ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ?(DIMY)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18727
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser17614

Guest
Αλέξη
Μην τρελενεσε με το σκουπίδι αυτο αγορινα
χαλάρωσε
Καμια τσόντα βαλε να, δεις
Μπορει να τον πετύχεις αν βαλεις τραβελια
 

DeletedUser18261

Guest
Ένα μήνυμα ήταν αρκετό για να απαντήσετε αλλά 6 χαχχχαχαχα. Ξέρετε είναι ωραίο να επινοεις ένα σκασμό ψέματα (και χοντρά κάποια) μόνο και μόνο επειδή δε θες να φαίνεσαι αδικημένος. Έφερα μια φορά τον εαγκλμαν που τον εκτιμάς όπως λες και σας έκανε ρεζίλι και έτρεχες μετά Αλεξάκη σε προσωπικά μηνύματα να του κλάψεις και να σε συγχωρεσει. Μυαλό δε βάλατε ακόμη. Ας ελπίσουμε να μην είστε τρεις λαλούν και δυο χορεύουν κάι στη ζωή. Γιατί εκεί δεν ειναι χάνω μια πόλη και συνεχίζω το παιχνίδι. Εκεί χάνεις αλλά πολυ περισσότερα. Συνέχιστε τα ψεματακια σας και τις δολοπλοκίες. Και θα τα πούμε κάποια στιγμή μη μου αγχώνεσαι. Αλλά εκεί δε θέλω πάλι να μυξοκλαιγεσαι όπως στον εαγκλμαν. Εκεί θέλω να είσαι άντρας. Βάλε καμιά ταινία ερωτικού περιεχομένου (δε λέω το άλλο γιατί παραμονεύει ο worldmaster) να ξεθολωσεις που σου λέει και ο σουφ. Εγώ βέβαια σου συνιστώ να σταματήσεις να παίζεις με τη χούφτα σου . Ο σουφ το έχει φτάσει σε άλλο επίπεδο πλέον δε μπορεί να το κόψει
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
Κλειδώνει για ακόμη μία φορά. Αν δε μάθετε να σέβεστε τους συνομιλητές σας, τα θέματα θα συνεχίσουν να κλειδώνουν.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή