Λίγα λόγια..για εσάς

  • Δημιουργός θέματος kνnm
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
"Tα πάντα σε αυτό το χώρο γίνονται μέσα από το πρίσμα των κανόνων και ποτέ μέσα από θεωρίες και εικασίες"
8EAGENHS - Κέντρο υποστήριξης
Ιούλιος 2014
---------​
Καλημέρα, το κέντρο υποστήριξης "φέρει την επισημότητα μιας άμεσης απάντησης από την ίδια την εταιρία" Innogames. Οι απαντήσεις που λαμβάνουμε θεωρητικά "φέρουν" την σφραγίδα της εταιρίας. Σας παραθέτω παραπάνω μια απάντηση στο κέντρο υποστηρίξης πάνω στην οποία συμφωνώ απόλυτα προσωπικά. Και εσείς όμως..διορθώστε με την απάντηση σας σε περίπτωση που είμαι λανθασμένος. Για να μπω κατευθείαν στο θέμα, από την στιγμή που το παραπάνω δεν τηρήθηκε από εσάς τους ίδιους, την ομάδα διαχείρισης, τι περιμένετε από ολόκληρη την κοινότητα? "ΠΟΤΕ μέσα από θεωρίες και εικασίες" και μπαίνω λοιπόν στον κόπο να σας ρωτήσω υπάρχει κανένας στην ομάδα διαχέίρισης που το nickname του να είναι "ΘΕΑΓΕΝΗ" ή "ΘΕΑΓΕΝΗΣ". Αν δεν το γνωρίζετε ήδη σας το γνωστοποιώ εγώ..το όνομα Θεαγένης είναι υπαρκτό όνομα σε αντίθεση με αυτό του 8EAGENHS που είναι σε γραφή Greeklish. Επαναλαμβάνω..ΠΟΤΕ μέσα από θεωρίες και εικασίες. Εσείς τι κάνατε? Θεωρήσατε πως η ονομασία ΘΕΑΓΕΝΗ αναφερόταν στο μέλος της διαχείρισης "8EAGENHS". Η διαχείριση κατάλαβε περί τίνος αναφέρομε και φυσικά δεν περιμένω από εσάς καμία κατανόηση ή αφαίρεση οποιαδήποτε ποινής που έχετε δώσει σε αυτή τη κοινότητα. Αυτά απλά επειδή αγνοήτε κάθε άλλου είδους μήνυμα μου και για να μην έχετε την εντύπωση μερικοί πως στέκεστε σωστοί και δίκαιοι προς αυτή τη κοινότητα.

Καλή σας μέρα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Αυτά από εμένα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή