Ιδέα για την συνομιλία

  • Δημιουργός θέματος Χρήστος01
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Σκέφτηκα το εξής χαρακτηριστικό:να προστεθεί η επικοινωνία μεταξύ φιλικών συμμαχιών.Δηλαδή κάπως να γίνεται,μέσω κάποιας ρύθμισης ίσως,στην συνομιλία να προστίθενται άλλες συμμαχίες.Θα ήταν μία ωραία ιδέα για μια συμμαχία που έχει ακαδημίες και χρησιμοποιεί την συνομιλία για γρήγορη επικοινωνία.

Θα ήθελα να ακούσω τις γνώμες σας.
 

DeletedUser13695

Guest
Οι περισσοτερες συμμαχιες για γρηγορη επικοινωνια εχουν το skype συνηθως..
 

DeletedUser

Guest
Ναι αλλά μέσα στο παιχνίδι δεν υπάρχει κάτι τέτοιο εκτός απ' το φόρουμ.
 

DeletedUser

Guest
BλΕΠΩ πως στο φορουμ δεν κανει κανεις συνδεση και ολοι μα ολοι φαινοναται σαν επισκεπτες , καντε συνδεση.
 

DeletedUser

Guest
συνομιλια

μια ιδεα ειναι στην συνομιλα εκτος την συμμαχια σου να μπορεις να βαλεις και αλλους που θες :dthis is grepolis
 

DeletedUser

Guest
Αυτό εννοώ,να προσθέτεις άλλες συμμαχίες-ίσως και κάποια άτομα μόνο.
 

DeletedUser14883

Guest
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΓΙΑΤΙ
ΜΕΡΙΚΟΙ ΔΝ ΕΧΟΥΝ ΕΠΙΚΥΡΩΣΕΙ ΤΟ EMAIL ΤΟΥΣ
ΜΕΡΙΚΟΙ ΔΝ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΠΟΤΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ

ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ
ΟΤΑΝ ΜΠΕΙΣ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ ΣΤΗΝ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΕΝΩ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΕΙΔΙΚΑ ΑΤΟΜΑ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΣ ΜΙΑ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΛΕΙΣ
ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΤΕΙ Η ΤΩΡΙΝΗ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ
 

DeletedUser4519

Guest
Να δωσω κ εγω την αρχικη μου σκεψη;;

Η Συνομιλια οπως ξερουμε ολοι μεσα στο παιχνιδι ειναι "αχρηστη" και δε χρησιμοποιειται.
Εαν μπορουσες να προσθεσεις μια φιλικη συμμαχια και να ειμαστε ολοι μαζι μεσα στην ιδια συνομιλια, τοτε θα αποκτουσε τεραστιο ενδιαφερον!!!

Δε ξερω κατα ποσο μπορει να γινει τεχνικα και αν ειναι ευκολο (όπως γινεται στο φορουμ)
Αλλά θα εδινε καινουριο ενδιαφερον στο παιχνιδι και σιγουρα θα αυξανε τον χρονο που θα βρισκονται οι παικτες μεσα στο παιχνιδι
(αυτο που ενδιαφερει την εταιρεια δηλαδη!)
 

DeletedUser

Guest
Το ξανα σκεφτηκα σημερα γτ μου ξανα προεκυψε το προβλημα και θυμηθηκα το θεμα μου.Ισως να μπορει η Innogames να κανει κατι γι' αυτο.
 
Κορυφή