ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΚΑΙ ΣΠΑΜΑΡΙΣΜΑ/Κόλλημα Σέρβερ - Κόσμος Ωμέγα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser15066
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser15066

Guest
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ,με αφορμη μπαν σε παιχτη ο οποιος εστειλε μαζικα υποστιριξεις και μπαναριστηκε για μια μερα ,θελω να πω και να παρω μια απαντηση οχι γενικη αλλα ουσιαστικη που κατα τι γνωμη μου ειναι αδιανοητει.
1) αυτο οντωσ εγινε αλλα δεν αναγραφετε πουθενα στουσ νκανονεσ του παιχνιδιου
2)αν οντωσ εινα ιπροβλημα θα πρεπει να το διορθωσετε αμεσα,ο στατοσ ειναι δικοσ μασ και οπωσ θελουμε θα το διαχειριστουμε.
3)αν οντωσ κολαει ετσι ειναι δικο σας προβλημα και οχι δικο μασ ,εμεισ θα το σεβαστουεμ αν γινει κανονασ.
4)πειτε μασ μεχρι ποσεσ μπορουμε να στειλουμε για να μη κολαει ο σερβερ.
5) αφου εινα ιπροβλημα δεν ειναι δυνατον να το αναφερετε σε ενα κοσμο που ο παιχτησ δε συμμετεχη καν ,αρα και ποιοσ ο λογοσ να το διαβασει.
6) ο συγκεκριμενοσ παιχτησ εχει και κοινη συνδεση πραγμα που στουσ διαχειριστεσ επρεπε αυτο κατι να λεει για το ηθος του και να του γινει συσταση απλα και οχι μπαναρισαμ ουτε για μια ωρα .
εινα ιαπαραδεκτο αδυναμια του παιχνιδιου να τη πληρωνει ενασ παιχτησ με ανα κανονα που δεν ειναι κανονασ και το εχετε θεμα σε εναν ασχετο κοσμο που δεν εχει παιξει ποτε,αρα τησ αδυναμιεσ σας μη τισ χρεωνετε στουσ παιχτεσ.

φιλικα

ΜΙΧΑΛΗΣ Ρ.Κ
 

DeletedUser13963

Guest
Υπαρχει σχετικη ανακοινωση απο την ΟΔ με αφορμη αυτα που εγιναν στον κοσμο ωμεγα,και ειναι στο θεμα ανακοινωσεις.

rZ09V5k.png
 

DeletedUser15066

Guest
αυτο το μαθαμε σημερα,αλλο λεω εγω αφου δεν επιτρεπετε να γινει κανονασ και οχι να ειναι θαμενο στο φορουμ και μαλιστα σε ασχετο κοσμο,μαλλον δε με διαβασεσ φιλε μου και βιαστηκεσ να απαντησεισ.
 

DeletedUser13963

Guest
Εγω μια χαρα διαβασα,εσυ μαλλον δεν κοιτας καθολου το φορουμ.Και αν οι ανακοινωσεις της κοινοτητας ειναι ασχετο φορουμ,τοτε οκ τι να πω.Και ειναι ανακοινωση και οχι κανονας,αν το διαβασες αυτο που σου γραψα.Καθως δεν ειναι απο την εταιρια,λεει ξεκαθαρα οτι η ΟΔ παιρνει την κατασταση πανω της μεχρι να βγει επισημη ανακοινωση απο την εταιρια.
 

DeletedUser14989

Guest
Αυτό το πρόβλημα υπήρχε πάντα και δεν θα διορθωθεί και ποτέ με αποτέλεσμα να βγει ανακοίνωση να μην γίνονται μαζικές επιθέσεις που δεν υπάρχει πουθενά στους κανόνες του παιχνιδιού.Πριν λίγους μηνες ζητήθηκε από παικτες να υπογράψουμε αίτηση παραπόνων καλό είναι να υπογράψεται μήπως που δεν το πιστεύω να βρεθεί λύση.Δεν υπάρχει λόγος να κάνεις θέμα ενώ ξέρεις πως δεν θα βρεις τη λυση.
φιλικα παντα
 
Κορυφή