Κενταυροι

  • Δημιουργός θέματος dafni700
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Γεια σας είμαστε ΟΙ 2 συμμαχίες η Κένταυροι και η ακαδημία μας, σας προσκαλούμε στης 2 συμμαχίες για πολλούς πολέμους και άλλα πολλά ενωμένοι δυνατοί και θα προσπαθήσουμε για πολύ καλή θέση σε αυτόν τον κόσμο.

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΔΕΝ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΤΑ ΚΟΛΠΑ ΤΟΥΣ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ε ΤΟΤΕ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ.ΟΥΠΣ ΞΕΧΑΣΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΥΣ INVICTUS ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΤΟΝ UPSILON XAXAXAXAXA!!!
 

DeletedUser

Guest
Μου φενεται ή ειστε 3
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
MOY ΦΑΙΝΕΤΑΙ Ή ΕΧΕΤΕ ΜΑΖΕΨΕΙ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΤΥΧΑΡΠΑΣΤΟ ΣΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΑΣ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΑΥ.
 

DeletedUser9717

Guest
καλησπερα συμπαικτη.απο που συμπερανες οτι καταστραφηκε ο κοσμος ταφ?δεν ειμαι στην συμμαχια των κενταυρων.ευχαριστω.
 

DeletedUser

Guest
ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΦΑΝΕΣ ΟΙ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΕΚΑΝΑΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΤΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΜΕΤΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΥΤΑ.ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ ΕΚΕΙ.ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΤΟΥΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΥΣ ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ.ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΠΩΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΑ ΛΟΓΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΚΡΑΤΙΑΣ!
 

DeletedUser9717

Guest
οχι συμπαικτη μπορει να κανεις μεγαλο λαθος.ισως υπερεκτιμας καποιους με αποτελεσμα να υποτιμας τους υπολοιπους.ειμαι στον κοσμο ταφ και μεχρι στιγμης τουλαχιστον μια χαρα παιζουμε.το οποιο σημαινει οτι ο κοσμος ακομη προσφερει αυτα για τα οποια δημιουργηθηκε.ευχαριστω.
 

DeletedUser

Guest
Παιδια εγω σαν ιδρυτης τον κενταυρον απλος εγραψα για στρατολογηση δεν ειπα οτι ειμαστε πολεμικη συμμαχια ή φιλικη.Και ερχεται ο αλλος και μας λεει τα δικα του,συναδελφε να σου πω πως εμεις δεν μπηκαμε στον κοσμο Ταυ και στον νεο κοσμο 1 ακαδιμια εχουμε...Ευχαριστω
 

DeletedUser

Guest
ΜΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΧΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ 3 ΚΑΙ 4 ΚΑΙ ΠΑΛΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΑΘΕΜΑ.ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΤΕ ΣΤΟΝ ΤΑΥ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΗΛΕΥΕΣΤΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΩΝ ΚΕΝΤΑΥΡΩΝ?
 

DeletedUser1494

Guest
ΜΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΧΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ 3 ΚΑΙ 4 ΚΑΙ ΠΑΛΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΑΘΕΜΑ.ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΤΕ ΣΤΟΝ ΤΑΥ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΗΛΕΥΕΣΤΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΩΝ ΚΕΝΤΑΥΡΩΝ?

Καλα τα λες φιλε αλλα νομιζω οτι και οι INVICTUS εκαναν ακαδημια.
 

DeletedUser

Guest
Μην νομιζεις εκαναν αλλα αυτον την τον νοιαζει...
 

