[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] ΙΣΟΝΙΜΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser13552
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser13552

Guest
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΣΑΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΟΝΟΜΙΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΥΧΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΘΕΙ ΑΜΕΣΑ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser7858

Guest
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΣΑΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΟΝΟΜΙΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΥΧΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΘΕΙ ΑΜΕΣΑ?




για πειτε μας περιμένω !!πολυ σωστη ερώτηση γιατι η κατάσταση εχει ξεφύγει πια!
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Όπως πολύ σαφώς αναφέρουν οι κανόνες του φόρουμ, τους οποίους πρέπει επιτέλους να διαβάσετε, προβλήματα και παράπονα για την διαχείριση δεν συζητιούνται στο κεντρικό φόρουμ, παρά μόνον με το κέντρο υποστήριξης, στέλνοντας σ' αυτό ένα αίτημα υποστήριξης.
Ζητήματα για την τιμωρία παιχτών μέσα στο παιχνίδι θα κλειδώνονται άμεσα. Τέτοια θέματα συζητούνται μονάχα μέσω του κέντρου υποστήριξης αφού οι Forum Admin δεν είναι αρμόδιοι για τέτοια θέματα.
Αν έχετε πρόβλημα με τη συμπεριφορά κάποιου διαχειριστή, παρακαλούμε αναφέρετέ το μέσω Αίτησης Υποστήριξης. Μην ανοίξετε νέο θέμα στο φόρουμ για να κάνετε τα παράπονά σας.
Επιτρέπεται ν' ανοίξετε ένα νήμα, όπου θα καλείτε τους παίκτες για συζήτηση για όποιο θέμα θέλετε, σε κάποιο άλλο μέσον επικοινωνίας (Skype, Irc, facebook κτλ).
Αν αδυνατείτε να συντάξετε μια τέτοια πρόσκληση, φοβούμενοι μήπως παραβείτε τους κανόνες του φόρουμ, ζητήστε να σας την συντάξω εγώ.[/8ea]
 

DeletedUser14277

Guest
ΟΧΙ
Είναι πολύ επίκαιρη η απάντηση του. Όπως και τότε, έτσι και τώρα. (Η Ελλάδα μέσω του πρωθυπουργού Ιωάννη Μεταξά απαντά "OXI" στο τελεσίγραφο της Ιταλίας)
Η διαφορά είναι ότι τότε ήταν το 1940. Τώρα είναι το 1967.
Δεν υπάρχει ελευθερία λόγου και έκφρασης σε αυτό το φόρουμ ανδριανέ.
Υ.Γ 1) Όταν κάποιος κανόνας δεν είναι σωστός και δίκαιος πρέπει να καταργείτε. (θέματα φόρουμ)
Υ.Γ 2) Είναι πολύ γενναίο να αναγνωρίζονται τα λάθη, έστω και εκ των υστέρων από το κέντρο υποστήριξεις.
ΖΗΤΩ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΓΡΕΠΟΛΙΣ
 

DeletedUser

Guest
φίλε θεαγένη, εγώ έχω ανοιχτό θέμα με το κέντρο υποστήριξης και δε μου εχουν απαντήσει εδώ και ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ...θα μας πάρουν τα χριστούγεννα
και οι απαντήσεις που παίρνουμε...λες και μιλάμε με 8χρονα παιδιά, πως να μην τα παρατήσουμε μετά
 

DeletedUser7858

Guest
τι να πω είναι αστείο πραγματικά!!θέμα που αφορά αποκλειστικά το γρεπολις και όλη την ελληνική κοινότητα που έχει πια τρομερά παράπονα απο την ελληνική ομάδα διαχειρίσεις και όχι μόνο εμείς! να μην μπορούμε να τα συζητήσουμε στο φορουμ του γρεπολις! και η ιδια η ομάδα διαχειρίσεις που έπρεπε να ζήτηση να το κανουμε εδώ ώστε να δει γιατί πια τόση πολύ παίχτες διαμαρτύρονται και να μας πει την γνώμη της πάντα σε πολιτισμένο τρόπο με μια ωραία συζήτηση να μας στέλνει η ίδια σε άλλο σαιτ!!!!!!
κύριοι της ομάδας διαχείρισης μπας και έχετε το αλάνθαστο!!μπας και είμαστε στο Βατικανό και οχι στην Ελλάδα πραγματικά αναρωτιέμαι!
δώστε μας έστω μια απάντηση και μην κρύβεστε πίσω απο τους κανόνες!με την στάση σας δίνετε την εντύπωση οτη φοβάστε μια συζήτηση σαν αυτή
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13552

Guest
[8ea]Όπως πολύ σαφώς αναφέρουν οι κανόνες του φόρουμ, τους οποίους πρέπει επιτέλους να διαβάσετε, προβλήματα και παράπονα για την διαχείριση δεν συζητιούνται στο κεντρικό φόρουμ, παρά μόνον με το κέντρο υποστήριξης, στέλνοντας σ' αυτό ένα αίτημα υποστήριξης.


Επιτρέπεται ν' ανοίξετε ένα νήμα, όπου θα καλείτε τους παίκτες για συζήτηση για όποιο θέμα θέλετε, σε κάποιο άλλο μέσον επικοινωνίας (Skype, Irc, facebook κτλ).
Αν αδυνατείτε να συντάξετε μια τέτοια πρόσκληση, φοβούμενοι μήπως παραβείτε τους κανόνες του φόρουμ, ζητήστε να σας την συντάξω εγώ.[/8ea]
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΘΕΩΡΩ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΞΕΡΩ
ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΝΟΩ ΤΟ ΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΑ
ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΥΓΧΡΩΝΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΥΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΟΥΝ ΩΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΣΑΣ ΑΦΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΙΣ ΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΤΥΠΟΠΟΙΗΜΕΝΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΞΕΚΑΘΑΡΕΣ ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ .
ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΑΣ ΝΑ ΕΡΜΗΝΕΥΕΤΑΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΑΚΟΜΗ ΤΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΑΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΠΟΥ ΕΚΠΡΟΣΩΠΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΕΒΑΣΤΩ
ΤΕΛΕΙΩΝΟΝΤΑΣ Η ΠΡΟΤΡΟΠΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΣΕ ΑΛΛΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΔΙΚΤΥΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΤΙΜΑΕΙ ΟΥΤΕ ΕΣΑΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΟΥ ΕΚΠΡΟΣΩΠΕΙΤΑΙ
 

DeletedUser13572

Guest
Παιδιά ας μην λέμε πολλά λόγια. Οι αριθμοί, όσο άχαροι κι αν φαντάζουν στο χαρτί ή μπροστά στην οθόνη του υπολογιστή, λένε πάντα την αλήθεια. Δεν ψεύδονται ποτέ. Με στατιστικά μιλώντας, αυτήν τη στιγμή οι ανοιχτοί κόσμοι του ελληνικού Grepolis είναι οι εξής:
Alpha=============>Μέλη 405 εκ των οποίων ενεργά είναι ένα μικρό ποσοστό.
My===============>Μέλη 400 εκ των οποίων ενεργά μία πολύ μικρή μερίδα.
Achilles============>Μέλη 1.854 εκ των οποίων ενεργά πολύ λίγα.
Nu================>Μέλη 429 εκ των οποίων ενεργά ελάχιστα.
Xi=================>Μέλη 297, άρα έχει ήδη ξεκινήσει η αντίστροφη μέτρηση για το κλείσιμο των πυλών του.
Omicron=============>Μέλη 432. Με την επικείμενη αποχώρηση της **ETA ELITE** κλείνει.
Hyperborea===========>Χωρίς θαύματα, κόσμος χωρίς ενδιαφέρον για τη συντριπτική πλειοψηφία των Ελλήνων παικτών.
Pi==================>Μέλη 316, θέμα ημερών το κλείσιμό του.
Rho================>Μέλη 748, αντέχει ακόμα.
Sigma==============>Μέλη 796, με πολύ λίγους ενεργούς παίκτες και με την αποχώρηση της HYPER σήμερα θα φθάσει στο κλείσιμό του.

Οι υπόλοιποι κόσμοι είναι σχετικά καινούριοι και έχουν ακόμα δράση. Για να κλείσουν λοιπόν μέσα σε λίγες μέρες 2-3 server και να δείτε για πότε οι Γερμανοί θα μας υπολογίσουν και θα μας ακούν. Θεωρούν, δικαίως μάλιστα, πως έχουν να κάνουν με ζώα. Και λέω δικαίως γιατί δε γίνεται να τα ανεχόμαστε όλα αυτά. Αντιδράστε παίδες.
 

DeletedUser7858

Guest
ολα πολύ σωστά αυτά που λες αντωνη!

και να πω για τους νεους κοσμος που άνοιξαν!μονο ο κοσμος chi ειναι πολυ ενεργος όπως θα έπρεπε να ειναι!και αυτό γιατι έγινε αυτό που ζητησε η ελληνική κοινότητα!
στον psi που μας γράψανε κανονικά στην ουσία παίζουν λίγη πολυ λιγη καλη παιχτες!ολη η αλλη ειναι μεσα απλος για να ειναι δεν εχουν παιξει σωστα ποτε!ενας κοσμος αποτυχία 100% το ξερουν όλη!
και εκει μεγαλο μερος ευθηνης εχει ξανα η ομαδα διαχειρησεις αν δεν ειναι σε θεση να περαση τα ετοιματα των πελατών της καλύτερα να παρετηθη να αναλαβουν αλλη που μπορούν!η να κανει την δουλεια της!

