Λίγα λόγια για την 9η

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser16846
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser16846

Guest
Την 9η λεγεωνα και τους παικτες της τη γνωρισα πρωτα πρωτα απο τον κοσμο Nu.
Απο τοτε τρωγανε πολυ ξυλο αλλα τουλαχιστον υπηρχε σεβασμος για το παιχνιδι.
Τελευταια παιξαμε αντιπαλοι στον κοσμο Ithaca και θα μου πειτε γιατι δεν τα γραφω αυτα εκει... Μα γιατι πατησαν (οι περισσοτεροι) μαζικη διαγραφη και πλεον παιζουν εδω...
Ας τα παρουμε λοιπον απο την αρχη. Στον Ithaca μπηκαν ως "Προικισμενοι". Και εκει συναντησαν τους Φοινιξ τους Ανικητους. Που να ηξεραν τι τους περιμενει...

Φυσικα δε θα κατηγορηθουν ολοι οι παικτες, αλλα μιλαμε συγκεκριμενα για τους: moufas gate7, mpochalos, ΜΑΞΙΜΟΣ1ος, ΜΑΥΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ1, DIMOS65, dimostenis1, BANESSA, ieros1, greekman.77, sepulturas, volibear1980, tasmania-devil, ΣΠΥΡΟΣ-Χ.
Ευτυχως εμεινε μονος ο georig1983 (ακομα) να κραταει τα προσχηματα.

Μιλαμε για μια συμμαχια που στον συγκεκριμενο κοσμο καταφεραν να φανε αποκλεισμους για 2πλους και 3πλους λογαριασμους, να φανε αποκλεισμους για bot, καταφεραν με τις διασυνδεσεις τους στα πιο πανω κλιμακια να φαει αποκλεισμο παικτης της αντιπαλης συμμαχιας ενω ήταν σε διακοπες (!!! αυτο δεν ξερω αν εχει ξαναγινει) και ολως τυχαιως αρχισαν τις επιθεσεις μιση ωρα μετα τον αποκλεισμο.
Προσπαθησαν να συναψουν υπερ με αλλη συμμαχια ζητωντας να μπουν ως ιδρυτες και στην αλλη συμμαχια (ευτυχως που δεν προχωρησε γιατι θα ειχαν διαλυσει τα παντα). Και στο τελος μαλωσαν και μεταξυ τους για το ποιος θα γινει χαλιφης στη θεση του χαλιφη.

Και αφου δοκιμασαν ολα τα παραπανω και ειδαν οτι δε μπορουν να κερδισουν τον κοσμο πατησαν οι πιο πανω κυριοι μαζικη διαγραφη και γεμισε ο κοσμος φαντασματα.
Ναι, χαλασε το παιχνιδι προς το παρον, αλλα ο κοσμος αρχισε να συνερχεται.
Ο σεβασμος των συγκεκριμενων ατομων προς το παιχνιδι χαθηκε οπως και ο σεβασμος των υπολοιπων παικτων (αντιπαλων ή πρωην συμμαχων) προς αυτους επισης.

Αυτα τα λιγα προς γνωση για το τι αντιπροσωπευει πλεον η 9η (περασμενα μεγαλεια διηγωντας τα να κλαις) και για οσους σκεφτονται να συνεργαστουν με τα παραπανω ατομα. Καλη τυχη...
 

DeletedUser15474

Guest
ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΔΩ ΑΛΛΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΩ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΗΘΕΙ ΑΛΛΑ ΑΣ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΓΟ ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ ΔΕΝ ΣΕ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΚΟΣΜΟ ΝΟΥ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΜΑΣ ΓΝΩΡΙΣΕΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΥ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΜΑΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΟΣ ΠΟΥ ΚΡΥΒΕΣΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΩΝΥΜΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΣ ΑΣΥΝΑΡΤΗΣΙΕΣ ΚΑΙ ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΣΥ ΤΙΙ ΖΟΡΗ ΤΡΑΒΑΣ ΛΕΣ ΒΡΙΚΑΜΕ ΤΟΥΣ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΑΜΕ ΤΗ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΗ ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΟΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΤΑΙ ΜΙΑ ΤΡΙΑΡΑ ΠΟΛΗ ΔΙΝΑΤΕ ΠΟΝΤΟΥΣ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΓΙΑ 5/6 ΠΟΛΕΙΣ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΠΟΙΟΣ ΗΣΟΥΝΑ ΕΚΕΙ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΙΣΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΗΣΟΥΝΑ ΠΟΛΥ ΕΝΕΡΓΟΣ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΘΥΜΑΣΑΙ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΙΣΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
Μιλαμε για μια συμμαχια που στον συγκεκριμενο κοσμο καταφεραν να φανε αποκλεισμους για 2πλους και 3πλους λογαριασμους, να φανε αποκλεισμους για bot, καταφεραν με τις διασυνδεσεις τους στα πιο πανω κλιμακια να φαει αποκλεισμο παικτης της αντιπαλης συμμαχιας ενω ήταν σε διακοπες (!!! αυτο δεν ξερω αν εχει ξαναγινει) και ολως τυχαιως αρχισαν τις επιθεσεις μιση ωρα μετα τον αποκλεισμο.
Αυτές τις διασυνδέσεις που τοοοοοόσα χρόνια αναφέρετε γιατί δεν τις στέλνετε στην Innogames; Όχι τίποτα άλλο, για να ξέρουμε κι εμείς... γιατί απ' τη μία πλευρά λαμβάνουμε αιτήσεις ότι βοηθάμε την άλλη πλευρά και τούμπαλιν. Και στη τελική αν είχαν τόσο καλές διασυνδέσεις γιατί τιμωρήθηκαν εξ αρχής;
Πέρα απ' αυτό γιατί πρέπει να ξεκαθαριστούν ακόμη μία φορά μερικά πράγματα, που ακριβώς είναι η πρωτοτυπία στο να τιμωρηθεί κάποιος ενώ είναι σε διακοπές; Είδατε κάπου αναφορά ότι οι παίκτες που είναι σε κατάσταση διακοπών έχουν το κολιέ της ασυλίας (το πιάσατε έτσι ;)); Έπειτα, εφόσον καμία ποινή δεν είναι ανακοινώσιμη πως γνωρίζετε για ποιο λόγο τιμωρήθηκε κάποιος; Δε λέω καλές οι θεωρίες συνωμοσίας αλλά χωρίς αποδείξεις είναι απλά θεωρίες.
 

DeletedUser16848

Guest
Καλησπερα σε ολο το φορουμ

ΑΡΧΗΓΟΣ ΑΜΥΝΑΣ Α'
ΣΤΟΥΣ ΦΟΙΝΙΞ ΟΙ ΑΝΙΚΗΤΟΙ

Θα παρακαλουσα φιλε ΔΙΜΟ εσυ να βγεις και ΑΦΟΥ βλεπω οτι εισαι ενα περηφανο μελος των ΠΡΟΙΚΙΣΜΕΝΩΝ
να φορεσεται τα παντελονια σας και να απαντησεται σε αυτα που γραφει το παλικαρι απο πανω ....
και μην μας λες αυτα που ξερει ολο το γρεπολις οτι αναλογα με το ποσο σημαντικη ειναι η πολη στρατηγικα
θα φαει και τις αναλογες επιθεσεις και θα παρει και η συμμαχια τους αναλογους ΠΟΝΤΟΥΣ


1)που ειστε αγαπητε?????????
ησουν ποτε πρωτος>>>>ΠΟΤΕ
Ποιος ηταν,ειναι και θα ειναι πρωτος
d935048fda594033a3319943ea8e46c0.png


2)
4c184f56b319463b9697b25928d3a463.png

ΠΟΥ εισαι αγαπητε ???????????????? που ειναι οι πολεις σου
ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ
<<<<<<<ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΚΙΑ>>>>>>>

3)ΜΟΝΟς ΕΜΕΙΝΕ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΑΓΚΙΑ ΤΟΥ ....>georig1983
ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΛΕ ΠΟΤΕ ΥΠΕΡΟΜΑΔΑ ΣΑΣ
(οι υπολοιποι σχεδων ολοι παραχωρουν τις πολεις τους και μας παρακαλανε κιολας να τις παρουμε)
aeb163b3330b4e9e94740a605d1b7a36.png


4)ΠΑΙΧΤΗΣ ΜΑΣ ΕΝΩ ΕΙΧΕ ΠΑΤΗΣΕΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΕΝΩ ΗΤΑΝ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΕΦΑΓΕ ΜΠΑΝ
ΑΚΟΥΣΩΝ ΑΚΟΥΣΩΝ .....ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΤΟ ΜΠΑΝ
ΟΙ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΕΔΕΙΞΑΝ ΟΤΙ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ ΕΣΚΑΣΕ ΚΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΕ ΠΟΛΗ ΤΟΥ
ΤΥΧΑΙΟ?????????? ΕΔΩ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΜΠΑΝ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΤΟ ΠΗΡΑΤΕ ΧΑΜΠΑΡΙ ΕΣΕΙΣ
ΚΑΙ ΠΡΟΛΑΒΕ Η ΕΠΙΘΕΣΗ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΣΗ ΜΕΤΑ
ΓΕΛΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

5)ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΟΛΥΜΠΟΥΣ ....
δεν εχω κατι αλλο να πω πανω σε αυτο
νομιζω οτι σε καλυψα
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙς ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙς ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΣΕ ΦΟΡΟΥΜ
ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ
1)ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΩΣΤΟς ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑς ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝΕ
2) ΝΑ ΕΧΕΙς ΤΑ @@ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΣ ΤΗΝ ΑΝΩΤΕΡΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ
ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΙς ΟΤΙ ΣΟΥ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ
ΓΙΑ ΠΟΛΕΙς 3000ΡΕς ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ
 

DeletedUser16462

Guest
Και αφου δοκιμασαν ολα τα παραπανω και ειδαν οτι δε μπορουν να κερδισουν τον κοσμο πατησαν οι πιο πανω κυριοι μαζικη διαγραφη και γεμισε ο κοσμος φαντασματα.

Φίλτατε, η διαγραφή πατήθηκε όχι γιατί δεν μπορούσαν να τα βγάλουν πέρα αλλά γιατί ήθελαν να μπούν στον καινούριο κόσμο [Olympia] ενεργά στο έπακρο. Δεν θα σας έκαναν την χάρη να σας δώσουν τζάμπα πόλεις.

Επίσης, όπως όπως πολύ σωστά έγραψε και Ο DIMOS απο απάνω, δέν υπάρχει κάποιος ουσιώδης λόγος να τα γράψεις όλα αυτά εκτός αν ήθελες βέβαια να βγάλεις τα αποθημένα σου και να σπείρεις την διχόνοια μεταξύ μας.

Αυτα τα λιγα προς γνωση για το τι αντιπροσωπευει πλεον η 9η (περασμενα μεγαλεια διηγωντας τα να κλαις) και για οσους σκεφτονται να συνεργαστουν με τα παραπανω ατομα. Καλη τυχη...
όσο για αυτό τι να πώ, Aυτή η δυσφήμιση δέν θα περάσει.
προσβάλλωντας κάποιον ηθικά δέν θα καταφέρεις τίποτα άλλο απ' το να δημιουργήσεις μια αντιπαθητική εικόνα για τον εαυτό σου

Ωραία η μάσκα του υπολογιστή έ...;

ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙς ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙς ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΣΕ ΦΟΡΟΥΜ
ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ
1)ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΩΣΤΟς ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑς ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝΕ
smiley_emoticons_hust.gif

2) ΝΑ ΕΧΕΙς ΤΑ @@ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΣ ΤΗΝ ΑΝΩΤΕΡΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ
smiley_emoticons_hust.gif

ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΙς ΟΤΙ ΣΟΥ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ
smiley_emoticons_hust.gif

ΓΙΑ ΠΟΛΕΙς 3000ΡΕς ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ
smiley_emoticons_hust.gif

Σάντα ,
1) Είμαστε σωστοί, απαντάμε σε όλα. [Σε αντίθεση με εσάς που λέτε ΜΟΝΟΝ
ασυναρτησίες.]
2) Τα παπάκια άλλοι τα έχουν, άλλοι είναι όμως...Aυτό μας δείξατε μετά απο αυτό. 2,5) Ε βέβαια, ανωτερότητα. Μου αρέσει πολύ η ταπεινότητα σου. Να φανταστώ ο Θεός πιστεύει σε εσένα;
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15294

Guest
Προς αποφυγη παρεξηγησεων,δεν ειμαι ουτε ξερω ποιος ειναι ο gyros7,αν και μπορω να υποθεσω...Αλλα θελω να πω 3 πραγματακια
1)Σωστο και δικαιο (ισως?) το μπαν,ΑΛΛΑ οπως ρωτησαμε και πιο πανω,ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ Ο ΠΑΙΚΤΗΣ (ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΣΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ) ΝΑ ΔΕΧΤΕΙ ΟΧΙ ΜΙΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΑΦΟΥ ΤΟ ΕΦΑΓΕ?Και ενω ειχε μπει διακοπες ΜΟΛΙΣ εκεινο το πρωι,οποτε δε γινεται να στειλατε τυχαια επιθεσεις αφου οι διακοπες θελουν τουλαχιστον μια μερα για να απενεργοποιηθουν.Απλα ΞΕΡΑΤΕ οτι εφαγε μπαν.
2)Απο την αρχη του κοσμου ειμαστε πρωτοι μεχρι και τωρα και αυτο ειναι το σημαντικοτερο...Στα λογια ολοι καλα τα λεμε αλλα η καταταξη μιλαει αοο μονη της.Παντως να βγαλω και το καπελο στους προικες για τις ωραιες αμυνες που εχουν παιξει,αλλα ως εκει,επιθετικα λιγα πραγματα δειξατε,χωρις να θελω να μειωσω καποιον,μας πιεσατε αρκετα καποιες φορες,αλλα...
3)Επειδη μιλατε για ενα ατομο που εκτιμω πολυ (santa salami) ηταν εκτος συμμαχιας για δικους του προσωπικους λογους κι αυτο δεν εχει να λεει κατι,το γκρεπολις που ξερει και τις ωρες που μετραει στο game,θελουμε πολυ καιρο να τα φτασουμε.
 

DeletedUser15231

Guest
Την 9η λεγεωνα και τους παικτες της τη γνωρισα πρωτα πρωτα απο τον κοσμο Nu.
Απο τοτε τρωγανε πολυ ξυλο αλλα τουλαχιστον υπηρχε σεβασμος για το παιχνιδι.

xaxax απο τοτε λεει..

παιδια peace! μην τρωγόσαστε...ενταξει μωρε τα παιδα πάτησαν διαγραφη δεν άντεχαν αλλο..το σαλάμι τους έκατσε βαρυ...

smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser16848

Guest
Στο σπιτι το δικο μου οι γονεις μου περασαν 2 αξιες
1)να ειμαι αντρας με @@ και να τα τιμαω τα παντελονια που φοραω
εαν κατι εχω κανει λαθος η στραβο να εχω ψυχη και τα κοτσια να το λεω
2)και 2 να μιλαω με αποδειξεις

ΕΤΣΙ ΠΡΟΚΑΛΩ ΟΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΑΙΧΤΕΣ
ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΤΟ ΜΑΚΡΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΝΤΟ ΤΟΥς
και μιλανε για παπακια χελωνες και ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΤΙ ΑΛΛΟ
να βγουν ετσι οπως βγηκα εγω με πριντ σκρεαμ και ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΜΑς ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ
1)ΠΟΙΟς ΗΤΑΝ ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΟΣ
2)ΠΟΙΟΙ ΠΑΤΗΣΑΝ ΔΙΑΓΡΑΦΗ
3)ΠΟΙΟς ΑΠΟ ΑΥΤΟΥς ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙ
4)ΣΤΟ ΜΙΣΑΩΡΟ ΜΠΑΝ ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΩ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΨΑΧΟΥΛΕΨΕΤΕ ΣΕ ΓΡΕΠΟΛΙς ΙΝΤΕΛ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ
ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΤΑΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙς
ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΤΑ ΑΕΡΟΛΟΓΙΕς ΓΙΑ ΠΕΡΗΦΑΝΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΔΙΚΑ ΣΚΑΡΦΗΣΜΑΤΑ
ΕΙΔΟΥ Η ΡΟΔΟΣ ΕΙΔΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΔΗΜΑ
ΚΥΡΙΟΙ ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙς ΟΠΟΙΟΣ Η ΟΠΟΙΑ


ΝΤΡΟΠΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑς
ΤΣΑΜΠΑ ΤΑ ΦΟΡΑΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
δεν θα χαλασω αλλο το σαλιο μου

ΥΓ.οχι δεν ειμαι ταπεινος
το παιχνιδι ειναι πολεμικο/στρατηγικο
και γουσταρω με τρελα που η ομαδα μου ειναι ΠΡΩΤΗ
ΟΣΟ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ ΟΛΟΥς ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ
ΥΓ2.Επειδη εγραψα παρα πολλες φορες δεν θα ξανασχοληθω αλλο
καλη επιτυχια στον καινουργειο κοσμο
και υγεια πανω απο ολα
 

DeletedUser16462

Guest
1)ΠΟΙΟς ΗΤΑΝ ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΟΣ
2)ΠΟΙΟΙ ΠΑΤΗΣΑΝ ΔΙΑΓΡΑΦΗ
3)ΠΟΙΟς ΑΠΟ ΑΥΤΟΥς ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙ
4)ΣΤΟ ΜΙΣΑΩΡΟ ΜΠΑΝ ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

1) Οι φοίνιξ νίκησαν. Το γνωρίζουμε. Καθώς παίζουν 24 ώρες το 24ώρω με 10 διαφορετικά μποτάκια & βάζοντας παρα πολύ χρυσό στο παιχνίδι και όχι μονο. Έτσι , κατακτάτε την 1η θέση με μιά σχετική ευκολία και ΜΑΓΚΙΆ ΣΑΣ. Μπράβο σας. Δεν μας ενδιαφέρει παντελώς καθόλου. Προχωράμε κανονικά και ασταμάτητα & με μεγαλύτερη ορμή.
2) Απάντησα ήδη σε αυτό.

Τώρα, όπως πολύ σωστά λέει ο makeleless απο απάνω, μιας και "επανήλθε" ο Ιθακι στα καλά του , πηγαίντε παίξτε εκει , κάντε τις ιδρύσεις σας, αναπτύξτε τις αυτοκρατορίες σας και μην μας τάρατε χαχαχα.
smiley_emoticons_smilenew.gif



Καλή συνέχεια και καλές μάχες ~ με τα φαντάσματα στον Ιθάκι!
smiley_emoticons_winken4.gif
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

8EAGENHS

Forum Leader
Αν συνεχίσετε, φροντίστε το λεξιλόγιό σας να είναι έξυπνο χωρίς χυδαιολογίες. Διάφορα σύμβολα που υπονοούν αυτό που υπονοούν δεν σας σώζουν.
 

DeletedUser15294

Guest
1) Οι φοίνιξ νίκησαν. Το γνωρίζουμε. Καθώς παίζουν 24 ώρες το 24ώρω με 10 διαφορετικά μποτάκια & βάζοντας παρα πολύ χρυσό στο παιχνίδι και όχι μονο. Έτσι , κατακτάτε την 1η θέση με μιά σχετική ευκολία και ΜΑΓΚΙΆ ΣΑΣ. Μπράβο σας. Δεν μας ενδιαφέρει παντελώς καθόλου. Προχωράμε κανονικά και ασταμάτητα & με μεγαλύτερη ορμή.
2) Απάντησα ήδη σε αυτό.

Τώρα, όπως πολύ σωστά λέει ο makeleless απο απάνω, μιας και "επανήλθε" ο Ιθακι στα καλά του , πηγαίντε παίξτε εκει , κάντε τις ιδρύσεις σας, αναπτύξτε τις αυτοκρατορίες σας και μην μας τάρατε χαχαχα.
smiley_emoticons_smilenew.gif



Καλή συνέχεια και καλές μάχες ~ με τα φαντάσματα στον Ιθάκι!
smiley_emoticons_winken4.gif

Aδερφε,καθε αποψη σεβαστη,πες οτι σου καπνισει ΑΛΛΑ αυτο για τον χρυσο μην το ξαναπεις γιατι παραλιγο να παθω εμφραγμα απο τα γελια...Οσο εχω πατησει σε ολη τη διαρκεια του κοσμου πατουσατε (εστω πατουσαν,δεν ξερω ποιος εισαι) σε μια βδομαδα...Οπως και οι περισσοτεροι απο εμας με εξαιρεση 4-5 ατομα μαξ...
 

DeletedUser16462

Guest
Aδερφε,καθε αποψη σεβαστη,πες οτι σου καπνισει ΑΛΛΑ αυτο για τον χρυσο μην το ξαναπεις γιατι παραλιγο να παθω εμφραγμα απο τα γελια...Οσο εχω πατησει σε ολη τη διαρκεια του κοσμου πατουσατε (εστω πατουσαν,δεν ξερω ποιος εισαι) σε μια βδομαδα...Οπως και οι περισσοτεροι απο εμας με εξαιρεση 4-5 ατομα μαξ...

και εγώ για τους 4-5 απο εσάς μιλάω + ό,τι μπήκατε στον κόσμο πολύ νωρίτερα και οι προικισμένοι αργότερα έτσι ώστε εσείς να έχετε στηθεί καλύτερα.
Έλα , παραδέξου το, μερικοί απο εσάς βάζουν τοσο χρυσό που μετράν για όλους σας μαζί...
smiley_emoticons_lol.gif

Πολύ σωστά το λένε Pay To Win το παιχνίδι.. χωρίς χρυσό δεν υπάρχει προκοπή. Δέν λέω.. καλός ο χρυσός..ΠΑΡΑ ΠΟΥ ΚΑΛΟΣ αλλά δεν μπορούμε όλοι δυστυχώς να βάζουμε 80αρικα κάθε εβδομαδούλα. [όταν έχει event η εβδομαδούλα γίνεται καθημερινοτητα.]

Συνήθως, όποιος έχει το χρήμα έχει και την εξουσία. Δηλαδή όποιος έχει χρήμα μπορεί να κάνει κουμάντο.

Καλο ξημέρωμα.


smiley_emoticons_grepolove.gif

 

DeletedUser16848

Guest
φιλε χριστοσοκο
ευτυχωςς που εισαι και εσυ γεοριν
και τιμας το ανδρικο ειδος μεσα σε αυτην την συμμαχια
και εχεις τα κοτσια να λες εστω τις μισες
ΑΛΗΘΙΕς
Εγω ο νουμπας οπως εγραψε ο μακης πιο πανω εχω τον τροπο να
βρουμε ποσο χρυσο χαλασε η καθε συμμαχια και ο καθε παιχτης ειδικα σε αυτον τον κοσμο
εφοσωω το παιχνιδι σου προσφερει την δυνατοτητα να ζητησεις το τελικο ποσο που εχεις χαλασει σε αυτον τον κοσμο
απο την πρωτη μερα που ξεκηνισες μεχρι σημερα

ΚΑΙ ΕΦΟΣΩΝ ΤΟ ΕΡΙΞΕΣ ΣΤΟΝ ΧΡΥΣΟ
ΘΕΛΕΙς ΝΑ ΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ
ΤΟ ΧΡΗΜΑΤΙΚΟ ΠΣΟ ΠΟΥ ΧΑΛΑΣΕ ΚΑΘΕ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΑΝ ΣΥΝΟΛΟ
?????????????????????????????????????????????????????
ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑς ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΨΕΥΤΕΣ
ΕΣΕΙς ΜΠΟΡΕΙΤΕ ???????????????????????????????????????
-----------------------------------------------------------------------------------

οριστε ενα μικρο δειγμα για το ποσο καλα ξερω το παιχνιδι ΜΑΚΗ
ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ απο τα πρωσοπικα μου στοιχεια και αυτο που λεω
και δεν εχω κανενα προβλημα να τα δειξω δημοσια
2bf937621c8d4104882a44e846e2d6c2.png

ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ
ΝΑ ΣΑΣ ΞΕΜΠΡΟΣΤΙΑΣΟΥΜΕ
ΣΕ ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑ
ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΙΟΙ ΕΙΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΠΕΡΙΜΕΝΩ .............................

 

DeletedUser15474

Guest
ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΕΝΑ ΤΕΛΟΣ ΟΟ ΚΟΣΜΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΝΟΙΞΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΚΕΙ ΜΑΣ ΞΕΡΕΤΕ ΕΛΑ ΕΣΥ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΤΖΑΜΠΑ ΤΑ ΦΟΡΑΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΞΗΣ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΩΝ ΦΟΙΝΙΚΩΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟΙ ΚΑΝΑΝΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΑΤΟΜΑ ΤΑ ΣΥΝΕΧΑΡΕΙ ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΞΕΡΩ ΩΠΟΤΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΠΩΣ ΣΕ ΛΕΝΕ ΓΥΡΟΣ ΙΔΟΥ Η ΡΟΔΟΣ ΙΔΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΔΗΜΑ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΛΜΗΣΗΣ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑ ΤΟ ΠΗΔΗΜΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΜΕΤΑ ΕΛΑ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΕΙΔΕΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΗ ΕΠΑΘΕΣ ΤΙ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΕΔΩ ΕΔΩ ΕΧΕΙ
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
 

DeletedUser16848

Guest
απο
()το πολυ το ΠΗΔΗΜΑ εχεις χασει το φως σου μου φαινεται ΔΙΜΟ..........
κοψτω γιατι θα τυφλωθεις......:cool:
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΔΩ ΠΟΥ ΑΝΕΒΗΚΕ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΥΡΟ
ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
30ca96013b2549d79c1cc62d0e1f6a08.png

ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ ΤΗΝ ΑΞΕΙΑ ΜΟΥ ΕΛΑ
ΕΛΑ ΑΦΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΘΑΚΑ
ΕΛΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟς ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ
ΕΓΩ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΞΕΧΑΣΑ ΠΑΤΗΣΕΣ """""ΔΙΑΓΡΑΦΗ"""""""
(αυτη η φουστα βγαινει και σε μαυρη ..θελω να την παρω δωρο σε ενα φιλο)
----------------------------------------------------------------------------------------
ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΥΝΧΑΡΕΙΣ ΤΟΥΣ ""ΦΟΙΝΙΞ ΟΙ ΑΝΙΚΗΤΟΙ""
ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΙΘΑΚΑ
ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΛΩΣΤΕ
----------------------------------------------------------------------------------------
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΟΛΥΜΠΙΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ
ΜΕ ΚΟΛΛΗΣΕΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ
ΟΠΑ """"ΠΑΛΙ ΔΕΥΤΕΡΑΤΖΑ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΛΕΓΕΩΝΑΡΙΕ
ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ

0420ee065aea429aa53d4948a3bbfba8.png

ΜΗΝ ΒΑΖΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΚΡΑΝΙΑ
ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΡΟΜΑΞΟΥΜΕ
ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ
-------------------------------------------------------------------
ΜΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑΤΕ ΜΕ
ΤΟΝ ΧΡΥΣΟ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ??????????
ΑΦΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ
ΕΛΑΤΕ ΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΑ ΑΠΙΔΙΑ ΠΙΑΝΕΙ Ο ΣΑΚΟΣ
ΓΕΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΑΖΙ ΣΑΣ
ακου εδω θρασσσος θα μας πει και τελος
ο πολεμισταρας της διαγραφης
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15294

Guest
Xristosoko,οπως ειχαμε κι εμεις 3 4 ατομα που εχωσαν πολλα,ειχατε κι εσεις ατομα που εχωσαν πααααρα πολλα...και το ξερεις καλα.

Τελος,αυτο που λετε οτι ξεκινησατε πιο αργα...Υπερ σας ηταν αυτο και οχι κατα σας...
 

DeletedUser15474

Guest
ΑΣΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΗ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΟΧΙ ΕΣΥ ΑΝΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΟΥ ΛΕΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙΣ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΕΙΣΑΙ ΚΡΥΒΕΣΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙ ΦΟΥΣΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΑΝ ΤΗΝ ΣΗΚΩΣΕΙΣ
 

DeletedUser16865

Guest
Αγαπητέ Δήμο το τι είναι ο καθένας στο παιχνίδι αυτό άσε το, θα το δείξει η ιστορία.
Αυτή τη στιγμή η ιστορία έδειξε ότι εσείς δειλιάσατε και τρεις μήνες πριν τα θαύματα πατήσατε μαζική διαγραφή επειδή ήταν προδιαγεγραμμένη η αποτυχία σας.
Όλα τα άλλα είναι να χαμε να λέγαμε. Αν αυτό εσύ το λες σωστή συμπεριφορά προς τους άλλους δεν έχω να πω κάτι παραπάνω, ο νοών νοείτω.

Φίλε benvenuto μην πας στο δρόμο που αυτοί θέλουν για χρυσό και τα άλλα και αλλάζει η συζήτηση, δεν έχει νόημα.

Όσο για το άλλο που λες xristosoko ότι τα φιλαράκια σου παράτησαν τον κόσμο για να αφοσιωθούν στον καινούριο είναι η πιο αστεία δικαιολογία που έχω ακούσει. Κατ' αρχήν δεν το κάνανε όλοι και κατά δεύτερον αν ισχύει αυτό που λες θα μπορούσαν να μείνουν στο παιχνίδι για τους υπόλοιπους τρεις μήνες στο χαλαρό και να τελειώσουμε ήρεμα και ωραία. Ακόμα και που μαλώσαν ματαξύ τους, τίποτα δε θα τους εμπόδιζε να φύγουν και να φτιάξουν μια καινούρια συμμαχία και να συνεχίσουν για λίγο ακόμα.

Αυτό που έγινε ήταν η ΜΕΓΙΣΤΗ ΠΡΑΞΗ ΔΕΙΛΙΑΣ!
 
Κορυφή