[ΕΡΩΤΗΣΗ] ΚΟΣΜΟΣ ΜΥ / ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ ΕΠΙΘΕΣΗΣ

  • Δημιουργός θέματος auk88
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ο συντονιστης επιθεσης δεν λειτουργει σωστα οταν στελνω απο την ιδια πολη επιθεσεις αλλα και υποστηριξεις

δηλαδη οταν με ενημερωσει η υπενθυμιση του συντονιστη οτι πρεπει να κανω την επιθεση,στο παραθυρο της επιθεσης μου εχει συμπεριλαβει και τις αμυντικες μοναδες απο το σχεδιο υποστηριξης

ή αν παρω υπενθυμιση για να στειλω την υποστηριξη,στο παραθυρο εμφανιζονται και οι επιθετικες μοναδες απο το σχεδιο επιθεσης

περα απο το γεγονος οτι δεν αναγραφεται πουθενα στις οδηγιες του premium οτι δεν ειναι αυτοματος ο συντονιστης,οπως πολλοι νομιζουμε δυστυχως,εχει και το προβλημα το πολυ βασικο που σας αναγραφω παραπανω

νομιζω οτι δεν ειναι απλα δυσλειτουργια αλλα εντελως απαραδεκτο

παρακαλω για τη βοηθεια σας

ευχαριστω

Δημητρης
 

DeletedUser

Guest
μμ δεν ξερω τι να πω.......γιατι δεν εχω ποτε βαλει διαχειριστη κλπ.
Παντως πηγαινε στις ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ--ΤΟΠΙΚΗ ΠΡΟΣΩΡΙΝΗ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ ΚΑΙ ΠΑΤΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΩΝ.ΑΝ ΔΕΝ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ(Η ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ), ΜΙΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΕΧΝΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ(ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ-ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Μέσα στο Wiki-Συντονιστής επίθεσης αναφέρει πως ο συντονιστής επίθεσης είναι μόνο για τον σχεδιασμό επίθεσης ή υποστήριξης,
πουθενά δεν αναγράφεται κάτι για αυτοματοποιημένες επιθέσεις!

Όσο για το άλλο σου το θέμα, αυτή τη στιγμή δεν έχω καπετάνιο για να απαντήσω,
αλλά έχω την υποψία πως χρειάζεται 2 "σχέδια" αν θέλεις να στείλεις από την ίδια πόλη άμυνες και επιθέσεις....
(Εννοείτε πως ακόμη και αν ο στόχος είναι ίδιος...)

Δοκίμασέ το και αν δεν δουλέψει στείλε αίτηση στο Κ.Υ. όπως σου είπε και ο Κώστας από πάνω!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
παιδια ευχαριστω και τους 2 για τις αμεσες απαντησεις σας - καταρχην με το καθαρισμο του cache δεν ειχαμε αποτελεσμα - ειχε ομως ενας φιλος που δεν δεχοταν καθολου υπενθυμιοεις οτι επρεπε δλδ να εκτελεστει το σχεδιο που ειχε φτιαξει - δεν του εβγαζε την υπενθυμιση - μολις καθαρισε το cache επαιξε

οσο αφορα για τα 2 διαφορετικα σχεδια απο την ιδια πολη,ενα για αμυνα και ενα για επιθεση,εννοειται οτι το κανω ετσι - αλλα δυστυχως επειδη ειναι απο την ιδια πολη,μπερδευονται οι μοναδες και στα 2 σχεδια - με αποτελεσμα να μην μπορεις να κανεις κατι και να χανεις σιγουρα την επιθεση χρονικα - η αμυνα καπως σωζεται,απλα θα παει λιγο αργοτερα - την επιθεση ομως τη χανεις με το μπερδεμα,ειδικα αν παιζεις με οριακες επιθεσεις πριν το αποικιακο

και για το τι αναγραφεται στις οδηγιες του wiki DevilTrele,δεν εχεις αδικο για τα περι αυτοματης διαδικασιας - αλλα δεν το γραφει κιολας οτι δεν ειναι αυτοματο - οπως δεν γραφει και αλλα πραγματα - οπως η λυση με το cache - ή καποια λυση για το δικο μου προβλημα,αν οντως ειναι bug - που σιγουρα ειναι

γενικα δεν ειναι απολυτα ενημερωμενο το wiki σε καποιες κατηγοριες - δε νομιζω να ειμαι ο μονος που το πιστευει αυτο

τελοςπαντων το προβλημα μου ειναι το μπερδεμα των μοναδων,ενω εκτελω 2 διαφορετικα σχεδια,απλα απο την ιδια πολη

θα περιμενω και καποια αλλη ισως απαντηση και μετα θα στειλω οπως ειπατε και εσεις μηνυμα στη τεχνικη υποστηριξη

σας ευχαριστω και τους 2 και παλι & Καλη Ανασταση

Δημητρης
 

DeletedUser

Guest
Καλύτερα να επικοινωνήσετε με το Κέντρο Υποστήριξης άμεσα,
διότι στην περίπτωση που υπάρχει κάποιο Bug θα πρέπει να ενημερωθού οι διαχειριστές.

Εκεί θα έχετε γρηγορότερα αποτελέσματα και με μεγαλύτερη σαφήνια!
 

DeletedUser

Guest
Μιλισες με την τεχνική υποστήριξη;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
οχι δεν μιλησα - γενικα εχω καιρο να μπω στο κεντρικο φορουμ του παιχνιδιου λογω ελλειψης χρονου - εχεις καποια ιδεα πριν τους στειλω? ή αντιμετωπιζεις ιδιο προβλημα με το καπετανιο?

σε καθε περιπτωση δεν προκειται να τον χρησιμοποιησω παλι προσωπικα
 

DeletedUser

Guest
Όχι...δεν εχω.Και καπετάνιο δεν εχω βάλει.Στείλε στην τεχνίκη υποστήριξη.
 
Κορυφή