DeletedUser

Guest
Ε ΤΟΤΕ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ.ΟΥΠΣ ΞΕΧΑΣΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΥΣ INVICTUS ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΤΟΝ UPSILON XAXAXAXAXA!!!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΓΕΜΑΤΕ ΕΙΡΩΝΙΑ.ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΑΝ ΚΑΙ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΚΑΒΑΛΗΣΕΣ ΤΟ ΚΑΛΑΜΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΤΕ 10η ΚΑΙ 27η?ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΛΕΣ ΟΙ ΜΑΧΕΣ.ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΟ ΚΑΛΗ ΕΙΣΤΕ.Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΛΛΑΞΑΝΕ ΙΔΡΥΤΕΣ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ (Ο ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΙΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ.ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΙΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΑΦ) ΤΟ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ,ΔΥΟ,ΤΡΕΙΣ,ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΜΕ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΤΕ ΞΕΡΕΙ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΕΝ ΔΙΑΧΩΡΙΖΟΥΜΕ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΕΣ ΜΑΣ ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΑΛΛΟΙ.

ΚΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΣΕ ΤΗ ΘΕΣΗ ΘΑ ΕΙΣΤΕ "ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΥΜΜΧΙΑ ΤΟΥ ΥΨΙΛΟΝ"
 

DeletedUser3333

Guest
Ρε πανο πιασε το θεμα απο την αρχη του κακου,για παμε

Ε ΤΟΤΕ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ.ΟΥΠΣ ΞΕΧΑΣΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΥΣ INVICTUS ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΤΟΝ UPSILON XAXAXAXAXA!!!

Αφου δεν μπορεις ρε παλικαρι μου τι το τραβας απο τα μαλλια
ρε τζαναμπετη σε πετυχα σε 2 ποστ την μια μιλας για απειλες και την αλλη περι μεγαλων συμμαχιων κ αλλων αηδιων!!!

νομιζω πως ενας εμπειρος παιχτης διαβαζοντας τα ποσταρισματα σου ,βλεποντας τα στατιστηκα και το προφιλ σου μπορει να καταλαβει πολλα
χτισε-απειλησε-ειρωνεψου-σηκωσε την μυτη σου πιο ψηλα ...μπορεις ,αλλα οχι για ολους !!!



404u.png
 

DeletedUser

Guest
Ρε πανο πιασε το θεμα απο την αρχη του κακου,για παμε



Αφου δεν μπορεις ρε παλικαρι μου τι το τραβας απο τα μαλλια
ρε τζαναμπετη σε πετυχα σε 2 ποστ την μια μιλας για απειλες και την αλλη περι μεγαλων συμμαχιων κ αλλων αηδιων!!!

νομιζω πως ενας εμπειρος παιχτης διαβαζοντας τα ποσταρισματα σου ,βλεποντας τα στατιστηκα και το προφιλ σου μπορει να καταλαβει πολλα
χτισε-απειλησε-ειρωνεψου-σηκωσε την μυτη σου πιο ψηλα ...μπορεις ,αλλα οχι για ολους !!!



404u.png

ΜΙΛΗΣΑΝ ΟΛΟΙ ΜΙΛΗΣΕ ΚΑΙ Ο ΚΥΡ ΣΤΡΑΤΟΣ ΜΑΣ.ΤΙ ΛΕΕΙ ΚΥΡ ΣΤΡΑΤΟ ΠΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΡΗ ΜΑΣ?ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙΣ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΣΟΥ ΣΧΟΛΙΑΖΟΝΤΑΣ ΠΟΣΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΕΧΩ.ΜΠΡΑΒΟ ΜΕΓΑΛΕ ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΗ.alexid ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΝΟΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΙΟΥ ΜΟΥ:ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΣΥΜΒΟΛΟ ΑΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΩ ΤΟ ΠΟΣΤ.ΨΑΞΕ ΣΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΠΩΣ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ.
ΣΤΡΑΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ.ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΝΕΩΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.
 

DeletedUser

Guest
κοιτα που σηκωθηκαν τα ποδια να χτυπισουν το κεφαλι.

εισαι ενας ανενεργος που γνωρισε και το κεντρικο.και ειπε ας γραψω και εδω.

τσαμπα ασχολουμαστε μαζι σου.
 
Κορυφή