Κούκοι -Simply the best....

DeletedUser12009

Guest
μαρεσει που δεν απαντησε ακομα ο θεαγενης η καποιος αλλος απο την Ο.Δ στο ερωτημα μου "τι θα παθω αν βαλω κι εγω μποτακι"
βαση του ποινικου μας κωδικα αν πιαστεις για κλοπη τρως κατι μηνες με καποια χρονια αναστολη...αλλα αν σε ξαναπιασουν τρως οτι ποινη σου ριξανε την πρωτη φορα και αλλο τοσο επι 2 για την δευτερη φορα...
εδω τον πιασαμε με μποτακι και εξακολουθει να παιζει...προφανος ο χρυσος που βαζει ειναι αρκετος για να μην τιμωρειτε πιο αυστηρα ε?
οκ τελικα πειστηκα οτι ολοι τελικα ειναι παικταραδες εκτος απο εμενα.
ευχαριστω για τις ΜΗ απαντησεις σας....με δικαιωνετε


ρε φίλε σε καταλαβαίνω.... περνάς μεγάλο λούκι....

Λοιπόν άκου να δεις πως έχουν τα πράγματα και αυτό είναι το τελευταίο μνμ που σου γράφω.... Βαρέθηκα να ασχολούμαι μαζί σου...

Όσον αφορά τα μπαναρίσματα: Έχω τιμωρηθεί 2 φορές όπως προείπε ο L3golas, για χρήση bot. Όπως έχουν τιμωρηθεί και οι μισοί σύμμαχοι σου. Την πρώτη φορά δεν πήρατε χαμπάρι τίποτα μιας και είστε μυρωδιάδες.... Την δεύτερη φορά έβαλα τους συμμάχους μου και μου πήραν όλες τις πόλεις, πλην μίας. Ξαναξεκίνησα τον κόσμο ουσιαστικά από το μηδέν και πάλι πρώτος πήγα...

Όσον αφορά το ότι παίζουν 2 άτομα τον λογαριασμό μου: Αυτό δεν απαγορεύεται από του κανόνες φτάνει ο δεύτερος παίκτης να μην έχει λογαριασμό στον κόσμο που παίζω. Εγώ έπαιξα για κάποιο διάστημα με τον Legolas , ο οποίος δεν είχε λογαριασμό στον κόσμο. Λέγεται co-play αν σου λέει κάτι αυτό....

Όσον αφορά τον χρυσό που βάζω: Τι σε κοφτει εσένα ρε μεγάλε;;; Στην εφορία δουλεύεις;;; Έχω βάλει χρυσό ναι... Αρκετό ναι... Αλλά όχι περισσότερο από τους πρώτους λογαριασμούς της δικής σου συμμαχίας. Ρώτησε τον apostoliskou να σου πει... Την ημέρα που του πήρα την πόλη με μισάωρο αποικιακό, το τοίχος στην πόλη του ήταν 2. Όταν χτύπησαν οι επιθέσεις το τοίχος ήταν 25. Δλδ, έπρεπε να βγω στο φόρουμ και να κλαίω όπως εσύ, σαν την Μάρθα Βούρτση;;;

Αυτά λοιπόν και σε παρακαλώ να μην ξανασχοληθείς μαζί μου...
 

DeletedUser15389

Guest
ρε παικταρα.....ΤΑ ΣΕΒΗ ΜΟΥ !!!!!

1) ο αποστολης η οποιος αλλος δεν βγηκε εδω να το παιξει μαγκας για τον χρυσο που βαζει
σου ξαναειπα αλλα μαλλον ηταν ο αλλος που παιζει τον λογαριασμο σου και δεν το καταλαβε....σκασιλα μου ποσο χρυσο βαζεις...δικα σου ειναι τα λεφτα καντα οτι θελεις....αλλα οχι να το παιζεις μαγκας σε παικτες που δεν βαζουν χρυσο.

2) για την πολη που σου εκανα πριν λιγο επιθεση θα μας πεις πως την πηρες??? την κατεκτησες η στην δωσανε ρε?? χαχαχχαχαχαχα
οκ μην απαντας ξερουμε με ποση μαγκια στην εδωσε ο πρωην συμμαχος μας χαχαχαχαχχα

3) πριν λιγο που σου εκανα επιθεσεις.....πηρα 7000 ποντους....να ανοιξω θεμα στο φορουμ να το γιορτασω??? γιατι εσυ αυτο ακριβως κανεις.....χαζες επιθεσουλες για να παιρνεις ποντους και μετα να γραφεις εδω να το παιζεις μουρη...
ΡΕ ΠΕΚΤΑΡΑ...ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΑ....ΜΟΝΟ 1500 ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΕΙΧΕΣ ΜΕΣΑ??? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧ
ουτε σε θαυμα δεν βαζουμε τοσα μωρη παικτουρα

4) ο κεραυνος που μου εριξες σε πολη ηταν ακυρος ε??? ξορκι σε επιθεση ηθελες να ριξεις αλλα ο ιδρωτας που κυλουσε στο κουτελο δε σε αφηνε να δεις καλα....ελααααα πες μου οτι οντως δεν εκανες βλακεια και ηθελες οντως να ριξεις κεραυνο σε πολη 5 ωρες μακρυα....πες το να το ακουσω και αυτο ΑΛΑΝΘΑΣΤΕ ΠΑΙΚΤΑΡΑ !!!

5) τωρα οσον αφορα τα μποτακια....τα εχω ξαναπει παραπανω
ακομα και το μποτ για υλες να βαζεις μονο σου δινει πλεονεκτημα 2 πολεις την πρωτη εβδομαδα...αυτο απο μονο του αρκει....
φυσικα ακομα περιμενω την απαντηση του θεαγενη για το θεμα τιμωριας....αμα ειναι να τρωμε ΟΛΟΙ 5 μερες ανοιχτο μπαν τοτε τρεχω να το βαλω κι εγω.....μεχρι να με καταλαβουν θα εχω κανει πολλα αρα αξιζει τον κοπο..
αλλα μετα το ξαναβαλες βρε αθεοφοβε μπαγασακο????? ΕΥΓΕ στην Ο.Δ για την τηρηση της ισονομιας και της ισοτητας στο παιχνιδι.. χαχχαχχαααχα

6) να σου πω ρε....εχεις σκυπε??? θελω να μαζευτειτε εσυ και οι αλλοι 10 που παιζετε (και καλα κανετε αφου το επιτρεπουν) τον ιδιο λογαριασμο για να δω φατσες να βγαλω συμπερασματα !!!! γινεται??? στειλε μου μυνημα στο παιχνιδι αν ειναι....θα χαρω πολυ !!!


υγ: ρε μεγαλε παιχταρα....σορρυ κιολας....αλλα εποχη θαυματων ειναι και σε μια πολη με 1500 μεταφορικα χαλασες τοση ευνοια για να μου ριξεις δακρυ σε 7 επιθεσεις????? αφου δεν θα περναγα ουτως η αλλως....τςτςτςτςτς....το ειχες λερωσει το slipad μαλλον και δεν ηξερες τι εκανες δεν εξηγειτε αλλιως !!!
τα φιλια μου στα υπολοιπα μελη του λογαριασμου !!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser12009

Guest
πόσο χρονών είσαι ;;;; 9;;;

δεν εξηγείτε αλλιώς....

7000 πόντους που λες ότι πήρες κόψε κάτι... 1300 προλαβα να στείλω ρε νουμπάκο... αφού ξεκίνησες επιθέσεις στην 1,5 ώρα.
και λίγα έβαλα...

την πόλη την πήρα από παίκτη που είχε ξενερώσει με εσάς. τσουζει εεε;;;;

Υ.Γ.
Ευχαριστώ για τους 18000 πόντους που μου έδωσες....


vVgBrWw.png
 

DeletedUser14354

Guest
Τι έπαθε το παλικάρι και γράφει ολόκληρα κατεβατά. ...
Αν έπαιζες όπως γράφεις κάτι θα έκανες ....
 

DeletedUser15389

Guest
πόσο χρονών είσαι ;;;; 9;;;

δεν εξηγείτε αλλιώς....

7000 πόντους που λες ότι πήρες κόψε κάτι... 1300 προλαβα να στείλω ρε νουμπάκο... αφού ξεκίνησες επιθέσεις στην 1,5 ώρα.
και λίγα έβαλα...

την πόλη την πήρα από παίκτη που είχε ξενερώσει με εσάς. τσουζει εεε;;;;

Υ.Γ.
Ευχαριστώ για τους 18000 πόντους που μου έδωσες....


Προβολή συνημμένου 1344


μεγαλε στρατηλατη....εμενα μαρεσουν τα σωστα πραγματα....το παιχνιδι ειναι "δουναι και λαβειν"
και αφου μου εχεις δωσει κι εσυ τοσους και τοσους ποντους...ε ειπα να στο ανταποδωσω....
περαστικουλα.jpg

5 φορες μου το εχεις κανει αυτο.....οκ εχω παρει λιγοτερους ποντους αλλα εγω ειμαι λαρτζ τυπος...δινω παραπανω...
το duck7 που πεταχτηκε ειναι ενας απο τους εκατονταδες θαυμαστες σου που τον παιζατε μαζι ???? (τον λογαριασμο εννοω)
 

DeletedUser14354

Guest
Ένας από αυτούς που σας έχουν κάνει να κλαίτε .....κλαψ κλαψ κλαψ ...
 

DeletedUser10796

Guest
Συγγνώμη για να καταλάβω.Βάζει bot 2 φόρες μάλιστα και δεν έχει φάει BAN οριστικά και μετά βγαίνει εδώ και το παραδέχεται ανοιχτά;Και τι κάνουν τα μέλη της διαχείρισης γι'αυτό;Επειδή είναι λεφτάς δεν πειράζει;Κι εγώ έχω λεφτά αλλά προτίμησα να δώσω 1000€ να πάω Ισπανία παρά να τα βάλω στο Grepolis και να κάνω τον μάγκα επειδή είμαι ανόητος.......Crime Element έχεις απόλυτο δίκιο.
 

DeletedUser9810

Guest
3 μερες ανοικτο ειναι την πρωτη φορα,7 την δευτερη και μετα ειναι μονιμο,αρα με τισ 2 εισαι οκ.αν ειναι ηθικο?παιχνιδι ειναι κ εχει κανονες,μεχρι εκει,για ηθικη στην εκκλησια.Για τα λεφτα τωρα,οποιοσ εχει βαζει οσα κανει κεφι.Γιατι ασχολουμαι τωρα εγω με αυτο το θεμα?τα παντα μπορω να δεκτο αλλα την κλαψα με τιποτα και σε αυτο το θεμα εχει αρκετα.ΥΓ1 Οτι δεν μπορεις να αποφυγεις απολαυσετο,μπορει κ να σου αρεσει.ΥΓ2.Δημητρη ποτε θα μαθεις να μην πειραζεις τα αλλα παιδακια??ΥΓ3 Ειμαι πολυ χοντροπετσος για να με προσβαλει καποιοσ σε ενα φορουμ,απο ενα παιχνιδι,πισω απο ενα p.c
 

DeletedUser10796

Guest
Απλά εξήγησέ μου λίγο τι είναι το ανοιχτό μπαν.Σε εμένα λες ότι κάνω κλάψα;Σε ποιον Δημήτρη αναφέρεσαι;(κι εμένα Δημήτρη με λένε)
 

DeletedUser10796

Guest
a17b53796d544c81a9cadd090344b19d.png

Αυτό έστειλα στην διαχείριση σήμερα που έφαγα ποινή(το κείμενο το έγραψα στο word,οπότε ΘΕΑΓΕΝΗ δεν έχεις το δικαίωμα να το κατεβάσεις.Το ίδιο έστειλα κείμενο έστειλα αλλά το στυγμιότυπο οθόνης δεν είναι από εκεί).Ωραίοι είστε.Βγήκα να μιλήσω εδώ στο φόρουμ και τρώω ποινή για κάτι που ποτέ δεν έχω κάνει:
eed0d836ee884e9db4e7d8684922c6ee.png
 

8EAGENHS

Forum Leader
Συζήτηση για ποινές δεν επιτρέπεται στο κεντρικό φόρουμ. Η επόμενη φορά θα επιφέρει αποκλεισμό και απ' αυτό. Την συζήτηση θα την συνεχίσεις στο Κέντρο υποστήριξης.
Όσο για τα διακιώματα που έχω, δεν είσαι σε θέση να τα επισημάνεις, μιας και δεν γνωρίζεις και τους πιο απλούς κανόνες.
 

DeletedUser10796

Guest
Δεν συζητάω.Επίσης σου έχω στείλει μήνυμα να σε ρωτήσω που θα βρω τους κανόνες του φόρουμ εδώ και μέρες και δεν μου έχεις απαντήσει.Καταλαβαίνω ότι έχεις πολλά να κάνεις.Αλλά απάντα μου λίγο.Ναι το ξέρω αυτό όμως το βρήκα κάπου όπου οι
7d4a151da3014423b9470d08a474f931.png

άλλά άλλοι κανόνες όπως το όριο σε pixels των φωτογραφιών ή η κινούμενες εικόνες δεν απαγορεύονται μετά το καινούργιο φόρουμ οπότε αν θες να μου κάνεις υποδείξεις να μου βρεις τους επίσημους κανόνες.Και να ρωτήσω και κάτι άλλο...Με μειώνεις;Νομίζεις ότι εγώ τώρα θα κλάψω επειδή ένας κύριος,που δεν ξέρω,πίσω από μια οθόνη που κάθεται με τις ώρες πίσω από μια οθόνη υπολογιστή και γράφει,γράφει,γράφει είναι σε θέση να μου κάνει οτιδήποτε;Ορίστε πέτα με από το φόρουμ να δω τι θα κερδίσεις.Θα πέσεις στα μάτια μου και πολλών άλλων χρηστών αλλά τι θα σε νοιάξει εσένα;Όσο για τις ποινές έχω προσωπική εμπειρία επειδή σε είχα ξαναρωτήσει στο παρελθόν και είχα ανοίξει και θέμα εδώ στο φόρουμ.Αλλά ξαναλέω όχι επίσημοι κανόνες πια οπότε...Κάνε τώρα μια επεξεργασία στο μήνυμά μου και γράψε τα συνιθισμένα ότι με έβγαλες επειδή σε προκάλεσα κτλ κτλ.Και εγώ αν είχα την εξουσία θα το έκανα.Απολογούμαι για το πάνω post αφού λες ότι δεν είναι σωστό και δεν θα το ξανακάνω εφόσον μου στείλεις τους επίσημους κανόνες του φόρουμ.
 
Κορυφή