ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΦΑΛΑΓΓΑ

  • Δημιουργός θέματος kostasak
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Η ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΦΑΛΑΓΓΑ μετα απο τον Ζ κοσμο μαζευεται παλι στον κοσμο Λ Νοτιοανατολικα.
"δεν υπαρχουν συνθηκες ειρηνης..... ειστε ολοι εχθροι...... this is grepolis"
Για στρατολογησεις επικοινωνητε με τον metalikos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Χαχαχαχαχαχαχα πολύ καλό!!! Αφού σκίσατε στον Ζ και γύγατε σαν τους λαγούς , ε? Χαχαχαχα και δεν μου λες? Πάλι με διπλοτριπλούς λογαριασμούς? Όλοι κι όλοι 4 άτομα , sifax, kostasak, tony patsas, ANGEL ARENA ?
 

DeletedUser

Guest
για ελα απο κει να μας τα πεις...... διοτι 2 ειμαστε εποχιακοι ξενοδοχουπαλληλοι , 1 εφαγε μονιμο ban και ο 4ος επαιζε μεχρι τον Αυγουστο. Αν νομιζεις οτι εχουμε διπλοτριπλολογαριασμους κανε μας αναφορα.... Διπλους λογαριασμους δεν ειχε κανενας . Απλα καναμε sitting ο ενας στον λογαριασμο του αλλου, πραγμα που ειμαι σιγουρος οτι το εχεις κανει και εσυ αλλα μαλλον εισαι απο αυτους που τους κοκκινισαμε τα αυτια και γι'αυτο τα λες αυτα....αντε γεια και αν θες στην 55 ειμαστε ελα απο κει να δουμε ποσο θα αντεξεις....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
....

κανενασ απο τουσ 4 παιχτεσ που αναφερεσ δεν ειχε 2 λογαριασμο κ ψαξου λιγου πριν βγεισ να συκοφαντησεισ.
αλλα σε βρισκω πικραμενο φιλε μου με την φαλαγγα μηπωσ εισαι κανενασ απο αυτουσ τουσ ιδρυτεσ που παρακαλουσαν για συνθηκεσ κ ετρωγε ακυρο?η μηπωσ σου ριξαμε καμια πυξιδα κ δεν το θυμαμαι?
θυμησε μου αν εισαι ενασ απο αυτουσ γιατι βλεπω οτι η φαλαγγα εχει μεινει για τα καλα στην μνημη σου κ ειδικα οι παιχτεσ!(ελπιζω να μην βλεπεισ εφιαλτεσ το βραδυ)αν θεσ ελα κ στον Λ να σου κανουμε δωρο καμια πυξιδα κ ασε τα λογια..:d:d:d
 

DeletedUser

Guest
ρε φιλαρακι σε παρακαλω θυμησε μου, χωρις πλακα, επαιζες στον ζ???? δεν σε θυμαμαι και δεν υπαρχεις εκει. Παντως ειναι καλο που μας θυμασαι. ΜΕΙΝΑΜΕ ΑΞΕΧΑΣΤΟΙ....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6169

Guest
Μαλλον ο φιλος κρυβεται πισω απο καποιο αλλο ονομα, παιζει μονο στον ι αλλα δεν την ξερει καλα την ιστορια.
και επισης δεν μας λεει ποιος θα αντεχε με 20 πολεις να του την πεφτουν 200 και 300 πολεις μαζι οπως επισεις δεν μας λεει και ποιος κρυβεται γιατι αυτοι που κρυβονται και φοβουνται ειναι αυτοι που σε μια πολη ενος μεσαιου παικτη την πεφτουν 10 και 15 μεγαλοι παικτεςοσο για τους παικτες της μακεδονικης φαλαγγας οι περισοτεροι συνεχιζουν και παιζουν στον ζητα
 

DeletedUser

Guest
Καταρχήν συγγνώμη για το συκοφαντικό μου σχόλιο σχετικά με τους διπλούς λογαριασμούς. Ειλικρινά ήταν άστοχο και πικρόχολο σχόλιο ενώ δεν είχα τη σωστή γνώση στο θέμα. Το μόνο που γνώριζα ήταν τα ban χωρίς βέβαια να ξέρω το λόγο. Sitting βέβαια σε άλλου λογαριασμό ή άλλος στο δικό μου δεν έχω κάνει αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία, και δεν έκανα για λόγους ban όχι επειδή δεν το ήθελα φυσικά. Όσο για την ιστορία ολόκληρη....την είδα από κοντά και την ξέρω πολύ καλά. Ναι σας θυμάμαι όλους μα όλους κι όχι μόνο τη βασική τετράδα γιατί όσο ήμουνα στο Ζ το 60-70% των 500000 πόντων μάχης ( αμυντικούς και επιθετικούς μαζί ) από εσάς τους πήρα...οπότε δεν γίνεται να μην σας θυμάμαι. Πάντως σίγουρα δεν ήμουν από αυτούς που ζητάγανε συνθήκη ειρήνης ( βλέπε ΡΕΜΠΕΣΚΕΔΕΣ ) ή φάγανε πυξίδα ( βλέπε κάτι ψιλοανενεργούς-ημιενεργούς από πρώην Τρελά Kαπή ή PEGASOS ) . Πάντως η αλήθεια είναι ότι ήσασταν ωραίοι αντίπαλοι ( παρόλο που κάνατε λάθη και γι αυτό έγινε η μαζική επίθεση κατά τον Ιούνιο ) και η αιτία που άφησα τον Ζ είναι ότι μετά τη δική σας διάλυση και την αποχώρηση κάποιων καλών παικτών από τους τότε Σάτυρους ( KingArthur7, Libe, DreamMaker κτλ ) χάθηκε το ενδιαφέρον στη 45. ΓΕΩΡΓΕΛΟ σόρυ αδερφέ αλλά 8 μήνες στα ίδια νησιά ήμασταν και μια επίθεση δεν είδα από εσένα ούτε όταν ήμουν σε εξέγερση από άλλους.... Η 4άδα της ΦΑΛΑΓΓΑΣ έπαιξε κάποιες φορές πολύ όμορφα γι αυτό τους βάζω στην κατηγορία άξιοι αντίπαλοι.

ΥΓ1 Όσο για τον αρχικό σχολιασμό , αυτό που μου φάνηκε κι ακόμα μου φαίνεται αστείο , είναι ότι διαβάζοντας το αρχικό κείμενα του kostasak , λαμβάνω κάτι σαν " Μετά την επιτυχία στον Ζ, ερχόμαστε να κατακτήσουμε και τον Λ " και όπως καταλαβαίνετε μου φάνηκε αστείο γνωρίζοντας την πορεία της ΦΑΛΑΓΓΑΣ που αναγκάστικε να διαλυθεί ύστερα από 15 μέρες συντονισμένων επιθέσεων.

ΥΓ2 Αν έχετε επικοινωνία με τον vavel ( τον συμπαθέστερο για μένα αντίπαλο που είχα σε οποιονδήποτε κόσμο στο Grepolis ) και τον Βαγγέλη τον ΙΛΛΥΣΟ δώστε τους χαιρετίσματα από τον Γιάννη τον Αυστραλό.
 

DeletedUser

Guest
καλημερα κατ'αρχην. Δεκτη η συγνωμη. Γενικος ξενερωσαμε απο τη στιγμη που εφαγε το μονιμο ban ο angel arena. μετα απο ηταν και η δουλεια στο ξενοδοχειο απο μεσα Απριλιου μαζι με τον σιλαχ . Που διαθεση για συντονισμο επιθεσεων. Καπου εκει ειπαμε οτι το αφηνουμε και οπου βγει. Αυτη τη στιγμη δεν εχω μερα διακοπων, για να καταλαβεις. Η συνεργασια μας με τους Σατυρους και αυτο αφειλετε στους kingarthur kai bride, ηταν πολυ καλη γιατι ειχαμε κρυφη συμφωνια απο τον φλεβαρη.Συνεργαστηκαμε αψογα με τα παιδια. Καλα τα καπη δεν υπηρχαν απο την αρχη. Τον ηλλυσο δεν τον εχω βρει. ο vavel παιζει μαζι μας...... θα του πω να μιλησετε.
για τους ρεμπεσκεδες δεν σχολιαζω. ειναι γνωστες οι αποψεις μου και γενικοτερα των συμμαχων μου.

Υ.Γ "δεν εχω γραψει πουθενα οτι ειχαμε επιτυχια. Αν και προσωπικα επιτυχια θα μπορουσα να το χαρακτηρισω το οτι κοντραραμε στα ισια συμμαχιες οπως οι λευκοι αγγελοι και οι deathdealers. βαραγαμε αρχηγους απο συμμαχιες με 150 μελη για πλακα , ρωτα την καλλιροη.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
................

Γεια σου ρε παικτη...τι nick ειχες?δεν μπορω να σε καταλαβω...:)
 
Κορυφή