Κυρίαρχος του κόσμου KAPA

  • Δημιουργός θέματος Euromar
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3204

Guest
Καλησπέρα....τόσο καιρό διάβαζα και έλεγα να γράψω η να μη γράψω.....Εεε αποφάσισα να γράψω λοιπόν...

Πως έχουνε τα πράγματα....To παρεάκι μας Terzg,billilion,τσαόπας,arag0rn,phenom13,d4rkwind,irinit,crysaki,polakos,μαλκομ,johnthegreat,richman1978 με το παρεάκι του panagiotis the great --> delmar,olethros13,ypatia(μπορεί να ξεχνάω μερικούς έχει περάσει και καιρός) που γνωριστήκαμε στο δέλτα είπαμε με το που ανοίξει κόσμος με 4 ταχύτητα να μπούμε όλοι μαζί να κάνουμε μια συμμαχία....έτσι και έγινε μπήκαμε καθαρίσαμε όλοι τη 55 στρατολογήσαμε μια συμμαχία τους UnderConstruction που ήταν στη 45 θάλασσα διότι είχαμε και κοινό αντίπαλο τους RESTART μετά από κάμποσο καιρό και από πολλές μάχες στρατολογήσαμε και ένα μέρος από τους ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ.

Μετά φτάσαμε και στη περίοδο των θαυμάτων....Κάναμε κάποια πλάνα γιατί οι RESTART είχαν 3 Συμμαχίες και εμείς στην ουσία ήμασταν μία μέχρι πριν αρχίσουν τα θαύματα...Μιλήσαμε με τα παιδεία της HYPER(15 άτομα περίπου) επειδή είχαμε κοινούς αντίπαλους τους επίλεκτους και αποφασίσαμε να μπουν μέσα σε εμάς και να κάνουμε και εμείς μια ακαδημία τους Evolution. Ξεκίνησαν τα θαύματα με σκοπό της συμμαχίας μου(eVoLVe) και των RESTART τα 4 όπου τελικά τα έκανε η eVoLVe.

Τώρα όσο αφορά το λόγο της αποχώρησης μας ήταν γιατί καλοκαίριαζε και η μαμά πατρίδα με καλούσε να την υπηρετήσω. Έδωσα λοιπόν το λογαριασμό μου και αποχώρησα. Ε το παρεάκι μετά πως να μείνει?

Και για να ξεκαθαρίσουμε τα πράγματα επειδή έχω ακούσει πολλά...Δε φύγαμε γιατί τρώγαμε το ξύλο της αρκούδας που λένε μερικοί αντιθέτως όσο παίζαμε δίναμε το ξύλο της αρκούδας ενώ υπολειπόμασταν σε αριθμό παιχτών...Τι θέλω να πω..ήμασταν εμείς οι eVoLVe και η ακαδημία μας Evolution με μοναδική μας συνθήκη τους ΑΤΛΑΝΤΕΣ με αντιπάλους όλο το σερβερ--> RESTART,START,START UP(Πρώην θεϊκή συμμαχία), ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ, Συμμαχια της δηλου και ακόμα 1 στην 65 που δεν θυμάμαι την ονομασία της.

Πιστεύω ότι το ξέρετε όλοι αλλά δεν θέλετε να το παραδεχτείτε μερικοί....νικητής του κόσμους ήταν,είναι και θα είναι ένας ότι και να κάνετε και δεν αλλάζει αυτό..
XIIOd0U.png
Μετά από 1 με 2 χρόνια ενώ είχαμε αποχωρήσει από το κόσμο ΚΑΠΑ κάνατε τα 7 και γίνατε κυρίαρχοι..Μπράβο για την υπομονή που είχατε και τα κάνατε και εσείς και οι ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ αλλά μην λέτε πράγματα που δεν ισχύουν.

Φιλικά
L3golas
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser12769

Guest
Νικητες του κοσμου Κ ηταν οι Evolve αξιοι αντιπαλοι τους οι RESTART
ομως ποτε δεν θα επαιρναν κορωνα εναντιων ολοκληρωμενης Evolve,
ταπεινη μου αποψη.

και η RESTART ηταν πολυ καλα οργανωμενη και δυνατη συμμαχια
αλλα δεν ειχε τη ωμη δυναμη της Evolve

Εγω επαιξα σε τριτευοντες και παρακατω συμμαχιες
και αν και φορεσα και τη φανελα της ρεσταρτ
νομιζω οτι εχω αντικειμενικη αποψη
καθως σεβομαι και τις 2 πλευρες
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Νικητες του καππα ηταν και θα ειναι οι evolve. ΤΕΛΟΣ
 

DeletedUser

Guest
γιαννννννηηηη.περιγραφηκοτατος.ακου τρωγανε ξυλο οι εβολβε.χαχαχαχα.
 

DeletedUser13437

Guest
EXETE ΠΛΑΚΑ

ΓΙΑΝΝΗ LEGOLAS
Eισαι και σοβαρος ανθρωπος και δεν πρεπει να λες ανακριβειες
Ξεκινησατε εναν κοσμο μπραβο σας οργανωμενα και με τα μποτακια σας τα σκαιπ σας και τα λοιπα...
Σας πεζαμε οι επιλεκτοι 300 πολεις εναντι 2000 να σου θυμησω τον κεχ (πρωτος μαχητης του κοσμου και δεν μπορειτε να το χωνεψετε με ουτε τα μισα λεφτα απο οσα ειχατε ριξει εσεις) ενα ατομο στην θαλασσα σας ξεκινησε με 10 πολεις και τις εκανε 70 με μια συμμαχια με υδριτη σαν εμενα που επαιζα πρωτη φορα το γκεκ οργανομενα.
ΝΑΙ κανατε τα 4 αλλα ενα που καναμε εμεις δεν θα το σπαγατε ποτε (με νομιμους τροπους τουλαχιστον).
Σαν συμμαχια ειχαμε προσκλησεις να τα βρουμε και με ρεσταρτ και με εσας γιατι αναγνωριζατε τους μαχητες ολοι!!!
ΝΑ ρωτησεις τον φιλο σου τον τερζγκ την αρνηση που ειχαμε στο να συνεργαστουμε για να βαρεσουμε την χυπερ και να κανουμε τα θαυματα οταν σας ριξαμε χυλοπιτα πηγατε στην χυπερ που πριν σχεδιαζατε να τελειωσετε...Αυτο δειχνει τον χαρακτηρα σας και μονο.
Οσο για ρεσταρτ αδερφε απο την αρχη του φορουμ θα ντρεπομουνα να βγω να γραψω οτι πηρατε τον κοσμο οπως τον πειρατε ξευτιλα να το λετε καν...και μην μου πεις οτι εγραψε η ιστορια? Ναι εγραψε για εσας και γελανε ολοι οι αλλοι ζειτε στον κοσμο σας...

υγ.τα ιδια κανατε και στον σιγμα που να βρειτε τα αντερα να πολεμισετε με την χυπερ που ειχαμε μπει και εμεις οι επιλεκτοι...θελει ******* να εισαι ανθρωπος πανω απο ολα σε αυτο το παιχνιδι και να μην πουλιεσε
[art]Προειδοποίηση για απαράδεκτο λεξιλόγιο. Οι τελείες δεν έσωσαν ποτέ κανέναν. Αφαιρέθηκε η επίμαχη λέξη.
*ΑΡΤΕΜΙΔΑ*[/art]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3204

Guest
Αν έχουμε εμείς πλάκα εσύ είσαι ο ορισμός της πλάκας

;)Καλησπέρα αν και δεν ξέρω ποίος είσαι.

1) Περί μποτάκια τότε δεν υπήρχαν παρά μόνο το Ολλανδικό που ήταν σαν να έπαιζες από Nokia 3210 αν το έβαζες άρα αυτό δεν το σχολιάζω καν.

2) Μας παίζατε λέτε....Δεν μας παίζατε ποτέ το παίζουμε για εσένα αν είναι κάνω μόνο άμυνα και χάνω πόλεις τότε ναι μας παίζατε.

3) Λες 300 πόλεις εναντίων 2000 όπα τα παρά λες.Θες να πεις 10 παίχτες μας που ήταν εκεί και έπαιζαν μαζί σας εναντίων όλης της συμμαχίας σας...Τότε ναι έχεις δίκιο.

4) Όσο για το κεχ είχε πάει πρώτος αμυνόμενος άλλα είχε χάσει καμία 25ρια πόλεις.Προτιμώ να είμαι τελευταίος σε αμυντικούς πόντους και να έχω όλες μου τις πόλεις.(δεν έχω κάτι με το κεχ απλά επειδή μου τον ανέφερες)

5) Εμείς είπαμε σε εσάς να πάμε μαζί σας να χτυπάμε hyper? και μας αρνηθήκατε κιόλας? και εγώ που ήμουν? σε άλλο κόσμο? μπας τα ονειρεύτηκες? Μόνο έτσι εξηγείται.

6) Δεν πήγαμε στη hyper η Hyper ήρθε μαζί μας. Όπως στο σίγμα πήγαμε και εμείς με τη Hyper και βοηθήσαμε στο να γίνουν τα θαύματα.Αλλά θα μου πεις τόσα σου έχουν ξεφύγει εδώ θα κολλήσουμε.

7) Τον χαρακτήρα μας τον ξέρουμε εμείς και οι σύμμαχοί μας δεν περιμένω να μου τον δείξει ένας που εδώ και 4 χρόνια δεν έχει αποδεχτεί ακόμα την ήτα του.

8) Όσο που για τα θάρρος να πολεμήσουμε τη hyper το είχαμε το θάρρος και τη χτυπούσαμε αλλά μετά καταλάβαμε ότι με αυτό θα έβγαιναν νικητές οι RESTART και λέμε μας βοήθησαν τα παιδεία της Hyper να κερδίσουμε το καππα και κάναμε και εμείς το χρέος μας και τους βοηθήσαμε να κερδίσουν το σίγμα.Θα μπορούσαμε να πάμε με αντίπαλες συμμαχίες αλλά εμείς βλέπεις δεν τους πουλάμε αυτούς που μας βοήθησαν όταν είχαμε ανάγκη.

ΥΓ: Δεν μίλησαν οι RESTART και πετάχτηκες εσύ αυτό λέει πολλά.Τουλάχιστον οι RESTART η ένα μεγάλο μέρος τους μας το παραδέχτηκαν...Εσείς ακόμα να δεχτείτε την ήτα σας.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εποχες καππα ..ομορφες μερες και νυχτες!
 

DeletedUser

Guest
Κοσμος Καππα....Ατελειωτες νυχτες με πικαντικο περιεχομενο....Ο Λεγκολας μιλαει σωστα....Ετσι ακριβως εγιναν τα πραγματα....Τωρα ο καθενας οτι θελει μπορει να πει......Τωρα Καππα τελος.....Σιγμα παει προς το τελος.....Θα τα ξαναπουμε σε καποιον αλλον κοσμο με εξεγερση.....Ευχομαι αυτη την φορα να παιξετε και λιγο επιθεση μπας και καταλαβετε πως γινεται να παρεις πολη.....Αλο αλο απο Χαιπερ,καλη συνεχεια σε ολους σας......
 
Κορυφή