Κόσμος Psi/ Παταγώδης αποτυχία

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser13572
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser13948

Guest
ΝΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΕΣΥ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΦΑΤΟΣ!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13131

Guest
this is grepolisθελουμε ποιο γρήγορους κόσμους πρεπει να το καταλάβουν αλλιος θα μας χάσουν .

Εγω ιδη εχω πατήσει διαγραφή σε φι,ψι για αυτόν τον λόγο .

Άμα τους αρεση να χάνουν λεφτά δικό τους προβλημα .
 

DeletedUser

Guest
δεν πρόκειται να μπούμε σε έναν κόσμο με τόσο μικρή ταχύτητα. είναι υπερβολικά αργός. Μιλούσα και με πολλά αλλά παιδιά εκτός συμμαχίας που επαιζαν στον omicron και είναι πολύ καλοί παίχτες και περιμέναμε εναν γρήγορο κόσμο να ξαναπαίξουμε όλοι μαζί.... δυστυχώς απο ότι καταλαβαίνω δεν θα γίνει αύτο. μόνο από τους φίλους μου που ξέρω έχουν χάσει 15+ άτομα... και θα συνεχίζουν να χάνουν αν δεν ανοίξει ενας νέος γρήγορος κόσμος, όπως και σε άλλες χώρες.
 

DeletedUser

Guest
εγώ ξέρω ότι όσο υπάρχουν παικταράδες που χώνουν τον χρυσό τους σε κόσμους που ήδη έχουν τελειώσει και κάθονται εκεί γιατί λυπούνται τις πόλεις τους, η εταιρεία κάνει ότι θέλει.
Υπάρχουν ακόμη παίκτες που συντηρούν τον ΑΛΦΑ, τον ΝΥ, τον ΚΑΠΠΑ, τον ΟΜΙΚΡΟΝ και τώρα γκρινιάζετε για γρήγορο κόσμο.
Και εγώ συμφωνώ ότι η ταχύτητα 2 είναι αργή ταχύτητα, αλλά όσο κάθεστε και ασχολείστε με κόσμους που έχουν τελειώσει μην περιμένετε γρήγορους κόσμους.
Για κάντε μια μαζική έξοδο από όλους τους τελειωμένους κόσμους, για να κλείσουν μέσα σε μια εβδομάδα 5-6 servers να δούμε τι θα κάνουν.
 

DeletedUser4673

Guest
ΚΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΞΟΔΟ ΑΠΟ ΚΟΣΜΟΥΣ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΟΥΣ,ΑΛΛΑ ΚΙ ΑΠΟ ΑΡΓΟΥΣ ΣΑΝ ΤΟΝ PSI.
ΑΝΤΕ ΜΩΡΕ ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ ΚΑΝΕΤΕ ΤΗΝ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΟΥΝ ΛΙΓΑΚΙ.
ΟΣΟ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ 1 ΦΙΛΟΣ ΠΙΟ ΠΑΝΩ-ΜΕ ΤΙ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ-ΜΟΝΟ ΤΟ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ ΥΠΑΡΧΕΙ;ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΟΣΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΚΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ BROWSER;
ΕΓΩ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΦΑΝΑΤΙΚΗ ΜΕ ΤΟ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ,ΕΙΝΑΙ 1 ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ,ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ ΝΑ ΤΟ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΩ.
ΕΧΩ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΜΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ ΠΟΥ ΧΩΝΟΥΝ ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΤΣΕΤΑΚΙΑ.ΕΠΙΔΕΙΞΙΕΣ!!!!!!!!!!!!
Ε,ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΟΤΙ ΑΝ ΜΟΥ ΠΕΡΙΣΣΕΥΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΙΣΘΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΦΑΕΙ Η INNOGAMES.ΘΑ ΤΟ ΞΟΔΕΨΩ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΜΟΥ.ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΟΥΝ ΚΙ ΑΥΤΟΙ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΧΑΣΟΥΡΑ.
ckajscggscw4s2u60.gif
 

DeletedUser

Guest
δυο paysafe απο μενα.....

[8ea]Ένας μήνας εκτός κεντρικού φόρουμ.
8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser7654

Guest
δυο paysafe απο μενα.....

[8ea]Ένας μήνας εκτός κεντρικού φόρουμ.
8EAGENHS[/8ea]

Ban ενος μηνα...
Βλεπω οτι η αντιδραση στο banαρισμα καποιου παικτη απο την Ο.Δ. ηταν αμεση.
Βεβαια εκει σας "παιρνει" και το κανετε.Αν μπορουσατε και λειτουργουσατε με τετοια αμεσοτητα και ταχυτητα και σε αλλα θεματα τα πραγματα θα κυλουσαν καλυτερα...
Ποια ηταν λοιπον η αφορμη?
Επικοινωνησε μαζι μου ο συμπολεμιστης και αδερφος "genuine" ο οποιος δεχθηκε το ban, και αισθανθηκα την υποχρεωση να τον υπερασπιστω διοτι πλεον δεν του διδεται βημα να απαντησει.
Ο λογος απ οτι καταλαβαινω ηταν γιατι ποσταρισε μια λεξη την οποια εσεις κρινατε ακαταλληλη.
Το ανδρικο μοριο η πεος δεν προυποθετει καποια ασχημη "κακια" λεξη ,αλλα ουτε και πρεπει να προσβαλει ατομα μεσαιου ή υψηλου μορφωτικου επιπεδου.
Δεν υπαρχουν πονηρες λεξεις,πονηρα μυαλα υπαρχουν...
Αυτος ο δηθεν καθωσπρεπισμος πρεπει να να σταματησει και επιτελους ας ομιλουμε την ελληνικη γλωσσα οπως της αρμοζει.
Αυτη η ενεργεια υποδηλωνει καποιου ειδους κομπλεξ.
H λέξη «κόμπλεξ» σημαίνει σύμπλεγμα και προέρχεται από τους πρώτους ψυχολόγους: τον Φρόιντ, ο οποίος μίλησε για συγκρούσεις μεταξύ τάσεων και ορμών του εαυτού και κανόνων και αρχών του περιβάλλοντος, οι οποίες μπορεί να οδηγήσουν σε τραύματα και συμπλέγματα αρνητικών βιωμάτων, και κυρίως τον Άντλερ, ο οποίος τόνισε ιδιαίτερα τη σημασία του αισθήματος κατωτερότητας για την ανάπτυξη της προσωπικότητας. Σύμφωνα με τον Άντλερ, κάθε άνθρωπος γεννιέται με κάποιες αδυναμίες, δυσχέρειες - είτε σωματικές είτε κοινωνικές.
Δηλαδη, οι σωματικες αδυναμιες - δυσχερειες κανουν αυτα τα ατομα να αισθανονται ασχημα αντικρυζοντας λεξεις τετοιου ειδους και προκαλωντας αδικες και λανθασμενες αντιδρασεις.
Δηλαδη αν επαιζα με το ονομα "Αχιλλεας Μπεος" θα μπαναριζομουν?
Δραττομαι της ευκαιριας να τονισω οτι η ταχυτητα μπαναρισματος κατατασεται στο 4.
Σκεψου να αντιδρουσατε με ταχυτητα 2 τι θα γινοταν...
Αυτα ειχα να πω και ελπιζω να μην με banαρετε και να με αφησετε ελευθερα να διατυπωσω την αποψη μου για το θεμα.
Θα ηθελα οσοι απο τα μελη του φορουμ δεν σοκαρονται με λεξεις οπως πεος,κολπος κλπ απλα να γραψουν "+1",τα ατομα που σοκαρονται "-1" και να κλεισουν ραντεβου με ψυχιατρο αμεσα.
Ευχαριστω!

[8ea]Προειδοποίηση: Δεν έχετε το δικαίωμα να κρίνετε και να συζητάτε για ποινές στο κεντρικό φόρουμ. Πριν το χρησιμοποιήσετε διαβάστε τους κανόνες.
8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Το παρόν κλειδώνει προς αποφυγήν κυνηγητού. Όποιος θέλει να συμπληρώσει κάτι επί του θέματος που περιγράφει ο τίτλος, να μου στείλει πμ να το ανοίξω. [/8EA]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή