ΜΟΜΙΝΟΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΣ

  • Δημιουργός θέματος kastolia
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Καλησπέρα.

Παίζω στον κόσμο κάππα εδω και αρκετο διαστημα!
Εχω αφιερωσει πολυ χρονο και χρηματα γιατι μου αρεσει πολυ το παιχνιδι.

Μετα απο λίγο που ξεκινησα να παιζω ξεκινησε και ο αδερφος μου να παιζει.
Μενουμε στο ιδιο σπιτι και δήλωσαμε κανονικα απο την αρχή Κοινή Σύνδεση!
Τον τελευταιο μήνα φιλοξενω εναν φιλο μου επειδη κάνει μετακόμιση ο οποιος παιζει και εκεινος γρεπολις στον ιδιο κοσμο!
Έτσι απο την αρχη δηλωσαμε ολοι μεταξυ μας κοινη συνδεση.
Και οι τρεις λογαριασμοι δηλαδη.

Σήμερα το πρωί ο λογαριασμός μου τιμωρήθηκε με μόνιμο αποκλεισμο και οι άλλοι δυο απο 5 μερες αποκλεισμο!
Σύμφωνα με το ino game support ο λόγος του αποκλεισμού ήταν 2 απο τους 3 λογαριασμούς διαχειριζόταν απο το ιδιο άτομο!

Αυτό όμως δεν μου φαίνεται λογικό!
Πως μπορουν να ισχυριζονται κατι τετοιο?!
Φυσικα και ειμαστε 3 διαφορετικα ατομα και επιπλεον μπαιναμε απο τον ιδιο υπολογιστη αλλα σύμφωνα με τον κανονα §2) Αρκετοί παίκτες σε μία μόνο σύνδεση στο internet
Μπορουν δυο ή περισσότεροι παίκτες να συνδεονται στον παιχνιδι απο τον ιδιο υπολογιστη!

Δεν καταλαβαινω γιατι τιμωρήθηκα και ειδικα με μονιμο αποκλεισμο αφου ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΜΩΡΗΘΕΙ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ.

Γνωριζεται αν υπαρχει καποιος που θα μπορουσε να μου δωσει παραπανω πληροφοριες?!

Ο κανόνας αυτός ισχύει στην περίπτωση που δύο ή περισσότεροι παίχτες χρησιμοποιούν μια σύνδεση Ιnternet ή ένα υπολογιστή. Όταν δύο παίκτες μοιράζονται την ίδια σύνδεση Internet ή τον ίδιο υπολογιστή, είτε η σύνδεση αυτή βρίσκεται σε οικογένεια, είτε στο σχολείο, είτε σε εργασιακό χώρο είτε σε οποιονδήποτε άλλο χώρο που μπορούν να μοιραστούν την σύνδεση, θα πρέπει να το δηλώσουν άμεσα . Αυτό γίνεται από τις ρυθμίσεις --> Κοινή σύνδεση.

[8EA]Μόνο απ' αυτό το θέμα που ανοίξατε, είναι φανερό ότι δεν δίνετε μία για τους κανόνες, είτε αφορά την ανάγνωσή τους είτε την τήρησή τους.
10 πόντοι ποινής. Απαγορεύονται συζητήσεις αποκλεισμών στο κεντρικό φόρουμ.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή