημέρες.. τα στατιστικά έχουν ως εξής:



EEHvAKt.png


Εάν αναλογιστεί κάνεις , πως πριν από μερικούς μήνες που ξέσπασε αυτός ο πόλεμος..
Eμείς βρισκόμασταν εκτός 20αδας..
Ενώ οι τρομεροί αντίπαλοι μας βρισκόταν στην πρώτη θέση της κατάταξης..

Και εάν αναλογιστεί επίσης ότι πάντα παίζαμε μόνοι μας..
Ενώ οι αντίπαλοι μας δεχόταν άμυνες και από τις φιλικές τους συμμαχίες..

Τότε καταλαβαίνουμε όλοι το ποιος είναι ποιος και ποιος γελάει με ποιον..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Το ιδιο που συνεβη τωρα , συνεβη και σε εσας .Οταν αρχισατε την επιθεση στους GHOST-BUSTERS τους πιασατε απροετιμαστους, τωρα πιασαν συμμαχοι απο αλλη συμμαχια εσας απροετιμαστους (στους πελοππονησος αναφερεσαι απ οτι καταλαβα).
Επισης στοχος δεν ειναι η νικη στα θαυματα για εμας , αλλα το να κατακτησουμε τον κοσμο με κατακτησεις και οχι με θαυματα , η ομαδα ειναι πιο σημαντκη φιλε μου.
Τι να κανουμε δεν μπορουν να μας ερχονται ολα μελι-γαλα στο παιχνιδι!!!
Μπορει να μην ειμαι στους LEGION καιρο , αλλα παρακολουθουσα το θεμα απο τοτε που αρχισε , δεν μπορεις να κρινεις εσυ το ποιος θα εχει αποψη για το θεμα.
Τα κατορθωματα σας κρατηστε τα για τον εαυτο σας , σημασια εχει τι συμβαινει τωρα!!!
 

DeletedUser13695

Guest
Τοσα ξερεις...τοσα λες,τιποτα παραπανω
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Σκύλε, δεν είναι ακριβώς έτσι τα πράγματα.
Θα πω 2-3 πραγματάκια που αφορούν μόνο τη Συμμαχία μου, τους ghost-busters. Το ότι θεωρείς πως όλος ο phi συνωμότησε για να χτυπήσει εσάς, τους ghost army, θα το αφήσω ασχολίαστο...

- Έχετε στρατολογήσει από εμάς κάμποσα άτομα και βρεθήκατε εύκολα στα νησιά μας.
- Εντοπίζατε πολύ γρήγορα (πολλές φορές γρηγορότερα κι από εμάς) τους ανενεργούς μας, αρπάζατε τις πόλεις τους και μας στριμώχνατε συνεχώς.
- Ήσασταν πολύ καλύτερα οργανωμένοι και συνεργαζόσασταν άψογα.
- Το σημαντικότερο: Είχαμε δύο ανοιχτά μέτωπα (εσάς και τους Υπερμαχητές), ενώ εσείς μόνο εμάς.

Αλλά κάποια στιγμή άλλαξαν τα πράγματα:
- Μαζευτήκαμε 4-5 άτομα στη Συμμαχία μου και πήραμε κάποιες πρωτοβουλίες για να αλλάξουν λιγάκι οι ισορροπίες
- Προωθήθηκαν ενεργοί στο μέτωπο εναντίον σας. (Σε αυτό βοήθησαν και οι legion με under που έδιωξαν τους Υπερμαχητές από τη γειτονιά μας και είχαμε μόνο εσάς απέναντί μας).
- Ανοιχτήκατε πάρα πολύ μέσα στους πυρήνες μας και από ένα σημείο και μετά βρίσκαμε εύκολους στόχους.

Επίσης: Δεν αναφέρεις κάτι σημαντικό.
Η αντεπίθεσή μας εναντίον σας ξεκίνησε πριν μπούμε στην Υπερσυμμαχία. Και τότε δεν λαμβάναμε καμιά βοήθεια από τους τωρινούς μας Συμμάχους. Μόνοι μας σας παίζαμε, με τη βοήθεια της Ελλάς, που είναι σαν θυγατρική μας.

Είστε λίγο στριμωγμένοι (όπως ήμασταν κι εμείς κάποτε), αλλά μην προσπαθείς να δημιουργήσεις εντυπώσεις λέγοντας μόνο αυτά που σε συμφέρουν.
 

DeletedUser14709

Guest
ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ....ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΩ ΣΕ ΑΥΤΑ.ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ 3 ΠΛΕΥΡΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ.......ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ 45(ΚΑΘΑΡΗΣΑΜΕ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ) ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ 55.

ΕΣΥ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΛΕΜΑΣ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΓΚΟΣΤ ΜΠΑΣΤΕΡΣ.ΕΧΕΙΣ ΕΝΑΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΜΕ ΤΙΣ ΤΡΕΙΣ ΠΛΕΥΡΕΣ ΣΟΥ ΚΑΛΥΜΜΕΝΕΣ.ΕΧΕΙΣ 93 ΜΕΛΗ ΚΑΙ ΟΙ ΓΚΟΣΤ ΜΠΑΣΤΕΡΣ 52.ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΠΗΡΕΣ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ.

ΕΜΕΙΣ ΣΑΝ UNDER CONSTRUCTION ΕΙΜΑΣΤΕ 24 ΜΕΛΗ ΜΕ ΣΥΝΘΗΚΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥΣ ΓΚΟΣΤ ΜΠΑΣΤΕΡΣ (52 ΜΕΛΗ) LEGION (59 ΜΕΛΗ) ΚΑΙ ΔΩΡΙΕΙΣ ΙΩΝΕΣ (39 ΜΕΛΗ)....ΣΥΝΟΛΟ ΥΠΕΡ 174 ΜΕΛΗ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΠΟΛΕΜΑΓΑΜΕ ΜΟΝΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΩΡΙΕΙΣ.......Η ΑΝΤΙΠΑΛΗ ΥΠΕΡ ΗΤΑΝ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (74 ΜΕΛΗ) ΑΚΡΙΤΕΣ (54 ΜΕΛΗ) ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΔΙΑ (74 ΜΕΛΗ) ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟΙ (72 ΜΕΛΗ)
ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ (34 ΜΕΛΗ) WOLFLIGHT (33 ΜΕΛΗ) ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΣΥΜΜΟΡΙΑ (22 ΜΕΛΗ) ΓΚΟΣΤ ΑΡΜΥ (93 ΜΕΛΗ) ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΙ ΥΠΕΡΜΑΧΗΤΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΛΥΘΗΚΑΝ ΑΚΟΜΑ (95 ΜΕΛΗ).....ΣΥΝΟΛΟ 551 ΜΕΛΗ.....

ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΜΕΙΣ 24 ΑΤΟΜΑ ΜΕ 174 ΜΕΛΗ ΣΥΝΟΛΟ ΣΤΗΝ ΥΠΕΡ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ 551 ΜΕΛΗ......ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.....ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΩΣ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ.....

ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΧΑΜΕ 3-4 ΠΑΙΧΤΕΣ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΥΡΗΝΑ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ 25 ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑΤΕ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΤΕ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΗΡΑΤΕ 4 ΠΟΛΕΙΣ.....ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΓΚΙΑ........ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΝΕΑ ΕΞΕΛΗΞΗ.....ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ ΜΑΣ WAR82......ΕΝΑΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΗΝ 25 ΚΑΙ 2 ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΣΑΣ-ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΠΥΡΗΝΑ ΣΑΣ.....ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ 7 ΠΟΛΕΙΣ....ΚΟΙΝΟΣ ΣΑΣ ΓΛΕΝΤΑΕΙ ΕΝΑΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΚΑΙ ΦΟΒΑΤΑΙ ΟΛΗ ΜΑΣ Η ΥΠΕΡ;ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΕ ΤΑ ΟΣΑ ΛΕΩ,ΣΚΕΨΟΥ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ.

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΣΑΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 24 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΟΛΟ ΤΟΝ ΣΕΡΒΕΡ ΚΑΙ ΑΣ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΑΡΙΘΜΟΣ 551 ΑΤΟΜΑ....
 

DeletedUser

Guest
ΜΠΡΑΒΟ ΣΚΥΛΕ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΤΑ ΕΓΡΑΨΕΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ????
ΜΑΑΛΟΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕΣ ΑΡΚΕΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ...
ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ Μ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ ΑΠΟΨΕ.......
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser

Guest
Επισης στοχος δεν ειναι η νικη στα θαυματα για εμας , αλλα το να κατακτησουμε τον κοσμο με κατακτησεις και οχι με θαυματα , η ομαδα ειναι πιο σημαντκη φιλε μου.
Είδες που έρχεσαι στα λόγια μου..
Έλα να βγαίνουν οι αλήθειες, σιγά, σιγά....
Το ίδιο είπα και εγώ.. ότι δεν θα κάνετε τα θαύματα..
Που διαφωνούμε λοιπόν;

Τοσα ξερεις...τοσα λες,τιποτα παραπανω
Ok.. ότι πεις ..

Σκύλε, δεν είναι ακριβώς έτσι τα πράγματα----------------------------- Είστε λίγο στριμωγμένοι (όπως ήμασταν κι εμείς κάποτε), αλλά μην προσπαθείς να δημιουργήσεις εντυπώσεις λέγοντας μόνο αυτά που σε συμφέρουν.
Αν και ο άμεσα θιγόμενος από τα παραπάνω σχόλια.. είσαι ο μοναδικός που απάντησε με ήθος και επιχειρηματολογία... οφείλω να σου το αναγνωρίσω..
Όσο για το εάν προσπαθώ να δημιουργήσω εντυπώσεις.. Μην ξεχνάς ότι και οι εντυπώσεις είναι θεμιτές σε έναν πόλεμο.

ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ....ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΩ ΣΕ ΑΥΤΑ.
Σε έφτιαξα έτσι..
Με παραδέχεσαι;

ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ 3 ΠΛΕΥΡΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ.......ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ 45(ΚΑΘΑΡΗΣΑΜΕ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ) ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ 55.
Και πολύ καλά κάνατε..
Μπράβο σας!
Μόνο που σου διαφεύγει κάτι..
Και εμείς στην 44 ξεκινήσαμε..
Καθαρίσαμε την 34
Καθαρίσαμε την 33
Καθαρίζουμε την 43
Και συνεχίζουμε τις σκληρές μάχες μέσα στην 44
Μήπως νομίζεις ότι κάποιος μας έκανε δώρο 4 θάλασσες;

ΕΣΥ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΛΕΜΑΣ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΓΚΟΣΤ ΜΠΑΣΤΕΡΣ.ΕΧΕΙΣ ΕΝΑΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΜΕ ΤΙΣ ΤΡΕΙΣ ΠΛΕΥΡΕΣ ΣΟΥ ΚΑΛΥΜΜΕΝΕΣ.ΕΧΕΙΣ 93 ΜΕΛΗ ΚΑΙ ΟΙ ΓΚΟΣΤ ΜΠΑΣΤΕΡΣ 52.ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΠΗΡΕΣ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ.
Τα είπαμε παραπάνω..
Οι τρεις πλευρές καθαρίσανε μόνες τους..
Τα 93 μας μέλη είναι με 100 πόλεις ο καθένας και οι ΕΛΛΑΣ δεν υπάρχουνε απλά για εσάς..
Πάμε παρακάτω..

ΕΜΕΙΣ ΣΑΝ UNDER CONSTRUCTION ΕΙΜΑΣΤΕ 24 ΜΕΛΗ ΜΕ ΣΥΝΘΗΚΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥΣ ΓΚΟΣΤ ΜΠΑΣΤΕΡΣ (52 ΜΕΛΗ) LEGION (59 ΜΕΛΗ) ΚΑΙ ΔΩΡΙΕΙΣ ΙΩΝΕΣ (39 ΜΕΛΗ)....ΣΥΝΟΛΟ ΥΠΕΡ 174 ΜΕΛΗ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΠΟΛΕΜΑΓΑΜΕ ΜΟΝΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΩΡΙΕΙΣ...
Δηλαδή είχατε απλά μόνο έναν αντίπαλο..
Είπα και εγώ..
Λίγο τρομαχτικά μου τα περιέγραψες, πιο πάνω.

Η ΑΝΤΙΠΑΛΗ ΥΠΕΡ ΗΤΑΝ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (74 ΜΕΛΗ) ΑΚΡΙΤΕΣ (54 ΜΕΛΗ) ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΔΙΑ (74 ΜΕΛΗ) ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟΙ (72 ΜΕΛΗ)
ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ (34 ΜΕΛΗ) WOLFLIGHT (33 ΜΕΛΗ) ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΣΥΜΜΟΡΙΑ (22 ΜΕΛΗ) ΓΚΟΣΤ ΑΡΜΥ (93 ΜΕΛΗ) ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΙ ΥΠΕΡΜΑΧΗΤΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΛΥΘΗΚΑΝ ΑΚΟΜΑ (95 ΜΕΛΗ).....ΣΥΝΟΛΟ 551 ΜΕΛΗ.....
Από τα οποία, να θυμίσω ότι εσείς πολεμούσατε, σύμφωνα με τα λεγόμενα σου, μόνο τους ΔΩΡΙΕΙΣ..
Οπότε η αντίπαλη ΥΠΕΡ που επικαλείσαι και κακός μας έχεις μέσα, μιας και ποτέ δεν ανήκαμε σε καμιά ΥΠΕΡ.. σας πολεμούσε φανταστικά!

ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΜΕΙΣ 24 ΑΤΟΜΑ ΜΕ 174 ΜΕΛΗ ΣΥΝΟΛΟ ΣΤΗΝ ΥΠΕΡ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ 551 ΜΕΛΗ......ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.....ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΩΣ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ.....
Φυσικό είναι να μην μπορείς να το καταλάβεις μιας και μας κατατάσεις σε μια ΥΠΕΡ που δεν ανήκαμε ποτέ..
Δεν είχαμε ποτέ κοινό φόρουμ με κανέναν..
Δεν είχαμε ποτέ τους ίδιους αντιπάλους με κανέναν..
Δεν βοηθούσαμε ποτέ, είτε αμυντικά, είτε επιθετικά , κανέναν..
Ελπίζω τώρα να το καταλάβεις!

ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΧΑΜΕ 3-4 ΠΑΙΧΤΕΣ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΥΡΗΝΑ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ 25 ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑΤΕ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΤΕ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΗΡΑΤΕ 4 ΠΟΛΕΙΣ.....ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΓΚΙΑ...
Το ότι διαθέτουμε παίχτες μέσα στην 25 είναι μετά από την συνένωση με μια μικρότερη συμμαχία η οποία και έχει κάποιες πόλεις εκεί..
Ποτέ δεν μετακινήθηκε ο βασικός κορμός μας στην 25..
Όσο για τις πόλεις που επικαλείσαι.. μου είπανε ότι δικοί σας παίχτες τις δώσανε στα νέα μέλη μας τα οποία και συνεργαζότανε από πριν..
Μεταξύ μας δεν είχαμε ποτέ εχθρική συμπεριφορά, μιας και είχε προηγηθεί συμφωνία με τον αρχηγό σας για ουδέτερη στάση..
Καλό είναι λοιπόν πριν μας κατηγορήσεις για κάτι.. να μάθεις πρώτα τα του οίκου σου..

ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΝΕΑ ΕΞΕΛΗΞΗ.....ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ ΜΑΣ WAR82......ΕΝΑΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΗΝ 25 ΚΑΙ 2 ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΣΑΣ-ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΠΥΡΗΝΑ ΣΑΣ.....ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ 7 ΠΟΛΕΙΣ....ΚΟΙΝΟΣ ΣΑΣ ΓΛΕΝΤΑΕΙ ΕΝΑΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΚΑΙ ΦΟΒΑΤΑΙ ΟΛΗ ΜΑΣ Η ΥΠΕΡ;ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΕ ΤΑ ΟΣΑ ΛΕΩ,ΣΚΕΨΟΥ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ.
Αυτό λέω και εγώ..
Συγκέντρωσε λίγο τα όσα λες.. σκέψου λίγο και θα δεις..
Εάν οι 7 πόλεις που πήρε ο δικός σας από τις 10 που είχαμε εκεί μετά από συνένωση είναι ο πυρήνας μας και η μεγάλη επιτυχία σας..
Τι να πω.. σάς βγάζω το καπέλο!
smiley_emoticons_seb_zylinder.gif


ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΣΑΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 24 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΟΛΟ ΤΟΝ ΣΕΡΒΕΡ ΚΑΙ ΑΣ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΑΡΙΘΜΟΣ 551 ΑΤΟΜΑ....
Τώρα πόσους έχετε απέναντι σας δεν μου είπες;

ΜΠΡΑΒΟ ΣΚΥΛΕ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΤΑ ΕΓΡΑΨΕΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ????
ΜΑΑΛΟΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕΣ ΑΡΚΕΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ...
ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ Μ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ ΑΠΟΨΕ.......
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
mri8UzB.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser14709

Guest
ΛΕΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑΤΕ ΚΑΜΙΑ ΥΠΕΡ....ΩΡΑΙΑ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ....ΓΙΑ ΜΑΣ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΚΟΚΚΙΝΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΕΣΤΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΠΙΘΕΣΗ....ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑΤΕ.....ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ 35 ΕΙΧΑΝ ΒΑΛΕΙ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ ΟΙ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ ΣΕ ΕΜΑΣ ΑΛΛΑ ΑΜΥΝΕΣ ΑΠΟ ΠΑΙΧΤΗ ΣΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΗΣΩ,ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΥΠΕΡ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΟΙΝΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΛΛΑ 8 ΩΡΕΣ ΜΑΚΡΥΑ ΞΕΡΕΤΕ ΣΕ ΠΟΙΑ ΠΟΛΗ ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ ΚΑΙ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΑΜΥΝΕΣ ΕΤΣΙ....ΣΤΟ ΑΣΧΕΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΗΤΑΝ;

ΕΤΣΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΣΚΥΛΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΑΛΟΓΙΕΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ.....ΤΩΡΑ ΑΠΛΑ Η ΠΙΤΑ ΜΙΣΟΜΟΙΡΑΣΤΗΚΕ.ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΧΤΥΠΑΝΕ ΟΙ ΜΠΑΣΤΕΡΣ ΟΙ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ ΚΑΙ Η ΕΛΛΑΣ ΠΟΥ ΣΑΝ ΜΕΛΗ ΟΙ 3 ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΟΣΑ ΕΧΕΙΣ ΕΣΥ.

ΕΜΕΙΣ,ΔΩΡΙΕΙΣ,LEGION,ΑΚΡΙΤΕΣ,WOLFLOGHT ΧΤΥΠΑΜΕ ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ,ΟΡΦΑNA,ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΣΥΜΜΟΡΙΑ ΚΑΙ ΕΔΩ ΑΝ ΔΕΙΣ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΤΩΝ 2 ΥΠΕΡ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟΣ.....ΟΠΟΤΕ ΓΙΝΑΝΕ 2 ΜΕΤΩΠΑ ΜΕ ΙΣΑΡΙΘΜΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ.......ΤΙ ΦΟΒΑΣΑΙ;
ΑΠΛΑ ΠΡΙΝ ΣΕ ΒΟΛΕΥΕ ΤΑ 174 ΜΕΛΗ ΕΝΑΝΤΙΟΝ 551......ΠΟΥ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΑΝΩ ΧΕΡΙ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΞΥΛΟ ΔΙΝΑΜΕ.....ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΣΟΥ ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ......ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΑΧΗ ΤΩΡΑ MAN TOY MAN.ΕΔΩ ΘΑ ΔΙΞΕΙΣ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΣΟΥ.....ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΓΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΧΡΟΝΟ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΕΥΡΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΟΚΚΙΝΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ 4ΠΛΑΣΙΑ ΜΕΛΗ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΣΑΝ ΥΠΕΡ,ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΝΑ ΚΛΑΦΤΟΥΜΕ.ΑΠΛΑ ΠΟΛΕΜΗΣΑΜΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ.
 

DeletedUser

Guest
ΛΕΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑΤΕ ΚΑΜΙΑ ΥΠΕΡ....ΩΡΑΙΑ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ..
Έτσι είναι..
Mπορούν να στο επιβεβαιώσουν οι -ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ- και οι ρουφιάνοι των GΗΟSΤ-ΒUSΤΕRS

..ΓΙΑ ΜΑΣ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΚΟΚΚΙΝΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΕΣΤΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΠΙΘΕΣΗ....ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑΤΕ..

Οκ.. ότι πεις..
Εμείς το ξεκινήσαμε..
Εάν σου δώσω εγώ μια πόλη μου και μετά σε κατηγορήσω ότι μου την πήρες.. θα το είχες ξεκινήσει εσύ!

ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ 35 ΕΙΧΑΝ ΒΑΛΕΙ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ ΟΙ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ ΣΕ ΕΜΑΣ ΑΛΛΑ ΑΜΥΝΕΣ ΑΠΟ ΠΑΙΧΤΗ ΣΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΗΣΩ,ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΥΠΕΡ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΟΙΝΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΛΛΑ 8 ΩΡΕΣ ΜΑΚΡΥΑ ΞΕΡΕΤΕ ΣΕ ΠΟΙΑ ΠΟΛΗ ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ ΚΑΙ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΑΜΥΝΕΣ ΕΤΣΙ....ΣΤΟ ΑΣΧΕΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΗΤΑΝ;

Μην λέμε τα ίδια πράγματα..
Με την Πελοπόννησο είστε πλέον σύμμαχοι..
Δεν νομίζω να είναι δύσκολο να τους ρωτήσεις εάν είχαμε κοινό φόρουμ..
Όπως και το εάν στέλναμε άμυνες..
Πιστεύω θα σας πούνε την αλήθεια...
Τώρα εάν κάποιοι παίχτες μας που συνορεύαν με την -ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ- τους βοηθούσανε με δικιά τους πρωτοβουλία... Αυτό είναι άλλο θέμα..
Την βοήθεια τους αυτή την πλήρωσαν και ακριβά μάλιστα.. μιας και με το που έσπασαν την συνθήκη οι ευγνώμονες πελοποννησιοι.. τις πόλεις αυτονών πήραν πρώτες...

ΕΤΣΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΣΚΥΛΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΑΛΟΓΙΕΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ.....ΤΩΡΑ ΑΠΛΑ Η ΠΙΤΑ ΜΙΣΟΜΟΙΡΑΣΤΗΚΕ.ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΧΤΥΠΑΝΕ ΟΙ ΜΠΑΣΤΕΡΣ ΟΙ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ ΚΑΙ Η ΕΛΛΑΣ ΠΟΥ ΣΑΝ ΜΕΛΗ ΟΙ 3 ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΟΣΑ ΕΧΕΙΣ ΕΣΥ.

Καλά από μαθηματικά σκίζεις..
-ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ- = 34 παίχτες
GΗΟSΤ-ΒUSΤΕRS = 52 παίχτες
ΕΛΛΑΣ = 51 παίχτες
Σύνολο 137 παίχτες… έναντι 93 δικών μας

Και εάν το θέλεις και σε πόλεις..

-ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ- = 714 πόλεις
GΗΟSΤ-ΒUSΤΕRS = 1125 πόλεις
ΕΛΛΑΣ = 327 πόλεις
Σύνολο 2166 πόλεις… έναντι 1240 δικών μας


Τα ίδια ακριβώς έχουμε



ΕΜΕΙΣ,ΔΩΡΙΕΙΣ,LEGION,ΑΚΡΙΤΕΣ,WO LFLOGHT ΧΤΥΠΑΜΕ ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ,ΟΡΦΑNA,ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟ Ι ΚΑΙ ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΣΥΜΜΟΡΙΑ ΚΑΙ ΕΔΩ ΑΝ ΔΕΙΣ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΤΩΝ 2 ΥΠΕΡ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟΣ.....ΟΠΟΤΕ ΓΙΝΑΝΕ 2 ΜΕΤΩΠΑ ΜΕ ΙΣΑΡΙΘΜΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ.......ΤΙ ΦΟΒΑΣΑΙ;

Είπα ότι φοβάμαι κάτι;
Είπα απλά ότι μας τιμά που όλοι ασχολούνται μαζί μας..
Εσύ πάλι για υπέρ μιλάς;

ΑΠΛΑ ΠΡΙΝ ΣΕ ΒΟΛΕΥΕ ΤΑ 174 ΜΕΛΗ ΕΝΑΝΤΙΟΝ 551......ΠΟΥ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΑΝΩ ΧΕΡΙ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΞΥΛΟ ΔΙΝΑΜΕ.....ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΣΟΥ ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ..

Το βιολί σου εσύ..
Οι 174 και οι 551
Οκ. Ότι πεις..


....ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΑΧΗ ΤΩΡΑ MAN TOY MAN.ΕΔΩ ΘΑ ΔΙΞΕΙΣ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΣΟΥ.....ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΓΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΧΡΟΝΟ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΕΥΡΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΟΚΚΙΝΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ 4ΠΛΑΣΙΑ ΜΕΛΗ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΣΑΝ ΥΠΕΡ,ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΝΑ ΚΛΑΦΤΟΥΜΕ.ΑΠΛΑ ΠΟΛΕΜΗΣΑΜΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ.

Είστε ωραίοι και μπράβο..
Δεν αντιλέγω..
Αλλά κάπου δεν έχεις καταλάβει κάτι μου φαίνεται..

Όταν κάποιος βάζει αποικιακό σε εμάς.. εγώ δεν είδα άμυνες μόνο από τις τρεις συμμαχίες που αναφέρεις.. ώστε να μιλάμε για «MAN TOY MAN» μάχη..

Είδα και από εσάς και από τους; Legion και από όλους αυτούς που αναφέρεις ότι δεν ασχολούνται μαζί μας και χτυπάνε απλά φιλαράκια..
 

DeletedUser14709

Guest
ΛΟΙΠΟΝ ΦΙΛΕ ΟΤΑΝ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ 45....ΠΡΟΣΕΞΕ 45 Ο ΠΥΡΚΑΓΙΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΑΜΥΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ ΣΟΥ AVANT ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΥΧΑΙΟ.ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΜΕ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟ ΕΙΝΑΙ.ΤΩΡΑ ΑΝ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΣΟΥ ΕΙΧΑΝ ΣΥΝΝΕΝΟΗΘΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΠΟΛΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΗΜΜΑΧΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΠΑΙΧΤΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.ΟΠΟΤΕ ΠΗΡΕΣ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΕΝ ΑΓΝΟΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΕΛΝΑΤΕ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ 45 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΙΣ ΣΕ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΠΟΥ ΓΙΝΟΤΑΝ ΣΕ ΕΜΑΣ,ΜΗ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΣΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΑΝ ΣΕ ΚΟΚΚΙΝΗΣΑΜΕ.ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΟΤΙ ΣΠΕΙΡΕΙΣ ΘΑ ΘΕΡΙΣΕΙΣ,ΔΗΛΑΔΗ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ΠΕΡΝΕΙΣ ΟΠΟΙΑ ΠΟΛΗ ΘΕΣ ΒΟΗΘΑΣ ΤΟΝ ΤΟΤΕ ΕΧΘΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ;

ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΜΥΝΕΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΥΠΕΡ ΒΟΗΘΑΕΙ.....ΟΤΑΝ ΕΒΑΛΑ ΕΓΩ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ ΣΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ 120 ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΑΛΗ ΥΠΕΡ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΜΕ ΣΤΗΡΙΞΑΝ,ΕΤΣΙ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΦΑΝΕ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΦΑΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΙΠΤΑΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΝ ΣΑΣ ΒΑΛΟΥΝ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ ΘΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΑΜΥΝΕΣ.....

ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΔΗΛΑΔΗ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΤΑΝ Η ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ ΠΟΥ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ-ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟΙ-ΑΚΡΙΤΕΣ-ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΔΙΑ-ΥΠΕΡΜΑΧΗΤΕΣ-ΜΕ ΤΙΣ 3 ΑΚΟΜΑ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΑΤΕ ΑΜΥΝΕΣ,ΕΙΔΕΣ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΝΑ ΒΓΕΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ 5 ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΜΕ ΛΙΓΑ ΜΕΛΗ...ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΤΩΝ 95 ΜΕΛΩΝ ΚΑΙ ΟΧΙ 5 ΑΛΛΑ 15.ΝΑ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΕΙ ΤΟ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ,ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.

ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΤΑ ΘΕΣ,ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΠΟΛΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΕΣΑΣ!!!!!ΣΚΕΨΟΥ ΛΙΓΟ
 

DeletedUser

Guest
proderm

Καλήσπερα απο μενα ..μιας που μπεικα κι τα ειδα ειπα να απαντησο εκ μερους της πελλοπονησος ...σκυλε ακομα δεν σας ενοχλησαμε να το ξερεις αυτο .
Απο το να κλες ,δεν ξερεις να κανεις τιποτα αλλο?
1ο ερωτημα ,γιατι ολες η φιλικες σας συμμαχιες σας εφτυσαν?
2ο ερωτημα ,γιατι δεν μπορειτε να σταματησετε να κλετε κι να παιξετε?
3ο ερωτημα , 2 συμμαχιες σας κανουνε οτι θελουνε θα πρεπει να ξερεις οτι επιδη εισαι σκυλος ,εμεις ειμαστε τα αφεντικα σας
4ο ερωτημα,παιζεις πανω απο 10 λογαργιασμους μεσα στην συμμαχια σου ,κι μην πεις οχι γιατι δεν γεινετε να εισαι μονο εσυ μεσα κι να μπενουνε ολοι η λογαργιασμη την ιδια ωρα μεσα στο παιχνιδη
Απο μενα αυτα κι κατι ακομα μαθε να κρατας τα δακρυα σου ,αν δεν μπορεις παρε
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΛΟΙΠΟΝ ΦΙΛΕ ΟΤΑΝ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ 45....ΠΡΟΣΕΞΕ 45 Ο ΠΥΡΚΑΓΙΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΑΜΥΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ ΣΟΥ AVANT ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΥΧΑΙΟ.ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΜΕ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟ ΕΙΝΑΙ.

Γιατί δεν ρωτάς τον νέο σου σύμμαχο pyrkagia σου να σου εξηγήσει με ποιο τρόπο πήγαν οι άμυνες αυτές;
Έγραψε στο (ανύπαρκτο) κοινό μας φόρουμ;
Τις ζήτησε με προσωπικό μήνυμα;
Δεν καταλαβαίνω τι προσπαθείς να μας πεις..
Νιώθεις ενοχές για κάτι;
Προσπαθείς να δικαιολογήσεις το γιατί συνταχθήκατε με τους GΗΟSΤ-ΒUSΤΕRS;
Καλά κάνατε..
Δεν σας είπα κάτι για αυτό..
Απεναντίας είπα ότι μας τιμά το να ασχολούνται όλοι μαζί μας..
Τι δεν καταλαβαίνεις;

ΤΩΡΑ ΑΝ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΣΟΥ ΕΙΧΑΝ ΣΥΝΝΕΝΟΗΘΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΠΟΛΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΗΜΜΑΧΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΠΑΙΧΤΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.

Φιλαράκι δεν ξέρω πόσο καιρό παίζεις το παιχνίδι και το τι θέση κατέχεις μέσα στην συμμαχία σου.. αλλά μου δίνεις την εντύπωση ότι δεν το έχεις και πολύ με τα διοικητικά-διπλωματικά θέματα..

Όσο όφειλα να σε ενημερώσω εγώ.. άλλο τόσο όφειλες να με ενημερώσεις και εσύ.. εφόσον είδες ότι κάτι πάει στραβά..
Το έκανες;
Όχι..
Και ξέρεις γιατί δεν το έκανες;
Για τον ίδιο λόγω που δεν το έκανα και εγώ..
Επειδή οι παίχτες μας δεν μας ενημέρωσαν.. ούτε εμένα οι δικοί μου..
Ούτε εσένα οι δικοί σου..
Το κατάλαβες τώρα;

ΟΠΟΤΕ ΠΗΡΕΣ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΕΝ ΑΓΝΟΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΕΛΝΑΤΕ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ 45 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΙΣ ΣΕ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΠΟΥ ΓΙΝΟΤΑΝ ΣΕ ΕΜΑΣ,ΜΗ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΣΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΑΝ ΣΕ ΚΟΚΚΙΝΗΣΑΜΕ.ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΟΤΙ ΣΠΕΙΡΕΙΣ ΘΑ ΘΕΡΙΣΕΙΣ,ΔΗΛΑΔΗ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ΠΕΡΝΕΙΣ ΟΠΟΙΑ ΠΟΛΗ ΘΕΣ ΒΟΗΘΑΣ ΤΟΝ ΤΟΤΕ ΕΧΘΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ;

Μάλλον επειδή δεν γνωρίζεις και πολλά..
Θα κάνω τον κόπο να σε ενημερώσω αν και θα έπρεπε να το είχε κάνει η διοίκηση σου..
Συνθήκη ειρήνης εμείς οι δυο δεν είχαμε ποτέ..
Οπότε.. δεν μας κοκκίνισες.. επειδή ήμασταν ήδη κόκκινοι..
Μια άτυπη συμφωνία είχαμε κάνει με τον Kardistan τον οποίο συμφωνά με το προφίλ σας είναι και ο διπλωμάτης σας..
Αυτά που συμφωνήθηκαν..
Τηρήθηκαν και τηρούνται έως τώρα κατά γράμμα..
Τουλάχιστον από την μεριά μας..

ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΜΥΝΕΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΥΠΕΡ ΒΟΗΘΑΕΙ.....ΟΤΑΝ ΕΒΑΛΑ ΕΓΩ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ ΣΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ 120 ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΑΛΗ ΥΠΕΡ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΜΕ ΣΤΗΡΙΞΑΝ,ΕΤΣΙ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΦΑΝΕ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΦΑΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΙΠΤΑΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΝ ΣΑΣ ΒΑΛΟΥΝ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ ΘΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΑΜΥΝΕΣ.....

Και πολύ καλά θα κάνετε..
Δεν σας ζήτησε κανείς να κάνετε κάτι άλλο..
Απεναντίας.. είπαμε ότι μας τιμά αυτό..

Εσύ ήσουν αυτός που είπε ότι δεν είναι έτσι.. προσπαθώντας να με διαψεύσεις..
Και συνέχισες με το εμείς χτυπάμε μόνο φιλαράκια..
Εσάς σας χτυπά η Πελοπόννησος με την ΕΛΛΑΣ και τους GΗΟSΤ-ΒUSΤΕRS… άρα μιλάμε για μια μάχη MAN to MAN..
Τώρα τα γυρνάς και λες ότι και επιθέσεις και άμυνες θα κάνεις..
Και στο ξαναλέω..
Μεγάλη μας τιμή..
Απλά μην αυτοαναιρείσαι.. δεν είναι ωραίο.. εκτίθεσαι!

ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΔΗΛΑΔΗ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΤΑΝ Η ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ ΠΟΥ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ-ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟΙ-ΑΚΡΙΤΕΣ-ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΔΙΑ-ΥΠΕΡΜΑΧΗΤΕΣ-ΜΕ ΤΙΣ 3 ΑΚΟΜΑ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΑΤΕ ΑΜΥΝΕΣ,ΕΙΔΕΣ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΝΑ ΒΓΕΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ 5 ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΜΕ ΛΙΓΑ ΜΕΛΗ...ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΤΩΝ 95 ΜΕΛΩΝ ΚΑΙ ΟΧΙ 5 ΑΛΛΑ 15.ΝΑ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΕΙ ΤΟ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ,ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.

Έτσι είναι το παιχνίδι.. από το στόμα μου το πήρες..
Αυτό είπα και εγώ..
Μόνοι εναντίων όλων..
Τι σε πείραξε;

Είπα μην μας βαράτε παιδιά;
Είπα γιατί το κάνετε αυτό;
Τα παράπονα από πού προκύπτουν;

ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΤΑ ΘΕΣ,ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΠΟΛΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΕΣΑΣ!!!!!ΣΚΕΨΟΥ ΛΙΓΟ

Δεν έχω να σκεφτώ τίποτα φίλε μου..
Την συμφωνία την οποία έκανα με τον Kardistan την τήρησα!
Το ίδιο έκανε και αυτός.. και τον τιμά..

Όλα τα άλλα που επικαλείσαι πρώτων είναι εκτός συμφωνίας..
Και δεύτερων είναι μεμονωμένες πράξεις παιχτών για τις οποίες και δεν οφείλω να λογοδοτήσω την στιγμή που η ηγεσία σου δεν φρόντισε να με ενημερώσει την συγκεκριμένη χρονική στιγμή που διαδραματιζόταν.. με αναφορές που να τα αποδεικνύουν..

Έτσι λειτουργούν οι διοικήσεις που σέβονται τον εαυτό τους.. και όχι με υποθετικά σενάρια που επικαλείσαι.

Τώρα.. γιατί όλη αυτή η προσπάθεια του να αποδείξεις ότι τελικά έχω δίκιο.. δεν το καταλαβαίνω!
Μπορώ να το αποδώσω μόνο στη απειρία σου!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Καλήσπερα απο μενα ..
RrVMwzA.png


μιας που μπεικα κι τα ειδα ειπα να απαντησο εκ μερους της πελλοπονησος ...

Vq90kgJ.png



σκυλε ακομα δεν σας ενοχλησαμε να το ξερεις αυτο

προς το παρών..ενοχλούν μόνο αυτά που γράφεις ..
LHor9F1.png


Απο το να κλες ,δεν ξερεις να κανεις τιποτα αλλο?

πως δεν ξέρω..
C3Il0FB.png



1ο ερωτημα ,γιατι ολες η φιλικες σας συμμαχιες σας εφτυσαν?

Καταρχήν.. δεν είναι πολλές..
Είναι μια..
Η δική σας..
Την οποία και κακώς διατηρούσαμε συνθήκη..
Τώρα εάν θέλεις τους πραγματικούς λόγους.. Θεωρό ότι ήταν το πολύ ξύλο που φάγατε από τους *Under Construction*
Τρέξατε να μπείτε στην ΥΠΕΡ τους μήπως και γλυτώσετε..

smiley_emoticons_kinggrin_anbeten2.gif

μου αρέσει που στο προφίλ σου έχεις και λόγια σοφών..
«Άνθρωπος που θυσιάζει την ελευθερία του για να του παρέχουν ασφάλεια, δεν είναι άξιος ούτε της ελευθερίας, ούτε και της ασφάλειας»

δάσκαλε που δίδασκες..

2ο ερωτημα ,γιατι δεν μπορειτε να σταματησετε να κλετε κι να παιξετε?
Δεν μπορουμε αυτή την στιγμή..
Η συμμαχια παρακολουθεί μαθήματα μαγειρικής
oyalEIY.png


3ο ερωτημα , 2 συμμαχιες σας κανουνε οτι θελουνε θα πρεπει να ξερεις οτι επιδη εισαι σκυλος ,εμεις ειμαστε τα αφεντικα σας

Πρώτων: αυτό δεν είναι ερώτημα..
Δεύτερων.. χα χα χα να΄σαι καλά.. με έκανες και γέλασα..
Τρίτων: πόσο χρονό είσαι;



4ο ερωτημα,παιζεις πανω απο 10 λογαργιασμους μεσα στην συμμαχια σου ,κι μην πεις οχι γιατι δεν γεινετε να εισαι μονο εσυ μεσα κι να μπενουνε ολοι η λογαργιασμη την ιδια ωρα μεσα στο παιχνιδη

Όχι μόνο 10.. αλλά 25 λογαριασμούς παίζω..

Εφόσον έχεις τέτοιες υποψίες..
Τις οποίες και σου τις επιβεβαιώνω..
Μπορείς να με καταγγείλεις στην διαχείριση..
Σε προκαλώ..

Φαντάσου..
Ακόμη δεν σας έχουμε ακουμπήσει και μας κατηγορείτε για διπλούς..
Σε λίγο δηλαδή που θα φάτε το ξύλο της αρκούδας τι θα κάνετε;


Απο μενα αυτα κι κατι ακομα μαθε να κρατας τα δακρυα σου ,αν δεν μπορεις παρε
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif

Επειδή σου αρέσουνε τα ρητά..
Θα σου πω και εγώ ένα!
Πιτσιρίκο..
Γελάει καλύτερα όποιος γελάει τελευταίος..
 

DeletedUser

Guest
κοιτα που σηκωθηκαν τα ποδια να χτυπησουν το κεφαλι.

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΒΑΣΙΛΗ ΠΑΙΧΤΑΡΑ.

ολοι σας και μονος του :)

εχετε να μαθετε πολλα κοντα του-απεναντι του.

ο Νο1 ιδρυτης στο grepolis.
 

DeletedUser

Guest
Γεια σου Πάνο Λεβεντιά..

Πάρε άγγελο και ελάτε..
Στο είχα πει.. έλα να παίξουμε στον Phi..
Αφού ξέρεις..
Όπου υπάρχει Skulos.. υπάρχει και Φωτιά!
Χαχαχαχαχαχα

Και με την ευκαιρία να πω και ένα γεια στο γατάκι..



Ο παίκτης xPaki της συμμαχίας -GHOST ARMY- κατέκτησε την πόλη DCNo.2 από τον παίκτη pyrkagia. την 11/05/15 στις 23:16
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
XA XA XA ;)

ΣΚΥΛΑΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ !!!!!!!!!!

σε εχασα φιλαρακι.βλεπω οτι κοντα μου εγινες καλος και δεν μπορουν να τα βγαλουν περα μαζι σου.ισως να μην μπορουν να γινουν κοντρες σαν και τις δικες μας ,αλλα και αυτες καλες ειναι.

μαγκες αν τα βαλετε με τον σκυλακο ....την πατησατε.εχει κανει καλη προπονηση στις μαχες του φορουμ.

δεν εχω να πω κατι αλλο ,απλα μπηκα για να πω ενα γεια.

Βασιλη σε τρωει και δεν μπορεις χωρις αυτο.το γουσταρεις ρε μουτρο.εγω την εκανα μια και καλη.τα φιλια μου μουτρο και να σαι παντα καλα.

Πανουλη σε εχασα φιλαρακι (τριβολακος) και εσυ μια απο τα ιδια.εδω .....εδω .....εδω ...... :)

κλεινω με ενα μεγαλο Γειααααααααααααααα σε ολα τα παιδια .
καλα να περνατε.

Υ.Γ ρε παλιοσκυλο -κλεφτη. "ο εχθρος του καλου....ειναι το καλυτερο ! " αμα ειναι να σου δωσω και το mixtsount για να κανεις σωστη καριερα χαχαχαχαχαχαχ

Υ.Γ2 θεαγενη ελπιζω να εφιαξες και να μην εισαι το ιδιο !@#$%&*&%$#@! οπως πριν λιγα χρονια , να εχει λιγη δημοκρατια το φορουμ
τις ευχες μου και σε σενα τσιφ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
XA XA XA ;)

ΣΚΥΛΑΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ !!!!!!!!!!


Έλα γατούλη..
μαύρα μάτια κάναμε να σε δουμε..
Καλά ρε έτσι κάνει ο κόσμος..
Γύρισε πίσω..
Έχω πάθει κατάθλιψη μακριά σου..

χαχαχαχαχαχα

Να είσαι καλά Μιχαλιό..
και για τα καλά σου λόγια και για τις κακίες σου (ξέρεις εσύ)!
Τα χαιρετίσματα μου σε όσα παλικάρια έχεις κρατησει επαφή..

Υ.Γ. θερμή παράκληση.. μην πας το θέμα στα βράχια.. όπως μονο εσύ ξέρεις να κάνεις.. χαχαχαχα
 

DeletedUser

Guest
γεια σου φιλε μιχαλη.

χαχαχαχα εδω καψιμο.χωρις τον βασιλη ομως παιζουμε σε αλλους κοσμους.

αλλα και εσενα σε βλεπω να ριχνεις κλεφτες ματιες.μικροβιοοοοοοο

να εισαι καλα ρε μιχαλη και εαν γουσταρεις να ξαναγυρισεις ξερεις....
 
Κορυφή