[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser8198
  • Ημερομηνία έναρξης

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Να εύχεσαι να μην έρθει, αλλά αν έρθει θα ανακοινωθεί έγκαιρα, ώστε να προλάβετε να προμηθευτείτε πάνες ή καθετήρες, σωλήνες αύτόματης λήψης τροφής, νευροτονωτικά χάπια κι ενέσεις καφεΐνης, και τουλάχιστον μία 20ευρη Pay safe.
Στο κέντρο Υποστήριξης θα λάβουμε τα αντίστοιχα μέτρα σε πιο χαλαρωτικό στιλ. [/8EA]
 

DeletedUser8198

Guest
ΕΓΩ ΛΕΩ ΑΝ ΘΑ ΡΘΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΖΑΒΟΛΙΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΧΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΕΤΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΕΣΤΩ ΜΕ ΤΙΣ ΜΙΣΕΣ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ
Υ.Γ ΜΠΑ ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΧΕΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΤΕΛΝΩ Κ ΤΟΝ ΠΙΟ ΑΣΧΕΤΟ ΝΑ ΡΩΤΑΕΙ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ:d
 

8EAGENHS

Forum Leader
Υ.Γ ΜΠΑ ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΧΕΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΤΕΛΝΩ Κ ΤΟΝ ΠΙΟ ΑΣΧΕΤΟ ΝΑ ΡΩΤΑΕΙ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ:d

[8EA]Αν πρόσεξες αναφέρω και τη δική μας πρόληψη (μυοχαλαρωτικά, αγχολυτικά, υπνωτικά κλπ), επειδή ξέρω ότι θα δεινοπαθήσουμε, για διάφορους λόγους, που αν τους αναφέρω θα αποδειχτεί ακόμη μια φορά το πόσο κακός είμαι.
Γι' αυτό ας χαρούμε τους κόσμους που έχουμε και δεν βαριέσαι.[/8EA]
 

DeletedUser

Guest
Καλός θα ήταν ένας κόσμος με ταχύτητα 6-7 όμως :eek:
 

DeletedUser9070

Guest
Μόλις έριξα μια ματιά στον αγγλικό server και λέει ότι για να συμμετέχεις στον κόσμο speed 2.0 που έχει 50 ταχύτητα απαιτούνται 300 χρυσά premium για εγγραφή.
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Αν έριχνες και μια ματιά στην πρώτη μου απάντηση, θα έβλεπες ότι τονίζω για τουλάχιστον 20ευρη pay safe κάρτα, αν θες όχι μόνο να πεις ότι έπαιξες, αλλά και να διεκδικήσεις μια θέση στην 50άδα. Όποιος δεν διαθέσει αυτά που λέω, σε 2-3 ώρες είναι τελειωμένος. [/8EA]
 

DeletedUser8198

Guest
ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ Κ ΑΥΤΗ 2 ΦΟΡΕΣ ΕΦΑΓΑ ΠΥΞΙΔΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΜΕ ΜΙΑ ΠΟΛΗ 2000 ΠΟΝΤΩΝ ΗΣΟΥΝ ΣΤΗΝ 100 ΘΕΣΗ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΤΟ ΧΑΝ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙ ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΡΘΕΙ Κ ΔΩ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΑΥΞΗΣΕΤΕ ΛΙΓΟ ΤΟ ΟΡΙΟ ΤΩΝ ΠΑΙΧΤΩΝ?
Υ.Γ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙ ΑΛΛΟΥ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΘΕΙ?
 

DeletedUser6538

Guest
ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΠΟΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΣΠΕΕΝΤ ΣΤΙΣ ΦΥΛΕΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑΧΗΤΗΤΕΣ 300-400 ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΙΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΕ 5ΩΡΟ ΕΙΧΑ ΕΡΘΕ 3 ΤΟΣ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΖΑΛΙΖΟΜΟΥΝΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΕΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ.
 
Κορυφή