[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] Θεικές δυνάμεις

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser12542
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser12542

Guest
Τα ξόρκια που χρησιμοποιούνται για τις εισερχόμενες και εξερχόμενες επιθέσεις, επηρεάζουν τις μυθικές μονάδες; Επίσης μπορείτε να αναφέρετε ποια ξόρκια είναι καταλληλότερα για ποιο ισχυρές επιθέσεις με μαντίχωρες, γρύπες, Άρπυες, Ερυνίες; Υπάρχει ξόρκι που επηρεάζει τις ύδρες;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Ασφαλώς και επηρεάζονται οι μυθικές μονάδες. Το πόσο και πώς, είναι απάντηση που λαμβάνεται από τον προσομοιωτή, απο κει δηλαδή που παίρνουμε κι εμείς που το ψάχνουμε τις απαντήσεις. Τις ύδρες τις ενισχύει η Ηρωική δύναμη
smiley_emoticons_irre.gif
[/8ea]
 

DeletedUser

Guest
Συγνωμη για να εξαπολυσω ηρωικη δυναμη θα πρεπει να εχω τον ναο μου σε καποιο επιπεδο? Συγκριμενα εγω προσωπικα δεν μπορω να εξαπολυσω ηρωικη δυναμη στον εαυτο μου ενω εχω ναο στο επιπεδο 20. (Δεν εμφανιζει καν την επιλογη για να γινει εξαπολυση).. οριστε και το URL τι εννοω. http://postimg.org/image/5aeifq0hl/
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

stapet

Οπλίτης
στο παραθυρο αυτο εμφανιζονται οι θεικες δυναμεις που μπορουν να εξαπολυθουν σε μια πολη
όχι σε μια επιθεση
στην αθηνα 2 δυναμεις ειναι για επιθεσεις και 2 για πολεις
 

DeletedUser11938

Guest
την ηρωικη δυναμη δεν την βαζεις στην πολη κανεις την επιθεση και την εξαπολυεις απο εκει
9alDy4k.png

bL6n9Yb.png
 

DeletedUser13883

Guest
Το κάνετε να φαίνεται τόσο μπερδεμένο ενώ είναι πολύ απλό.
KNUYry5.png
αυτά είναι τα ξόρκια που μπορούν να εφαρμοστούν σε όλες τις πόλεις είτε αυτές είναι σε κίτρινες πόλεις είτε σε μπλε είτε σε κόκκινες είτε και σε καφέ,γενικά σε όλες τις πόλεις εχθρών συμμάχων ακόμα και δικών σας πόλεων πλην φαντασμάτων.Τα ξόρκια τώρα που μπορούν να εξαπολυθούν σε επιθέσεις εχθρικές προς εσάς ή και δικές σας επιθέσεις προς άλλους παίκτες είναι τα ακόλουθα
8hz9MXn.png
.Για περαιτέρω πληροφορίες για την λειτουργία του της κάθε θεϊκής δύναμης αλλά και για την αρνητικότητα και θετικότητα πάνω σε όλες τις πόλεις επισκεφτείτε στον ακόλουθο σύνδεσμο Θεοί και τα ξόρκια τους.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Το κατανοησα. Ευχαριστω για την αμεση απαντηση.
 
Κορυφή