ΚΟΣΜΟΣ ΑΛΦΑ - ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!

  • Δημιουργός θέματος Highpriest.
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser1096

Guest
Εαν εσείς οι εχθροί των υπερ δεν ξέρετε τι σημαίνει διπλωματία τι σας φταίμε εμείς και γκρινιάζετε. Έτσι κι αλλιώς με τα θαύματα θα γίνει εμφύλιος.

μαλλον δε καταλαβες φιλε μου
καταρχην δεν ειμαι εχθρος με κανεναν,αντιπαλλος ειμαι
ποια ειναι η διπλωματια που λες????
να καλυψουμε τον κωλο μας μεχρι να γινουν τα θαυματα και αν γινουν και αυτα?
και οταν εκανε διπλωματια οι υπερ δεν υπηρχε συζητηση για θαυματα

και το σημαντικο οτι εγω προσωπικα δεν γκρινιασα το αντιθετο μαλιστα

για μενα ενα λαθος που εκανα στη πορεια του παιχνιδιου ειναι οτι διελυσα τους nomads για το ονειρο των υπερ

και θα ηταν πιστεψε με πολυ διαφορετικο το παιχνιδι αν υπηρχαν πολλες και μικρες συμμαχιες και δεν υπηρχαν και οι γκρι πολεις
οταν γινει διαγραφη παιχτη η επανεκινηση αμεσως οι πολεις να γινονται σφυρακια και οχι γκρι:helm_wink:helm_wink:helm_wink
 

DeletedUser

Guest
οταν γινει διαγραφη παιχτη η επανεκινηση αμεσως οι πολεις να γινονται σφυρακια και οχι γκρι:helm_wink:helm_wink:helm_wink

γιατί να γίνονται σφυριά;
για να αρχίσουν όλοι να κάνουν μόνο αποικίες;
στη θάλασσά μου που είναι σχεδόν όλοι σύμμαχοι μόνο αυτές μπορούμε να παίρνουμε
 

DeletedUser4389

Guest
Εγω θα προτηνα μειωση του οριου μελων των συμμαχιων οχι μονο στον αλφα αλλα και στους αλλους κοσμους και συγκεκριμενο οριο συνθηκων ειρηνης.
 

DeletedUser

Guest
όχι! κακό θα ήταν να διαλύσουμε ότι έχουμε χτίσει.
καλό θα ήταν να μπει αυτό σε καινούριο κόσμο για όσους δεν αρέσουν οι υπερσυμμαχίες
 

DeletedUser

Guest
showmapphp.png
 

DeletedUser3159

Guest
...

Φίλε ΠΥΘΕΑ ότι θέλεις κάνε. Αν δεν θες να είσαι σε μεγάλη υπερσυμμαχία ας μην είσαι. Δικιά σου επιλογή. Αν δεν επιλέξεις να πας, μην πας και χάσε τις πόλεις σου. Έτσι είναι το παιχνίδι. Αυτοί που έχτισαν τις υπερσυμμαχίες κάτι ήξεραν.

Όπως λέει και ο StyX3 : Όπως στρώσατε θα κοιμηθήτε!

ΝΑΙ (ΔΥΣΤΗΧΩΣ) ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. ΑΥΤΟ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΘΕΜΑ....... ΚΑΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΠΟΣΚΟΠΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΕΜΦΥΛΙΟ...ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ ΟΛΟΙ. ΑΛΛΑ ΕΝΑΣ ΑΠΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΕΣΤΩ ΕΧΕΙ ΓΕΙΤΟΝΑ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΜΑΧΗ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΓΙΑ ΚΑΙΡΟ,ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΧΑΝΕΙ ΠΟΛΕΙΣ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΥΜΜΑΧΟΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΑΡΧΗΓΟΙ ΚΑΙ ΙΔΡΙΤΕΣ ΤΑ ΒΡΗΚΑΝΕ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΒΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟ ΦΟΡΟΥΜ.ΑΛΛΑ ΑΝ ΓΕΜΙΣΕΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΓΥΡΩ ΤΟΥ ΑΠΟ ΠΡΑΣΙΝΕΣ ΣΗΜΑΙΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΠΛΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ Η ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΑ ΔΙΑΛΥΘΕΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΧΑΜΕΝΕΣ ΤΟΥ ΠΟΛΕΙΣ.
ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ, ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΕ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ, ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ, ΠΟΥ ΘΑ ΡΙΞΕΙΣ ΚΕΡΑΥΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΕΠΙΘΕΣΗ ΚΑΙ ΑΜΥΝΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΓΙΑΤΙ, ΘΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΙ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ Νο1 ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ, ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΟΛΗ (ΜΗ ΧΑΘΟΥΝ ΚΑΙ ΓΚΡΙΖΑΡΟΥΝ) ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙΣ ΜΕ ΚΑΜΙΑ 20ΡΙΑ ΠΟΛΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ "ΜΑΜΑΤΟΣ". ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΝΑ ΑΠΕΙΛΕΙΣ NOOBAΔΕΣ ΜΕ 1-2 ΠΟΛΕΙΣ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΠΥΞΙΔΑ( ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ),ΘΑ ΠΡΟΣΧΟΡΟΥΝ ΘΑ ΤΟ ΛΕΣ ΣΤΟ ΘΑΛΑΣΣΑΡΧΗ ΣΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΘΑ ΚΟΥΝΑΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΤΗΝ ΟΥΡΑ ΣΟΥ...ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΣΚΕΤΗ ΑΠΟΛΑΥΣΗ(ΓΕΝΙΚΑ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ Χ ΠΑΙΧΤΗ).
Μετα αν θες μπορεις να ξεκινησεις δικια σου συμμαχια και να παιξεις με αλλους. Λογικα ο προβληματισμος σου ειναι πως δεν μπορεις να ηγηθεις σε μια συμμαχια και να αντεξει ετσι; Με μια καλη διπλωματια μπορεις να αντεξεις μια χαρα και σε καινουριο κοσμο. Κανεις ενωσεις, συμμαχιες ειρηνης και πορευεσαι μια χαρα.

ΜΠΑΒΟ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΗΓΕΣΙΑΣ ΑΦΟΥ ΑΝ ΤΑ ΛΕΝΕ ΣΥΧΝΑ ΣΤΟ SKYPE Η ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΑΡΧΗΓΟ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΑΡΚΕΤΕΣ ΠΟΛΕΙΣ,ΣΥΝΕΝΟΗΣΗ,ΕΜΠΕΙΡΙΑ,ΤΑΚΤΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΨΑΧΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΕΕΣ ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΗΣΕΙΣ.
 

DeletedUser1096

Guest
γιατί να γίνονται σφυριά;
για να αρχίσουν όλοι να κάνουν μόνο αποικίες;
στη θάλασσά μου που είναι σχεδόν όλοι σύμμαχοι μόνο αυτές μπορούμε να παίρνουμε

γιαυτο ακριβως φιλε μου
για να μην γινεσε πτωματοφαγος
η ευχαριστηση του παιχνιδιου δεν ειναι να περνεις γκρι πολεις αλλα κοκκινες
και δυστυχως ολοι μας εχουμε μπει σε αυτο το τρυπακι
ειτε γιατι δε μπορεις να παιξεις αλλιως αφου δεν εχεις κοντα σου αντιπαλλους ειτε γιατι δε θελεις να ερθουν κοντα σου και αλλοι αντιπαλλοι:helm:h:cool
 

DeletedUser

Guest
ΝΑΙ (ΔΥΣΤΗΧΩΣ) ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. ΑΥΤΟ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΘΕΜΑ....... ΚΑΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΠΟΣΚΟΠΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΕΜΦΥΛΙΟ...ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ ΟΛΟΙ. ΑΛΛΑ ΕΝΑΣ ΑΠΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΕΣΤΩ ΕΧΕΙ ΓΕΙΤΟΝΑ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΜΑΧΗ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΓΙΑ ΚΑΙΡΟ,ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΧΑΝΕΙ ΠΟΛΕΙΣ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΥΜΜΑΧΟΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΑΡΧΗΓΟΙ ΚΑΙ ΙΔΡΙΤΕΣ ΤΑ ΒΡΗΚΑΝΕ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΒΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟ ΦΟΡΟΥΜ.ΑΛΛΑ ΑΝ ΓΕΜΙΣΕΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΓΥΡΩ ΤΟΥ ΑΠΟ ΠΡΑΣΙΝΕΣ ΣΗΜΑΙΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΠΛΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ Η ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΑ ΔΙΑΛΥΘΕΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΧΑΜΕΝΕΣ ΤΟΥ ΠΟΛΕΙΣ.
ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ, ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΕ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ, ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ, ΠΟΥ ΘΑ ΡΙΞΕΙΣ ΚΕΡΑΥΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΕΠΙΘΕΣΗ ΚΑΙ ΑΜΥΝΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΓΙΑΤΙ, ΘΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΙ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ Νο1 ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ, ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΟΛΗ (ΜΗ ΧΑΘΟΥΝ ΚΑΙ ΓΚΡΙΖΑΡΟΥΝ) ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙΣ ΜΕ ΚΑΜΙΑ 20ΡΙΑ ΠΟΛΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ "ΜΑΜΑΤΟΣ". ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΝΑ ΑΠΕΙΛΕΙΣ NOOBAΔΕΣ ΜΕ 1-2 ΠΟΛΕΙΣ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΠΥΞΙΔΑ( ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ),ΘΑ ΠΡΟΣΧΟΡΟΥΝ ΘΑ ΤΟ ΛΕΣ ΣΤΟ ΘΑΛΑΣΣΑΡΧΗ ΣΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΘΑ ΚΟΥΝΑΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΤΗΝ ΟΥΡΑ ΣΟΥ...ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΣΚΕΤΗ ΑΠΟΛΑΥΣΗ(ΓΕΝΙΚΑ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ Χ ΠΑΙΧΤΗ).


