ΚΟΣΜΟΣ ΑΛΦΑ - ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!

  • Δημιουργός θέματος Highpriest.
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ

ΜΕΤΑ ΛΥΠΗΣ ΜΟΥ ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΕΝΩ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ, ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΟΥΝ ΟΛΟΕΝΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
ΑΤΟΜΑ.
ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑΝ ΔΟΞΕΣ ΝΑ ΔΙΑΛΥΩΝΤΑΙ ΚΑΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΞΙΟΙ ΝΑ ΒΑΖΟΥΝ ΤΕΛΟΣ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΤΟΥΣ ΠΟΡΕΙΑ.
ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΓΕΝΝΑΝΕ ΜΕΓΑΛΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΕΝΝΑΝΕ ΚΑΙ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΧΗΡΗΣΗΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΥΝΔΕΤΙΚΟΣ ΚΡΙΚΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ.

ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΤΗΝ ΑΥΤΟΚΡΙΤΙΚΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΟΔΗΓΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΘΟΔΙΚΗ ΠΟΡΕΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ.

ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΟΛΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΙΔΡΥΣΕΙΣ ΤΩΝ ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΩΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΧΑΘΗΚΑΝ ΟΛΑ.
ΧΑΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΑΝ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΕ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΤΩΝ 100 ΤΩΝ 200 Η ΚΑΙ 500 ΑΤΟΜΩΝ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΗΤΑΝ ΘΕΜΑ ΧΡΟΝΟ ΤΟ Η ΝΑ ΚΑΤΑΚΤΗΘΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΕΣ Η ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΑΤΗΣΟΥΝ ΔΙΑΓΡΑΦΗ
ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΕΦΥΓΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ.

ΜΕΝΟΝΤΑΣ ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΙΝΕΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΑ ΜΟΛΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΡΧΙΑ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΠΑΛΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΝ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΦΤΙΑΞΕΙ ΜΕ ΚΟΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ.

ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΑ ΕΝΑΝΤΙΩΝ ΜΙΑΣ ΑΛΛΗΣ
ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΠΡΩΑΝΑΦΕΡΕΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΣΕ ΠΟΣΤ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙ ΕΔΩ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΒΓΑΙΝΩ ΑΛΗΘΙΝΟΣ.

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΑΝΑΡΩΤΙΩΜΑΣΤΑΝ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΩΜΑΣΤΕ ΠΛΕΟΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΜΟΡΦΗ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΑΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ Η ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΙΔΗ ΓΝΩΡΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΠΙΣΥΝΑΨΑΜΕ ΦΙΛΙΕΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΤΟΜΑ
ΑΠΟ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΕΧΕΙΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΕΔΩ Η ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ.

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΗΧΑΝ ΣΤΗΝ MINOAN ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΟΝΟ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΓΕΝΙΚΑ ΟΣΟΥΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ Η ΔΙΑΦΩΝΙΕΣ.

ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΑΡΩΤΗΘΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΑΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ ΠΛΕΟΝ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ Η ΑΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΟΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Η ΟΜΑΔΑ ΥΠΟΣΤΙΡΗΞΗΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΥΓΕ ΣΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΚΟΙΝΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΝΗ ΑΠΟΔΟΧΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΥΜΜΑΧΙΩΝ ΚΑΙ ΔΕΙΞΑΤΕ ΟΤΙ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ ΕΚΦΡΑΖΟΝΤΑΣ ΟΛΟΙ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΤΟΥ ΜΠΑΝ Η ΤΗΣ ΤΙΜΩΡΙΑΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟ ΕΔΩ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΟΥΝΤΑΙ ΕΔΩ Η ΟΜΑΔΑ ΥΠΟΣΤΙΡΗΞΗΣ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΖΩΗ.

ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΟ ΠΟΣΤΑΡΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΜΑΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΝ ΟΛΟΙ.

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΗΧΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.

ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ
HIGHPRIEST
ΣΤΑΘΗΣ.
 

DeletedUser

Guest
ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΩ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΜΟΥ ΣΕ ΜΑΧΕΣ.ΕΧΩ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΧΑΛΑΣΟΥΜΕ ΤΙΣ YΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ""ΕΧΘΡΟΙ"".ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΕΚ ΤΟΥ ΑΣΦΑΛΟΥΣ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ 8 ΑΤΟΜΑ.ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΟ ΝΕΕΣ ΜΙΚΡΟΤΕΡΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ 50-70 ΑΤΟΜΑ.ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΗ ΒΑΡΕΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΑΙΧΤΕΣ.ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΠΑΛΙ ΟΙ ΕΝΕΡΓΟΙ ΘΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΓΕΛΙΟ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΤΟ SKYPE ΟΠΩΣ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ (ΝΑ ΚΟΠΑΝΙΩΜΑΣΤΕ). ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΑΣ ΤΟ ΧΑΡΟΥΜΕ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Φίλε μου Στάθη για αυτό τον λόγο υπάρχουν και άλλοι κόσμοι όπου η διασκέδαση δεν έχει χαθεί ακόμα μπες σε εναν απο αυτους τους κοσμους και να εισαι σιγουρος οτι θα το χαρεις το παιχνιδι οσο παει τοσο παλιωνει ο ΑΛΦΑ.
δεν ημουν βλακας που διεγραψα τον λογαριασμο μου εδω και μηνες στον κοσμο αυτο μιας ολες οι κατακτησεις μου ηταν απο ανεργους παιχτες...
δεν υπήρχε άτομο που να ήταν ενεργο για να χαρω το παιχνιδι με ολες τις δυσκολίες του.
 

DeletedUser

Guest
παιδιά γενικά ο ελλινικοϛ σερβερ του γρεπολιϛ έχει καταντισει βαρετοσ,δεν ξέρω τι πρέπει να γίνει και δεν είμαι αρμοδιοϛ για αυτο,εγω όπωϛ και αρκετοι σιμπατριωτεϛ μαϛ παίζουμε στο διεθνιϛ σερβερ όπου εκεί ο κάθε κόσμοϛ αριθμει 30.000,και όχι 7.0000
 

DeletedUser

Guest
ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΟΤΙ ΣΗΖΗΤΑΜΕ ΛΥΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΑΜΕΣΑ.
ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΑΜΕΤΟΧΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΥΠΟΣΤΙΡΗΞΗΣ ΣΤΗΝ ΣΗΖΗΤΗΣΗ ΑΥΤΗ.

ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΕΘΥΝΟΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΛΑΘΟΥΣ ΧΕΙΡΙΣΜΟΥΣ ΚΑΝΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ

.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ρε μάγκες σχεδόν όλοι αυτοί που παρατάνε είναι από συμμαχίες αντίπαλες των ΥΠΕΡ.Δεν το λέω επειδή είμαι ΥΠΕΡίτης απλώς ο σύμμαχος katalas είχε την εφυέστατη ιδέα να δημιουργήσει μια ΥΠΕΡθαλασσιακή Υπερσυμμαχία.Επειδή έχει κατανοήσει ότι ο πόλεμος δεν κερδίζεται με τους πόντους αλλά με τα μέλη.Όλοι οι μεγάλοι παίχτες από συμμαχίες εχθρικές των ΥΠΕΡ , βλέπε ΠΑΡΑΒΑΤΕΣ ας πούμε δοκιμάζουν την τύχη τους με διάφορες τέτοιου είδους φαηνές προσπάθειες (δημιουργόντας μια ομάδα από 10 παίχτες με πάνω απο 35 πόλεις έκαστος) μπας και καταφέρουν να κάνουν κάτι.Είναι ένα παιχνίδι στρατηγικής το οποίο αυτοί που παρατάνε έχουν κάπως παρεξηγήσει την ακριβή έννοια του και νομίζουν ότι οι 400000 πόντοι τους θα σηκώσουν κυματάκι..ΥΠΕΡ και ΔΩΡΙΕΙΣ ελέγχουν το 90-95% του κόσμου Alpha και κάποιοι δεν λένε να το χωνέψουν..Προφανώς και υπάρχουν άτομα τα οποία το παρατάνε για προσωπικούς λόγους το οποίο είναι απόλυτα σεβαστό.Δεν υπάρχει λόγος λοιπόν να κατηγορείτε τους διαχειρηστές να κάνουν κάτι μιας και δεν υπάρχει κάτι να διορθώσουν..Να κάνουν τι δηλαδή ? Να διαγράψουν και τις 2 υπερσυμμαχίες (Δωριείς,ΥΠΕΡ) για να επικρατήσει χάος και να τσιμπήσουν κάποια μέλη να ξαναγίνει παιχνίδι?Δεν το νομίζω...Αυτά είχα να πω , δε νομίζω να είμαι σε κάτι από αυτά που είπα λάθος...Εδώ αρμόζει το γνωστό σε όλους , ΟΠΩΣ ΣΤΡΩΣΑΤΕ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΗΤΕ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
1. δεν ξερεις τι λες και αυτο ειναι πρωτίστως φανερο στις λανθασμενες εικασιες σου σχετικα με τη δημιουργια των παραβατων =)
2. τι ακριβως εννοείς οταν αναφερεσε στις υπερ και τους δωριεις αποκαλωντας τους 2 (!!) υπερσυμμαχιες? :D
3. πριν λες κατι σε ενα δημοσιο φορουμ καλυτερα να το διασταυρωνεις γιατι κινδυνεις (??) να γινεις ρεζιλι μ αυτα που λες =)

οι περισσοτεροι πεκτες (οπως ειχα διαβασει στο εξωτερικο φορουμ των μεγαλων συμαχιων ) βρισκουν πλεον πληκτικο το παιχνιδι στις 8αλασσες που εχουν γινει αποκλειστικα μπλε και πρασινες, και πιστευω πως το να διαλυθουν οι συμμαχιες ( οπως ειχε προταθει ) ή να πατησουν διαγραφη δεν ειναι λυση, απλα μπορουν να επεκταθουν σε 8αλασσες οπου 8α υπαρχουν εχθροι και επομενως δραση =)

και ας μην 3εχναμε, ο κοσμος αλφα δεν ειναι νεκρος κοσμος, ακομα μπαινουν νεοι πεκτες, και στις μικρες 8αλασσες τα πραγματα, οι συμμαχιες, η δραση, ο εν8ουσιασμος ειναι ιδιος οπως και ο δικος μας πριν απο ενα χρονο, οταν πρωτο3εκινησαμε =)
 

DeletedUser

Guest
Στο 1 δεν θα απαντήσω καν γιατί προφανώς μου κάνεις πλάκα.
Στο 2 : ναι θεωρώ και τις 2 υπερσυμμαχίες.
Στο 3 : δεν γίνομαι ρεζίλι σε δημόσιο forum γιατί μιλάω με τα στατιστικά και σύμφωνα με τα γεγονότα.πρόσθεσε για παράδειγμα όλες τις πόλεις των δωρηέων και των ΥΠΕΡΙΤΩΝ και μετά όλες τις πόλεις των Απαράδεκτοι,Σάτυροι,Αργοναύτες,ΜΟΝΟ ΦΙΛΟΙ και ό,τι άλλο θές και τα αποτελέσματα θα τα δεις από μόνη σου.(το παραπάνω θα αποτελέσει παρόμοια απάντηση στο παρακάτω).
Στο 4 : προφανώς και ο κόσμος alpha έχει πολύ ψωμή να φάει ακόμα.Επίσης το ότι οι γύρω θάλασσες γεμίζουν απ'τους καινούργιος , κάτι συμμαχίες σαν τις εν λόγο παραπάνω το αψηφούν μιας και δεν τους νοιάζουν οι 300 πόντοι τους αλλά ψάχνουν για 500000 πόντους ++ , οπότε χάνετε έδαφος όπως και να'χει ούτως ή άλλως.Ας μην κρυβόμαστε άλλο πίσω απ'το δάχτυλό μας.Όλοι ξέρουμε γιατί παρατάνε/κλέγονται όλοι τους.Δεν υπάρχει λόγος να μην το παραδέχεστε(κυρίως) , άλλωστε δεν είναι κακό...Μια λάθος εκτήμιση του θέματος κάνατε...

Δεν χρειάζεται λόγος για περεταίρω συνέχεια του θέματος.Ξέρεις ότι δεν μπορώ να γράψω ελληνικά Θεοδούλα.Μπορούμε να το αναλύσουμε περισσότερο στο Skype.
Ευχαριστώ και Χρόνια Πολλά.

Φιλικά , Πάνος.
 

8EAGENHS

Forum Leader
βλέπε ΠΑΡΑΒΑΤΕΣ ας πούμε δοκιμάζουν την τύχη τους με διάφορες τέτοιου είδους φαηνές προσπάθειες
Μιας και είμαι ένας εκ των ΠΑΡΑΒΑΤΩΝ, πριν προχωρήσω σε οποιαδήποτε απάντηση που μπορεί να είναι άτοπη, μήπως θα μπορούσα να μάθω τί σημαίνει
φαηνή προσπάθεια;

ΣΣ: Το ότι ήταν φαεινή ιδέα πάντως, ήταν, για λόγους που δεν χρειάζεται να το ξέρει όλος ο κόσμος.
 

DeletedUser

Guest
Φιλε Highpriest μετα απο τοσα χρονια σε τετιουσ σερβερ κ γκειμσ το ποστ σου ινε το προτο που βλεπο σε ελινικουσ σερβερσ που εντοπιζι επιτελουσ τιν ριζα του κακου... Οι ελινικοι σερβερσ ανεκαθεν ιταν μαπα κ κατελιγαν σε σκουπιδαργιο oχι εκσετιασ του μικρου αριθμου πεκτον αλα εκσετιασ τον ιλιθιον ιπερσιμαχιον που παντα οσ γνισιοι πονιροι ελιναρεσ προσπαθουμε να διμιουργισουμε μπασ κ καταφερουν αλι να βγαλουν το φιδι απο τιν τριπα για εμασ ι μπασ κ καταφερουμε κ παραμινουμε στο πεχνιδι λιγο παραπανο...
Φερι κ ι ετερια τισ ευθηνεσ τισ μιασ κ ινε τερμα ιλιθιο το να αφινισ "uncapped" τισ σιμαχιεσ σε σερβερσ με τοσουσ λιγουσ ενεργουσ πεκτεσ...Εσκεμενα γινετε αυτο για να maximise τα profits τουσ μεσο users τιπου farmers που θα πλιρονουν πρεμιουμ μεχρι τιν δευτερα παρουσια...

Απο τοn προτο ελινικο σερβερ του τραιμπαλγαρσ ιπα ποσ δεν προκιτε να κσαναπεκσο σε ελινικουσ σερβερσ...
Aρα σε τελικι αναλισι ι κιριοι ιπετιοι ιμαστε εμισ ι ιδιοι κ πολι καλα παθενουνουμε αφου σινεχιζουμε κ τιν παταμε με το να πεζουμε σε ελινικουσ σερβερσ...
 

DeletedUser

Guest
Στο 1 δεν θα απαντήσω καν γιατί προφανώς μου κάνεις πλάκα.
Στο 2 : ναι θεωρώ και τις 2 υπερσυμμαχίες.
Στο 3 : δεν γίνομαι ρεζίλι σε δημόσιο forum γιατί μιλάω με τα στατιστικά και σύμφωνα με τα γεγονότα.πρόσθεσε για παράδειγμα όλες τις πόλεις των δωρηέων και των ΥΠΕΡΙΤΩΝ και μετά όλες τις πόλεις των Απαράδεκτοι,Σάτυροι,Αργοναύτες,ΜΟΝΟ ΦΙΛΟΙ και ό,τι άλλο θές και τα αποτελέσματα θα τα δεις από μόνη σου.(το παραπάνω θα αποτελέσει παρόμοια απάντηση στο παρακάτω).
Στο 4 : προφανώς και ο κόσμος alpha έχει πολύ ψωμή να φάει ακόμα.Επίσης το ότι οι γύρω θάλασσες γεμίζουν απ'τους καινούργιος , κάτι συμμαχίες σαν τις εν λόγο παραπάνω το αψηφούν μιας και δεν τους νοιάζουν οι 300 πόντοι τους αλλά ψάχνουν για 500000 πόντους ++ , οπότε χάνετε έδαφος όπως και να'χει ούτως ή άλλως.Ας μην κρυβόμαστε άλλο πίσω απ'το δάχτυλό μας.Όλοι ξέρουμε γιατί παρατάνε/κλέγονται όλοι τους.Δεν υπάρχει λόγος να μην το παραδέχεστε(κυρίως) , άλλωστε δεν είναι κακό...Μια λάθος εκτήμιση του θέματος κάνατε...

Δεν χρειάζεται λόγος για περεταίρω συνέχεια του θέματος.Ξέρεις ότι δεν μπορώ να γράψω ελληνικά Θεοδούλα.Μπορούμε να το αναλύσουμε περισσότερο στο Skype.
Ευχαριστώ και Χρόνια Πολλά.

Φιλικά , Πάνος.

δεν καταλαβα γιατι συμπερανες οτι σου κανω πλακα, μαλλον επειδη καταλαβες πως οσα λες δεν στηριζονται στην πραγματικοτητα και δεν μπορεις να απαντησεις με επιχειρηματα =)
επισης, το οτι στρατολογειτε τον οποιοδηποτε δεν ειναι υπερ σας, ε3αλλου απο αυτο φαινεται ποιος προσπα8ει να κερδισει εδαφος με αρι8μους, κ οχι με ενοτητα και οργανωση ( οσο για τους μονο φιλους, εσυ εχεις δει πολλους πεκτες με 500 ποντους στην 8αλασσα 55? γιατι εγω δεν εχω δει κανενα ;) ε3αλλου εδω υπαρχει 8εση μονο για τους ΦΙΛΟΥΣ ανε3αρτητως πολεων και ποντων )
:)
τελος, τοσο καιρο νομιζα πως οι δωριεις και οι υπερ ανηκουν στην ΙΔΙΑ υπερσυμμαχια ;) μηπως σε πιανω αδιαβαστο..?
 

DeletedUser

Guest
Φιλέ Sty3X καταρχήν , η ιδέα της δημιουργίας των ΥΠΕΡ , ΔΕΝ ήταν του φίλου σου του katalas , ήταν μια συλλογική προσπάθεια από 5(!!!) ιδρυτές συμμαχιών (μπορώ να σου το αναλύσω και περαιτέρω καθώς συμμετείχα σε αυτήν την προσπάθεια). Τώρα αν ο καταλας όσους σύμμαχους με χαμηλή αυτοεκτίμηση για τη συμμαχία τους τους ονομάζει ΥΠΕΡ(ονόματα δεν λεμέ , οικογένειες δεν θίγουμε)... Από εκεί και πέρα , αυτά που λες για τους ΠΑΡΑΒΑΤΕΣ και τους κάθε παραβάτες , απλά δεν στέκουν . Νομίζεις δηλαδή , πως μια συμμαχία 10-15 ατόμων που είναι πραγματικά ενεργοί και γνώστες του παιχνιδιού (πόσο μάλλον αν έχουν και 35 πόλις ο καθένας ) , έχουν μειονέκτημα μπροστά σε ένα μέρος ( γιατί τα 15 άτομα δεν θα είναι σε 10 θάλασσες , θα είναι σε μια ) μιας από τις συμμαχίες που λες ;;; Αν ναι , τότε κάνεις πολύ μεγάλο λάθος . Αν πιστεύεις πως λέω κάτι λάθος και αφού εμπιστεύεσαι τα στατιστικά , πήγαινε δες τα στατιστικά για την θάλασσα 55 , και δες που βρίσκονταν οι ΜΟΝΟ ΦΙΛΟΙ όταν ξεκίνησαν πριν 3 μήνες και που είναι τώρα... Παρακάτω , απλά δεν θα σχολιάσω... 90-95% ;;;:d:d:d

Όσο για το αν ο κόσμος Alpha έχει τελειώσει ή όχι , ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ... ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΥΤΟ...ΤΙ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ !#&^@%$&* .....
 

DeletedUser1096

Guest
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ
φιλε μου StyX3 νομιζω εχεις παρανοηση μερικα πραγματα
δε θα σου τα αναλυσω εγω γιατι δεν μου πεφτει λογος
ενα πραγμα ομως θα ηθελα να στο πω
ενα παιχνιδι δεν κερδιζετε σε αριθμους και ποσοστα
κερδιζετε με μαχες στρατηγικη δημιουργια πυρηνων και με οσο γινετε περισοτερη ενεργητικοτητα των μελων της καθε συμμαχιας
θεωρω με τα λεγομενα σου ομως οτι δεν εισαι και γνωστης της διπλωματιας του Α κοσμου
τελος για μενα θεωρω οτι ο Α κοσμος θα μεινει για πολυ ακομα καιρο
θεωρω οτι ειναι ο καλυτερος απο ολους μιας και ο πιο παλιος αλλα και με μελη που παιζουν 1 χρονο τωρα και εχουν γνωριστει ειτε ειναι φιλοι ειτε "εχθροι"

το γκρεπολις ειναι ενα παιχνιδι στρατηγικης αλλα και εποικινωνιας
αν δεν εχεις σκαιπ δεν εχεις και γκρεπολις
και οι συμμαχιες με 30 - 50 ατομα τους βοηθαει πολυ αυτο;):d:d:d
 

DeletedUser

Guest
δεν έχω καταλάβει ακόμη γιατί μιλάνε μόνο μονοφιλικοί??μήπως όποιος έχει την μύγα μυγιάζεται?Επίσης d1og0 προφανώς το skype είναι το καλύτερο εργαλείο για συνεργασία ομαδικότητα μπλαμπλαμπλα.Μόνο που σου διαφεύγει κάτι απλό.Όλες οι ΥΠΕΡ και οι ΔΩΡΙΕΙΣ είναι skype πάνω απο 50 ατομα τι μέρα και εχουν άλλα 300 μέλη απο πίσω που ίσως δεν έχουν ίσως έχουν αλλα το βαριόνται , αλλά παρόλα αυτά δουλεύουν όσο μπορεί ο καθένας και βοηθάει τους δυνατούς όσο παράξενο και αν σου φαίνεται.Εξάλλου δεν μπορείς να μιλάς αρνητικά για ένα σύστημα(πολλά μέλη με λίγους πόντους) εφόσων έχεις λυγίσει απέναντι σε αυτό.Και εκτός αυτού αν ένας απο εσάς πατήσει διαγραφή για χ , ψ λόγους(βαρέθηκε ή δεν ξέρω και γω τι) καταρέετε ενώ εμείς έχουμε άλλα 1500 άτομα απο πίσω για να καλύψουν τη ζημιά.όσο για το αν δωριείς και υπερ είναι μια συμμαχία αυτό το ξέρω αλλά τώρα ανοίγει άλλο κεφάλαιο εκτός θέματος.

ΥΓ.Καλό είναι σε μια συζήτηση να παίρνετε το ζουμί και να απαντάτε και όχι μιας και δεν ξέρετε τι να πείτε να κοιτάτε το παραμικρό λάθος που έχει κάνει ο συγγραφέας και να του το πετάτε στη μάπα λές και κάνατε κάποιο κατόρθωμα και του την είπατε.Ξαναλέω : Γιατί μιλάνε μονοφιλικοί μονάχα? :)

ΥΓ2.Υπάρχει το ίδιο τοπικ και στο κοινό forum μπορείτε να μιλάτε εκεί , αφενώς γιατι βαριέμαι να γράφω ελληνικά και αφετέρου εφόσων δεν μπορούν να κάνουν κάτι οι admins να τα λέμε πιο κλειστά.Εδώ μπορεί να πεταχτεί κάποιος που δεν ξέρει και να πει τα δικά του ^^


ΥΓ3(ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ).OLIVIA ΜΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΔΕ ΘΑ Σ'ΑΓΑΠΑΩ ΠΙΑΑ!
Φιλικά , Πάνος.
 

DeletedUser

Guest
απαντατε,σε,αυτον,που,εθεσε ,το,θεμα

ποιος,εθεσε,το,θεμα,,για,το,αν,γερασε,.ο,κοσμος....ΜΟΝΟ,ΦΙΛΟΣ
..σε,αυτον,λοιπον,να,απαντατε

εγω,απαντωντας,σε,αυτον,,,,οπως,,εχω,απαντησει,,σε,πολλους,θα,ηθελα,να,του,πω,οτι,πανω,απο,ολα,ειναι,να,περνας,καλα,και,να,μην,χαλιεσαι
φροντισε,λοιπον,,να,,αποβαλεις,αυτο,που,σε,,χαλαει..και,μεινε,η,πηγαινε,σε,αυτο
που,σε,φτιαχνει
,,
 

DeletedUser

Guest
Αφου το προβλημα σου ειναι γιατι απαντανε μονο οι μονο φιλοι θα μηλισω και εγω φιλε.. Εκανα μια κινηση να δω που εισαι και ειδα αυτο που περιμενα, μια σιγουρη θαλασσα με μονο μελη απο την υπερσυμμαχια σας.. Καλο ειναι οταν γραφεις κατι να το ψαχνεις πιο πολυ το θεμα και συνηθως η απαντηση ειναι σε θαλασσες που υπαρχουν μελη απο τις δυο υπερσυμμαχιες...

Τωρα θα σου δωσω καποιες απαντησεις και θα βαλω και καποια ερωτηματα.

1. Τελικα οι δωριεις με τους υπερ και αλλες πολλες κατεστραμενες συμμαχιες ειναι μια υπερσυμμαχια η οχι? Δεν λειτουργειτε σαν μια? Οταν καταστραφηκαν οι υπερ3 γιατι οι δωρηεις γκρινιαζαν οτι πολεμανε μονοι τους?

2. Ποιος σου ειπε οτι οι μονο φιλοι ειναι τοσο λιγα ατομα, ολοι η υπερσυμμαχια λειτουργει σαν μια, οποτε θελουν οι μονο φιλοι μπαινουν στην συμμαχια αργοναυτες σκιες και θα φαινονται πιο πολυ, αλλα δεν υπαρχει καποιο νοιμα σε αυτο αφου ειναι καθαρα τυπικο.. Απλα ενημερωτικα οι μονο φιλοι δεν ειναι στα αληθεια μονοι τους..

3. Δεν κερδιζετε τον πολεμο τον χασατε και τον χανετε ακομα.. Δες μια καταληψεις, δες στην θαλασσα 55 που ειχατε περισσοτερη δυναμη που βρισκεστε τωρα.. Υπαρχουν παντως θαλασσες που εχετε το πλεονεκτιμα οπως υπαρχουν και θαλασσες που τις εχετε χαμενες.. Ειναι λογικο οταν ολο το παιχνιδι ειναι δυο υπερσυμμαχιες..

Φιλε υπαρχουν και αλλα πολλα που εχουν απαντηθει κατα καιρους απλα κανε μια την κινηση να διαβασεις πιο παλια ποστ..
 

DeletedUser

Guest
δεν έχω καταλάβει ακόμη γιατί μιλάνε μόνο μονοφιλικοί??μήπως όποιος έχει την μύγα μυγιάζεται?Επίσης d1og0 προφανώς το skype είναι το καλύτερο εργαλείο για συνεργασία ομαδικότητα μπλαμπλαμπλα.Μόνο που σου διαφεύγει κάτι απλό.Όλες οι ΥΠΕΡ και οι ΔΩΡΙΕΙΣ είναι skype πάνω απο 50 ατομα τι μέρα και εχουν άλλα 300 μέλη απο πίσω που ίσως δεν έχουν ίσως έχουν αλλα το βαριόνται , αλλά παρόλα αυτά δουλεύουν όσο μπορεί ο καθένας και βοηθάει τους δυνατούς όσο παράξενο και αν σου φαίνεται.Εξάλλου δεν μπορείς να μιλάς αρνητικά για ένα σύστημα(πολλά μέλη με λίγους πόντους) εφόσων έχεις λυγίσει απέναντι σε αυτό.Και εκτός αυτού αν ένας απο εσάς πατήσει διαγραφή για χ , ψ λόγους(βαρέθηκε ή δεν ξέρω και γω τι) καταρέετε ενώ εμείς έχουμε άλλα 1500 άτομα απο πίσω για να καλύψουν τη ζημιά.όσο για το αν δωριείς και υπερ είναι μια συμμαχία αυτό το ξέρω αλλά τώρα ανοίγει άλλο κεφάλαιο εκτός θέματος.

ΥΓ.Καλό είναι σε μια συζήτηση να παίρνετε το ζουμί και να απαντάτε και όχι μιας και δεν ξέρετε τι να πείτε να κοιτάτε το παραμικρό λάθος που έχει κάνει ο συγγραφέας και να του το πετάτε στη μάπα λές και κάνατε κάποιο κατόρθωμα και του την είπατε.Ξαναλέω : Γιατί μιλάνε μονοφιλικοί μονάχα? :)

ΥΓ2.Υπάρχει το ίδιο τοπικ και στο κοινό forum μπορείτε να μιλάτε εκεί , αφενώς γιατι βαριέμαι να γράφω ελληνικά και αφετέρου εφόσων δεν μπορούν να κάνουν κάτι οι admins να τα λέμε πιο κλειστά.Εδώ μπορεί να πεταχτεί κάποιος που δεν ξέρει και να πει τα δικά του ^^


ΥΓ3(ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ).OLIVIA ΜΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΔΕ ΘΑ Σ'ΑΓΑΠΑΩ ΠΙΑΑ!
Φιλικά , Πάνος.

αυτα που η8ελα να πω τα εχω πει πιο πανω, δυστυχως επαναλαμβανεσαι γι αυτο δεν εχω κατι να προσ8εσω :p
σχετικα με το οτι μιλανε μονο οι φιλοι, αυτο συμβαινει γιατι παντα τα ιδια ατομα, απο τον αλφα τουλαχιστο, ασχολιοντουσαν με το δημοσιο φορουμ, απλα καποτε λεγοντουσαν υπερ3, τωρα λεγονται μονο φιλοι :)
επισης κοινο φορουμ δεν υπαρχει πλεον για εμας, αποχωρισαμε εδω και καμια βδομαδα ( παλι αδιαβαστο σε πιανω )


ειναι γελοιο να λεει ο οποιοσδηποτε "αυτοι που το παρατανε ειναι οι εχ8ροι γιατι τους νικησαμε και μπλα μπλα μπλα" κανενας δεν νικησε κανεναν, απλα καποιες 8αλασσες ειναι μπλε ή πρασινες, και καποιες αλλες κοκκινες, αυτο 8α ισχυει παντα. γι αυτο προτεινα και πιο πανω σε οσους βαρε8ηκαν τις ησυχες 8αλασσες να επεκτα8ουν σε πιο επικινδυνες με περισσοτερη δραση, αυτη ειναι η μοναδικη λυση, οχι να παραταμε το παιχνιδι
(δεν πιστευω οτι 8α κυριαρχησει απολυτα μια μονο υπερσυμμαχια καποια στιγμη, οσα χρονια και αν περασουν xD)


(μην μ αγαπας :p)
 

DeletedUser1096

Guest
δεν έχω καταλάβει ακόμη γιατί μιλάνε μόνο μονοφιλικοί??μήπως όποιος έχει την μύγα μυγιάζεται?Επίσης d1og0 προφανώς το skype είναι το καλύτερο εργαλείο για συνεργασία ομαδικότητα μπλαμπλαμπλα.Μόνο που σου διαφεύγει κάτι απλό.Όλες οι ΥΠΕΡ και οι ΔΩΡΙΕΙΣ είναι skype πάνω απο 50 ατομα τι μέρα και εχουν άλλα 300 μέλη απο πίσω που ίσως δεν έχουν ίσως έχουν αλλα το βαριόνται , αλλά παρόλα αυτά δουλεύουν όσο μπορεί ο καθένας και βοηθάει τους δυνατούς όσο παράξενο και αν σου φαίνεται.Εξάλλου δεν μπορείς να μιλάς αρνητικά για ένα σύστημα(πολλά μέλη με λίγους πόντους) εφόσων έχεις λυγίσει απέναντι σε αυτό.Και εκτός αυτού αν ένας απο εσάς πατήσει διαγραφή για χ , ψ λόγους(βαρέθηκε ή δεν ξέρω και γω τι) καταρέετε ενώ εμείς έχουμε άλλα 1500 άτομα απο πίσω για να καλύψουν τη ζημιά.όσο για το αν δωριείς και υπερ είναι μια συμμαχία αυτό το ξέρω αλλά τώρα ανοίγει άλλο κεφάλαιο εκτός θέματος.

ΥΓ.Καλό είναι σε μια συζήτηση να παίρνετε το ζουμί και να απαντάτε και όχι μιας και δεν ξέρετε τι να πείτε να κοιτάτε το παραμικρό λάθος που έχει κάνει ο συγγραφέας και να του το πετάτε στη μάπα λές και κάνατε κάποιο κατόρθωμα και του την είπατε.Ξαναλέω : Γιατί μιλάνε μονοφιλικοί μονάχα? :)

ΥΓ2.Υπάρχει το ίδιο τοπικ και στο κοινό forum μπορείτε να μιλάτε εκεί , αφενώς γιατι βαριέμαι να γράφω ελληνικά και αφετέρου εφόσων δεν μπορούν να κάνουν κάτι οι admins να τα λέμε πιο κλειστά.Εδώ μπορεί να πεταχτεί κάποιος που δεν ξέρει και να πει τα δικά του ^^


ΥΓ3(ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ).OLIVIA ΜΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΔΕ ΘΑ Σ'ΑΓΑΠΑΩ ΠΙΑΑ!
Φιλικά , Πάνος.

συνεχιζεις να μην ξερεις τι λες καταρχην
εισαι εντελως εκτος τοπου και χρονου δευτερον
και τριτον εισαι ΥΠΕΡαμπαλος

ααααα να σε ρωτησω και κατι αλλο
τα χριστουγεννα στην 73 θαλασσα που εισαι εχουν ερθει?????

υγ εισαι πολυ λιγος φιλε να μιλας με ασεβεια για τους ΜΟΝΟ ΦΙΛΟΥΣ
και να ειρωνευεσαι
δε θα σου ξανααπαντησω γιατι μαλλον εχω να κανω με ανεγκεφαλο;)
 

DeletedUser

Guest
MASONS

ΕΛΑΤΕ ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΑΣ!!!!!! ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ, ΜΕ ΝΕΕΣ ΙΔΕΕΣ!!!!!! manager....
[8EA]To spam απαγορεύεται στο κεντρικό φόρουμ. Κάθε απάντηση πρέπει να συμβαδίζει με τον γενικό τίτλο του θέματος και να προσθέτει κάτι στην όλη συζήτηση. 10 οι πόντοι ποινής.
8ΕGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΧΑΧΑΧΑΧΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΜΙΛΑΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΛΦΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΕΤΑΓΕΤΕ Ο ΑΚΥΡΟΣ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΟΥ ΔΝ ΜΠΟΡΩ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :d

[8EA]Το spam απαγορεύεται στο κεντρικό φόρουμ.10 οι πόντοι ποινής.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή