Καλό ταξίδι ΔΗΜΗΤΡΑ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser12969
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser12969

Guest
5Kc31Ns.png

ΧΘΕΣ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΜΑΥΡΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΑΦ ΚΟΣΜΟ. ΑΠΕΒΙΩΣΕ Η ΨΥΧΗ ΤΗΣ
ΠΑΡΕΑΣ ΜΑΣ Η ΔΗΜΗΤΡΑ dmar2000
ΠΑΛΕΥΕ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΡΚΙΝΟ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ Η 28ΧΡΟΝΗ ΕΧΑΣΕ ΤΗΝ ΑΝΗΣΗ ΑΥΤΗ ΜΑΧΗ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
[kni]
Εκ μέρους της διαχειριστικής ομάδας τα θερμά μας συλληπητήρια στην οικογένεια και στους φίλους της. Αυτή δυστυχώς είναι μια άλλη πτυχή των παιχνιδιών. Μπορεί να γελάμε, να διασκεδάζουμε και να γνωρίζουμε άλλα άτομα, όμως κάποια πράγματα δυστυχώς είναι ανέφικτο να τ' αποφύγεις.
Καλό κουράγιο σε όλους όσους την γνώρισαν μέσω του παιχνιδιού και φυσικά στην οικογένειά της, για το χαμό μιας τόσο νεαρής και όμορφης κοπέλας.

Καλό ταξίδι...
[/kni]
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Οι άγγελοι την πήραν κοντά τους για να τους διδάξει χαμόγελο. Καλό ταξίδι. [/8ea]
 

DeletedUser

Guest
καλο δρομο κοπελια κι ας μη σε ηξερα...
ευχομαι και ελπιζω μεσα απο την καρδια μου εκει που πηγες να ξεφυγες απο ολο τον πονο την αγωνια και το φοβο που βιωσες..
 

DeletedUser13572

Guest
Καλό ταξίδι στην κοπέλα! Πολύ κρίμα να χάνονται νέοι άνθρωποι!
 

DeletedUser

Guest
Τα θερμα μου συλληπητιρια στην οικογενια της και στους φιλους της καλο ταξιδι.
 

DeletedUser14703

Guest
Δυστυχος ο καρκινος ειναι μια ασθενεια που δεν βλεπει ηλικια,μπορει να χτυπησει οποιονδοιποτε και πολλες φορες χωρις συμπτωματα.Πολλοι ανθρωποι χανουν καθημερινα την μαχη με αυτον,αλλοι παλευουν και λιγοι ειναι οι τυχεροι που καταφερνουν να βγουν νικητες απο αυτην την μαχη...
Συλληπητηρια στην οικογενεια της και τους γυρω της.Καλο ταξιδι Δημητρα
 

DeletedUser12969

Guest
Προστέθηκε video από όλους τους φίλους της στον κόσμο ΤΑU

[video=youtube;GeSASJV2lj8]https://www.youtube.com/watch?v=GeSASJV2lj8&feature=youtu.be[/video]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13480

Guest
Καλό ταξίδι, από το ελάχιστο που σε γνώρισα στο παιχνίδι ξεχώρισες ως ύπαρξη....

Μακάρι εκεί στη γειτονιά των αγγέλων να βρεις τη γαλήνη σου.
 

DeletedUser14054

Guest
καλο ταξιδι Δημητρα. ενας αγγελος κοντα στους αγγελους. Τα συλληπητιρια μου στην οικογενια της και στους φιλους της.
 
Κορυφή