Κυρίαρχος του κόσμου KAPA

  • Δημιουργός θέματος Euromar
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Συγχαρητήρια σε όλα τα μέλη της συμμαχίας RESTART για την νίκη τους.
Kyriarxoskosmou.jpg


Καταφέραμε να τελειώσουμε πρώτοι και τα 7 θαύματα του κόσμου

RESTART
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Σε ευχαριστω πολυ για τα "καλα" σου λογια.Είστε όλοι ισχυρή και καλοί παίκτες, αλλά ήμασταν ακόμη πιο ισχυρή.
Φυσικά, πολεμήσαμε και χτίσαμε όλα τα επτά θαύματα του κόσμου.
Κοιτα μεγαλωνοντας να αποβαλεις τα κομπλεξ της παιδικης ηλικιας, και να μαθεις να αναγνωριζεις στους αντιπαλους σου, και περα απο τα παιχνιδια την ανωτεροτητα τους, θα σε βοηθησει στην ζωη να γινεσαι καλυτερος και να προσπαθεις.
Αυτα απο εμενα.............

9effecd37a9048048cc955a.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9581

Guest
χαχαχα αυτό ξαναπέστο!!!!
τι εγινε ρε παιδια σας ετσουξε η νικη μας;σας καταλαβαινουμε σιγουρα θα θελατε να εισασταν στη θεση και να λεγατε μετα οτι κερδισατε στον καπα αλλα δυστυχως παιξαμε καλυτερα και νικησαμε.θα σας δωθει και εσας η ευκαιρια να κερδισετε στο μελλον μην στενοχωριεστε αλλα μεχρι τοτε μην εχετε την ψευδεσθηση και λετε οτι ειστε καλυτεροι απο την RESTART γιατι υπαρχουν αποδειξεις που αποδυκνειουν το αντιθετο και θα γινετε ρεζιλι σε ολο το grepolis.
 

DeletedUser

Guest
τι εγινε ρε παιδια σας ετσουξε η νικη μας;σας καταλαβαινουμε σιγουρα θα θελατε να εισασταν στη θεση και να λεγατε μετα οτι κερδισατε στον καπα αλλα δυστυχως παιξαμε καλυτερα και νικησαμε.θα σας δωθει και εσας η ευκαιρια να κερδισετε στο μελλον μην στενοχωριεστε αλλα μεχρι τοτε μην εχετε την ψευδεσθηση και λετε οτι ειστε καλυτεροι απο την RESTART γιατι υπαρχουν αποδειξεις που αποδυκνειουν το αντιθετο και θα γινετε ρεζιλι σε ολο το grepolis.

ΑΣ ΤΟΥΣ, ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ, ΜΑΣ ΖΗΛΕΥΟΥΝ, ΛΟΓΟ ΑΔΙΝΑΜΙΑΣ.
ΑΣ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΚΑΛΙΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ 20-30 ΕΞΕΓΕΡΣΕΙΣ
Μην δινετε καμια σημασια σε αυτα που λεγονται...Ειμαστε κυριαρχοι του κοσμου,οποτε αυτο μιλαει απο μονο του
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
μπραβο στα παιδια αλλα ηρθαν δευτεροι...(ειναι καλοι χτιστες)
Νικητες του κοσμου καππα ειναι οι EVOLVE
 

DeletedUser9581

Guest
μπραβο στα παιδια αλλα ηρθαν δευτεροι...(ειναι καλοι χτιστες)
Νικητες του κοσμου καππα ειναι οι EVOLVE
νικητες ειναι οι EVOLVE αλλα κυριαρχοι οι RESTART μην τα μπερδευουμε.οσο για το χτιστες (ετσι οπως το εννοειτε εσεις) ναι ειμασταν γιατι δεν βαζαμε ολα μας τα χρηματα στο παιχνιδι ουτε χρησιμοποιουσαμε μποτακια και διπλους λογαριασμους μονο και μονο για να κερδισουμε.
 

DeletedUser

Guest
νικητες ειναι οι EVOLVE αλλα κυριαρχοι οι RESTART μην τα μπερδευουμε.οσο για το χτιστες (ετσι οπως το εννοειτε εσεις) ναι ειμασταν γιατι δεν βαζαμε ολα μας τα χρηματα στο παιχνιδι ουτε χρησιμοποιουσαμε μποτακια και διπλους λογαριασμους μονο και μονο για να κερδισουμε.

μη περιμενεις να παρεις καμια σοβαρη απαντηση για οτι λες...
το ειπες και μονος σου...νικητες οι evolve μπηκαμε σαρωσαμε κερδισαμε και μετα φαντασματα....
απλα πραγματα γιατι ειχαμε και δουλιες...οσο για τα boot κτλ ας εστελνες tickets
τωρα ειναι αργα!
παντος το ξαναλεω μπραβο για το 7-7 εισαστε αριστοι χτιστες...περασε ενας χρονος βεβαια αλλα καλιο αργα παρα ποτε!
 

DeletedUser

Guest

μη περιμενεις να παρεις καμια σοβαρη απαντηση για οτι λες...
το ειπες και μονος σου...νικητες οι evolve μπηκαμε σαρωσαμε κερδισαμε και μετα φαντασματα....
απλα πραγματα γιατι ειχαμε και δουλιες...οσο για τα boot κτλ ας εστελνες tickets
τωρα ειναι αργα!
παντος το ξαναλεω μπραβο για το 7-7 εισαστε αριστοι χτιστες...περασε ενας χρονος βεβαια αλλα καλιο αργα παρα ποτε!


το είχαν σχεδιάσει έτσι τα παιδιά, μην τους απογοητεύεις και εσύ καημένε!!! ήταν όλα προμελετημένα απο την αρχή του κόσμου, οτι θα φτάσουν στο σημείο να περιμένουν πότε θα βαρεθούν οι υπόλοιποι για να μπορέσουν να χτίσουν το θαύμα που τους έλειπε...
το μόνο κακό είναι οτι στο παιχνίδι, το μυστρί, το πυλοφόρι και το παζάρι, δεν σου γλιτώνουν τις πόλεις ρε γαμώτο... εεε euromar???
 

DeletedUser

Guest
RE SI PIOS ANIKSE TO STOMA TOU ?!

TO DIKO SOU ONOMA OLOS O KOSMOS KSERI SAN ROUFIANO.

KE KATI ALO, ESI SAN PEKTIS KE EGO GIA PAME NA DOUME TI PONTOUS EXIS MAZEVI SE 2 XRONIA POU EPEZES STON KAPPA:
------------------------EPITHESI------ AMINA------ SINOLO---
BANARISMENOS: -711,686---------476,667-----1,188,353-
-------EUROMAR: -890,139-------2,257,082----3,147,221-

2 XRONIA EPEZES KE MONO 476 000 AMINTIKA PONTAKIA. DEN SE VARAGANE GIATI ISE ROUFIANOS.
OYTE STIS AMINES DEN EPEZES OUTE STIS EPITHESIS !
STI THESI SOU THA DREPOMOUNA NA GRAPSO STO FORUM.

ANTE GIA, LOOSERS

[8EA]Η γραφή με greeklish δεν επιτρέπεται γενικώς και ευτυχώς στο κεντρικό φόρουμ τιμωρείται.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Γατάκι.... τί έγινε τελικά με εσάς;;; πέσανε τα θαύματα; οι μισοί μπαναρισμένοι και οι άλλοι μισοί διπλοί και ρουφιάνοι έτσι;;;;;; έλα και σε περιμένω νούμερο του σερβερ....
 

DeletedUser

Guest
η μεγαλύτερη συμμαχία του πλανήτη και ίσως του σύμπαντος, δεν υπάρχει πια!!!!!! ενός λεπτού σιγή για αυτήν την πραγματικά μεγάλη απώλεια του διεθνούς grepolis... lol
 

DeletedUser9581

Guest
η μεγαλύτερη συμμαχία του πλανήτη και ίσως του σύμπαντος, δεν υπάρχει πια!!!!!! ενός λεπτού σιγή για αυτήν την πραγματικά μεγάλη απώλεια του διεθνούς grepolis... lol
μεγαλη απωλεια η μεγαλυτερη συμμαχια ολων των εποχων στο grepolis δεν υπαρχει πλεον και ουτε θα υπαξει καποια ισαξια της στο μελλον.τελικα ειναι κριμα να διαλυονται οι δυνατες συμμαχιες γιατι εκτους του οτι χανεται το ενδιαφερον του παιχνιδιου βγαινουν μερικοι ανυπαρκτοι και νομιζουν οτι ηταν καλυτεροι σαν τους ΤΖΟΠΑΝΟΥΣ για να δωσω ενα παραδειγμα.
 

DeletedUser

Guest
χαχαχαχαχα.... μήν μου συγχίζεσαι γατούλη... και πού βρίσκεται σήμερα αυτή η υπερδύναμη του grepolis????? όλο μάπα και φάπα ήσασταν ρεεεεεεε!!!!!
 

-PNS-

Άρμα
Αρχικά, ήταν οι EVOLVE, οι οποίοι έκαναν τα τέσσερα πρώτα θαύματα και μετά διαλύθηκαν. Τώρα, οι RESTART που έκαναν τα επτά και διαλύθηκαν. Ότι και να μου λέτε εμένα, εγώ ξέρω ότι το Grepolis δεν είναι αγώνας ταχύτητας για το ποιος θα κάνει πρώτος κάτι, αλλά αντοχής. Ακόμα και αν πετύχεις πρώτος κάτι θα πρέπει να το υπερασπιστείς μέχρι να κλείσει οριστικά ο κόσμος. Τότε που θα πέσει οριστικά η αυλαία. Οπότε, οι καλύτεροι είναι αυτοί που αντέχουν μέχρι τέλους. Για την ώρα που μιλάμε δηλαδή καλύτεροι με διαφορά είναι οι ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ. Οι οποίοι ξεκίνησαν ως ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ, για να αλλάξουν σε ΕΠΙΛΕΚΤΟΥΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ, ΕΠΙΛΕΚΤΟΥΣ, ELECTI ΕΠΙΛΕΚΤΟΥΣ, ELECTI κτλ κτλ. Μια συμμαχία που ήταν, και θέλω να ελπίζω ότι παραμένει, πραγματική συμμαχία με όλη τη σημασία της λέξης. Ήμουν μαζί τους από την πρώτη ημέρα αυτής της προσπάθειας και για αρκετούς μήνες, μέχρι που άρχισε η εποχή των θαυμάτων, για να αποχωρήσω, μοιράζοντας πόλεις σε συμμάχους, για λόγους που δεν είναι της παρούσης. Σε κάθε περίπτωση, ο τελικός νικητής θα βγει με το που θα κλείσει ο κόσμος και όσο και να λέει ο καθένας το μακρύ του και το κοντό του, όσοι αντέχουν ακόμα μπορούν να νιώθουν νικητές. Οι υπόλοιποι ας ζουν με τις ψευδαισθήσεις τους...
 

DeletedUser

Guest
μεγαλη απωλεια η μεγαλυτερη συμμαχια ολων των εποχων στο grepolis δεν υπαρχει πλεον και ουτε θα υπαξει καποια ισαξια της στο μελλον.τελικα ειναι κριμα να διαλυονται οι δυνατες συμμαχιες γιατι εκτους του οτι χανεται το ενδιαφερον του παιχνιδιου βγαινουν μερικοι ανυπαρκτοι και νομιζουν οτι ηταν καλυτεροι σαν τους ΤΖΟΠΑΝΟΥΣ για να δωσω ενα παραδειγμα.

Μάγκες μια χούφτα παίχτες, σας έδερναν μαζί και τους φίλους σας τα φαντασματακια...
Εγώ στην θέση σας δεν θα μιλούσα, κατεβάστε τα αυτιά γατάκια και φύγετε με τα αυτιά κάτω...
Αν είχατε κότσια θα μένατε να λογαριαστούμε, άλλα ναι ξέχασα έπρεπε να φύγετε πριν πέσουν τα θαύματα μόνα τους ή τα ρίχναμε...

Με υπογραφή
Ο Γατοκτονος (Restart) του Κ
 

DeletedUser9581

Guest
Μάγκες μια χούφτα παίχτες, σας έδερναν μαζί και τους φίλους σας τα φαντασματακια...
Εγώ στην θέση σας δεν θα μιλούσα, κατεβάστε τα αυτιά γατάκια και φύγετε με τα αυτιά κάτω...
Αν είχατε κότσια θα μένατε να λογαριαστούμε, άλλα ναι ξέχασα έπρεπε να φύγετε πριν πέσουν τα θαύματα μόνα τους ή τα ρίχναμε...

Με υπογραφή
Ο Γατοκτονος (Restart) του Κ
φιλε μου οχι και μια χουφτα οι μισοι παικτες της θαλασσας ησασταν.οσο για το πως μας δερνατε εχω να πω οτι οι μοναδικες πολεις που κερδισατε απο εμας ειναι απο τους προδοτες της συμμαχιας μας που πηγαιναν σε εσας (μπορεις να δεις και στα στατιστικα οτι δεν ηταν λιγοι).
επισης αυτο το σας εδερναν θα ηθελα να το ακουσω απο τους πρων κουκους της συμμαχιας σας που ξεκινησαν απο την 53 μετα πηγαν στη 43 και τελος στη 34 επειδη τους παιρναμε τις πολεις για πλακα.
 

DeletedUser9581

Guest
Αρχικά, ήταν οι EVOLVE, οι οποίοι έκαναν τα τέσσερα πρώτα θαύματα και μετά διαλύθηκαν. Τώρα, οι RESTART που έκαναν τα επτά και διαλύθηκαν. Ότι και να μου λέτε εμένα, εγώ ξέρω ότι το Grepolis δεν είναι αγώνας ταχύτητας για το ποιος θα κάνει πρώτος κάτι, αλλά αντοχής. Ακόμα και αν πετύχεις πρώτος κάτι θα πρέπει να το υπερασπιστείς μέχρι να κλείσει οριστικά ο κόσμος. Τότε που θα πέσει οριστικά η αυλαία. Οπότε, οι καλύτεροι είναι αυτοί που αντέχουν μέχρι τέλους. Για την ώρα που μιλάμε δηλαδή καλύτεροι με διαφορά είναι οι ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ. Οι οποίοι ξεκίνησαν ως ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ, για να αλλάξουν σε ΕΠΙΛΕΚΤΟΥΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ, ΕΠΙΛΕΚΤΟΥΣ, ELECTI ΕΠΙΛΕΚΤΟΥΣ, ELECTI κτλ κτλ. Μια συμμαχία που ήταν, και θέλω να ελπίζω ότι παραμένει, πραγματική συμμαχία με όλη τη σημασία της λέξης. Ήμουν μαζί τους από την πρώτη ημέρα αυτής της προσπάθειας και για αρκετούς μήνες, μέχρι που άρχισε η εποχή των θαυμάτων, για να αποχωρήσω, μοιράζοντας πόλεις σε συμμάχους, για λόγους που δεν είναι της παρούσης. Σε κάθε περίπτωση, ο τελικός νικητής θα βγει με το που θα κλείσει ο κόσμος και όσο και να λέει ο καθένας το μακρύ του και το κοντό του, όσοι αντέχουν ακόμα μπορούν να νιώθουν νικητές. Οι υπόλοιποι ας ζουν με τις ψευδαισθήσεις τους...

φιλε μου δικιο εχεις αλλα αυτο που λες ειναι με τη λογικη της πρωτης εκδοσης του παιχνιδιου.στη δευτερη εκδοση μπηκαν τα θαυματα δινοντας μας ετσι ενα στοχο που πρεπει η καθε συμμαχια να κατακτησει.αρα με την λογικη της δευτερης εκδοσης το παιχνιδι σταματαει μολις ολοκληρωθουν τα θαυματα.καταλαβαινω οτι αυτο δεν αρεσει στους πιο πολλους αλλα ετσι ειναι και πρεπει να προσαρμοστουν σε αυτο το τροπο παιχνιδιου.
 
Κορυφή