Κατι δεν παει καλα

  • Δημιουργός θέματος erik453
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
http://prntscr.com/uw7bx Βαρεσα χωρις φαρους και ουτε καν πολεμισαν οι στρατιοτες μου γιατι δεν πιρα το μεταλιο????? πιοσ μπορι να μου εξιγισι αφτο το πραμα
 

DeletedUser10292

Guest
ΠΟΙΟ ΜΕΤΑΛΕΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ!!!!!!!
 

-PNS-

Άρμα
Όλα μια χαρά πάνε. Έκανες μια τραγική επίθεση και στα διέλυσε όλα ο αμυνόμενος. Μου αρέσει που βγάζεις και τη φωτογραφία. Τώρα πιο μετάλλιο θες δεν κατάλαβα, όπως δεν κατάλαβε ούτε ο προηγούμενος και δικαίως...
 

DeletedUser

Guest
Οtι εχασα 10στρατιοτεσ χωρις μαχι η και πανο
 

DeletedUser

Guest
Επρεπε να ειχα παρι ενα μεταλιο που λεει εχασες 10+μοναδες χωριν μαχη
 

DeletedUser2573

Guest
αγορινα αμα η πολη που βαρας εχει λιμανι (δλδ φαρους ή διηρεις ) δεν περνας.καλο θα ειναι στις επιθεσεις σου να βαζεις και φαρους.τωρα για το βραβειο που λες ,εγω το περιμενω εδω και μηνες.εσυ θες να το παρεις με ενα μπλουμ.
χαχαχαχαχ

αχ ρε μελωντι τι μου εχεις κανει.
 

DeletedUser

Guest
νομίζω δεν κερδίζεται έτσι αυτό το μετάλιο (όχι πως είμαι σίγουρος , ούτε και περήφανος αν το αποκτούσα!!). νομίζω αναφέρεται στις μονάδες που χάνονται όταν τις είχες αλλού από την πόλη τους την ώρα που στην πήρανεε και άλλαξε ιδιοκτησία. αλλά κια πάλι δεν είμαι σίγουρος, ας με διορθώσει κάποιος αν κάνω λάθος.
 

DeletedUser1540

Guest
[Nic] Προφανώς μιλάει για το βραβείο Υδάτινος Τάφος. Το βραβείο όντως το αποκτάς όταν χάσεις με τον τρόπο που έχασε ο σύμμαχος 10/100/1.000/10.000 μονάδες. Αυτό το βραβείο όμως συμπαίκτη να χαίρεσαι που δεν σου έχει δωθεί. Μπορεί να σου δωθεί στην πορεία. Εγώ με ντροπή μπορώ να πω ότι το έχω στην δεύτερη βαθμίδα και το έχω κρύψει ακόμα και από τους συμμάχους μου...[/Nic]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή