ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ

  • Δημιουργός θέματος ANDROID
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ
ΘΕ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΘΥΞΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΘΕΜΑ.Πως γεινετε ενω ειμαστε ακομη στην αρχη της εναρξης του κοσμου των ηρωων και να υπαρχουν παιχτες που εχουν κανει κατακτηση εχθρικης πολης,αν και ειμαι πρεμιουμ μελος και παιζω το συγκεκριμενο παιχνηδι 8 μηνες αδυνατω να καταλαβω πως προλαβαν οι συνγκεκριμενοι παιχτης- παιχτες να κατακτησουν εχθρικη πολη αφου απο οσα γνωριζω και διωρθωστε με αν κανω λαθος οτι για να κατακτησης εχθρικη πολη χρειαζωντε οι εξης εργασιες για να το πετυχης (ξεκειναω : ερευνα απο την ακαδημια κατακτιση εχθρικης πολης Β) ερευνα αποικιακο γ)λιμανι 20 ακαδημια 28 αποθηκη καπου στο 25 δ)ποντους πολητισμου ε)υλικα για αποικιακο στο λημανι κατασκευη ζ)υλικα για αναπτυξη της ακαδημιας στο 28 η) υλικα για ερευνα κατακτησης πολης θ)υλικα για ερευνα αποικιακο ι)υλικα για να φτασει το λιμανι στο 20 και ποσσα αλλα ακομη.
 

Jailbreak

Άρμα
οταν εισαι ενεργος παιχτης γινεται....
ειμαι 227στην καταταξη χωρις κανα κοβω κτιρια και πρωτα ο θεος σε 2 μερες θα ειμαι κομπλε.....
ε αν ειχα διαθεσει και 30 euro σε χρυσο θα εκανα και εγω σημερα....
μην διαμαρτυρεσε λοιπον....αν θες να κανεις γρηγορα κατακτηση απλα φαρμαρε ολη μερα της πολης στο νησι σου και τα χωρια......
 

DeletedUser1096

Guest
υπαρχουν πολλοι τροποι φιλε μου
αυτο που με ξενερωνει εμενα δεν ειναι τα ποσα βαζει ο καθενας σε πρεμιουμ
αλλα οτι χαλαει το παιχνιδι των υπολοιπων
βεβαια και η εταιρεια εχει φροντισει γιαυτο με τις μειωσεις χρονων στρατευματων κ.λ.π
ολοι μπορει να παιζουμε με πρεμιουμ αλλα το οτι μερικοι δλδ ενας (ο νοω νοειτω) το παρακανει,χαλαει σε ολους εμας τη χαρα του παιχνιδιου
αλλα ο τυπος δε το καταλαβαινει κατι χρονια τωρα,τωρα θα το καταλαβει?
και ας με λεει ζηλοφθονω χαχαχαχαχαχ
 

8EAGENHS

Forum Leader
Με τις κλάψες, καλά μου παιδιά, δεν βγαίνει τίποτε. Απέναντι στο ομαδικό παιχνίδι, κανένα πρίμιουμ δεν μετράει. Μια παρέα εκεί στον Θήτα κόσμο, έχει τις αποδείξεις γι' αυτό που λέω.
 

DeletedUser1096

Guest
Με τις κλάψες, καλά μου παιδιά, δεν βγαίνει τίποτε. Απέναντι στο ομαδικό παιχνίδι, κανένα πρίμιουμ δεν μετράει. Μια παρέα εκεί στον Θήτα κόσμο, έχει τις αποδείξεις γι' αυτό που λέω.

Ναι απολυτα σωστο αυτο που λες θαναση
αλλα για ρωτησε και τους κοντινους του που ειχαν την ατυχια να βγουν κοντα του?
θα μου πεις ειναι μειοψηφια κατανοητο
αλλα κριμα;)

για το θ κοσμο το εχω μαθει!!!!
αλλα παιζει?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
παλι μου το κουκουλωσατε το θεμα με τον εναν η τον αλον τροπο, και κυριε θεαγενη δεν ειναι γκρινια(εκτος αν χαζεψα και ξεχασα ποια ειναι η γκρινια) ρωτησα αν γεινετε και πιστευω ακομη οτι δεν γεινετε στην τριτη ημερα απο την εναρξη να κανεις κατακτηση και πειτε οτι θελετε,αρκη να μου το αποδειξετε, αντε για να μαθουνε μερικοι να απαντανε κιολας και οχι να ηρωνευωντε
 

DeletedUser

Guest
φιλε μου καλησπερα!
με 80 ευρω σε premium για τρεις μερες μπορεις να κανεις στρατο κτηρια κτλ
θελει φαρμινκ για 4-6 ωρες την ημερα και να φωναζεις τον βαλεριο καθε φορα για υλες στρατευματα κτλ
με ακαδημια στο 30 κανεις ολυμπιακους αγωνες και παιρνεις δικαιωμα για πολη!

αυτα τα ολιγα!
αλλα να ξερεις οτι ενας παιχτης οσα ευρω και να χαλαει αν του την πεσουν ομαδικα σε 1 εβδομαδα τα εχει παρατησει
το ιδιο εγινε και στο καππα!!!
 

Jailbreak

Άρμα
και να σου πω και το αλλο....
εδω... ειναι ποτε εγινε η πρωτη κατακτηση των ΗΡΑΚΛΗΔΩΝ εγινε στης 22 του μηνα και η συμμαχια ιδρυθηκε στης 6 του μηνα....δηλαδη σε 16 μερες
16 μερες
χωρις:
koψιμο κτιριων
καλεσμα του βαλεριου
χωρις κοψιμο στον στρατο
αλλες 2 πολεις να ανταλασεις υλες
και φυσικα χωρις να εχεις αλλα 2-3 ατομα απο πισω(γνωστο ως κοπλε'ι'ν)να σε βοηθανε οταν δεν εισαι εσυ μεσα.....

ε απλο ειναι βαλε τα κουκια κατω και μετρα τα....
με της παραπανω προυποθεσεις φυσικα και μπορεις να βγαλεις κατακτηση σε 6 μερες αντι για 16....!!
 

8EAGENHS

Forum Leader
παλι μου το κουκουλωσατε το θεμα με τον εναν η τον αλον τροπο, και κυριε θεαγενη δεν ειναι γκρινια(εκτος αν χαζεψα και ξεχασα ποια ειναι η γκρινια) ρωτησα αν γεινετε και πιστευω ακομη οτι δεν γεινετε στην τριτη ημερα απο την εναρξη να κανεις κατακτηση και πειτε οτι θελετε,αρκη να μου το αποδειξετε, αντε για να μαθουνε μερικοι να απαντανε κιολας και οχι να ηρωνευωντε

Δεν κουκουλώθηκε κανένα θέμα, αλλά ούτε και είναι υποχρεωμένος ο καθένας να φανερώσει τις στρατηγικές του.
Δεν μίλησα για γκρίνια αλλά για κλάψα. Δεν ειρωνεύτηκε κανείς και μάλιστα σου απάντησαν και το Τάσος και ο DIOGO κι εγώ, ο καθένας εξηγώντας σου ή δίνοντάς σου λύσεις αντιμετώπισης του φαινομένου.
 

DeletedUser

Guest
αν ρωτας πως γινεται να στο εξηγησω
επειδη εχω σχεσεις με τον σοιμπλερ απαιτησα απ την εταιρια να μου δωσει την φορμουλα
αναπτυξης
οταν μου την εδωσαν και αρχισα να την χρεισημοποιω ,,ολοι οσοι τωρα μιλανε για λευτα και πρεμιουμ ελεγαν οτι
εχω διπλους και τριπλους λογαριασμους ,,και βαρουσαν οσαν τα κλαπατζιπανα τις καταγγελιες

τωρα τι θελεις να σου εξηγησω πως γινεται ???
οποιος με ρωτα του λεω οτι οσοι με θαβουν ειναι διπλοι μου λογαριασμοι ,,( και καποιοι απ τους παραπανω )
 

DeletedUser

Guest
android , για να το καταφερεις αυτο υπαρχουν πολλοι τροποι, αρχικα αν εισαι διατεθειμενος να χαλασεις χρηματα μπορεις να χρησημοποιεις τον εμπορο της φοινικης , καθε φορα που τον φωναζεις (50χρυσα) σου δινει την δυνατοτηα ανταλλαγης πορων , για παραδειγμα δινεις 800 ξυλο και παιρνεις 1200πετρα με αποτελεσμα να κερδιζεις 600πετρα, αυτο δεν εχει cooldown και μπορεις να το κανεις ασταματητα (καθε φορα θα παιρνεις και αλλο πορο δεν ειναι απαραιτητο ισως σου βγαλει 10φορες να δωσεις ξυλο για πετρα η ασημι αλλα λογω πιθανοτητων θα αλλαζει αυτο συχνα) + του οτι μπορεις βγαζοντας στρατο να φαρμαρεις τους εχθρους πανω στο νησι, ετσι με ωρες πανω απο το pc και κανοντας αυτα τα 2 μπορεις σε 3μερες να βγαλεις και αποικιακο και οτι θελεις, ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ . Υπαρχουν και αλλοι τροποι 2πλων λογαριασμων κλπ κλπ που θα σε συνηστουσα να τους αποφυγεις γιατι χανεται το νοημα του παιχνιδιου και η διασκεδαση. Τωρα παλι εαν θελεις να μαθεις πως να κατακτησεις φαντασμα και οχι καποιον ενεργο ρωτα την 1η συμμαχια στον κοσμο θετα σιγουρα θα γνωριζουν αυτοι..
 

Jailbreak

Άρμα
Τωρα παλι εαν θελεις να μαθεις πως να κατακτησεις φαντασμα και οχι καποιον ενεργο ρωτα την 1η συμμαχια στον κοσμο θετα σιγουρα θα γνωριζουν αυτοι..
οσοι αντεξαν στον θητα επαιξαν....
οσοι δεν αντεξαν γιναν φαντασματα και μετα την κατακραυγη απο τους φιλους τους βγαιναν στο skype και κλαιγοντουσαν οτι καποιος τους χακαρε τον λογαριασμο......

ειδικα εσυ δεν πρεπει να μιλας....!!
 

DeletedUser

Guest
οσοι αντεξαν στον θητα επαιξαν....
οσοι δεν αντεξαν γιναν φαντασματα και μετα την κατακραυγη απο τους φιλους τους βγαιναν στο skype και κλαιγοντουσαν οτι καποιος τους χακαρε τον λογαριασμο......

ειδικα εσυ δεν πρεπει να μιλας....!!


Το εαν θα μιλαω εγω η οχι εσυ εισαι ο τελευταιος που θα το κρινει αυτο. Οσο για το τι εκανα το καππα το γνωριζουν οι φιλοι μου και λογος δεν σου πεφτει
 

Jailbreak

Άρμα
λογος δεν σου πεφτει
Μα καλα πως δεν μου πεφτει λογος κυριε χαρακισμενε.....
Τωρα παλι εαν θελεις να μαθεις πως να κατακτησεις φαντασμα και οχι καποιον ενεργο ρωτα την 1η συμμαχια στον κοσμο θετα
απανταω σαν ιδρυτης της πρωτης συμμαχιας στον θητα κυριε χακαρισμενε......

και θα στο ξαναπω

ΟΣΟΙ ΑΝΤΕΞΑΝ ΣΤΟΝ ΘΗΤΑ ΕΠΑΙΞΑΝ....
ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑΝ ΦΥΓΑΝ ΣΑΝ ΚΥΡΙΟΙ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΨΗΛΑ......
ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΧΑΚΑΡΑΝ......
 

DeletedUser6835

Guest
Επισης να κανεις εμπορικο κεντρο για συνναλαγες μεταξυ των χωριων
να βγαζεις κερδος και με τον εμπορο γινεται κομπλε
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Παραμείνετε στα του Achilles ή το πολύ πολύ σε συζήτηση για τακτικές γρήγορης ανάπτυξης. [/8EA]
 

DeletedUser8730

Guest
εγώ θέλω να ρωτήσω για ποια παρέα μιλάμε στο θήτα? Γιατί υπάρχουν πολλές.

[8EA]Προειδοποίηση. Προσοχή στο spam. Τα του Θήτα, στην ενότητα θεμάτων του Θήτα.
Το που έγινε μία νύξη από τον υπογράφοντα για τον Θήτα, δεν σημαίνει ότι θα αναλύσουμε εδώ την πορεία ανάπτυξης όλων των συμμαχιών του Θήτα.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8730

Guest
οκ, αλλά εγώ γιατί να τρώω προειδοποίηση για σπαμ και οι άλλοι που αναφέρονται όχι?
 

8EAGENHS

Forum Leader
οκ, αλλά εγώ γιατί να τρώω προειδοποίηση για σπαμ και οι άλλοι που αναφέρονται όχι?
[8EA]Γιατί υπήρξε γενική προειδοποίησή μου για να κλείσει το θέμα με τα του Θήτα κι εσύ την αγνόησες επιδεικτικά.
Λοιπά παράπονα, παρακαλώ, μόνο μέσω του συστήματος υποστήριξης.[/8EA]
 

DeletedUser8730

Guest
Οκ σόρρυ δεν είχα φτάσει στη δεύτερη σελίδα. Τα έσβησα λοιπόν για να μην είμαι εκτός θέματος.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή