ΚΟΛΛΗΜΑ ΣΕΡΒΕΡ ΜΕ ΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser16028
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser16028

Guest
Βαγγελη ναι τα 2 print screen ειναι παλια..Σαν παραδειγμα τα εβαλα..για το οτι δεν τιμωρηθηκε ο παικτης..γιατι τον κοιταζα καθε 3 και λιγο και δεν ειχε φαει αποκλεισμο.(τουλαχιστων εγω ετσι ξερω..μπορει να κανω και λαθος φυσικα εσεις ξερεται καλυτερα)..

τα αλλα ειναι πριν 2 μερες..και δεν εγιναν καν σε εμενα εγιναν στον Διονύση (dionda)...Δεν λεω οτι γινεται απο την συμμαχια σου Βαγγέλη..οντως με το εμποριο δεν εχω δει απο τοτε καποιον αλλον απο τους ΩΜΕΓΑ να το κανουν εκτος απο τον σαχλαμαρα...Ουτε οι 3 λαλουν εκαναν ποτε απο οσο ξερω τετοιο πραγμα...Αυτα γινονται απο μια φουχτα παικτων των Μοντελλων που προσπαθουν με πλαγιους τροπους να παρουν πολεις..και τα καταφερνουν χωρις να τιμωριθουν

Οσο δεν υπαρχει διαφανια και καθαρη απαντηση απο την Υποστηριξη τοσο ποιο πολυ θα τους παλευουμε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15292

Guest
Ααααα οκ.Γιατί σε όσα έγραψες οι μισές εικόνες αφορούσαν παίχτη μας,δηλαδή και εμάς.Όσο για το ότι δεν είδες εσύ τον αποκλεισμό θα σου παραθέσω το συντομότερο.Ααααα μην ξεχάσω και κάτι άλλο...Όταν έστειλε αποικιακό το "θύμα" της συγκεκριμένης περίπτωσης (dionda) στον Ιπποκράτη ο φίλος μου ο -liana- έστελνε εμπόρια ή όχι;Θέλετε εικόνα και γι'αυτό μήπως;Γιατί βγαίνετε άγιοι και αδικημένοι,όχι τίποτα άλλο.
 

DeletedUser16028

Guest
Αν εγινε αυτο και κανατε καταγγελια και δεν τιμωρηθικε τοτε καταλαμβαινεις ποιο ειναι το θεμα μας με την Διαχειρηση..Δεν περιμενουμε να μην τιμωρουμαστε εμεις...Περιμενουμε ιση διαχειρηση προς ολους
 

DeletedUser15292

Guest
Αν εγινε αυτο και κανατε καταγγελια και δεν τιμωρηθικε τοτε καταλαμβαινεις ποιο ειναι το θεμα μας με την Διαχειρηση..Δεν περιμενουμε να μην τιμωρουμαστε εμεις...Περιμενουμε ιση διαχειρηση προς ολους

Όχι δεν έγινε καταγγελία γιατί ο συγκεκριμένος παίχτης σας έστειλε πολλές ύλες(10.000-15.000 από κάθε πόλη) και είπαμε μπας και καταλάθος τα έστειλε δίπλα και όχι στον dionda(ήταν δίπλα-δίπλα οι πόλεις) για να βγάλει στρατό επειδή τότε είχε 3-4 πόλεις.Αντιθέτως όταν κάναμε καταγγελία πρόσφατα στον ελδυκ23 έφαγε μπαν 1ήμερο κλειστό,όπως και ο σαχλαμάρας που το είχε κάνει και σε εσένα.Προχθές έφαγε παίχτης μας(o polkalp) επειδή έκανε σε κάποιον συνέχεια επιθέσεις(δεν γνωρίζω ποιον ακριβώς,νομίζω ότι ήταν από άμπαλους).Δηλαδή μόνο σε εσάς δεν συμβαίνουν αυτά;Έχουμε όλοι την εύνοια της διαχείρισης ή σε εσάς τυχαίνουν στραβές;Δεν καταλαβαίνω τι θέλετε να αποδείξετε με το συγκεκριμένο θέμα....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16028

Guest
Δεν γινονται μονο σε εμας στραβες..Παντα θα υπαρχουνε σε ολες τις συμμαχιες...Αλλα πες μου φιλε εσυ αν εχανες 3 πολεις για τον συγκεκριμενο λογο οτι κολλησαν με δολιο τροπο τον σερβερ...3 πολεις που εχεις χασει ενα μεγαλο διαστημα χρονου για να φτιαξεις , 3 πολεις που το ποιο πιθανων να εριξες και χρυσο σε καποια φαση... Δεν ειναι λογικο να τα εχεις παρει οταν δεν τιμωρειται η συγκεκριμενη ενεργεια?
γιατι αλλο το να χανεις δικαια και αλλο το να βαζεις χρηματα σε ενα παιχνιδι και να τα χανεις αυτα τα χρηματα με δολιο τροπο..Αν τις εχανε στα ισα τις πολεις δεν θα υπηρχε θεμα και δεν νομιζω να καναμε ποτε παραπονο για το οτι χασαμε στα ισα πολεις..Εγω πριν 5-6 μερες εχασα 10 πολεις που βγηκα απο διακοπες...ουτε μα , ουτε μου ειχα πει γιατι τις εχασα στα ισα
 

DeletedUser15292

Guest
Αν τις έχασε γι'αυτό τον λόγο και έγινε καταγγελία από τον dionda και δεν δόθηκαν ποινές στους συγκεκριμένους τότε ναι έχεις δίκιο σε αυτό,αλλά άδικο που "μπέρδεψες" τα πριντ(δεν έχει σημασία αν είναι παλιό,αλλά έχει το γεγονός ότι ο συγκεκριμένος παίχτης τιμωρήθηκε).Πάντως 2 από τις 4 πόλεις που έχασε εκείνο το βράδυ νομίζω ότι μπήκαν αποικιακά 23:59 και αν δεν κάνω λάθος τα πριντ δείχνουν χρόνο 1:29 το βράδυ.Μήπως έγινε τίποτα άλλο τελικά;Προσωπικά από τον συγκεκριμένο παίχτη τα περιμένω όλα γι'αυτό είμαι επιφυλακτικός μιας και όταν του έστειλε κάποιος κατασκοπεία απάντησε με μήνυμα ότι θα έρθει να του πάρει την πόλη και σε ένα φεγγάρι βρέθηκε σε άλλη θάλασσα...Αλλά τα προσωπικά είναι προσωπικά και δεν επηρεάζουν το παρών θέμα.
 

DeletedUser16028

Guest
Τοτε ζητω συγνωμη που μπερδεψα τα παλια print screen...

Οντως εχασε 4 πολεις...3 απο την ωρα που αρχιζουν να στελνουν υλες μεχρι να φτασουν οι υλες..και 1 πριν το μπονους..απο οσο ξερω αυτη πριν το μπονους παρθηκε στα ισα..Οι αλλες 3 ομως οχι...Παραθετω ποτε εχασε τις πολεις και αν αφαιρεσεις το 6ωρο που διαρκει η κατακτηση και δεις και τις ωρες που εφταναν οι υλες τοτε φενεται ποτε μπηκαν τα αποικιακα... ο οποιοσδιποτε μπορει να καταλαβει οτι θα κολλουσε το παιχνιδι με το εμποριο..εδω 15 εντολες να εχεις και κολλαει οχι 50-60 στο συνολο με τις υλες - επιθεσεις - υποστηριξεις..

εκτος μπονους.pngΜπονους.png
 

DeletedUser15292

Guest
Να σου υπενθυμίσω φίλε Μάριε ότι υπάρχει και η δημοκρατία που σου δίνει ένα έξτρα χρόνο...Ξαναέλεγξε λοιπόν αυτή την πόλη που έχασε 06:35 μήπως είχε δημοκρατία...Για την 1 που πήραμε εμείς δεν νομίζω να υπήρξε τέτοιο σκηνικό,όπως και των Keep Loling.Για δες το πάλι..
 

DeletedUser16028

Guest
Το ξερω οτι μπορει να ειναι ετσι Βαγγέλη..αλλα αυτο δεν μπορω να σου το απαντησω εγω παρα μονο ο Διονύσης..Τουλαχιστων οι 2 απο τις 4 παρθηκαν με το κολλημα παντως
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15292

Guest
Το ξερω οτι μπορει να ειναι ετσι Βαγγέλη..αλλα αυτο δεν μπορω να σου το απαντησω εγω παρα μονο ο Διονύσης..Τουλαχιστων οι 2 απο τις 4 παρθηκαν με το κολλημα παντως

Πού είναι ο Διονύσης να μας το αποδείξει;Δεν τον βλέπω στο συγκεκριμένο θέμα...
 

DeletedUser16028

Guest
Δεν τον αφηνει να εγγραφει στο φορουμ δεν ξερω γιατι
 

DeletedUser16030

Guest


και επειδη εγω ειμαι αυτος με τα εμπορια 1ον εισαι οτι ναναι αλλο θεμα αυτο ομως το τιποτα πως το εννοεις?
http://prntscr.com/bb3g1x

για να μην λεμε οτι θελουμε κυριε μαριεχριστ στον αθενα η "συμμαχια σου" και ναι ειμαι ειρωνικος εκανε το ιδιο ακριβως πραγμα και δεν εφαγε κανενας σας μπαν
 

DeletedUser16028

Guest
Εχω πει και ποιο πριν οτι αν οντως τιμωριθηκες ζητω συγνωμη.Ειπα οτι μπορει να κανω και λαθος..Αλλα φενεται οτι αλλος ειναι ο οτι νανε...

Οσο για τον Αθηνα δεν ξερω αν το εκαναν παικτες της συμμαχιας μου...αν το εκαναν τι σχεση εχω εγω? ας τους τιμωρουσαν αν οντως το εκαναν,,.και ουτε καν σε ξερω , ουτε σου εχω κανει ποτε επιθεση στον αθηνα απο οσο θυμαμε...εχω κανει εγω ποτε τετοιο πραγμα με τις υλες? αν το εκανα δεν θα μιλουσα καν

Απο όλα αυτα που γραφτηκαν εδω εσυ καταλαβες οτι το θεμα εχει να κανει μαζι σου?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16030

Guest
Προφανως δεν ειναι ολο το θεμα για εμενα και δεν ειπα κατι τετοιο εβαλες ομως την πολη μου ενω εγω εφαγα κανονικα μπαν οπως και ενας συμμαχος μου για τον ιδιο λογω λιγες μερες πριν .και το θεμα ειναι οτι αμα το κανει ενας παικτης εκθετει και την συμμαχια του π.χ αν φαει μπαν για εμπορια δεν εκθετει μονο τον ευατο του γιαυτο και ειπα για τον αθενα οχι οτι το εκανες εσυ .
 

DeletedUser15635

Guest
Aσχολουμαστε ολοι με τα εμπορια και τις επιθεσεις, και παραγνωριζουμε οτι ειναι υποχρεωση της εταιριας να φροντισει ωστε ο server να μην ειναι τοσο ευαλωτος.
 

DeletedUser10011

Guest
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

Aσχολουμαστε ολοι με τα εμπορια και τις επιθεσεις, και παραγνωριζουμε οτι ειναι υποχρεωση της εταιριας να φροντισει ωστε ο server να μην ειναι τοσο ευαλωτος.

Παιδια καλησπερα.
Αγαπητε stoups ναι οκ και η διαχειρηση εχει πει πως προσπαθουν να το λυσουν.
αλλα δεν θα μεινω εκει.
πρωτα θελω να ρωτησω τα παιδια που μπηκαν να γραψουν εδω μηπως ζυτησαν συγνωμη απο οσους το εκαναν
οι ιδιοι και δεν το ειδα γραμμενο?
οχι τιποτα αλλο αλλα ειμαι και μιας καποιας ηλικιας και λεω μηπως δεν το ειδα.
σας φταινε διαχειρηστες διαιτητες και της σφυριχτρας το μπαλακι που επεσε και δεν σφυριζει πια.
και πριν καποιος ο οποιος τρεξει να πει για ειρωνειες και τετοια απλα θα ξαναπω το θεμας συγνωμης αν ειπωθηκε.
σημ.το αν δεν εκανα καταγκελια εγω ειναι απλο.
παρακαλαγα τον Δια θεο του γκρεπολις να ερθει αυτη ακριβως η στιγμη.
να παραπονεθουν αυτοι που το κανουν η για να ακριβολογω αυτοι που το εχουν κανει.
 

DeletedUser16028

Guest
Φιλε Ιπποκράτη συγνωμη δεν υπηρξε για να απαντησω στην απορια σου

Demesne , Τζουζέπε , galanosl αποκλεισμενοι 4 μερες μετα..αν οντως τιμωριθηκαν για τα θεματα με το εμποριο τοτε για εμενα κλεινει εδω το θεμα....αν και οπως ειπε και ο σαχλαμαρας ποιο πανω η τιμωρια ηταν 1 μερα ανοικτο μπαν..τωρα αυτοι δεν ξερω γιατι εφαγαν κλειστο....Λογικα για αλλο λογο εφαγαν
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser10011

Guest
Και παλι καλησπερα.Φιλε ΜΑΡΙΕ δεν ειχα σκοπο να το συνεχισω απλα να το σταματησω.
αλλα παλι εκανα λαθος.ναι μιλησα για συγνωμη οταν εσυ εχεις κανει το ιδιο που ακριβως που κατηγορεις, αλλα δεν σου αρεσει.
και αν δεν σου αρεσει γιατι το εκανες? και φυσικα δεν εισαι ο μονος.
γι αυτο μιλησα για συγνωμη αλλα απο οτι καταλαβα οτι κανεις εσυ ειναι καλα καμωμενο ενω ολοι οι αλλοι στο πυρ το εξωτερον.
και για να σου θυμισω γιατι ανθρωποι ειμαστε και ξεχναμε απλα σου δειχνω αυτα που ακριβως κατηγορεις

2016-03-24_0030.png


υπ οψιν δεν κανω καταγκελια απλα εσυ το ζητησες
και φυσικα δεν περιμενω τιποτα παραπανω απο το να θυμηθεις.παπας δεν ειμαι για να παιρνω συγνωμες.
και φυσικα δεν θελετε να βγαλω τις επιθεσεις που μου εκανε ενας συμπαιχτης σας το ξημερωμα
με τρεις τρεις μαντιχωρες.δεν νομιζω να υπαρχει λογος.
τωρα αν καποιοι κανουν τα ιδια παλι δεν εχει σημασια αν ανηκουν στη συμμαχια.
τα δικα μας ειναι καλα, των οχτρων ειναι για να τους κρεμαμε στα μανταλακια του φορουμ.
επισης δεν εχω φιλο φιλη διαχειριστη.απλα αν τους διαβαζεις και τους κατανοεις ξερεις και τι λενε και πως το λενε.
και φυσικα και εγω εχω εκνεβριστη αρκετες φορες με τους διατητες αλλα ετσι ειναι η ζωη γενικοτερα.
παντα φταινε οι αλλοι για τα λαθη τα δικα μας.
και κατι τελευταιο.δεν θα πω εδω για ποινες γιατι μαλλον δεν κανει αλλα ειμαι και αυτος που φωναζα πριν χρονια
πως αν ειναι να σταματησουν παγαποντιες ενθεν και κειθεν το πιο απλο ειναι η αναρτηση τους.
ειδικα τα ανοιχτα.
ετσι απλα ολα θα σταματησουν ως δια μαγειας γιατι ολοι θα φοβουνται τις συνεπειες.
θα μου πεις πως θα μπενουν με αλλο name...ισως, αλλα και παλι θα εχουν το στιγμα.
ευχομαι οντος να τελειωση εδω η κουβεντα γι αυτο το θεμα.
 

DeletedUser16028

Guest
Αν οντως το εκανα που δεν θυμαμε σου ζητω συγνωμη..και κακος δεν εκανες καταγγελια γιατι θα επρεπε να τιμωριθω αν το εκανα...Δεν κρυβομαι ουτε ειπα εχει κανεις φιλο διαχειριστη...και δεν ξερω τι επιθεσεις σου εκαναν στο μπονους αλλα εμενα μου εκαναν πολυ χειροτερα οταν ειχα πολεις εκει..αλλα παιχνιδι ειναι δεν μπορουσα να κανω κατι..
αλλα εισαι σιγουρος οτι το εκανα επιτηδες? γιατι εκει ειχε πολη και ο Διονυσης μηπως εστειλα καταλαθος
Γιατι σε σενα ουτε αποικιακο δεν ειχα στειλει ποτε αν θυμαμε καλα..ισα ισα που σου εστειλα 2-3 φορες επιθεση..

Δεν ειπα ποτε οτι φταινε μονο οι αλλοι , πρωτα κοιτας τα του οικου σου και μετα λες για τους αλλους
 
Κορυφή