ΜΗΝΥΜΑ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ ΜΟΥ

  • Δημιουργός θέματος pico apico
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΔΕΛΦΙΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΣΑΣ ΠΝΙΓΕΙ ΤΟ ΑΙΣΘΗΜΑ ΤΗΣ ΑΔΙΚΙΑΣ, ΤΟ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΧΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ, ΤΟ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΒΑΛΕΣΤΕ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΣΑΣ ΛΕΙΠΩ. ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΦΑΙΡΕΘΗΚΕ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΧΡΕΙΑΖΕΣΤΕ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ? ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΕΛΕΙΟΣ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ. ΠΑΛΕΨΤΕ ΟΜΩΣ, ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΤΩ. ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΛΑΤΕ ΠΟΤΕ ΠΡΙΝ, ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ.ΥΠΟΜΟΝΗ.ΤΑ ΠΟΝΤΙΚΑΚΙΑ ΠΑΝΤΑ ΧΟΡΕΥΟΥΝ ΟΤΑΝ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΓΑΤΟΣ.
 

DeletedUser

Guest
ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΠΙΣΩ Κ ΟΥΤΕ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ...ΟΠΟΤΕ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ.........ΠΟΝΤΙΚΑ ΕΓΩ ΣΑΣ ΠΗΡΑ ΠΟΛΙ ΜΕΣΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ ΤΟ ΞΕΧΑΣΑΤΕ????????????????ΕΕΕΕΕ????? ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΑΤΕ ΕΣΥ ΣΤΑ ΙΣΙΑ ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ ΤΙ ΑΛΛΟΙ ΦΩΡΑ ΠΑΡΤΕ Κ ΤΟΥΣ ΦΑΠΟΚΡΑΤΟΡΕΣ ΜΑΖΙ Κ ΕΛΑΤΕ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.....ΑΑΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΕΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΖΜΟ ΤΟΥ ΤΑΣΟΥ Κ ΑΜΑ ΘΕΛΕΤΕ ΡΙΧΤΕ ΜΟΥ Κ ΜΠΑΝ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ ΚΩΣΤΑΣ ΑΚΑ ΚΟΡΚΕ..........ΛΟΙΠΟΝ xapi end.........ΑΑΑΑΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΣΥ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΣΤΑΡΤΑ ΚΟΜΠΡΕΝΤΕ???????? ΓΑΜΠΡΕ ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ ΑΠΛΑ Η ΚΟΤΕΣ ΤΟ ΣΚΑΣΑΝΕ
 

DeletedUser

Guest
Χαιρετω κι εγω τους συμμαχους μου....Οσοι εχετε αρμοδιοτητα να μας ελεγξετε κι εδω,ο συμμαχος μου ο Κωστας ο korke μπηκε απο τον δικο μου λογαριασμο του φορουμ και ποσταρε(οποτε οποια ποινη του επιβληθει,πρεπει να επιβληθει και σε μενα).
Συμμαχε pico,μην βιαζεσαι να γυρισεις κοντα μας....τα ποντικια ειναι διασκεδαστικα(τους σφυριζουμε με τον αυλο και κουνιονται λες και κοψανε αξονα....)
Υπομoνη,stand and fight....
 

DeletedUser

Guest
ΛΟΙΠΟΝ ΞΑΝΑ ΜΠΕΝΩ ΕΓΩ ΑΚΑ ΚΟΡΚΕ. Κ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΚΥΡΙΕ ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΕΚΟΨΕΣ ΤΗΝ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΕΕΕΕΕΕ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ??????

ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΜΝΜ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΤΗ 55 Κ ΤΟΥΣ ΤΡΕΧΑΜΕΝΟΥΣ ΑΠΟ 54 45 65 54 73 Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΑΠΟ ΠΟΥ.........ΕΜΕΙΣ ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΕΝΩ ΕΣΕΙΣ ΖΗΤΕ ΠΑΝΟ ΑΠΟ ΕΝΑ pC ΠΟΥ ΒΓΕΝΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΣΑΣ Κ ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΚΑΘΕΤΕ Κ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΟΛΗΣ ΣΤΗ ΖΟΥΛΑ Κ ΜΕ ΤΟΝ ΓΝΩΣΤΟ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ,,,ΜΕ ΑΚΟΥΣ ΣΚΟΤΙΝΕΛΕΥΤΕΡΙ Κ ΕΣΥ ΜΕΓΑΛΗ ΒΙΚΥ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ Κ ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΚΟΔΙΚΟΥΣ Κ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ Κ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΜΑ ΣΑΣ...... ΚΑΠΟΤΕ ΜΟΥ ΕΙΧΕΣ ΠΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΣΟΒΑΡΟΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΒΓΕΝΕΙΣ ΝΑ ΛΕΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΟΚΟ ΕΤΣΙ????????? ΔΕΝ ΠΗΡΑΖΕΙ ΕΙΠΑΜΕ ΧΑΡΗΖΜΑ ΣΑΣ ΟΛΑ...ΕΜΕΙΣ ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΝΩ ΕΣΕΙΣ ΑΠΛΑ ΜΑΘΑΤΕ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ.............ΜΕ ΠΟΛΥ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΚΩΣΤΑΣ ΑΚΑ ΚΟΡΚΕ ΑΑΑ ΝΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΖΜΟ ΤΟΥ ΤΑΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣΤΕ ΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Κ Ι ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΔΟΣ ΕΦΗ ΣΑΡΗ
 

DeletedUser

Guest
Μάγκες έναν ψυχίατρο έχουμε διπλή προσωπικότητα εδώ!!!
 

DeletedUser

Guest
Η παρακατω απαντηση ειναι για το θεμα με τις ερωτησεις του συμμαχου μου pico apico,που προλαβατε ηδη να αποκλεισετε τον παικτη και να κλειδωσετε το θεμα.


Ο παραπανω αποκλεισμος ειναι η τρανη αποδειξη πως ο συμμαχος μου ειχε ΑΠΟΛΥΤΟ δικιο.
Δεν μπορειτε κυριοι να σταθειτε στο υψος σας....Δεν μπορειτε να ανταποκριθειτε στην προσωπικοτητα των παικτων που εχετε απεναντι σας και κανετε αυτο που,ΜΟΝΟ,ξερετε να κανετε:"να απανταται στα ερωτηματα με ποινες.Πραγματικα,λυπαμαι για εσας...

Υ.γ1:Κυριε Kalhas,οπως καταλαβατε,δεν μπηκα καν στην διαδικασια να σας απαντησω στην χθεσινη σας απαντηση στην υποστηριξη.Παρολα αυτα,απολογηθηκα στην συμμαχια μου και τους τιονισα πολλες φορες οτι φταιω(οπως με προτρεψατε να κανω...).Απο εδω και περα θα σας απαντω μονο εδω,στο κεντρικο φορουμ,για να βλεπουν ολοι το επιπεδο σας....(και για οσο θα μου το επιτρεπετε,βεβαιως-βεβαιως)
Υ.γ2:Οσο κι αν εψαξα στους κανονισμους του Φορουμ,δεν βρηκα καποιο κανονα που να δικαιολογει τον μονιμο αποκλεισμο του συμμαχου μου.Μπορειτε να με βοηθησετε?????????Οσον αφορα την επιθεση προς την ομαδα διαχειρισης,δεν το σχολιαζω καν...
 

DeletedUser

Guest
ΕΡΧΕΤΑΙ ... ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΑΡΓΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ!!!
 

DeletedUser

Guest
Καταλαβα....θα ξαναμπω αυριο,μπας και τον πετυχω!!!!!!!!
 

DeletedUser8539

Guest
ΤΙ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΡΕ ΨΗΛΕ? ΤΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΠΛΑΤΕΣ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΗΡΙΣΤΩΝ? ΠΟΙΟΥΣ ΕΝΝΟΕΙΣ ΤΟΥΣ ΤΡΙΠΑΤΟΥΣ ? ΡΕ ΑΔΕΡΦΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ 20 ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΟΥΝ ΠΟΤΕ ΑΥΤΟΙ... ΟΥΤΕ ΟΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΣ!!! ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΑΣ??? ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΡΩΝΕ ΦΑΠΕΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΚΑΙ ΚΡΥΦΤΗΚΑΝ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ PC ΚΑΙ ΒΓΑΖΟΥΝ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΜΠΛΕΞ ΚΑΤΩΤΕΡΟΤΗΤΑΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ... ΤΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΑΙ Ο ΧΑΠΙ , Ο ΑΝΡΙΑΛ Ο ΜΠΟΜΠΟΣ , Η ΒΙΚΟΥΛΑ , Ο ΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΟΠΑΙΔΑ??? ΕΚΕΙ ΠΟΥ Χ@#%$#ΜΕ ΦΥΤΡΩΝΑΝ ΓΙΑΥΤΟ ΒΡΩΜΑΝΕ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΙΡΗΣΤΕΣ ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΟΥΝ ΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΙΚΟΝΙΚΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΑΛΗΘΙΝΗ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΖΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΠΑΜΕ ΠΛΑΚΑ... ΟΣΟ ΓΙΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΓΩ ΘΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΟΥ ΤΑ ΚΟΜΠΛΕΞ ΚΑΙ ΑΠΩΘΗΜΕΝΑ...

ΠΑΤΩΜΕΝΟΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΠΟΛΗ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΓΕΛΑΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ... Α ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΡΙΞΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΚΑΝΑ ΜΠΑΝ ΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ. ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΡΙΞΕΤΕ ΠΥΞΙΔΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΠΑΛΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΠΙΣΩΓΛΕΝΤΗΔΕΣ ΟΠΩΣ ΠΑΝΕ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΙΕΣ ...


[8EA]Μομφές παντός είδους εναντίον της Διαχειριστικής Ομάδας δεν επιτρέπονται. Ένας μήνας εκτός.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Δεν καταλάβαμε?Να ζητήσουμε συγγνώμη στον pico?Για ποιό λόγο?Και εσείς τι είστε?Ο νομικός συμβουλός του?
Το θέμα κλειδώνει.Τυχόν δημιουργία παρόμοιου θέματος θα τιμωρηθεί!


ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΟΓΟΥ ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΗ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ????????????????

ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΡΩΤΑΣ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ Κ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΑΦΕΡΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΕΟΜΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ....?????

ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣΩ Κ ΔΙΑΤΑΖΩ ΠΑΙΘΑΝΕ ΤΟ 75 ΑΝ ΕΧΕΙ ΔΙΑΒΑΣΕΙ........ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Κ ΑΠΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΗΖΗΤΑΜΕ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ??? ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΟ ΕΤΣΙ??????? ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΚΛΙΔΟΣΑΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ??????????? ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΤΙΜΟΡΙΤΕ ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΤΕ???? ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΣΕ ΑΥΤΟΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝΕ ΒΑΛΕΙ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΞΙΠΙΡΕΤΙΤΕ ΕΜΑΣ ΑΝ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ...??????Κ ΕΠΙΣΕΙΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΔΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΕΟΜΑ ΝΑ ΕΙΡΩΝΕΥΕΣΤΕ Κ ΑΝ ΥΠΑΡΧΗ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΠΑΝΟ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΕΚΠΡΟΣΟΠΙ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΟΠΩΣ ΛΕΤΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙ ΟΤΙ ΑΦΕΡΙΤΕ ΤΟ ΔΙΚΕΟΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΤΟ ΝΑ ΑΠΕΤΟ ΝΑ ΜΕ ΣΕΒΕΣΤΕ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ Κ ΕΓΩ............ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΝΩ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΜΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΥΠΟΜΟΝΙ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΟ ΝΑ ΜΙΛΣΩ ΟΜΟΡΦΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ ΕΔΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΑΝΟΥΡΑ Κ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ...... ΔΛΔ ΘΑ ΒΓΩ ΑΠΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ Κ ΜΕ ΕΙΡΩΝΕΥΕΣΕ ????????? ΛΟΙΠΟΝ ΑΣ ΒΓΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΛΟΓΙΚΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΕΙΡΩΝΕΥΕΣΤΕ ΚΥΡΙΕ??????

Μόνιμος αποκλεισμός για Παράβαση Κανονισμών Φόρουμ και επίθεση πρός Ομάδα Διαχείρισης
edit by Kalhas
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Από ότι παρατηρώ δεν γνωρίζετε καθόλου από Κανονισμούς του φόρουμ.Η μάλλον δεν μπήκατε ποτέ στην διαδικασία να τους διαβάσετε.Εχουμε λοιπόν:
Τιμωρίες
Την πρώτη φορά που θα παραβείτε κάποιο κανόνα, θα λάβετε προειδοποίηση. Όλες οι επόμενες παραβάσεις σας μετά από την προειδοποίηση αυτή, τιμωρούνται με πόντους ποινής.
Σε ακραίες περιπτώσεις θα υπάρχει απευθείας τιμωρία.
Αν αποκλειστείτε από το φόρουμ, απαγορεύεται να φτιάξετε δεύτερο λογαριασμό για να αποφύγετε την τιμωρία σας. Εάν το κάνετε η τιμωρία σας θα αυξηθεί κατά ένα μήνα.
Διαφωνία με την ομάδα διαχείρισης που έφτιαξε αυτούς τους κανόνες θα τιμωρείται και τα θέματα που δημιουργούνται θα διαγράφονται εάν ο χρήστης έχει σκοπό να προκαλέσει πρόβλημα στην κοινότητα. Μέσω εποικοδομητικής συζήτησης μπορούμε να συζητήσουμε όλα τα θέματα.
Επαναλαμβανόμενες καταπατήσεις των κανόνων θα οδηγούν σε μόνιμο αποκλεισμό από το φόρουμ.
Αν δεχθείτε κάποια ποινή με την οποία δεν συμφωνείτε ή έχετε κάποια απορία για αυτή, παρακαλούμε στείλτε μια Αίτηση Υποστήριξης. Το άνοιγμα νέου θέματος για σχολιασμό κάποιας ποινής απαγορεύεται.
Απαγορεύεται η εκπροσώπηση παικτών οι οποίοι εκτίουν ποινή.
Διατηρούμε το δικαίωμα να τιμωρήσουμε παίχτες ακόμα και αν δεν έχουν παραβεί του δηλωμένους κανόνες του φόρουμ.

Για διαβάστε λοιπόν τις 3 τελευταίες παραγράφους που μου δίνουν το δικαίωμα να κάνω όλα τα παραπάνω για τα οποία με κατηγορείτε.Και έχετε παραβεί και τις 3 παραπάνω παραγράφους.
Πέρα απο εκεί την ελευθερία λόγου την ξέρουμε πάρα πολύ καλά.Και τα λογικά μας τα έχουμε.Εχουμε το κάθε δικαίωμα να σας αφαιρέσουμε την ελευθερία λόγου όποτε υπάρχει παράβαση Κανονισμών όπως στην προκείμενη περίπτωση.
Το να μας απειλείτε με λέξεις όπως τσαμπουκαλίκια κτλ μας αφήνει παγερά αδιάφορους.
Είμαστε ώς Ομάδα Διαχείρησης στο παιχνίδι για να συμβάλλουμε στην σωστή ροή του παιχνιδιού και δεν δεχόμαστε τσαμπουκάδες και απειλές από κανέναν και για τίποτα.
Και επίσης να γνωρίζετε ότι δεν είμαστε υπαλληλοί σας για να σας εξυπηρετούμε αλλά λειτουργοί σε ένα παιχνίδι.
Αν λοιπόν δεν σας αρέσουμε μπορείτε να αποχωρήσετε από το παιχνίδι,και πιστέψτε με χάρη θα μας κάνετε.
Για τέλος αποκλείεστε μόνιμα και από το Κεντρικό φόρουμ και τυχόν άνοιγμα παρόμοιου θέματος με άλλο λογαριασμό ή τυχόν παρενόχληση μέλους της Ομάδος Διαχείρησης θα μας ωθήσει και σε περαιτέρω ενέργειες.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή