Λίγα λόγια για την 9η

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser16846
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser16868

Guest
Δεν εχω καταλάβει γιατι υπάρχει ένταση κ για ποιο λόγο εχει γινει αυτο το θεμα κ το λεω εγω η πετρα του σκανδάλου Χαχαχαχα καλο καλοκαίρι σε ολους αντε για καμια μπυριτσα κ καλη διάθεση ενα παιχνιδι ειναι για χαβαλέ χαλαρώστε εχουμε ποιο σοβαρα πραγματα να κανουμε
 

DeletedUser16462

Guest
ΠΑΛΙ ΔΕΥΤΕΡΑΤΖΑ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΛΕΓΕΩΝΑΡΙΕ
ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ

0420ee065aea429aa53d4948a3bbfba8.png

1ον) ΜΠΗΚΑΜΕ 5 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΦΟΤΟΥ ΑΝΟΙΞΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ, ΑΥΤΟΙ ΗΔΗ ΕΙΧΑΝ ΜΠΕΙ ΕΙΧΑΝ ΣΤΗΘΕΙ ΚΑΙ ΞΟΔΕΥΑΝ ΧΡΥΣΟ ΑΒΕΡΤΑ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΧΡΥΣΟΥ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΖΑΡΙ ΝΑ 'ΟΥΜΕ.
2ον) ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ, ΧΩΝΟΥΜΕ ΜΕΝ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ, ΧΩΝΟΥΝ ΤΟΝ ΔΙΠΛΌ ΔΕ ΑΥΤΟΙ.
3ον) είμαστε στην συμμαχια 11 παικτες λιγοτεροι
4ον) ΟΛΟΙ ΠΗΓΑΝ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΑ 2 ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΑ ΤΟΥΣ . ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΥΨΗΛΟΒΑΘΜΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΣΤΗΝ 7η, αυτοι δεν έχουν ΤΙΠΟΤΑ.
5ον) ΔΕΥΤΕΡΟΙ ΣΤΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΜΟΝΑΧΑ. ΓΙΑΤΙ ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ
smiley_emoticons_grin.gif
ΓΙΑ ΡΩΤΑ ΤΟΥΣ ΠΟΣΕΣ ΕΞΕΓΕΡΣΕΙΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΤΟΥΤΟΙ.. ΓΙΑ ΡΩΤΑ...
smiley_emoticons_lol.gif
ΓΙΑ ΡΩΤΑΑΑΑ ΠΟΥ ΗΔΗ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΣΑΝ ΜΕΡΙΚΟΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΘΕ ΩΡΑ ΕΙΧΑΝ ΣΠΑΘΑΚΙΑ...ΚΑΙ ΧΑΝΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΕΙΣ [μεγάλες] ΕΠΕΙΔΗ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΝΑ ΚΑΛΥΨΟΥΝ ΙΣΑΞΙΕΣ ΑΜΥΝΕΣ ΜΕ ΤΑ ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ ΜΑΣ.. ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΣ ΑΥΤΑ?!

ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΕΙΧΑΜΕ 500.000 ΠΟΝΤΟΥΣ ΔΙΑΦΟΡΑ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ.
23/4/2017
ΠΟΝΤΟΙ: 989,364 9η ΛΕΓΕΩΝΑ
ΠΟΝΤΟΙ: 1,443,793 ΠΥΞΙΔΑ

ΞΑΦΝΙΚΑ, ΠΡΟΧΘΕΣ ΠΗΡΑΝ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΗΡΑΝ ΑΛΛΟΥΣ 500κ ΠΟΝΤΟΥΣ.

ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΣΤΗ ΦΟΡΑ, ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΤΗΣΑΝ ΕΠΑΝΚΚ. ΔΙΟΤΙ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΟΥΝ ΟΛΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑ.
 

DeletedUser16848

Guest
1)Εγω κρυβομαι πισω απο την συμμαχια μου χαχαχαχαχα
η λες ψεμματα οτι ξερεις τους ΦΟΙΝΙΞ και εχεται παιξει και σε αλλους κοσμους μαζι με καποια ατομα
ΓΙΑΤΙ ΕΚΤΟΣΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΨΗΛΟΝ (ΦΙ-ΧΙ-ΨΙ-ΩΜΕΓΑ-ΙΘΑΚΗ) ειμαι αρχηγος αμυνων σε αυτην τη συμμαχια
οποτε εαν τους ηξερες πραγματικα ,και εαν ειχε παιξει μαζι τους
θα με ηξερες σιγουρα
η θα εκανες οτι κανεις τωρα ,που σε ενοχλουν αυτα που λεω και κανεις οτι δεν με ξερεις
2)ελα θα σε βοηθησω κιαλο
θυμασε οτι στην αρχη οι ΑΡΧΗΓΟΙ ΣΑΣ ειχαν μπει σε κληση με τους ΜΕ εμας
για να δουμε ενα θα ειναι πρασινοι η κοκκινοι
σε αυτην την κληση ημουν μονο εγω
ΕΓΩ φιλε διμο σε εκανα κοκκινο ,,για να ξερεις ,ΕΓΩ Ο ΓΙΩΡΓΑΡΑΣ
ΟΠΟΤΕ Η ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΙΟς ΕΙΜΑΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΕΛΩς ΑΔΙΑΦΟΡΗ
η γνωμη της συμμαχιας μου και η εμπιστοσυνη που μου εχει δειξει ολα αυτα τα χρονια και σαν παιχτη απλο αλλα και σαν αμυναρχη
μονο αυτη μετραει
2)χριστοσοκο ξερω πως τα πατε στον ολυμπια
η πορεια σας διαγραφεται καλη και ειμαι σιγουρος για αυτο
γιατι σαν παιχτες ειστε παρα πολυ καλοι .....και σας ευχομαι και πρωτοι
3)μουφα ..γιατι συμβαινει ολο αυτο
επειδη το παιχνιδι ειναι πολεμικο,
και στο πολεμο οταν καποιος που τα παραταει θεωρειτε λιποτακτης
και ιδιοτητα του λιποτακτη ειναι καθαρα ατιμωτικη
εεε οταν καπιοια παλικαρι ηρθαν εδω στο φορουμ να το γραψουν αυτο
τα δικα σου τα παιδια τους καναν επιθεση λασπης
με ναακριβιες και διαφορα τεχνασματα
αντι να βγουν να πουν ξερεται κατι παιδια
(ξερεται κατι παιδια δεν μας βγηκε το παιχνιδι,κατσαν και καποιες στραβες καταστασεις
οι ΦΟΙΝΙΞ ΟΙ ΑΝΙΚΗΤΟΙ ηταν καλυτεροι γιατι οτι και να λεμε εμεις η καταταξη λεει την αληθεια
το ξερουμε οτι η διαγραφη δεν ειναι σωστη κινηση ,αλλα εμεις αυτο κριναμε πιο σωστο για εμας
και μπηκαμε στον ολυμπια πιο δυναμικα και πιο συγκεντρωμενα να δειξουμε την αξια μας)
νομιζεις εαν εστω ενας απο εσας εγραφε κατι τετοιο που αντιπροσωπευει την αληθεια
ουτε 3 μυνηματα δεν θα ειχε φτασει το θεμα
αυτα δεν εχω να παω τιποτα αλλο
-----------------------------------------------------------------
οσο για εσενα που με κρινεις και λες πιος ειμαι
οπως και εσεις ειχατε καποια θεματα μεσα στην συμμαχια και εγω ειχα καποια θεματα
μεσα στην συμμαχια
η διαφορα μας ειναι οτι εγω εκτσα και τα παλεψα τα θεμματα που ειχα μεχρι τελους
ενω εσυ οχι ...και αυτο καταγραφτηκε στην ιστορια του γρεπολις
με εμενα ακομα μεσα στον ιθακα και εσενα στον ολυμπους
(αντιμετωπισα το θεμα που δημιουργηθηκε στη συμαχια σαν κυριος
παρεδωσα ολες τις πολεις μου στην συμμαχια 30 πολεις περιπου τοτε
παιχτης μεσα στην πρωτη δεκαδα του κοσμου βλεπεις
και ξεκηνισα τον λογαρισαμο μου στην 54 απο την αρχη σε νησι με προικοισμενους)
χεσασες ΔΙΜΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΑΛΛΑ ΚΡΙΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΗΘΟΣ ΣΟΥ
και εσυ διαπρεπεις στον πολεμο αλλα απο ηθος
εχεις ξεχασει τι σημαινει αυτο και ειναι κριμα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16462

Guest
Santa Salami, μην συγκρινεις εναν κανονικό πόλεμο με ένα πολεμικό παιχνίδι! Καμία σχέση.
Στο παιχνίδι μπορεις να κάνεις ότι θές. (σχεδόν δηλαδή) Στον πόλεμο τον κανονικό, στην κανονική ζωή είσαι σε μονόδρομο. Η πολεμάς για την Πατρίδα σου βάζοντας την ψυχή της Πατρίδος σου πάνω απ την δική σου και βγαίνεις Ήρωας, ή γίνεσαι κότα και τρέχεις να κρυφτείς.
smiley_emoticons_viking.gif


Ας σταματήσουμε εδώ τις εχθροπραξίες. Δέν υπάρχει λόγος να μαλώνουμε και να βγάζουμε θυμό και χολή για ένα παιχνίδι & μαλιστα πίσω απο μιά οθόνη.
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

Ας παίξουμε το παιχνίδι μας "ήρεμα" και με μεράκι και οι καλύτεροι θα αναδειχθούν στις μάχες και στους πόντους ώς μαχητές.. οπότε εύχομαι σε όλους ΚΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ .
smiley_emoticons_panik4.gif
smiley_emoticons_mttao_schuetze.gif
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16868

Guest
Φιλε ολα αυτα που λες ειναι τρελα που είδες τον πόλεμο σοβαρέψου τι αλλο θα ακουσω παιχνιδι ειναι εεεεεε άκου λιποτάκτης έλεος η 10 χρονων εισαι η δεν εχεις βγει απο το σπιτι ποτε ξεκολατε κ ξεχωρίστε την πραγματική ζωη απο ενα παιχνιδι τι αλλο θα ακουσω εδω παιδακια του υπολογιστή
 

DeletedUser16848

Guest
οτι πεις λεβεντη μου ....
εγω θα σου χαλασω το χατηρι ..
το αντιθετο θα ΚΑΝΩ αιτημα στην διαχειριση
να βγαλει ΒΡΑΒΕΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΑΤΑΝΕ ΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
<<<Ο ΜΕΓΑΣ ΣΤΑΡΤΗΓΟΣ ΔΙΑΓΡΑΦΑΚΙΑΣ>>>>
κανε αιτηση να μην το χασεις ,να το βαλεις μαζι με τα αλλα τα βραβεια σου
μουφα
ΑΦΟΥ ΕΔΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΤΕ ΝΑ ΜΑς ΠΕΙΣΕΤΕ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟς ΠΑΤΑΕΙ ΔΙΑΓΡΑΦΗ
ΣΕ ΕΝΑ ΑΚΡΩΣ ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΟΣ
ΕΙΝΑΙ ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΑΞΙΩΜΑ ...
ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ
τραβηξε οντως πολυ αυτη η συζητηση ..........
θα δωσω ενα τελος καλες μαχες
 

DeletedUser16462

Guest
οτι πεις λεβεντη μου ....
εγω θα σου χαλασω το χατηρι ..
το αντιθετο θα ΚΑΝΩ αιτημα στην διαχειριση
να βγαλει ΒΡΑΒΕΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΑΤΑΝΕ ΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
<<<Ο ΜΕΓΑΣ ΣΤΑΡΤΗΓΟΣ ΔΙΑΓΡΑΦΑΚΙΑΣ>>>>
κανε αιτηση να μην το χασεις ,να το βαλεις μαζι με τα αλλα τα βραβεια σου
μουφα
ΑΦΟΥ ΕΔΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΤΕ ΝΑ ΜΑς ΠΕΙΣΕΤΕ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟς ΠΑΤΑΕΙ ΔΙΑΓΡΑΦΗ
ΣΕ ΕΝΑ ΑΚΡΩΣ ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΟΣ
ΕΙΝΑΙ ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΑΞΙΩΜΑ ...
ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ
τραβηξε οντως πολυ αυτη η συζητηση ..........
θα δωσω ενα τελος καλες μαχες

Δέν γνωρίζω αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα αντίληψης, είπα πολλάκις ότι η διαγραφή πατήθηκε απο ορισμένα άτομα διότι ήθελαν να τα δώσουν όλα για όλα και να αφοσιωθούν στον Olympia. Προφανώς το να παίζει κανείς σε παραπάνω απο έναν κόσμο σημαίνει ότι πρέπει να ξοδεύει χρόνο , χρυσό και ότι συνεπάγεται. Σαφώς αυτά δεν τα είπα πιο πρίν καθώς τα θεωρώ δεδομένα για όλους μας.
Λαμβάνοντας υπ' όψιν ότι δές καταλαβαίνεις αυτά που λέω θα σου δώσω μια πιό ουσιαστική απάντηση, λοιπόν , δέν προσπαθήσαμε να αποδείξουμε τίποτα απ' αυτά που λές παραπάνω, πραγματικά.
Πότε υπόθηκε απο πλευρά μας ότι είναι τιμή και αξίωμα το να πατάει κάποιος διαγραφή; Μόνος βγάζεις αυτα τα συμπεράσματα...
Έχω ήδη απαντήσει σε αυτό το ερώτημα που επανειλημμένα κάνεις.

Το παιχνίδι άν το βλέπεις άκρως πολεμικό και όχι απλά ένα ευχάριστο παιχνίδι στρατηγικής, τότε ίσως να χρειάζεσε ιατρό.

Λοιπόν για να μπεί ένα τέλος, εγώ σταματάω εδώ.
Αν απαντήσεις σε αυτό που γράφω να ξές δεν θα υπάρξει απάντηση απο εμένα.
Καλη συνέχεια , καλές μάχες. Ας νικήσουν οι καλύτεροι.
 

DeletedUser16868

Guest
Εσυ παλι τα ίδια παριζάκι η τρελα τσάμπα ειναι αντε σε κανένα γιατρό φιλαρακι
 

DeletedUser14380

Guest
Φίλα τα πόδια στα αγάλματα σου φιλαράκι xristosoko γιατί ρίχνουν τα 100αρικα που εσένα δεν σου δίνουν οι γονείς σου γιατί και εμένα μου τα φυλούσαν όταν τα έριχνα και τα παλικάρια τότε μάθαιναν χαχαχ
Δεν μιλώ για όλα τα άτομα της 9ης φυσικά αλλά για αυτά που θαυμάζεις όποιος τους ξέρει από τους παλιούς τους λογαριασμούς ξέρει και τι ρόλο παίζουν.
Κάποια άτομα χαραμίζονται και τζάμπα ελπίζουν εκεί μέσα όπως και εσύ μάλλον μη λες μεγάλα λόγια μόνο να τα παρατάν ξέρουν τα παιδιά.
Εσένα δεν σε ξέρω δεν σε έχω δει και ποτέ άρα μόνο λόγια φαίνετε να είσαι.
Εδώ μέχρι και τον κατάλα παλιά είχα αντίπαλο χαχαχ
Μη λέτε πολλά λόγια στο τέλος θα φανεί μια συμβουλή μη υποτιμάτε τον εχθρό χάθηκαν πολλές μάχες στην Ιστορία για αυτόν τον λόγο.
/ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟΣ/
 

DeletedUser15474

Guest
ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΜΕ ΠΕΙΣΑΤΕ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ ΣΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΕΝΑΝΤΙΩΝ ΤΗΣ ΒΛΑΚΕΙΑΣ ΣΤΟΝ ΙΘΑΚΗ ΤΟΝ ΧΑΣΑΜΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΔΟΘΕΙ ΕΞΤΡΑ ΒΡΑΒΕΙΟ ΕΣΕΝΑ ΣΑΛΑΜΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΚΑΤΑΞΙΩΣΗ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΠΑΙΝΩΝΤΑΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΓΡΑΦΟΝΤΑΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΗΓΕΝΕ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΗΣΟΥ ΠΟΙΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΚΑΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΧΑΘΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΟ ΠΩ ΝΑ ΤΟ ΕΜΠΕΔΩΣΕΙΣ ΤΟ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΙΠΟΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ
 

DeletedUser16462

Guest
Φίλα τα πόδια στα αγάλματα σου φιλαράκι xristosoko γιατί ρίχνουν τα 100αρικα που εσένα δεν σου δίνουν οι γονείς σου γιατί και εμένα μου τα φυλούσαν όταν τα έριχνα και τα παλικάρια τότε μάθαιναν χαχαχ
Δεν μιλώ για όλα τα άτομα της 9ης φυσικά αλλά για αυτά που θαυμάζεις όποιος τους ξέρει από τους παλιούς τους λογαριασμούς ξέρει και τι ρόλο παίζουν.
Κάποια άτομα χαραμίζονται και τζάμπα ελπίζουν εκεί μέσα όπως και εσύ μάλλον μη λες μεγάλα λόγια μόνο να τα παρατάν ξέρουν τα παιδιά.
Εσένα δεν σε ξέρω δεν σε έχω δει και ποτέ άρα μόνο λόγια φαίνετε να είσαι.
Εδώ μέχρι και τον κατάλα παλιά είχα αντίπαλο χαχαχ
Μη λέτε πολλά λόγια στο τέλος θα φανεί μια συμβουλή μη υποτιμάτε τον εχθρό χάθηκαν πολλές μάχες στην Ιστορία για αυτόν τον λόγο.
/ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟΣ/

Μόνο λόγια είμαι; τί άλλο θα έπρεπε δηλαδη; Να παίξουμε πύξ λάξ;
smiley_emoticons_irre.gif
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
smiley_emoticons_hust.gif
καραγκιόζης alert
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 

DeletedUser14380

Guest
Και απο την αλλη πατουσα μικρε χαχαχ
Στρατο διαβαζεις ρε τι λεει χαχααχ να τον εχουμε υποψη μας αυτον σημειωσε τον
 

DeletedUser13000

Guest
Απορώ πως με τέτοιο όνομα έκανες καριέρα?? (Santa Salami 21.02) αλλά το ποιο παράξενο όλης τις κουβέντας είναι ότι υπάρχουν άνθρωποι που σε παίρνουν στα σοβαρά με τέτοιο όνομα.
smiley_emoticons_wallbash.gif
 

DeletedUser13572

Guest
1ον) ΜΠΗΚΑΜΕ 5 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΦΟΤΟΥ ΑΝΟΙΞΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ, ΑΥΤΟΙ ΗΔΗ ΕΙΧΑΝ ΜΠΕΙ ΕΙΧΑΝ ΣΤΗΘΕΙ ΚΑΙ ΞΟΔΕΥΑΝ ΧΡΥΣΟ ΑΒΕΡΤΑ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΧΡΥΣΟΥ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΖΑΡΙ ΝΑ 'ΟΥΜΕ.
2ον) ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ, ΧΩΝΟΥΜΕ ΜΕΝ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ, ΧΩΝΟΥΝ ΤΟΝ ΔΙΠΛΌ ΔΕ ΑΥΤΟΙ.
3ον) είμαστε στην συμμαχια 11 παικτες λιγοτεροι
4ον) ΟΛΟΙ ΠΗΓΑΝ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΑ 2 ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΑ ΤΟΥΣ . ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΥΨΗΛΟΒΑΘΜΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΣΤΗΝ 7η, αυτοι δεν έχουν ΤΙΠΟΤΑ.
5ον) ΔΕΥΤΕΡΟΙ ΣΤΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΜΟΝΑΧΑ. ΓΙΑΤΙ ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ
smiley_emoticons_grin.gif
ΓΙΑ ΡΩΤΑ ΤΟΥΣ ΠΟΣΕΣ ΕΞΕΓΕΡΣΕΙΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΤΟΥΤΟΙ.. ΓΙΑ ΡΩΤΑ...
smiley_emoticons_lol.gif
ΓΙΑ ΡΩΤΑΑΑΑ ΠΟΥ ΗΔΗ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΣΑΝ ΜΕΡΙΚΟΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΘΕ ΩΡΑ ΕΙΧΑΝ ΣΠΑΘΑΚΙΑ...ΚΑΙ ΧΑΝΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΕΙΣ [μεγάλες] ΕΠΕΙΔΗ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΝΑ ΚΑΛΥΨΟΥΝ ΙΣΑΞΙΕΣ ΑΜΥΝΕΣ ΜΕ ΤΑ ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ ΜΑΣ.. ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΣ ΑΥΤΑ?!

ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΕΙΧΑΜΕ 500.000 ΠΟΝΤΟΥΣ ΔΙΑΦΟΡΑ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ.
23/4/2017
ΠΟΝΤΟΙ: 989,364 9η ΛΕΓΕΩΝΑ
ΠΟΝΤΟΙ: 1,443,793 ΠΥΞΙΔΑ

ΞΑΦΝΙΚΑ, ΠΡΟΧΘΕΣ ΠΗΡΑΝ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΗΡΑΝ ΑΛΛΟΥΣ 500κ ΠΟΝΤΟΥΣ.

ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΣΤΗ ΦΟΡΑ, ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΤΗΣΑΝ ΕΠΑΝΚΚ. ΔΙΟΤΙ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΟΥΝ ΟΛΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑ.


Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα. Τα λέμε το άλλο Σ/Κ μαζί... Να μάθετε κι εσείς τι σημαίνει επίθεση...
 

DeletedUser14725

Guest
καλησπερα σε ολους εγω παιζω στην ολυμπια αντιπαλοοι στην λεγεωνα δεν ξερω τωρα τι παιζει
 

DeletedUser13000

Guest
Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα. Τα λέμε το άλλο Σ/Κ μαζί... Να μάθετε κι εσείς τι σημαίνει επίθεση...


Επιθέσεις είδαμε.. πόλεις να πάρετε από την 9 δεν είδαμε.. μπορείτε να αγοράσετε και άλλες πόλεις από τους χρυσοθήρες..
smiley_emoticons_candle.gif
 

DeletedUser16462

Guest
Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα. Τα λέμε το άλλο Σ/Κ μαζί... Να μάθετε κι εσείς τι σημαίνει επίθεση...

Εσύ μην μιλάς καθόλου!! Δεν παίζεις grepolis.. χρυσό παίζεις εσύ. Μαγκιά σου που έχεις τόσα και βάζεις.. αλλα το έχεις ξεχέσει το θέμα.. Ολοι βαζουν χρυσό αλλα σαν εσένα..κανείς.
Σου τρέχουν τα 80άρικα απο τις τσέπες... και άλλοι τρέχουν για ενα πιάτο φασολάδα και μια μπουκιά ψωμί.
 
Κορυφή