ΚΟΣΜΟΣ ΖΕΤΑ

  • Δημιουργός θέματος fotdim1
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Είχα ένα πρόβλημα στον κόσμο ΖΕΤΑ

"Ενω έπαιζα κανονικά στον κόσμο ζήτα από Mozila κάποια στιγμή σταματησε να μου εμφανίζει ην επισκόπηση του χάρτη πάνω αριστερα, και φένετε ένα μαυρο φόντο. Όταν πατάω στον χάρτη μου εμφανίζει καινή την θάλασσα με αποτέλεσμα να μην μπορώ να κάνω καμία κίνηση. Επίσεισ όταν μπένω στο φόρουμ της συμμαχίας μου μου εμφανίζει τα θέματα του πρώτου φόρουμ πιο πάνω με αποτέλεσμα να μην μπορώ να διαβάσω τα άλλα φορουμ. Παρακαλω για την επίληση του προβλήματος γιατι δεν μπορω να παίξω. Ευχαριστώ. "

Η απάντηση στο προβλημα ήταν

"Και εμενα μου το εκανε αυτο !!Εκανα αποσυνδεση , μετα ξαναμπηκα και τα παντα ηταν οκ .."

Το κακό ειναι ότι δεν με αφήνει να κάνω αποσύνδεση και ενώ παίζω 4 κόσμους παράλληλα με αναγκαζει να κλείσω τελείος την συνδεση και να κανακανω εκινηση τον firefox. :h:confused:
Έτσι όμως αν αυτό μου το κάνει σε μια στιγμή επιθεσης όταν θα ξαναμπω στο παιχνίδι θα έχω χάσει αυτά που μπορούσα να σωσω. Μιας και το παιχνίδι πολλές φορές κρινεται στα δευτερόλεπτα το να βγεις και να ξαναμπείς σου στερεί πολύτιμο χρόνο.
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Όχι, δεν ήταν αυτή η απάντηση. Να επιστρέψεις σε παρακαλώ στο προηγούμενο θέμα σου και να διαβάσεις προσεκτικά ΟΛΕΣ τις απαντήσεις.
Και ενημερωτικά σου λέω, πως αυτό δεν είναι δυσλειτουργία του παιχνιδιού και κακώς το έθεσες σ' αυτήν την ενότητα.
Διάβασε επίσης προσεκτικά και το παρακάτω θέμα:
http://forum.gr.grepolis.com/showthread.php?t=1591[/8EA]
 
Κορυφή