ΛΑΘΟΣ ΔΙΑΤΥΠΩΣΗ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΡΗΝΗΣ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3828
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3828

Guest
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ,ΚΥΡΙΟΙ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΤΡΟΜΕΡΟ ΛΑΘΟΣ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΦΙΞΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΠΟΛΕΩΝ.

Αγαπητοί παίχτες,
όπως πέρυσι, έτσι και φέτος, θα έχουμε παύση των εχθροπραξιών τα Χριστούγεννα και την Πρωτοχρονιά.

-Χριστούγεννα:
24 Δεκεμβρίου 2011 στις 19:00 έως 26 Δεκεμβρίου 2011 στις 23:59:59
-Πρωτοχρονιά:
31 Δεκεμβρίου 2011 στις 13:00 έως 1 Ιανουαρίου 2012στις 19:00

'Όλοι οι χρόνοι είναι ώρα Ελλάδας


Κανόνες διακοπών:
-24 ώρες πριν την έναρξη των διακοπών, δε θα είναι δυνατόν να σταλθεί αποικιακό πλοίο.
-Κατά τη διάρκεια των διακοπών, όλες οι επιθέσεις απλά θα επισκεφτούν την πόλη. Δεν θα γίνουν κανονικές επιθέσεις.

Όλες οι αλληλεπιδράσεις με τα θαύματα θα είναι κλειδωμένες.
Πρώτες Ύλες: Οι παίχτες μπορούν να στείλουν πρώτες ύλες αλλά αν δεν έχουν φτάσει μέχρι την έναρξη των διακοπών θα επιστρέφονται στον αποστολέα αντί να πηγαίνουν στο θαύμα.
Επέκταση: Η επέκταση ενός θαύματος κατά τη διάρκεια των διακοπών δεν είναι δυνατή. (Θαύμα επίπ.1 >Θαύμα επίπ. 2).


Σας ευχόμαστε χαρούμενα Χριστούγεννα και μια ακόμα καλύτερη Πρωτοχρονιά

Η ομάδα του Grepolis.

ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗΛΕΙ ΑΠΟΙΚΙΑΚΑ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΙΚΙΑΚΑ ΜΑΣ ΦΤΑΝΟΥΝ ΑΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 20,00 ΩΣ ΤΙΣ 24,00 ΚΑΙ ΛΕΩ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΜΑΔΙΚΗ ΕΠΙΘΕΣΗ .ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΔΕΝ ΕΚΑΤΣΕ ΑΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ.....ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΚΑΛΟΣΥΝΗ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΧΑΣΑΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΜΑΣ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ,ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ.
 

DeletedUser

Guest
EΠΙΣΗΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΥΝΕΒΕΙ Κ ΣΕ ΜΕΝΑ
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
Κανόνες διακοπών:
-24 ώρες πριν την έναρξη των διακοπών, δε θα είναι δυνατόν να σταλθεί αποικιακό πλοίο.

[PHo]Κάποιες φορές δεν επιτρέπει το σύστημα να σταλθεί αποικιακό που φτάνει εντός του 24ώρου και άλλες φορές δεν υπάρχει η απαγόρευση αλλά επιστρέφει πίσω.
Εφόσον στείλατε αποικιακά πριν τις 19:00 και φτάνουν μέσα στο 24ωρο που τα αποικιακά έχουν σταματήσει είναι λογικό να μην κατακτήσουν πόλη.
Υπήρχε ενημέρωση για τους κανόνες της ειρήνης.
Ο λόγος που γίνεται αυτό είναι διότι σε κόσμους με ταχύτητα 1 χρειάζεται 24 ώρες η κατάκτηση (οπότε και η κατάκτηση θα ολοκληρωνόταν μέσα στην ειρήνη), για τεχνικούς λόγους δεν μπορούν οι τεχνικοί να βάλουν διαφορετική ειρήνη για κάθε ταχύτητα κόσμου. Οπότε και για όλους τους κόσμους ξεκίνησε το ίδιο, να μην επιτρέπει δηλαδή τα αποικιακά μέσα στο 24 ώρο πριν την ενεργοποίηση.
[/PHo]
 

DeletedUser4601

Guest
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ. ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΤΥΠΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ. ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΣΤΟΧΟ. ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΑΛΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΙΚΙΑΚΑ. ΤΑ ΑΠΟΙΚΙΑΚΑ ΣΤΑΛΘΗΚΑΝ ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ ΤΙΣ 23/12 19:00 Η' ΑΛΛΑΞΤΕ ΤΗΝ ΔΙΑΤΥΠΩΣΗ 'Η ΔΙΩΡΘΩΣΤΕ ΤΟ ΛΑΘΟΣ.
ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΑΠΛΑ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΡΗΝΗΣ 24 ΩΡΕς ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ. ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙ ΣΑΣ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΤΩΝ ΚΟΣΜΩΝ. Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΑΙ Η ΩΡΑ ΤΟΥ SERVER ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΑΣΧΕΤΑ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ.
ΤΕΧΝΙΚΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΝΕΤΕ ΓΙΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΟΧΗ.

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΚΗ ΠΡΟΘΕΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΕΣ ΔΕΝ ΕΥΘΎΝΕΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΟ ΔΊΚΙΟ ΜΑΣ.
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ. ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΤΥΠΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ. ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΣΤΟΧΟ. ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΑΛΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΙΚΙΑΚΑ. ΤΑ ΑΠΟΙΚΙΑΚΑ ΣΤΑΛΘΗΚΑΝ ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ ΤΙΣ 23/12 19:00 Η' ΑΛΛΑΞΤΕ ΤΗΝ ΔΙΑΤΥΠΩΣΗ 'Η ΔΙΩΡΘΩΣΤΕ ΤΟ ΛΑΘΟΣ.
ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΑΠΛΑ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΡΗΝΗΣ 24 ΩΡΕς ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ. ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙ ΣΑΣ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΤΩΝ ΚΟΣΜΩΝ. Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΑΙ Η ΩΡΑ ΤΟΥ SERVER ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΑΣΧΕΤΑ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ.
ΤΕΧΝΙΚΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΝΕΤΕ ΓΙΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΟΧΗ.

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΚΗ ΠΡΟΘΕΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΕΣ ΔΕΝ ΕΥΘΎΝΕΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΟ ΔΊΚΙΟ ΜΑΣ.

Η ταχύτητα του κόσμου και το σύστημα κατάκτησης έχει τεράστια σημασία.
Η κατάκτηση στον κόσμο άλφα διαρκεί 24 ώρες, ενώ για παράδειγμα στον Δέλτα 12 ώρες και μπορείς να βάλει αποικιακό μέσα για κατάκτηση.
Υπάρχουν κόσμοι που διαρκεί 6 ώρες η πολιορκία.
Το πιο σωστό θα ήταν για κάθε κόσμο να σταματάνε τα αποικιακά ανάλογα με το σύστημα κατάκτησης, αλλά όπως είπα παραπάνω δεν είναι εφικτό.
Ο λόγος ξανά λέω που σταματάνε τα αποικιακά 24 ώρες πριν είναι για να μην ολοκληρωθεί κατάκτηση μέσα στην περίοδο ειρήνης.

Δυστυχώς η εταιρεία δεν μας προμηθεύει με έτοιμες απαντήσεις, ότι γράφουμε το γράφουμε μόνοι μας και δεν είναι κάποια αντιγραφή από αρχείο έτοιμων απαντήσεων.
Μακάρι να μας έδιναν πάντως έτοιμες απαντήσεις, ειδικά σε αιτήσεις υποστήριξης εγώ τουλάχιστον έχω γράψει βιβλίο :h:p
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser7233

Guest
ΚΑΝΟΝΕΣ ΕΙΡΗΝΗΣ

Καλησπέρα σας..

Έχω στείλει αποικιακό από σήμερα το μεσημέρι και φτάνει αύριο το μεσημέρι....

Με βάση τους κανόνες η πολη θα πρέπει να κατακτηθεί αφού το αποικιακό έχει σταλθεί πριν από το 24 ώρo ειρήνης

Κανόνες διακοπών:

-Χριστούγεννα:
24 Δεκεμβρίου 2011 στις 19:00 έως 26 Δεκεμβρίου 2011 στις 23:59:59

Η κατάκτηση γίνετε πριν την ειρήνη στην διάρκεια της παύσης των αποικιακών

-24 ώρες πριν την έναρξη των διακοπών, δε θα είναι δυνατόν να σταλθεί αποικιακό πλοίο.


Με εκτίμηση Bασίλης
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗΛΕΙ ΑΠΟΙΚΙΑΚΑ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΙΚΙΑΚΑ ΜΑΣ ΦΤΑΝΟΥΝ ΑΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 20,00 ΩΣ ΤΙΣ 24,00 ΚΑΙ ΛΕΩ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΜΑΔΙΚΗ ΕΠΙΘΕΣΗ .ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΔΕΝ ΕΚΑΤΣΕ ΑΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ.....ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΚΑΛΟΣΥΝΗ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΧΑΣΑΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΜΑΣ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ,ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ.


Σε αυτή την ερώτηση δώσατε την παρακάτω απάντηση.
 

DeletedUser

Guest
[PHo]Κάποιες φορές δεν επιτρέπει το σύστημα να σταλθεί αποικιακό που φτάνει εντός του 24ώρου και άλλες φορές δεν υπάρχει η απαγόρευση αλλά επιστρέφει πίσω.
Εφόσον στείλατε αποικιακά πριν τις 19:00 και φτάνουν μέσα στο 24ωρο που τα αποικιακά έχουν σταματήσει είναι λογικό να μην κατακτήσουν πόλη.
Υπήρχε ενημέρωση για τους κανόνες της ειρήνης.
Ο λόγος που γίνεται αυτό είναι διότι σε κόσμους με ταχύτητα 1 χρειάζεται 24 ώρες η κατάκτηση (οπότε και η κατάκτηση θα ολοκληρωνόταν μέσα στην ειρήνη), για τεχνικούς λόγους δεν μπορούν οι τεχνικοί να βάλουν διαφορετική ειρήνη για κάθε ταχύτητα κόσμου. Οπότε και για όλους τους κόσμους ξεκίνησε το ίδιο, να μην επιτρέπει δηλαδή τα αποικιακά μέσα στο 24 ώρο πριν την ενεργοποίηση.
[/PHo]


Και ρωτάω που ακριβώς απαντάτε???
 

DeletedUser3828

Guest
ΤΟ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ,ΑΛΛΑ ΛΑΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΑΚΡΥΒΩΣ ΠΟΥ ΣΥΝΕΒΕΙ ΣΗΜΕΡΑ,Ο ADMIN ΓΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΧΤΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΠΑ ΕΓΡΑΨΕ.......

phoenix12
Head Admin

Εγγραφή: 27-07-2010
Περιοχή: Αθήνα


Η ανακοίνωση που έχει ο ελληνικός server είναι η ίδια ανακοίνωση που έχουν και οι υπόλοιπες χώρες.
Η εταιρεία μας στέλνει τις ανακοινώσεις και ανακοινώνουμε ότι ακριβώς μας έχουν γράψει.

ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ,ΣΕ ΣΟΒΑΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΣΑΦΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΝΑ ΔΩΣΕΤΕ,ΛΕΤΕ ΑΚΡΥΒΩΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΨΗ ,ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΥΠΟΠΟΙΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ .......
ΛΥΠΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ,ΠΑΙΖΩ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ,ΕΧΩ ΑΦΙΕΡΩΣΕΙ ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΝΩ....

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ,ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ.
 

DeletedUser7180

Guest
Παθων

24 ώρες πριν την έναρξη των διακοπών, δε θα είναι δυνατόν να σταλθεί αποικιακό πλοίο.
Εγώ όπως και όλοι οι σύμμαχοι που κάναμε το Ομαδικό (και όχι μόνο) πάθαμε την ίδια ζημιά.
Δεν νομίζω να αντηλιφθήκαμε τόσα άτομα λάθος.
Οι κανόνες των διακοπών το έγραφαν ξακάθαρα << 24 ώρες πριν την έναρξη των διακοπών>> , εμείς τα αποικιακά τα βάλαμε 30 + ώρες νωρίτερα, άρα δεν μας ακουμπάει ο κανόνας αυτός.
Εάν ο κανόνας έλεγε ότι 24 ώρες πριν την έναρξη των διακοπών δεν περνάει τίποτε στην αντίπαλη πόλη θα το δεχόμουν, και θα έβαζα το αποικιακό μου (μας) να φτάνει πριν την έναρξη των διακοπών.
Η διατύπωση του κανόνα ήταν λάθος και μας πήρε στο λαιμό της.
Χάσιμο χρόνου-ύπνου-χρήματος. Θα παρακαλούσα οι κύριοι που ασχολούνται με τις ανακοινώσεις τέτοιου τύπου να είναι πιό προσεκτικοί στις διατυπώσεις.

Φιλικά Τάκης.
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!
ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ !!! ΥΓΕΙΑ - ΕΥΤΥΧΙΑ - ΑΓΑΠΗ!!!! σε όλους.
 

DeletedUser3828

Guest
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ,
ΑΝ ΣΤΗΛΩ ΕΠΙΘΕΣΗ ΠΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΣΤΙΣ 27 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΚΑΙ ΩΡΑ 00,00,01 Η ΠΟΛΗ ΘΑ ΒΓΕΙ ΣΕ ΕΞΕΓΕΡΣΗ ΚΑΙ ΑΣ ΕΧΩ ΣΤΗΛΕΙ ΤΙΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΙΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΡΗΝΗΣ;;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
Σημασία έχει ότι φτάνουν όταν δεν θα υπάρχει ειρήνη στον σερβερ, οπότε η εξέγερση θα ξεκινήσει.

Καλό είναι πάντως να μην στείλετε 2 δευτερόλεπτα μετά από τη λήξη, γιατί οι χρόνοι πολλές φορές όπως ξέρετε δεν είναι ακριβείς. Αν σας πετάξει πίσω 2 δευτερόλεπτα θα χάσετε όλο τον κόπο σας.
Αφήστε μερικά δευτερόλεπτα παραπάνω για σιγουριά
 

DeletedUser7695

Guest
ΤΩΡΑ ΕΓΙΝΕ ΣΑΦΕΣ!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ
ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ
 

DeletedUser

Guest
ΕΙΝΑΙ BUG ΟΛΑ ΑΥΤΑ

ΜΑΓΚΕΣ ΑΥΤΑ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΜΑ Ο ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟΣ ΕΝΟΣ ΤΕΡΑΣΤΙΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΣΕ ΤΟΣΕΣ ΠΛΑΤΦΟΡΜΕΣ ΚΑΙ ΣΕΡΒΕΡ
ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΩΝ ΓΗΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ BUG'S
ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ .......ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ:h:confused:
 

DeletedUser8563

Guest
Καλημέρα και από εμένα, χρόνια πολλά σε όλους!
Είμαι και εγώ ένας από αυτούς που συμμετείχαν στην ομαδική βασισμένος στην ανακοίνωση για την περίοδο ειρήνης!
Όπως ειπώθηκε και παραπάνω, η ουσία είναι ότι η ανακοίνωση ήταν λάθος, ούτε τεχνικό ήταν το πρόβλημα ούτε είχε σχέση με την ταχύτητα του σέρβερ. Έπρεπε πολύ απλά να λέτε ότι 24 ώρες πριν την έναρξη των διακοπών δεν θα μπορεί να φθάσει/μπει/περάσει αποικιακό! Σκεφθείτε αν το αποικιακό κάποιου κάνει π.χ. 48 ώρες για να φθάσει στην πόλη προς κατάκτηση, τί θα μπορούσε να καταλάβει από την ανακοίνωση, ότι μετά την 19.00 της Τετάρτης δεν θα έπρεπε να το στείλει??

Είναι κατανοητό ότι αυτά συμβαίνουν, δεν μπορείτε να κάνετε κάτι για αυτό τώρα ούτε και μεις να στεκόμαστε άλλο σε αυτό. Από την άλλη μια αναγνώριση του λάθους προς όσους έχασαν άδικα το χρόνο τους θα ήταν αρκετή και νομίζω είναι ηθικά επιβεβλημένη.

Φιλικά, Κώστας
 
Κορυφή