ΜΠΑΒΟ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΗΓΕΣΙΑΣ ΑΦΟΥ ΑΝ ΤΑ ΛΕΝΕ ΣΥΧΝΑ ΣΤΟ SKYPE Η ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΑΡΧΗΓΟ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΑΡΚΕΤΕΣ ΠΟΛΕΙΣ,ΣΥΝΕΝΟΗΣΗ,ΕΜΠΕΙΡΙΑ,ΤΑΚΤΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΨΑΧΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΕΕΣ ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΗΣΕΙΣ.

Με κάλυψες....:h:cool
 

DeletedUser

Guest
γιαυτο ακριβως φιλε μου
για να μην γινεσε πτωματοφαγος
η ευχαριστηση του παιχνιδιου δεν ειναι να περνεις γκρι πολεις αλλα κοκκινες
και δυστυχως ολοι μας εχουμε μπει σε αυτο το τρυπακι
ειτε γιατι δε μπορεις να παιξεις αλλιως αφου δεν εχεις κοντα σου αντιπαλλους ειτε γιατι δε θελεις να ερθουν κοντα σου και αλλοι αντιπαλλοι:helm:h:cool

Εσύ έχεις 61 πόλεις.
Εγώ έχω 30. χρειάζομαι 5 ολόκληρα λεπτά για να βρω ένα κόκκινο σημάδι στον χάρτη.
Ο παίχτης με 5 πόλεις μπορεί να φάει κόκκινους;
 

DeletedUser1096

Guest
θα ειχαμε ολοι μας πολυ λιγοτερες πολεις :h:p:h:p:h:p:h:p:h:p
 

DeletedUser

Guest
σωστά
άρα αυτό σημαίνει ότι κι εσύ κατακτάς φαντάσμοντα
 

DeletedUser1096

Guest
καλα δε βλεπεις τι γραφω στα προηγουμενα ποστ?

γιαυτο ακριβως φιλε μου
για να μην γινεσε πτωματοφαγος
η ευχαριστηση του παιχνιδιου δεν ειναι να περνεις γκρι πολεις αλλα κοκκινες
και δυστυχως ολοι μας εχουμε μπει σε αυτο το τρυπακι
ειτε γιατι δε μπορεις να παιξεις αλλιως αφου δεν εχεις κοντα σου αντιπαλλους ειτε γιατι δε θελεις να ερθουν κοντα σου και αλλοι αντιπαλλοι
 

DeletedUser

Guest
ε ναι ΟΛΟΙ ΜΑΣ.
(κι εσύ δηλαδή)
αυτό σημαίνει ότι κάνεις ακριβώς το αντίθετο απ'αυτό που θες να γίνει
θές να μην ηπάρχουν φαντάσματα αλλά εσύ τα χρησιμοποιείς
 

DeletedUser1096

Guest
ρε φιλε διαβαζεις τι γραφω η οχι????

και δυστυχως ολοι μας εχουμε μπει σε αυτο το τρυπακι
ειτε γιατι δε μπορεις να παιξεις αλλιως αφου δεν εχεις κοντα σου αντιπαλλους ειτε γιατι δε θελεις να ερθουν κοντα σου και αλλοι αντιπαλλοι

εγω ανηκω αν καταλαβες στο δευτερο
αν θα παρω γκρι πολεις ειναι για να μην ερθουν κοντα μου αντιπαλλοι

οκ?

αν δεν υπηρχαν εγω δεν θα ασχολιομουν
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΛΟΙΠΟΝ,ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΣΥΜΦΩΝΗΣΑΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΔΙΑΨΕΥΣΤΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ.ΤΟΣΟΙ ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ Α ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΜΕΟΤΑΤΟΣ ΕΝΩ ΠΟΛΛΑ ΕΧΟΥΝΑΝΑΤΡΑΠΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ.ΟΙ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΟΔΥΝΑΜΟΙ ΥΠΕΡ ΧΑΝΟΥΝ ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΤΕΡΩΝ ΠΟΝΤΩΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΩΝ ΔΟΛΟΠΩΝ.ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΘΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΓΙΟΝΕΙ ΘΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΟΙ ΕΧΘΡΟΙ ΤΗΣ ΠΟΛΥ ΑΚ9ΟΜΑ ΚΑΘΩΣ ΟΙ ΠΥΡΥΝΕΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΠΑΝΙΣΧΥΡΟΙ.ΠΑΡΟΜΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΕ.ΟΙ ΔΩΡΙΕΙςΣ ΙΩΝΕΣ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΠΑΝΙΣΧΥΡΟΙ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΕΜΠΙΡΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΗΚΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΙΔΙΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΔΩΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΕΝΟΘΗΚΑΝ.
Ο ΚΟΣΜΟΣ Α ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΟΛΛΕΣ ΝΑΤΡΟΠΕΣ ΝΑ ΔΕΙ.
ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΟΥ Α ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΕΒΩ ΟΙ ΙΚΑΝΟΤΑΤΡΟΙ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ.ΠΙΣΤΕΒΩ ΠΩΣ ΑΝ ΕΝΟΝΟΝΤΑΝ ΟΙ ΚΟΣΜΟΙ(ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ)ΘΑ ΥΠΕΡΙΣΧΥΑΝ ΠΑΛΙ ΟΙ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΤΟΥ ΑΛΦΑ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΤΟΣΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΟΣΟ ΑΛΛΟΙ ΚΛΟΓΩ ΤΗΣ ΕΜΕΙΡΙΑΣ ΤΩΝ ΠΑΙΧΤΩΝ.ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΣΥΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΠΙΒΙΩΣΑΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑ,ΠΟΛΙΤΙΚΗ,ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΣΤΡΑΤΙΓΙΚΗ.
 

DeletedUser

Guest
ΛΟΙΠΟΝ,ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΣΥΜΦΩΝΗΣΑΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΔΙΑΨΕΥΣΤΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ.ΤΟΣΟΙ ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ Α ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΜΕΟΤΑΤΟΣ ΕΝΩ ΠΟΛΛΑ ΕΧΟΥΝΑΝΑΤΡΑΠΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ.ΟΙ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΟΔΥΝΑΜΟΙ ΥΠΕΡ ΧΑΝΟΥΝ ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΤΕΡΩΝ ΠΟΝΤΩΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΩΝ ΔΟΛΟΠΩΝ.ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΘΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΓΙΟΝΕΙ ΘΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΟΙ ΕΧΘΡΟΙ ΤΗΣ ΠΟΛΥ ΑΚ9ΟΜΑ ΚΑΘΩΣ ΟΙ ΠΥΡΥΝΕΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΠΑΝΙΣΧΥΡΟΙ.ΠΑΡΟΜΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΕ.ΟΙ ΔΩΡΙΕΙςΣ ΙΩΝΕΣ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΠΑΝΙΣΧΥΡΟΙ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΕΜΠΙΡΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΗΚΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΙΔΙΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΔΩΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΕΝΟΘΗΚΑΝ.
Ο ΚΟΣΜΟΣ Α ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΟΛΛΕΣ ΝΑΤΡΟΠΕΣ ΝΑ ΔΕΙ.
ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΟΥ Α ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΕΒΩ ΟΙ ΙΚΑΝΟΤΑΤΡΟΙ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ.ΠΙΣΤΕΒΩ ΠΩΣ ΑΝ ΕΝΟΝΟΝΤΑΝ ΟΙ ΚΟΣΜΟΙ(ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ)ΘΑ ΥΠΕΡΙΣΧΥΑΝ ΠΑΛΙ ΟΙ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΤΟΥ ΑΛΦΑ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΤΟΣΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΟΣΟ ΑΛΛΟΙ ΚΛΟΓΩ ΤΗΣ ΕΜΕΙΡΙΑΣ ΤΩΝ ΠΑΙΧΤΩΝ.ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΣΥΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΠΙΒΙΩΣΑΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑ,ΠΟΛΙΤΙΚΗ,ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΣΤΡΑΤΙΓΙΚΗ.

Τραγικό... Έλεος
 
Κορυφή