[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] Θα τρελαθούμε!;;

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser10832
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser10832

Guest
Καλημέρα. Πλέον έχω αρχίσει να αμφιβάλω για την ορθότητα της επιλογής της εταιρίας να κάνει την τελευταία αναβάθμιση. Εκτός από το ότι το παιχνίδι κολλάει απίστευτα ορισμένες φορές, ειδικά όταν πας να ρίξεις ξόρκια με έναν αρκετά μεγάλο αριθμό πόλεων, έχω μία απορία που δεν ξέρω αν έχει υποπέσει στην αντίληψη κάποιου. Μας παραμύθιαζαν ότι δήθεν κάποιος παίκτης ο οποίος επί 2 μέρες δεν έχει αυξήσει τους πόντους του σε 176 ή περισσότερους θα διαγράφεται αυτόματα και θα ανοίγει πάραυτα νέο οικόπεδο. Στον Ύψιλον έχω στο νησί μου 6 τέτοιες περιπτώσεις και ακόμα υπάρχουν. Σαν πρωτοβουλία ήταν εξαιρετική. Όσοι παίζουν χρόνια, γνωρίζουν πόσο σημαντική είναι η δημιουργία ενιαίου και συμπαγούς πυρήνα. Λοιπόν, παίζω το παιχνίδι τρία χρόνια:νομίζω πως η καλή διάθεση υπάρχει από την εταιρία για τη βελτίωση του παιχνιδιού, αλλά είτε τα μέσα δεν υπάρχουν-κάτι το οποίο θεωρώ απίθανο-είτε οι κατάλληλοι άνθρωποι για να υλοποιήσουν αυτό το σχέδιο. Εννοείται πως δεν προσάπτω ευθύνες σε κανέναν της ελληνικής Ο.Δ, μην παρεξηγηθώ, δεν είναι δική τους αρμοδιότητα. Αλλά απορώ:Θα ισχύσει αυτή νέα και πολύ σωστή προσθήκη στο παιχνίδι ή θα πρέπει πάλι να κάνουμε κατακτήσεις των 175 πόντων; Ευχαριστώ για την ακρόαση και τις καλημέρες μου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Οι πόλεις αυτές που ήταν στο νησί σου ίσως ήταν εκεί πρωτού γίνει η αναβάθμηση.
Έτσι δεν διαγράφτηκαν

Αν πάλι είμαι λάθος κάνε αίτημα στο κέντρο υποστήριξης.
 

DeletedUser10832

Guest
Οι πόλεις αυτές που ήταν στο νησί σου ίσως ήταν εκεί πρωτού γίνει η αναβάθμηση.
Έτσι δεν διαγράφτηκαν

Αν πάλι είμαι λάθος κάνε αίτημα στο κέντρο υποστήριξης.
Ναι, ήταν. Αλλά δε βλέπω τη χρησιμότητα και λειτουργικότητα αυτής της προσθήκης αν δεν ισχύει για πόλεις που υπήρχαν πριν την αναβάθμιση.
 

DeletedUser12529

Guest
η εξίσωση προγραμματισμού που θα πρεπε να μπει στο παιχνίδι, μπορεί να μην λειτουργούσε ορθώς για τις προηγούμενες, γι αυτό και να μην μπήκε....

μην είχαμε ξαφνικά κανονικές πόλεις να εξαφανίζονται....

ας δούμε πρώτα πως λειτουργεί αρχικώς στα από δω και πέρα, και μετά, ίσως σε επόμενη αναβάθμιση μπει η αναδρομική χρήση του.
 
Κορυφή