Κυρίαρχος του κόσμου KAPA

  • Δημιουργός θέματος Euromar
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
φιλε μου οχι και μια χουφτα οι μισοι παικτες της θαλασσας ησασταν.οσο για το πως μας δερνατε εχω να πω οτι οι μοναδικες πολεις που κερδισατε απο εμας ειναι απο τους προδοτες της συμμαχιας μας που πηγαιναν σε εσας (μπορεις να δεις και στα στατιστικα οτι δεν ηταν λιγοι).
επισης αυτο το σας εδερναν θα ηθελα να το ακουσω απο τους πρων κουκους της συμμαχιας σας που ξεκινησαν απο την 53 μετα πηγαν στη 43 και τελος στη 34 επειδη τους παιρναμε τις πολεις για πλακα.
ποιος εισαι εσυ που θα μιλησεις για τους κουκους? κανοντας το κοκκορι κρυμενος πισω απο μια πρωην υπερσυμμαχια?
τρια ατομα εναντιων ολων σου φαινεται καλη αναλογια?
εχεις παιξει για μερες με τριψηφιο αριθμο απο σπαθακια;ποσο καιρο εχεις κρατησει μονο με σφηνες πολη σου;
ποσα αποικιακα εχεις σπασει σε κολλημενες επιθεσεις στο λεπτο?
οι κουκοι που λες οτι τους παιρνατε για πλακα πολη εχουν σπασει και 12....και αντεξαν και θαλασοποροι εγιναν...
και αυτους που τους κυνηγησαν ετρεψαν σε φυγη κοινως επανεκκινηση,
και κερδισαν την εκτιμηση οχι μονο των συμμαχων αλλα και των εχθρων που ηξεραν να εκτιμουν αντιπαλους!

ΑΝΤΕ ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΟΙ ΚΟΥΚΟΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΕΚΦΕΡΕΙΣ ΑΠΟΨΗ...
 

DeletedUser9581

Guest
ποιος εισαι εσυ που θα μιλησεις για τους κουκους? κανοντας το κοκκορι κρυμενος πισω απο μια πρωην υπερσυμμαχια?
τρια ατομα εναντιων ολων σου φαινεται καλη αναλογια?
εχεις παιξει για μερες με τριψηφιο αριθμο απο σπαθακια;ποσο καιρο εχεις κρατησει μονο με σφηνες πολη σου;
ποσα αποικιακα εχεις σπασει σε κολλημενες επιθεσεις στο λεπτο?
οι κουκοι που λες οτι τους παιρνατε για πλακα πολη εχουν σπασει και 12....και αντεξαν και θαλασοποροι εγιναν...
και αυτους που τους κυνηγησαν ετρεψαν σε φυγη κοινως επανεκκινηση,
και κερδισαν την εκτιμηση οχι μονο των συμμαχων αλλα και των εχθρων που ηξεραν να εκτιμουν αντιπαλους!

ΑΝΤΕ ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΟΙ ΚΟΥΚΟΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΕΚΦΕΡΕΙΣ ΑΠΟΨΗ...
φιλε μου σε πληροφορω οτι εχω παιξει για μηνες με τρηψηφιο αριθμο απο σπαθακια και κρατουσα για μηνες πολεις μονο με σφηνες.σε πληροφορω επισης οτι εκεινο το καιρο παρα τις επανειλλημμενες επιθεσεις καταφερα να παρω μαλιστα πολλες πολεις απο τους κοκκινους.πρεπει να ξερεις επιπλεον οτι οι συμμαχοι μου αυτο το θεωρουσαν λιγο φαντασου δηλαδη τι ειχαν κανει αυτοι.τελος θα μπορουσα να παω με ιδρυσεις σε μια αλλη θαλασσα για καλυψη οπως η 44 η 54 που ηταν τελειως μπλε, ομως φιλε μου σε αντιθεση με εσας καθησα και παλεψα παροτι πολλες φορες κινδυνευσα να φαω πυξιδα.
 

DeletedUser

Guest
φιλε μου σε πληροφορω οτι εχω παιξει για μηνες με τρηψηφιο αριθμο απο σπαθακια και κρατουσα για μηνες πολεις μονο με σφηνες.σε πληροφορω επισης οτι εκεινο το καιρο παρα τις επανειλλημμενες επιθεσεις καταφερα να παρω μαλιστα πολλες πολεις απο τους κοκκινους.πρεπει να ξερεις επιπλεον οτι οι συμμαχοι μου αυτο το θεωρουσαν λιγο φαντασου δηλαδη τι ειχαν κανει αυτοι.τελος θα μπορουσα να παω με ιδρυσεις σε μια αλλη θαλασσα για καλυψη οπως η 44 η 54 που ηταν τελειως μπλε, ομως φιλε μου σε αντιθεση με εσας καθησα και παλεψα παροτι πολλες φορες κινδυνευσα να φαω πυξιδα.

στην σφαιρα της φαντασια σου ισως τα εκανες ολα αυτα...γιατι αλλα δειχνουν τα στατιστικα τα βραβεια σου!!!

κατω απο τα φτερα της ρεσταρτ που και η κουτση μαρια εστελνε βοηθειες βρισκεις να ειναι συγκρισιμα τα μεγεθη στο μυαλο σου...αστο δεν εχει νοημα περαιτερω συζητηση!
ο καθενας ειναι αυτο που ειναι και εχει την δικη του κριση οι αριθμοι ειναι αυτοι που κρινουν αδιαψευτα τον καθενα μας.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9581

Guest
στην σφαιρα της φαντασια σου ισως τα εκανες ολα αυτα...γιατι αλλα δειχνουν τα στατιστικα τα βραβεια σου!!!

μπορεις να ρωτησεις τους λακεδαιμονιους αφου δε πιστευεις εμενα.οσο για τα στατιστικα και τα βραβεια δεν λενε τιποτα φιλε μου καθως στην 53 που ημουν οταν τα παντα ηταν μπλε και πρασινα λογικο ειναι να μην εχω φανταχτερα βραβεια.οτι βλεπεις στο προφιλ μου και στα στατιστικα μου αποκτηθηκαν μεσα σε δυο μηνες.
 

DeletedUser

Guest
μπορεις να ρωτησεις τους λακεδαιμονιους αφου δε πιστευεις εμενα.οσο για τα στατιστικα και τα βραβεια δεν λενε τιποτα φιλε μου καθως στην 53 που ημουν οταν τα παντα ηταν μπλε και πρασινα λογικο ειναι να μην εχω φανταχτερα βραβεια.οτι βλεπεις στο προφιλ μου και στα στατιστικα μου αποκτηθηκαν μεσα σε δυο μηνες.
ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΤΑ ΑΚΟΥΩ ΒΕΡΕΣΕ!!!
ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΚΟΥΚΟΥΣ ΣΕ ΠΟΝΤΟΥΣ ΜΑΧΗΣ ΒΡΑΒΕΙΑ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΓΙΑΥΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΜΕ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ ΒΕΛΗΝΕΚΟΥΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΤΙΣ ΦΑΝΦΑΡΕΣ!!!
END TO STORY
 

DeletedUser

Guest
άστο σπύρο...πες τα αλλού αυτά...
μεταξύ μας δε σε παίρνει να λες και πολλά..

οι νικητες του κόσμου είναι οι evolve...πως να το κάνουμε

όσο για τα θαυματα...ενα θα σου πω.... αργκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκ

αντε αγορι μου και καλο σου καλοκαιρι
 

DeletedUser

Guest
Ρε γελοίε euromar... κάθεσαι και μας λές οτι είσαι νικητής κλπ ενώ στην ουσία ούτε εσύ ο ίδιος δεν το πιστεύεις αυτό... δέν έχεις κάν την στοιχειώδη αξιοπρέπεια να παραδεχτείς οτι σε έχουμε τσακίσει στις φάπες έστω ισχυριζόμενος οτι σε παράτησαν μόνο σου. Μίλησες για πόντους (άλλος ένας απο τη συμμαχία σου που αντί να βλέπει το παντελόνι του κοιτάει τα στατς) αλλά εγώ αυτό που βλέπω στην περίπτωσή σου είναι μόνο το γεγονός οτι τόσο καιρό έτρωγες ξύλο... μόνο άμυνα ήσουν και κόλλαγες κανα φαράδικο σε σύμμαχό σου. Τώρα που ήρθαν και ζόρισαν τα πράγματα, δέν έχεις τα άντερα ούτε να πατήσεις διαγραφή παρα μόνο κάθεσαι και μηδενίζεις ακαδημίες... Απο την άλλη βέβαια, καλύτερα γιατί δεν χαλάμε και δικαιώματα για να τις διορθώνουμε... Άντε γεια ΓΑΤΑΚΙ!!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Άντε ρε γατάκι, κάλλιο αργά παρά ποτέ... την πάτησες την επανεκίνηση...
 

DeletedUser9693

Guest
Πρωτοι νικητες του κοσμου καππα ηταν,ειναι και θα ειναι οι εβολβ...δευτεροι ηρθαν οι ρισταρτ αλλα αυτοι ολοκληρωσαν 7 θαυματα αλλα χωρις ανταγωνισμο...
 

DeletedUser

Guest
Σε ευχαριστω πολυ για τα "καλα" σου λογια.Είστε όλοι ισχυρή και καλοί παίκτες, αλλά ήμασταν ακόμη πιο ισχυρή.
Φυσικά, πολεμήσαμε και χτίσαμε όλα τα επτά θαύματα του κόσμου.
Κοιτα μεγαλωνοντας να αποβαλεις τα κομπλεξ της παιδικης ηλικιας, και να μαθεις να αναγνωριζεις στους αντιπαλους σου, και περα απο τα παιχνιδια την ανωτεροτητα τους, θα σε βοηθησει στην ζωη να γινεσαι καλυτερος και να προσπαθεις.
Αυτα απο εμενα.............

Προβολή συνημμένου 1065

πως το κανατε αυτο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; απαντηστε στα σοβαρα!
 

DeletedUser

Guest
Οι EVOLVE βγήκαν πρώτοι... εσείς το μόνο που κάνατε ήταν να τρέξετε σαν τα γατάκια για να ολοκληρώσετε τα θαύματα. Νικητής του κόσμου είναι απλός ένας τίτλος που το παίρνει όποιος ολοκληρώνει 4 θαύματα πρώτος. όμως ουσιαστικά νικητές είναι αυτοί που θα ρίξουν τις περισσότερες φάπες στον εχθρό κάτι το οποίο το πέτυχαν οι evolve. RESTART για να την γλυτώνατε το μόνο που μπορούσατε να κάνετε είναι restart & start again!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9581

Guest
Οι EVOLVE βγήκαν πρώτοι... εσείς το μόνο που κάνατε ήταν να τρέξετε σαν τα γατάκια για να ολοκληρώσετε τα θαύματα. Νικητής του κόσμου είναι απλός ένας τίτλος που το παίρνει όποιος ολοκληρώνει 4 θαύματα πρώτος. όμως ουσιαστικά νικητές είναι αυτοί που θα ρίξουν τις περισσότερες φάπες στον εχθρό κάτι το οποίο το πέτυχαν οι evolve. RESTART για να την γλυτώνατε το μόνο που μπορούσατε να κάνετε είναι restart & start again!!!
μπραβο ρε φιλαρακι με εκανες και γελασα.πραγματικα ομως ποτε ειχες παιξει στον καπα και ξερεις αν οι ρεσταρτ εριχαν η δεν εριχναν φαπες;;;και να ειχες παιξει δηλαδη φανταζομαι οτι θα παρακαλουσες ολη μερα τους evolve να σε βαλουν στην συμμαχια τους (οπως εκανες δηλαδη και σε προηγουμενο θεμα).και επισης σταματα να κανεις ακυρα ποστ για να ανεβασεις τα μυνηματα σου.εχουμε βαρεθει πλεον.
 

DeletedUser

Guest
Για μία ακόμη φορά δεν αναγνωρίζετε την νίκη του αντιπάλου σας, και όχι πως είμαι υπόχρεος να σου απαντήσω αλλά όχι δεν παρακάλεσα κανέναν. Ίσως όταν βαρεθείτε το παιχνίδι και το παρατήσετε, όταν δηλαδή πλέον δεν θα έχει αξία για εσάς ίσως να καταλάβετε το πόσο είχατε ρίξει την αξιοπρέπεια σας για να φανείτε πρώτοι μόνο που τότε θα είναι αργά. Και πριν πεις κάτι βούτα λίγο τη γλώσσα στο μυαλό και έπειτα μίλα...
 

DeletedUser9581

Guest
ποιος σου ειπε οτι δεν αναγνωριζουμε την νικη του αντιπαλου;ποσες φορες το εχουμε πει οτι μας νικησαν.απλα μετα εφαγε η μιση τους συμμαχια ban (μαντεψε γιατι) και οσοι εμειναν παρατησαν το παιχνιδι η πηγαν στις δυο μεγαλυτερες συμμαχιες (ρεσταρτ και εκδικητες).ενω εμεις παιξαμε δικαια και ποτε δεν ριξαμε την αξιοπρεπεια μας.δεν μας ενοιαζαν τι λενε τα στατιστικα η το καθε ψωνιο απο τους εβολβ (και οχι μονο) που νομιζαν οτι η νικη τους θα κρατησει για παντα,αλλα εμεις παιζαμε και παρα τη ηττα μας δεν πτοηθηκαμε καθολου και βαθεια μεσα πιστευαμε οτι ειμασταν πρωτοι, πραγμα που δεν αργησε να γινει πραγματικοτητα λιγο καιρο μετα.
 

DeletedUser

Guest
Δεν γνώριζα αυτή την εκδοχή της ιστορίας. Κάτι είχα ακούσει για τον Ιδρυτή...
ΤΕΣΠΑ
 
Κορυφή