παμε παιδια ολη η ελληνική κοινότητα να αντιδράσει αρκετά! αυτο πρέπει να έχει ενα τέλος!αποχορουμε απο των ελληνικο σερβερ ολη για αρχη μονο ετσι θα μας παρουν στα σοβαρα!!δεν ειμαστε υποχείριο κανενος!
 

DeletedUser13695

Guest
Καλησπέρα θα ήθελα να πω και εγώ την δική μου γνώμη γιατί βλέπω όλο αυτό το καιρό μια γενική 'βαβούρα' γύρω απο την ΟΔ και για το πώς διαχειρίζεται κάποια λεπτά θέματα.Λοιπόν φίλε tomagic θα συμφωνήσω όσο αναφορά την αντίδρασή σας αλλά πιστεύω ότι η όλη προσπάθεια εσένα και των φίλων σου απο τον κόσμο που παίζετε μάλλον ειναι μια προσπάθεια που θα βγει παταγωδώς άκαρπη όσο αναφορά το αποτέλεσμα που κυνηγάτε.


παμε παιδια ολη η ελληνική κοινότητα να αντιδράσει αρκετά! αυτο πρέπει να έχει ενα τέλος!αποχορουμε απο των ελληνικο σερβερ ολη για αρχη μονο ετσι θα μας παρουν στα σοβαρα!!δεν ειμαστε υποχείριο κανενος!

Πρώτον,γιατί εδώ που έχεις επιλέξει να γράψεις τα παράπονά σου αλλά και να προτρέψεις όλο τον ελληνικό server να πατήσει διαγραφή τον λογαριασμό του (!) δεν πρόκειται να καταφέρεις απολύτως τίποτα,για τον απλούστατο λόγο του ότι δεν το παρακολουθούν πάνω απο 200 άτομα καθημερινά,δηλαδή εάν πας και σε αλλα ξένα forum θα δεις τους δεκαπλάσιους εγγεγραμένους χρήστες αλλά και ενεργούς σε καθημερινή βάση σε σχέση με το δικό μας κεντρικό forum.
Τέσπα,και δεύτερον θα ήθελα να πω οτι δεν μπορείς εσύ και ο οποιοσδήποτε να πεις σε εμένα ή σε οποιοδήποτε άλλο να διαγράψει το λογαριασμό του έτσι στα καλά καθούμενα,δεν σε κατηγορώ να ξέρεις.
Η αντίδρασή σας πολύ απλά θα μπορούσε να είναι να πατήσετε μια ομαδική διαγραφή στον κόσμο που παίζετε εσύ και η παρέα σου και να κάνετε όλοι σας αιτήματα υποστήριξης (πριν την διαγραφή
smiley_emoticons_hecheln.gif
) και αφού δείτε οτι δηλώνουν 'άγνοια',τότε κάντε και εσείς το ίδιο και συνεχίστε σε κάποιο ξένο server το παιχνίδι σας και έτσι θα γλιτώσετε απο την ήδη άσχημη κατάσταση που βρίσκεται σαν γενικό σύνολο η ελληνική κοινότητα.
Δεν παίρνω κανενός το μέρος,ούτε της ΟΔ αλλά ούτε το δικό σας.
Καλή συνέχεια
 

DeletedUser14092

Guest
Παίζω grepolis σε πολλούς servers εκτός Ελλάδας δεν έχω συναντήσει πουθενά αυτό που γίνεται εδώ με τα παλληκάρια της Ο.Δ. Η αντιμετώπιση των παικτών (πελατών) εδώ μου θυμίζει δημοσίους υπαλλήλους παλαιάς κοπής. Τι να κάνουμε αυτή είναι η νοοτροπία μας, αυτοί είμαστε. Μόλις πιάσουμε καρέκλα ή μας δώσουν κάποιας μορφής εξουσία βγάζουμε όλα τα απωθημένα μας και τα κόμπλεξ μιας βαθειάς φασίσουζας νοοτροπίας. Δυστυχώς δεν έχουν καταλάβει ότι υπάρχουν για να μας εξυπηρετούν και όχι να μας καταδυναστεύουν και να χειραγωγούν το παιγνίδι με αποφάσεις για να εξυπηρετούν κολλητούς τους.

Έχω να σας κάνω πρόταση για σέρβερ εκτός Ελλάδος για να βρείτε την ηρεμία σας και να ευχαριστηθείτε το παιγνίδι χωρίς μεθοδεύσεις και παρεμβάσεις της Ο. Δ. γιατί εκεί απλά Η Ο.Δ δεν επεμβαίνει για να βοηθήσει φιλαράκια της όπως γίνεται εδώ και μάλιστα ένας από δαύτους το έχει πια παραξηλώσει και το κακό είναι ότι δεν κρατάει και τα προσχήματα.

Δρόμο λοιπόν από τους ελληνικούς σέρβερ και να τους απαλλάξουμε από την παρουσία μας και από τις δύσκολες ερωτήσεις μας. Να μείνουν μόνοι και να διαχειρίζονται τα φιλαράκια τους αφού αυτό επιδιώκουν.
 

DeletedUser13572

Guest
Παίδες εγώ θα διαφωνήσω στα δύο τελευταία post. Στην τοποθέτηση του φίλου gk21 συμφωνώ απόλυτα ως ένα μεγάλο μέρος της. Αλλά με σειρά προτεραιότητας. Κατ'αρχήν φίλε durexakias προσωπικά αντιτίθεμαι στα όσα λες. Ο Θωμάς tomagic , αν και δεν έχει τύχει να παίξουμε ποτέ ώς σύμμαχοι(κάποτε θα γίνει κι αυτό), είναι από τους παλαιότερους παίκτες της ελληνικής κοινότητας και μαζί με την κλειστή παρέα του έχει κρατήσει όρθιους πολλούς κόσμους του ελληνικού Grepolis. Με ό,τι συνεπάγεται αυτό, καθώς αν δεις τα στατιστικά του, είναι πάντα κι αυτός και η ETA ELITE γενικά πρώτοι σε όλες τις στατιστικές. Για αυτό λοιπόν, όπως τα μέλη μιας ομάδας ποδοσφαίρου σέβονται και υπακούουν τον αρχηγό τους, που για να έχει φθάσει να κατέχει το αξίωμα αυτό σημαίνει πως είναι ώριμος και πολύπειρος πάνω στο αντικείμενο του, έτσι κι εμείς εδώ πρέπει να λαμβάνουμε στα σοβαρά έναν παίκτη που έχει σπαταλήσει πολλές ώρες και χρήμα και έχει νικήσει πολλούς κόσμους του Grepolis. Όταν λοιπόν ένας εκ των γηραιότερων παικτών της Ελλάδας στο συγκεκριμένο παιχνίδι έχει φτάσει σε σημείο να διαμαρτύρεται τόσο έντονα, κάτι δεν πάει καλά. Δηλαδή τόσα χρόνια γιατί δεν το έκανε; Είναι τυχαίο πως τώρα έχουν κλιμακωθεί οι διαμαρτυρίες της μεγαλύτερης μερίδας των παικτών; Και επειδή μάλλον δεν κατάλαβες καλά τα όσα είπε, ούτε υποχρέωσε κανέναν να παρατήσει το παιχνίδι ούτε σας επέπληξε, απλά δήλωσε την άποψή του, δικαίωμα το οποίο κατέχει ο άνθρωπος πολλούς αιώνες. Δικαίωμα που έχεις εσύ, εγώ και ο κάθε άνθρωπος. Πάμε παρακάτω τώρα...

Κατά την ταπεινή μου γνώμη φίλοι και φίλες, είναι εσφαλμένη η απόφαση ή η πρόθεση γενικά αποχώρησης από την ελληνική κοινότητα και θα σας παραθέσω παρακάτω το λόγο για τον οποίο το υποστηρίζω αυτό. Η μεγάλη αλλαγή πλεύσης ως προς ό,τι έχει να κάνει με τη συμπεριφορά των Γερμανών δεν είναι τυχαία. Είναι ευρέως γνωστό πως κάθε κόσμος κοστίζει στη Γερμανία. Πρέπει να τον συντηρούν. Αυτό συνάδει και με κόστος συντήρησης για το σύνολο μίας κοινότητας. Δε νομίζετε λοιπόν πως αυτό είνα το σχέδιό τους; Να κλείσει η πλειοψηφία των κοινοτήτων και να μείνουν 3-4, οπότε το κέρδος θα δεκαπενταπλασιαστεί για εκείνους. Καθώς και πολύ λιγότερα έξοδα συντήρησης θα έχουν και τα κορόιδα που έριχναν χρυσό αφειδώς εδώ θα κάνουν το ίδιο όπου κι αν παίξουν. Οπότε όχι παίδες! Δεν είναι η λύση να αποχωρήσουμε. Η λύση είναι να στέλνουμε συνεχώς μηνύματα διαμαρτυρίας στα ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΤΩΝ ΓΕΡΜΑΝΩΝ και όχι στα άβουλα πιόνια τους. Πρέπει όλοι να μαζευτούμε και να αποκτήσουμε σύμπνοια για να πορευτούμε μαζί ανιδιοτελώς, προκειμένου να επιτύχουμε τους στόχους μας. Αυτή είναι η λύση. Και αποχώρηση από τους τελειωμένους σέρβερ! Να κλείσουν για να υπάρχει περιθώριο για το άνοιγμα καινούριων πιο συχνά. Αυτά από εμένα... Πάμε δυνατά!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser7858

Guest
Καλησπέρα θα ήθελα να πω και εγώ την δική μου γνώμη γιατί βλέπω όλο αυτό το καιρό μια γενική 'βαβούρα' γύρω απο την ΟΔ και για το πώς διαχειρίζεται κάποια λεπτά θέματα.Λοιπόν φίλε tomagic θα συμφωνήσω όσο αναφορά την αντίδρασή σας αλλά πιστεύω ότι η όλη προσπάθεια εσένα και των φίλων σου απο τον κόσμο που παίζετε μάλλον ειναι μια προσπάθεια που θα βγει παταγωδώς άκαρπη όσο αναφορά το αποτέλεσμα που κυνηγάτε.




Πρώτον,γιατί εδώ που έχεις επιλέξει να γράψεις τα παράπονά σου αλλά και να προτρέψεις όλο τον ελληνικό server να πατήσει διαγραφή τον λογαριασμό του (!) δεν πρόκειται να καταφέρεις απολύτως τίποτα,για τον απλούστατο λόγο του ότι δεν το παρακολουθούν πάνω απο 200 άτομα καθημερινά,δηλαδή εάν πας και σε αλλα ξένα forum θα δεις τους δεκαπλάσιους εγγεγραμένους χρήστες αλλά και ενεργούς σε καθημερινή βάση σε σχέση με το δικό μας κεντρικό forum.
Τέσπα,και δεύτερον θα ήθελα να πω οτι δεν μπορείς εσύ και ο οποιοσδήποτε να πεις σε εμένα ή σε οποιοδήποτε άλλο να διαγράψει το λογαριασμό του έτσι στα καλά καθούμενα,δεν σε κατηγορώ να ξέρεις.
Η αντίδρασή σας πολύ απλά θα μπορούσε να είναι να πατήσετε μια ομαδική διαγραφή στον κόσμο που παίζετε εσύ και η παρέα σου και να κάνετε όλοι σας αιτήματα υποστήριξης (πριν την διαγραφή
smiley_emoticons_hecheln.gif
) και αφού δείτε οτι δηλώνουν 'άγνοια',τότε κάντε και εσείς το ίδιο και συνεχίστε σε κάποιο ξένο server το παιχνίδι σας και έτσι θα γλιτώσετε απο την ήδη άσχημη κατάσταση που βρίσκεται σαν γενικό σύνολο η ελληνική κοινότητα.
Δεν παίρνω κανενός το μέρος,ούτε της ΟΔ αλλά ούτε το δικό σας.
Καλή συνέχεια


σεβαστοί η γνώμη σου !αλλα αν με ήξερες λίγο 1000% θα αλλαζες γνώμη η τουλαχιστον θα είχες τους προβληματισμούς σου!αλλα δεν με ξερεις! και εγω δεν σε ξερω!!

φυσικά δεν θα περιμένω η ελληνική κοινότητα να το μάθει μόνο απο εδώ [αλλα θα ενημερωθούν απο παντού]!αυτο που μου λες εσυ το ξέρω χρονιά πριν!

αυτό που θελω εδω ειναι μια συζήτηση με την ελληνική κοινότητα και τους υπευθύνους στην Ελλάδα!βλέπεις να το κανουν??
αναροτηθηκες ποτε ποσα χρονια παιζουμε? ποση παίχτες ειναι πίσω μου!απο πόσους κόσμους!
αναροτηθηκες πότε γιατί ενας άνδρας 45 ετων κάθετε και κάνει όλα αυτά!
όχι φυσικά!
δεν θα σου πω φυσικά!γιατι αν ήξερες τι εχω κάνει εγω για αυτό το παιχνιδη που μερική το καταστρεφουν με της αποφάσεις τους χωρείς πότε να δίνουν λόγο γιατί το κανουν?τωρα θα ησουν μαζι μου!!
δεν σε κατηγορώ θα έρθει η ώρα! που θα πεις πόσο δίκιο εχει αυτός ο βλάκας ο tomagic!

ξερεις δεν με νιαζει μια για εμενα των λογαργιασμο μου ακομα και την συμμαχια μου η τα 6 θαύματα στον όμικρον!!

αυτό που με νιαζει σας ιδρυτης-αρχηγος ειναι μονο η παίχτες μου !και για έμενα παίχτες μου είναι ολη η ελληνική κοινότητα!για αυτος παλεύω και όχι για των εγωισμό μου!

σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τα σχόλια σου φυσικά!το είπα ολες η γνώμες ,απόψεις, ειναι σεβαστές απο έμενα!να σε καλά!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser5463

Guest
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΘΕΩΡΩ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΞΕΡΩ
ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΝΟΩ ΤΟ ΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΑ
ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΥΓΧΡΩΝΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΥΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΟΥΝ ΩΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΣΑΣ ΑΦΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΙΣ ΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΤΥΠΟΠΟΙΗΜΕΝΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΞΕΚΑΘΑΡΕΣ ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ .
ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΑΣ ΝΑ ΕΡΜΗΝΕΥΕΤΑΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΑΚΟΜΗ ΤΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΑΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΠΟΥ ΕΚΠΡΟΣΩΠΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΕΒΑΣΤΩ
ΤΕΛΕΙΩΝΟΝΤΑΣ Η ΠΡΟΤΡΟΠΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΣΕ ΑΛΛΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΔΙΚΤΥΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΤΙΜΑΕΙ ΟΥΤΕ ΕΣΑΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΟΥ ΕΚΠΡΟΣΩΠΕΙΤΑΙ

Πολύ σωστό και εύλογο το αρχικό ερώτημα του kostk4 και ως συνήθως απαράδεκτη η απάντηση από την ΟΔ περί κανόνων κλπ.
Του κανόνες, τους έχουμε διαβάσει και τους έχουμε κατανοήσει κύριοι. Αυτό δε σημαίνει ότι δεν έχουμε το δικαίωμα να προσπαθούμε για την βελτίωσή τους, πράγμα που θα έπρεπε να κάνετε και εσείς, και όχι να κρύβεστε πίσω από αυτούς, αποφεύγοντας κάθε σχετική συζήτηση.
Τι πιο λογικό, να υπάρχει στο κεντρικό φόρουμ, ένα θέμα να συζητούνται τα προβλήματα που ΕΣΕΙΣ δημιουργείτε κατά καιρούς, είτε σκόπιμα είτε άθελα σας? για την ανισότητα που παρατηρείται πλείστες όσες φορές με καθαρά δική σας ευθύνη και έχουν έρθει στο φως, με διάφορους τρόπους και μέσα από εδώ, άσχετα αν τρέχετε να κλειδώνετε τα θέματα και βλέποντάς στα εδώ να προσπαθήσετε να βελτιωθείτε?
Θα έπρεπε εσείς οι ίδιοι να το επιδιώκετε αυτό, προκειμένου να βελτιώσετε τις παρεχόμενες υπηρεσίες σας, που εθελοντικά προσφέρετε, τόσο προς την Ελληνική κοινότητα ,όσο και προς την εταιρεία και όχι να υποδεικνύετε στους παίκτες αίτηση στην ΟΥ, με τις τυποποιημένες απαντήσεις σας, λες και ακούμε αυτόματο τηλεφωνητή!!!! και για δικαίωση φυσικά ούτε λόγος.
ενστάσεις και παράπονα μέσω της ΟΥ προς ποιον κύριοι? Προς αυτόν που με τιμώρησε π.χ ? Γιάννης κερνάει Γιάννης πίνει δλδ. Και θα περιμένει ο κάθε παίκτης να δικαιωθεί? Αστεία πράγματα.
<< Μια απάντηση σε διαμαρτυρία παίκτη, μέσω της ΟΥ από κάποιον διαχειριστή, σε συγκεκριμένο θέμα , ανέφερε ότι ενήργησε βάσει της εμπειρίας του.!!!!!>> Χίλια θαυμαστικά δε αρκούν κύριοι για τον τρόπο λειτουργίας της ΟΔ.

Το να αποφεύγετε να συζητάτε όλα αυτά δημόσια, δείχνει ακριβώς το πόσο διαβλητή είναι αυτή η ιστορία. Μόνο όσοι φοβούνται και θέλουν να κρύψουν τις ατέλειές τους και τις παρατυπίες τους θα ήθελαν να το αποφύγουν. Και αυτό ακριβώς κάνετε.
Μήπως διεκδικείτε το αλάθητο?
Πιστεύετε ότι η εταιρεία με τους κανόνες όπως τους έχει βάλει, έχει εξαντλήσει τα περιθώρια βελτίωσής τους και δεν θέλετε προτάσεις και αποφεύγετε την δημόσια συζήτηση?
Δεν σας προβληματίζουν διαχρονικά τα αμέτρητα παράπονα των παικτών? Είναι όλοι τόσο χαζοί που τα έχουν και εσείς οι τέλειοι?
Τι κάνετε λοιπόν κύριοι, πέραν από το κρύβεστε πίσω από πρόσκαιρη εξουσία που σας παραχώρησε η εταιρεία, προκειμένου να εξυπηρετήσετε την Ελληνική Κοινότητα?
 

DeletedUser

Guest
εγω θα συμφωνησω οτι η ομαδα διαχειρησης ΔΕΝ κανει η δεν ξερει να κανει σωστη δουλεια....
δεν ειναι δυνατον να στελνω print screen με κολημενη οθονη σε εισερχομενη επιθεση και η απαντηση τους να ειναι "καθαριστε την cashe" και μετα σαν δευτερο βημα να κλεισω τον ηχο...
και γενικα οι πιο πολλες τους απαντησεις σε διαφορα θεματα που εχω ρωτησει σαν νεο μελος ηταν απο αστειες μεχρι επιεικως απαραδεκτες
(π.χ. ερωτηση : γιατι ο ταδε εχει πολη σε αυτο το νησι με τα αγροτικα χωρια αλλα εγω δεν μπορω να παω? απαντηση : γιατι ειχε παει σε ξερονησι ενα μηνα πριν και μετα ανοιξε μεγαλο νησι. ξαναερωτηση:μα κι εγω εχω πολη σε ενα αλλο ξερονησι εδω και 3 μηνες αλλα δεν ανοιγει τιποτα ... ξανααπαντηση: ετσι ειναι οι κανονες του παιχνιδιου .....μετα γελαγα μια βδομαδα...
αλλα η διαγραφη παικτων δεν νομιζω να αποφερει τιποτα.....αντιθετος αν σταματησουμε ΟΛΟΙ να βαζουμε χρυσο για να παιζουμε (αλλος λιγοτερο αλλος περισοτερο) τοτε θα τους τσουξει και θα ακουστουμε λιγο...
αυτη ειναι η "χαζη" μου αποψη...
 

DeletedUser

Guest
Δε νομίζετε λοιπόν πως αυτό είνα το σχέδιό τους; Να κλείσει η πλειοψηφία των κοινοτήτων και να μείνουν 3-4, οπότε το κέρδος θα δεκαπενταπλασιαστεί για εκείνους. Καθώς και πολύ λιγότερα έξοδα συντήρησης θα έχουν και τα κορόιδα που έριχναν χρυσό αφειδώς εδώ θα κάνουν το ίδιο όπου κι αν παίξουν.
Συμφωνώ ότι αυτοί που χρησιμοποιούν χρυσό θα το κάνουν είτε σε Ελληνικό είτε σε ξένο server. Γιατί να μην το κάνουν σε server που τους εξυπηρετεί κιόλας; Ξέρεις φίλε μου antonios DL όταν βγαίνεις για ψώνια αποφασισμένος να χαλάσεις λεφτά, θα μπεις στο κατάστημα που θα σε εξυπηρετήσει καλύτερα. Στην προκειμένη περίπτωση δεν έχει να κάνει με το τι κερδίζουν οι Γερμανοί ή τι δεν κερδίζουν, αυτά που έχει αποφασίσει να χαλάσει ένας παίκτης, θα τα χαλάσει, άσχετα από το κέρδος της εταιρείας, ας τα χαλάσει λοιπόν σε ένα κόσμο της επιλογής του έστω και εάν είναι ξένος.
 

DeletedUser13572

Guest
Συμφωνώ ότι αυτοί που χρησιμοποιούν χρυσό θα το κάνουν είτε σε Ελληνικό είτε σε ξένο server. Γιατί να μην το κάνουν σε server που τους εξυπηρετεί κιόλας; Ξέρεις φίλε μου antonios DL όταν βγαίνεις για ψώνια αποφασισμένος να χαλάσεις λεφτά, θα μπεις στο κατάστημα που θα σε εξυπηρετήσει καλύτερα. Στην προκειμένη περίπτωση δεν έχει να κάνει με το τι κερδίζουν οι Γερμανοί ή τι δεν κερδίζουν, αυτά που έχει αποφασίσει να χαλάσει ένας παίκτης, θα τα χαλάσει, άσχετα από το κέρδος της εταιρείας, ας τα χαλάσει λοιπόν σε ένα κόσμο της επιλογής του έστω και εάν είναι ξένος.

Φίλε Ιωάννη εγώ συμφωνώ μαζί σου. Αλλά απλά ανέφερα το γιατί συμβαίνει όλη αυτή η ιστορία. Επειδή ακριβώς όσοι έχουν σκοπό να χώσουν χρήμα θα το κάνουν, έτσι και οι Γερμανοί, βασιζόμενοι στο σκεπτικό αυτό, σου λένε τα λεφτά από αυτούς δεν τα χάνω, οπότε ας κλείσει η πλειοψηφία των κοινοτήτων να μην έχω έξοδα συντήρησης και το κέρδος μου να γίνει πολύ μεγαλύτερο. Δηλαδή, αν τώρα βγάζουν 10, με το κλείσιμο πολλαπλών κοινοτήτων θα βγάζουν 100! Αν και τελευταίως έχω αρχίσει να αμφιβάλλω για το αν οι ταχύτητες και γενικά η κακομεταχείριση των παικτών είναι ευθύνη εκείνων... Νομίζω πως κάτι άλλο υπάρχει...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8155

Guest
ρε παιδια μην γινεστε κοροιδα ,εδω παιζουν πολυ για να ξεφυγουν και απο τα προβληματα τησ καθημερινοτητας τουσ η να χαλαρωσουν λιγο
ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ ΧΡΥΣΟ ΚΑΝΕΝΑΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΔΕΙΓΜΑ ΕΓΩ ΞΕΚΗΝΗΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΦΑ 4 ΧΡΟΝΙΑ + ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΣΥΝΟΛΟ ΚΑΜΙΑ 70-80 ΕΥΡΩ ΧΡΥΣΟ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΜΙΑ ,ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΟΙ ΘΑ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΑΙΖΑ ΕΝΕΡΓΑ ,ΘΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΠΑΙΖΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΜΑ ΠΟΛΥ ΕΝΕΡΓΑ ΜΕ 120 ΠΟΛΕΙΣ ΟΤΑΝ ΕΔΩΣΑ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΜΟ ΕΠΕΙΔΗ ΑΝΟΙΞΕ Ο ΔΕΛΤΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΕΠΑΙΞΑ ΠΟΛΥ ΕΝΕΡΓΑ ΜΕΡΧΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ (5 ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΠΗΚΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΑΠΛΑ ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΔΤΥΝΑΤΑ ,ΧΑΛΛΛΛΑΡΑΑΑΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΕΔΩ ΠΑΝΩ
ΓΙΑ ΑΥΤΟ ,ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ ΧΡΥΣΟ ΚΑΝΕΝΑΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΔΕΙΓΜΑ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13572

Guest
ρε παιδια μην γινεστε κοροιδα ,εδω παιζουν πολυ για να ξεφυγουν και απο τα προβληματα τησ καθημερινοτητας τουσ η να χαλαρωσουν λιγο
ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ ΧΡΥΣΟ ΚΑΝΕΝΑΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΔΕΙΓΜΑ ΕΓΩ ΞΕΚΗΝΗΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΦΑ 4 ΧΡΟΝΙΑ + ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΣΥΝΟΛΟ ΚΑΜΙΑ 70-80 ΕΥΡΩ ΧΡΥΣΟ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΜΙΑ ,ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΟΙ ΘΑ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΑΙΖΑ ΕΝΕΡΓΑ ,ΘΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΠΑΙΖΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΜΑ ΠΟΛΥ ΕΝΕΡΓΑ ΜΕ 120 ΠΟΛΕΙΣ ΟΤΑΝ ΕΔΩΣΑ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΜΟ ΕΠΕΙΔΗ ΑΝΟΙΞΕ Ο ΔΕΛΤΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΕΠΑΙΞΑ ΠΟΛΥ ΕΝΕΡΓΑ ΜΕΡΧΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ (5 ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΠΗΚΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΑΠΛΑ ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΔΤΥΝΑΤΑ ,ΧΑΛΛΛΛΑΡΑΑΑΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΕΔΩ ΠΑΝΩ
ΓΙΑ ΑΥΤΟ ,ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ ΧΡΥΣΟ ΚΑΝΕΝΑΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΔΕΙΓΜΑ
Όχι φίλε, εγώ διαφωνώ. Ακόμη κι αν μία μικρή μερίδα παικτών δε χρησιμοποιήσει χρυσό, η συντριπτική πλειοψηφία θα το κάνει. Όπως καταλαβαίνεις, δεν είναι η λύση να μη βάζουμε χρυσό, η λύση είναι να μην μπαίνουμε σε κόσμους οι οποίοι δε μας εξυπηρετούν. Οπότε αποχή από ταχύτητες 1 και 2 ΌΛΟΙ! Κάτι το οποίο έγινε σε μικρό βαθμό στον Psi και θα πρέπει να συνεχιστεί σε 3 φορές μεγαλύτερη κλίμακα.
 

DeletedUser13552

Guest
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΘΕΩΡΩ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΞΕΡΩ
ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΝΟΩ ΤΟ ΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΑ
ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΥΓΧΡΩΝΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΥΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΟΥΝ ΩΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΣΑΣ ΑΦΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΙΣ ΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΤΥΠΟΠΟΙΗΜΕΝΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΞΕΚΑΘΑΡΕΣ ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ .
ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΑΣ ΝΑ ΕΡΜΗΝΕΥΕΤΑΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΑΚΟΜΗ ΤΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΑΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΠΟΥ ΕΚΠΡΟΣΩΠΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΕΒΑΣΤΩ
ΤΕΛΕΙΩΝΟΝΤΑΣ Η ΠΡΟΤΡΟΠΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΣΕ ΑΛΛΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΔΙΚΤΥΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΤΙΜΑΕΙ ΟΥΤΕ ΕΣΑΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΟΥ ΕΚΠΡΟΣΩΠΕΙΤΑΙ

ΑΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΘΕΩΡΗΣΑ ΟΤΙ ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΑΤΕ ΑΥΤΗΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΝΤΑΣΩ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΩΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΑΝΕΦΕΡΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΟΤΙ ΠΑΡΑΒΙΑΖΕΤΕ Η ΙΣΟΝΟΜΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΘΟΥΝ ΜΟΥ ΕΘΕΣΑΝ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΛΕΙΣΤΗ
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΑΛΛΟ
 
Κορυφή