ΛΑΜΟΓΙΕΣ

  • Δημιουργός θέματος LEGENDARY RAVAN
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ Ο ΥΨΙΛΟΝ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΤΑΚΤΙΚΕΣ ΑΝΕΝΤΙΜΕΣ.ΠΟΛΛΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΜΟΥ (INVICTUS) ΔΕΧΘΗΚΑΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ (ΑΓΑΜΟΙ ΘΥΤΑΙ ΚΑΙ ΕΛΙΤΕ) ΣΥΝΟΔΕΥΟΜΕΝΕΣ ΑΠΟ ΑΠΕΙΛΗΤΙΚΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΕΡΙ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΤΟΥΣ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΘΕΣΩ ΣΥΝΟΜΙΛΙΕΣ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΚΑΝΟΝΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΤΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΦΩΝΕΣ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΑΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΠΟΒΑΛΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ.
Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ INVICTUS ΠΑΙΖΕΙ ΤΙΜΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΝΣΤΕΡΝΙΖΕΤΑΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΤΑΚΤΙΚΕΣ.ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ.
 

DeletedUser3204

Guest
ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ Ο ΥΨΙΛΟΝ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΤΑΚΤΙΚΕΣ ΑΝΕΝΤΙΜΕΣ.ΠΟΛΛΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΜΟΥ (INVICTUS) ΔΕΧΘΗΚΑΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ (ΑΓΑΜΟΙ ΘΥΤΑΙ ΚΑΙ ΕΛΙΤΕ) ΣΥΝΟΔΕΥΟΜΕΝΕΣ ΑΠΟ ΑΠΕΙΛΗΤΙΚΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΕΡΙ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΤΟΥΣ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΘΕΣΩ ΣΥΝΟΜΙΛΙΕΣ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΚΑΝΟΝΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΤΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΦΩΝΕΣ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΑΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΠΟΒΑΛΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ.
Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ INVICTUS ΠΑΙΖΕΙ ΤΙΜΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΝΣΤΕΡΝΙΖΕΤΑΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΤΑΚΤΙΚΕΣ.ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ.


Καλησπέρα. Είμαι Ιδρυτής της Συμμαχίας *ELITE* και ο μοναδικός στρατολόγος της συμμαχίας. Πότε δεν έστειλα πρόσκληση σε παίχτη χωρίς να μου ζητήσει αυτός μήνυμα για να τον βάλω μέσα. Επίσης όταν μπήκαν όσοι μπήκαν τους είπα το εξής:

"προς ενημέρωση σου όποιος δεν είναι ενεργός γίνετε τροφή για τους ενεργούς.Αν κιτρινίσεις μια φορά και δεν έχεις ενημέρωση πρώτα μην ξαφνιαστείς όταν γυρίσεις να μην έχεις πόλη.

Φιλικά Γιάννης καλώς ήρθες και καλό παιχνίδι να έχουμε. "

Ότι απορία έχεις στείλε μου μήνυμα να στη λύσω. Πάντως όσο αφορά τη πάρτη μου όσα λες από πάνω δεν ισχύουν. Και μη μου πεις δεν είπα εσένα...έβαλες μέσα τη συμμαχία άρα έπιασες και το όνομα μου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΑΝ ΔΙΑΒΑΖΕΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΘΑ ΕΒΛΕΠΕΣ ΟΤΙ ΡΩΤΑΩ ΤΗΝ ΗΓΕΣΙΑ ΣΑΣ ΑΝ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝ ΑΓΝΟΙΑ ΣΑΣ.ΠΡΩΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΜΙΛΑΜΕ.
 

DeletedUser3204

Guest
ΑΝ ΔΙΑΒΑΖΕΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΘΑ ΕΒΛΕΠΕΣ ΟΤΙ ΡΩΤΑΩ ΤΗΝ ΗΓΕΣΙΑ ΣΑΣ ΑΝ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝ ΑΓΝΟΙΑ ΣΑΣ.ΠΡΩΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΜΙΛΑΜΕ.


Επειδή βλέπω και πολύ καλά μάλιστα σου ξανά λέω ότι όσο αφορά τη μια από τις 3 συμμαχίες της ELITE όπου είμαι εγώ Ιδρυτής αυτά που λες δεν ισχύουν.
 

DeletedUser

Guest
ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΟΝΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΙΔΡΥΤΕΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΘΕΣΗ.
 

DeletedUser

Guest
Θα συμφονησω σε αυτο.Ειμαι ο ιδρυτης τον Κενταυρον νομιζω πως αυτα που κανετε ειναι απαραδεκτα,δεν θελω να ανοιξουμε θεμα αλλα εχετε απειλησει και εσεις εναν συμμαχο μου,τα αλλα ειναι νομιζω περιττα.
 

DeletedUser3333

Guest
Συγνωμη που παιρνω θεση αλλα η αποψη μου διαφερει
Καταρχας δεν ανοικω στις συμμαχιες που αναφερονται και δεν εχουμε αναγκη στην συμμαχια που βρισκομαι αγνωστους παιχτες,απλα ισως βοηθησω δινοντας μερικες πληροφοριες

Πρωτον παιζουμε πολεμικο παιχνιδι,ο πολεμος δεν εχει ηθικη ,επομενως μην περιμενετε επειδη ειναι παιχνιδι ν`αλλαξει κατι
Δευτερον εγω αμα μια συμμαχια με απειλουσε α)δεν θα την επαιρνα ποτε στα σοβαρα σαν συμμαχια β)θ`απολαμβανα το παιχνιδι παιζοντας πιο βρωμικα απο αυτους(ψαξε βρες και συ τις καταλληλες τακτικες για τετοιου ειδους ατομα)
Τριτον αντι να δεχεστε απειλες και να κλαψουριζετε στο φορουμ απαντησε στις συγκεκριμενες συμμαχιες ή στους συγκεκριμενους παιχτες που στελνουν απειλητικα μηνυματα με μαχες,βγαλτε την ομαδικοτητα της συμμαχιας σας παιζοντας πολεμο και οχι γκρινιαζοντας
Τεταρτον ενας ιδρυτης η ενας αρχηγος μιας συμμαχιας αποκλειετε να γνωριζει τι κανει το καθε μελος της συμμαχιας ,εχει τυχει λοιπον στο παρελθον καποιος παιχτης να παραφερετε αναγωγα και να τον πυξιδιαζουν οι ιδιοι του οι συμμαχοι....ειναι καποια πραγματα που δεν κανονιζονται δημοσια...

ελπιζω να βοηθησα (εξαιρουνται οι εγωιστες φυσικα)χαχαχαχα
χρονια πολλα με υγεια και δυναμη
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΕΧΕΤΕ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΕΛΙΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΑΓΑΜΟΙ ΘΥΤΑΙ ΕΙΣΤΕ νο1 ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΛΛΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΚΕΙ ΑΥΤΟ.ΤΕΤΟΙΕΣ ΤΑΚΤΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΚΡΟΥΣΤΙΚΕΣ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΙΔΡΥΤΕΣ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΘΕΣΗ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΜΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΤΩΝ ΣΥΜΜΑΧΙΩΝ ΣΑΣ Ή ΣΙΩΠΗΡΑ ΤΟ ΑΠΟΔΕΧΕΣΤΕ.
ΑΠΕΙΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΟΥΜΠΟΙΛΙΚΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΑΝΕΧΟΜΑΣΤΕ.
 

DeletedUser

Guest
ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΚΥΡΙΕ ΣΤΡΑΤΟ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΑΠΟΨΗ ΠΕΡΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ.ΕΔΩ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΣΤΗΓΝΟ ΕΚΒΙΑΣΜΟ ΣΕ ΠΑΙΚΤΕΣ (ΑΠΕΙΡΟΥΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ) ΕΓΩ ΒΓΑΙΝΩ ΚΑΙ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΟ ΣΥΜΒΑΝ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΡΧΕΣΑΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΚΛΑΨΟΥΡΙΖΟΥΜΕ.ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ ΤΗ ΛΥΠΗΣΗ ΚΑΝΕΝΟΣ.ΔΕΝ ΘΑ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΗ ΒΡΟΜΙΑ ΝΑ ΕΞΑΠΛΩΘΕΙ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΘΑ ΠΕΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΩΝ ΕΚΒΙΑΣΤΩΝ.ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΠΕΙΛΕΣ ΠΕΡΙ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗΣ ΠΟΛΗΣ ΚΑΙ ΠΥΞΙΔΑΣ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΣΚΛΗΡΕΣ ΥΒΡΕΙΣ.ΟΤΑΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΦΟΡΑ ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ (ΓΙΑΤΙ ΑΠΩΤΕΡΟΣ ΣΚΟΠΟΣ ΤΩΝ ΑΠΕΙΛΩΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΟΥΣ) ΤΟΤΕ Ο ΙΔΡΥΤΗΣ ΟΦΕΙΛΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΟ ΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΩΣ.ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΕΧΕΙ ΗΘΙΚΗ.ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΣΥΝΟΛΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙ ΧΑΡΗ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΝΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΣΤΟ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ ΒΛΕΠΕΙ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΟΠΩΣ ΑΥΤΟ:ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΣΟΥ ΕΛΑ ΣΕ ΜΑΣ ΑΛΛΙΩΣ ... ΤΟΤΕ ΚΑΤΑ 90% ΛΟΓΩ ΦΟΒΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΛΕΝΕ.
[art]**************
Προειδοποίηση!
Το διπλοποστάρισμα δεν επιτρέπεται στο κεντρικό φόρουμ. Από την στιγμή που έχετε δυνατότητα επεξεργασίας, όταν θέλετε να συμπληρώσετε κάτι, θα κάνετε επεξεργασία στο τελευταίο μήνυμά σας, αν στο μεταξύ δεν έχει ποστάρει άλλος χρήστης.
*ΑΡΤΕΜΙΔΑ*[/art]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3333

Guest
Παραξενη οχι ,διαφορετικη ναι ,αλλωστε το δηλωσα
Καταρχας απο την στιγμη που δηλωνω οτι στην συμμαχια που βρισκομαι δεν εχουμε αναγκη απο αγνωστους παιχτες ...σημαινει πως επελεξα ν`αποφυγω ολα αυτα που μου λες περι νεων παιχτων και τα ρεστα...
Οταν ειχα μπει στον κοσμο σιγμα δεχτηκα προσωπικο μηνυμα που μιλουσε για προσκληση σε συμμαχια
δεν ημουν μεσα δεν το ανοιξα το μηνυμα επομενως ο τυπος μου σηκωσε κανονικα εξεγερσεις και οταν πηρε ακαρπες κατασκοπειες συνεχισε να μου στελνει μηνυματα περι προσκλησης οπου δεν τον απαντουσα
εντελει ουτε πολη μου πηρε ουτε στην συμμαχια του μπηκα ,απεναντιας εχασε πολη...το χρωσταω σε 5-10 ανθρωπους δεν το χρωσταω ουτε στους αρχηγους του ουτε στο κεντρικο φορουμ
απο την αλλη εφοσον δεν κανω προσκλησεις σε παιχτες ,εννοειτε οτι ολοι οι γυρω μου ειναι στοχοι ,επομενως για ποια ηθικη μπορεις να μου μιλησεις,εφοσον παμε κατευθειαν στο αποτελεσμα ολων αυτων που λες
Φροντισε εσυ για την ασφαλεια των συμμαχων σου ,για την εκπαιδευση των νεων παιχτων και την οργανωση της συμμαχιας σου και αν τα κανεις σωστα και υπαρχει συνεργασια απο τους συμπαιχτες σου ,οι απειλες θα ειναι λογια για καλαμπουρι στο φορουμ της συμμαχιας σου...
 

DeletedUser

Guest
ΟΠΟΤΕ ΣΤΡΑΤΟ ΑΝΕΧΕΣΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ.ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΚΑΤΗΓΓΕΙΛΑ ΜΙΑ ΑΙΣΧΡΗ ΤΑΚΤΙΚΗ ΤΟΝ ΟΠΟΙΑ ΕΠΙΣΤΡΑΤΕΥΣΑΝ ΟΙ ΕΝ ΛΟΓΩ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΝΕΑ ΜΕΛΗ.ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΟΤΗΤΑ ΕΔΩ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΙΜΙΟ ΚΑΙ ΣΩΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.ΑΝ ΕΣΥ ΘΕΩΡΕΙΣ ΤΗΝ ΔΗΜΟΣΙΑ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ (ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΟΦΕΙΛΟΥΝ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΜΕ ΠΟΙΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ) ΚΛΑΨΟΥΡΙΣΜΑ ΕΝΔΕΙΞΗ ΦΛΟΡΙΑΣ Ή ΑΔΥΝΑΜΙΑΣ ΤΟΤΕ ΕΙΣΑΙ ΦΑΟΥΛ Ή ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΝΑ ΟΡΘΩΣΕΙΣ ΤΟ ΑΝΑΣΤΗΜΑ ΣΟΥ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟΥΣ ΑΝΕΝΤΙΜΟΥΣ.
 

DeletedUser3333

Guest
Πολυ απλα εχω προσαρμοστει στα μετρα του παιχνιδιου ,εχω την συνειδηση ν`αντιλαμβανομαι οτι παιζω ενα πολεμικο παιχνιδι στρατηγικης...ειμαι σε θεση ν`αποδεχομαι οτιδηποτε συνεπαγετε γυρω απο αυτο,δεν προκειτε ν`αλλαξω την συμπεριφορα κανενος ,οπως δεν προκειτε να μου αλλαξει κανενας την δικια μου συμπεριφορα ,με οτι συνεπαγετε επι αυτου...
Για να μιλας για εντιμοτητα θα πρεπει να εχεις τα κακαλα να εξηγησεις και τι ειναι εντιμοτητα ,γιατι εδω κ πολλα χρονια καποιες λεξεις φθηρουν το νοημα το οποιο αντιπροσωπευουν......Και υποψιν εγω θεωρω καποιον που αποχωρει απο την συμμαχια προδοτη και αξιζει να χασει τις πολεις του,εισαι σε θεση λοιπον ν`αποδεχτεις αυτες τις 2 πλευρες και να διαχωρισεις πιο ειναι εντιμο???

Τωρα επειδη με κατηγορεις δημοσια (εαν δεν το πηρες χαμπαρι δλδ) ειμαι φαουλ η αδυναμος ειπες.....νομιζω οτι στο πρωτο μου ποστ θα βρεις τις απαντησεις που γυρευεις εκτος και αν δεν γυρευεις απαντησεις και απλα συνεχιζεις να καταγγελεις οποιονδηποτε δεν συμφωνει μαζι σου
απλα σου ειπα
ΕΤΟΙΜΑΣΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ και τετοιου ειδους αισχρες τακτικες οπως τις χαρακτηρισες θα τις χρησιμοποιεις μπουμερανγκ εσυ εναντιων των αντιπαλων,εαν δεν μπορεις να καταλαβεις αυτο που σου ειπα ειναι αλλο θεμα ,
και απο την αλλη
εαν θεωρεις οτι το 90% των παιχτων σου θα φυγουν λογω απειλων εγω σου βαζω αλλο ενα 3-5% να ειναι κατασκοποι μιας και ετσι παει το παιχνιδι ,επομενως με βαση την πραγματικοτητα ,εσυ θεωρεις πως στην ουσια οι πραγματικοι σου συμμαχοι ειναι 5 ατομα απο τους 90-100 που εχεις ...φιλε μου ενας ιδρυτης-αρχηγος για να γινει ΗΓΕΤΗΣ δεν εχει αναγκη ουτε τις απειλες ουτε το κεντρικο φορουμ για να καταγγειλει τα αισχη και συ λεγε οτι θες ,εαν δεν μπορεις 100 ατομα να τους κανεις να σ`ακολουθησουν δεν φταινε ουτε οι τακτικες των αντιπαλων ουτε το παιχνιδι,απλα διαλεξες λαθος ρολο...γινε καλυτερος σ`αυτο που θελεις να κανεις με πραξεις ,ασε τα λογια στην ακρη
 

DeletedUser

Guest
ΜΑΛΛΟΝ ΤΡΟΛ ΕΙΣΑΙ.ΕΙΠΑ Η ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΕΝΑΣ ΝΕΟΣ ΣΤΟ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΛΟΓΩ ΑΠΕΙΛΩΝ ΕΙΝΑΙ 90%.ΔΕΝ ΘΑ ΔΕΧΤΩ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΗΓΕΣΙΑΣ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ.ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΕΣΑΙ ΣΤΟ ΒΑΛΤΟ ΚΑΙ ΣΤΗ ΒΡΩΜΙΑ ΚΑΝΤΟ.ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΕΝΑΝ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΚΑΝΕΝΟΣ.ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΛΕΣ ΟΛΑ (ΣΥΝΤΟΝΙΣΕ ΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΟΥ ΟΜΑΔΙΚΟΤΗΤΑ ΚΛΠ) ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΑΓΓΙΞΕΣ ΕΔΩ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΠΕΙΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΧΤΗΚΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΣΕ ΕΝΑ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΝΑ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΑΠΕΙΛΕΣ??ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΜΕΝΟΥΜΕ ΑΜΕΤΟΧΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΜΕ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΑΚΤΙΚΗ ΑΝΤΙ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΟΥΝ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΓΗΣ?ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΠΑΙΖΕΤΑΙ.ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΝΑΝ ΙΔΡΥΤΗ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΨΕΥΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ Ή ΕΣΤΩ ΝΑ ΔΙΩΞΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΟΥ ΤΟΥΣ ΝΤΑΗΔΕΣ.ΑΝΤΙ ΑΥΤΟΥ ΕΡΧΕΣΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΚΑΤΑΒΑΘΟΣ ΕΜΕΙΣ ΦΤΑΙΜΕ ΠΟΥ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΣΥΜΜΑΧΟΙ ΜΑΣ ΑΠΕΙΛΕΣ.
 

DeletedUser3333

Guest
ΜΑΛΛΟΝ ΤΡΟΛ ΕΙΣΑΙ.
τουλαχιστον δεν ειμαι αμπαλος και κλαψιαρης(με κανεις να μιλαω και ασχημα τετοιες μερες)

ΕΙΠΑ Η ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΕΝΑΣ ΝΕΟΣ ΣΤΟ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΛΟΓΩ ΑΠΕΙΛΩΝ ΕΙΝΑΙ 90%.
Εξω οι προδοτες


ΔΕΝ ΘΑ ΔΕΧΤΩ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΗΓΕΣΙΑΣ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ.

επειδη εχεις τον τιτλο του ιδρυτη και του αρχηγου δεν σημαινει οτι εισαι ηγετης

ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΕΣΑΙ ΣΤΟ ΒΑΛΤΟ ΚΑΙ ΣΤΗ ΒΡΩΜΙΑ ΚΑΝΤΟ.ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΕΝΑΝ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΚΑΝΕΝΟΣ.

στο τελος αυτοι προσαρμοζονται μαζι μου


ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΛΕΣ ΟΛΑ (ΣΥΝΤΟΝΙΣΕ ΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΟΥ ΟΜΑΔΙΚΟΤΗΤΑ ΚΛΠ) ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΑΓΓΙΞΕΣ ΕΔΩ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΠΕΙΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΧΤΗΚΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΣΕ ΕΝΑ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΝΑ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΑΠΕΙΛΕΣ??

Τι ωραια που τα λεω εεεε ,τραβα παιξε φαρμα εαν δεν το αντεχεις...και βεβαια ειναι σωστο ,μην ξεχνας οτι μοναχα το κουμπακι της επιθεσης ειναι απειλη,εαν τωρα παιξεις και με την ψυχολογια του αντιπαλου τοτε το παιχνιδι γινετε πιο απολαυστικο,εντιμα πραγματα!!!



ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΜΕΝΟΥΜΕ ΑΜΕΤΟΧΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΜΕ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΑΚΤΙΚΗ ΑΝΤΙ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΟΥΝ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΓΗΣ?

πυξιδααααααααααααααα,οχι λογια

ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΠΑΙΖΕΤΑΙ.
πιστευεις πως ειναι τοσο μοναδικη η συμμαχια σου και οι παιχτες σου που μοναχα εσας απειλουν???Ενημερωνεις για κατι που συμβαινει ισως απο τον κοσμο Α

ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΝΑΝ ΙΔΡΥΤΗ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΨΕΥΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ Ή ΕΣΤΩ ΝΑ ΔΙΩΞΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΟΥ ΤΟΥΣ ΝΤΑΗΔΕΣ.

Νομιζω οτι καποιος πηρε θεση απλα δεν ειχες επιχειρηματα,ουτε καν του ζητησες συγνωμη γιατι τον κακολογησες δημοσια,σε βολεψε ν`ασχοληθεις μαζι μου

ΑΝΤΙ ΑΥΤΟΥ ΕΡΧΕΣΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΚΑΤΑΒΑΘΟΣ ΕΜΕΙΣ ΦΤΑΙΜΕ ΠΟΥ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΣΥΜΜΑΧΟΙ ΜΑΣ ΑΠΕΙΛΕΣ.

ειπαμε σε βολευει ν`ασχοληθεις μαζι...δεν με νοιαζει ποιος φταιει ,σου λεω απλα πως αντιμετωπιζεις το ζητημα πολυ ανωρυμα πραγμα που δεν αρμοζει σε καποιον ηγετη
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΟ ΚΑΝΩ ΛΙΑΝΑ.ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ Ή ΟΧΙ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΑΚΤΙΚΗ?ΟΙ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΟΥ ΚΑΙ ΑΛΙΜΟΝΟ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ.ΟΜΩΣ ΤΑ ΑΠΕΙΛΗΤΙΚΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΕΚΒΙΑΣΜΟΙ ΔΕΝ ΑΝΗΚΟΥΝ ΕΔΩ.ΕΓΩ ΗΡΘΑ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΩ ΟΧΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΝΤΑΗΛΙΚΙ Ο ΚΑΘΕ ΔΙΑΔΥΚΤΥΑΚΟΣ ΝΤΑΗΣ.ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΦΕΥΓΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΑΚΤΙΚΗ Ή ΟΧΙ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΟΣ ΑΡΧΗΓΟΣ ΙΔΡΥΤΗΣ ΟΥΤΕ ΠΩΣ ΝΑ ΘΩΡΑΚΙΣΕΙΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΟΥ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΟΙ ΑΠΕΙΛΕΣ (ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΟΧΙ ΟΙ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ) ΚΑΙ Ο ΕΚΒΙΑΣΜΟΣ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΧΙ.ΑΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΠΟΛΕΜΟ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΜΕΣΩ ΕΝΟΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΤΟΤΕ ΕΙΣΑΙ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙ.ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΕΙΧΗΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ.ΑΛΛΟ ΑΣΧΕΤΟ.ΕΔΩ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΓΕΓΟΝΟΣ.ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕ ΚΑΙ ΙΔΡΥΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ.ΠΟΥ ΚΟΛΑΝΕ ΤΑ ΕΠΕΙΧΗΡΗΜΑΤΑ?ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΤΙΜΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΓΕΝΙΚΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΤΕΙ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ.ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΕΙΛΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΡΙΖΟΥΝ.
 

DeletedUser9717

Guest
στον πολεμο ολα επιτρεπονται!σε ενα πολεμικο παιχνιδι εχουν τεθει απο τους αρμοδιους φραγμοι και ορια.εαν καποιος η καποιοι παιχτες τα εχουν ξεπερασει καντε καταγγελια για να παρει ο καθεις αυτο που του αρμοζει.καλες γιορτες!!!
 

DeletedUser3333

Guest
εγω πιστευω πως ολα αυτα ειναι μαζι ,μην βαζεις τις επιθεσεις χωρια
εχω ακουσει για πιτσιρικαδες που κλαιγαν επειδη χασανε την πολη τους
εχω ακουσει για παιδια που το μονο που ηθελαν ητανε να χτιζουν πολεις χωρις να πειραζουν κανεναν και καποιοι να τους παιρνουν πολεις και να τους χλευαζουν σαν χτιστες(αλιμονο αν δεν υπηρχαν οι επιθεσεις)
εχω ακουσει για απειρα ξενυχτια απο παιχτες που ητανε ηδη ταλαιπωρημενοι επειδη δουλευαν ολη μερα και ειχαν αναγκη να δασκεδασουν παιζοντας ενα παιχνιδι
εχω ακουσει για παιχτη ο οποιος δεν πηγε στην δουλεια του επειδη σηκωθηκε το πρωι
ανοιξε τον υπολογιστη του ετσι για να ριξει μια ματια (με την τσιμπλα στο ματι) και ειδε οτι ειναι σε εξεγερσεις
εχω ακουσει διαφορα επειδη καποιος πατησε το κουμπακι της επιθεσης ετσι γιατι ηθελε να παιξει ενα παιχνιδι και να διασκεδασει,δεν βρισκω τον λογο ν`αναλυσω το τι γινετε πριν το πατημα του κουμπιου στα λογια,στο φιναλε καπου ολα θα ναι καλα και καπου αλλου θα ναι τραγικα ....εσυ φιλε διαχωριζεις ΓΕΓΟΝΟΤΑ βαζουντας ορια...οπως και οι κανονες του παιχνιδιου που ανεφερε ο φιλτατος ΖΙΩΓΑΣ πιο πανω ,εφοσον εν γνωση σου αποδεχεσε να παιξεις τετοιο παιχνιδι οπου το παιχνιδι σου δινει και την επιλογη του λογου και ο λογος προσπερναει τα ορια σου παρατα το η μην εθιζεσε οπως οι περιπτωσεις που ανεφερα,στο φιναλε τι γινετε χτιζεις μια πολη στο p.c. και ανησυχεις μην την χασεις,και αν την χασεις τι εγινε δηλαδη οι απειλες σε πειραζουν δεν σε πειραζει που μπαινεις στο τριπακι ν`ανησυχεις για κατι που δεν εχεις την ωρα που στην πραγματικη μας ζωη χανοντε χιλιαδες πραγματα ...φιλε το grepolis ειναι μια προσομοιωση του εξω κοσμου εφοσον δεν μπορουμε να καταδικασουμε και ν`αλλαξουμε κατι που συμβαινει εκει εξω γιατι να το καταφερουμε εδω μεσα,παντως εαν προσπαθεις ν`αλλαξεις την κατασταση εδω μεσα για οτι σε πειραζει εκει εξω τοτε εσυ εισαι το ανθρωπακι...

και στην περιπτωση που δεν καταλαβες στο λεω ευθεως εφοσον ανεχομαι τυπους σαν εσενα που δεν προκειτε να με αφησουν να χτισω ησυχος να κοιμηθω ησυχος να παω στην δουλεια μου ησυχος κτλ μπορω ν`ανεχτω και αυτους τους νταηδες ...εχετε το ιδιο κινητρο απλα ακολουθειτε διαφορετικη τακτικη ....επιλογη μου ειναι να σας ανεχτω



Υ.Γ.χρονια πολλα και καλα χριστογεννα σε ολους υγεια και δυναμη
 

DeletedUser2573

Guest
βρε βρε βρε.τις καλημερες μου και τα χρονια πολλα και σε αυτον τον κοσμο.

βλεπω οτι εχουμε θεματακι και ο στραταρας μου προσπαθει με το γαντι να πει μερικα πραγματακια.

φιλε μου LEGENDARY RAVAN πηρες φορα και τα βαζεις με ολους .

διαβαζω το αρχικο ποστ σου.

"ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ Ο ΥΨΙΛΟΝ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΤΑΚΤΙΚΕΣ ΑΝΕΝΤΙΜΕΣ.ΠΟΛΛΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΜΟΥ (INVICTUS) ΔΕΧΘΗΚΑΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ (ΑΓΑΜΟΙ ΘΥΤΑΙ ΚΑΙ ΕΛΙΤΕ)........"

ως εδω μια χαρα.και σε μας εστειλαν .εγω δεν σου κρυβω οτι εκανα και παραπονα σε ενα παλουκαρι που εστειλε σχεδον σε ολους τους δικους μας και δεν εστειλε σε μενα.δεν καταλαβα δλδ.εγω στο πηγαδι κατουρισα ????

παμε παρακατω.

"....ΣΥΝΟΔΕΥΟΜΕΝΕΣ ΑΠΟ ΑΠΕΙΛΗΤΙΚΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΕΡΙ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΤΟΥΣ....."

τι λες ρε μεγαλε.τους ειπαν τοσο βαριες κουβεντες ?

δλδ θα φτασουν σε αυτο το υπερτατο σημειο μονο και μονο για στρατολογηση ?????

ρε φιλαρακι ,πλακα μας κανεις?εχεις καταλαβει σε τι παιχνιδι παιζεις ?
ακου αδερφε.αμα καποιος παιχτης σου φυγει μονο και μονο επειδη παρελαβε ενα τετοιο μνμ ,θα πρεπει να λες και ευχαριστω που εφυγε.
δλδ τι πιστευεις οτι θα μπορουσε να σου προσφερει αυτος ο παιχτης ?

".....ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΤΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΦΩΝΕΣ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΑΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΠΟΒΑΛΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ.
Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ INVICTUS ΠΑΙΖΕΙ ΤΙΜΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΝΣΤΕΡΝΙΖΕΤΑΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΤΑΚΤΙΚΕΣ.ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ.


η συμμαχια σου εχει εναν ΚΑΚΟ "ηγετη" που βγαινει και κλαψουριζει στο κεντρικο επειδη δεν μπορει να τα βγαλει περα στο παιχνιδι.
επειδη σε κοβω για πιτσιρικα ,καλα θα κανεις ή να βαλεις καποιον σοβαρο που να το κατεχει το παιχνιδακι,σαν αρχηγο ή να παρεις τα συμμαχοπουλα σου και να μπεις καπου που μπορουν να αντεξουν το βαρος ;)

φιλε δεν το εχεις και το πας λαθος το ολο θεμα.
κλαις...κλαις.....κλαις.

φτανει.

απο την στιγμη που δεν εχεις μνμ με ασχημες κουβεντες (θα το ελινες μπαμ μπαμ με ενα μνμ στους αντμιν) δεν υπαρχει λογος να μιλας για ανεντιμες τακτικες.

τωρα για τα περι ηγετη που λες ........αστο.δεν σε περνει να μιλας.ιδιος σε παιχτες σαν τον στρατο που το εχουν δουλεψει το παιχνιδακι στα δαχτυλα τους.

τα λεγαμε αδερφε.

και σταματα να κλαις.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
καλες γιορτες σε ολους.συμφωνω απολυτα με μιχαλη και στρατο.

φιλε δεν με ενδιαφερει σε ποια συμμαχια εισαι η τι ρολο εχεις σε αυτη.πρεπει να καταλαβεις ενα πραγμα.

απο εσενα εξαρταται με ποιους θα εισαι.

εσυ επελεξες να εισαι με μια μαζα ατομων χωρις να τους γνωριζεις.εφοσον επελεξες να εισαι με την μαζα ειναι δικια σου ευθυνη να τους κρατησεις στην συμμαχια σου δικια σου ευθυνη να τους γνωρισεις δικια σου ευθυνη να τους δειξεις οτι βρισκονται σε μια συμμαχια που θα τους βοηθισει.

εαν δεν κανεις τιποτα απο τα 3 παραπανω ακομη και χωρις καποιος να τους απειλισει απο μονοι τους θα φυγουν.γιατι να κατσουν στην συμμαχια σου?γιατι να σε στιριξουνε?δεν τους εισαι παρα ενας αγνωστος ιδρυτης.

μιχαλη ουτε σε εμενα εστειλε προσκληση ο αλλος ρε.απο οτι ειδα εστειλε σε ολους εκτος απο εμενα και εσενα :(
 

DeletedUser

Guest
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή