ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

  • Δημιουργός θέματος kosta234
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Παιδιά έχουν έρθει τα θαύματα του κόσμου και δεν ξέρω πως να τα κάνω....:confused:
 

DeletedUser10504

Guest
Παιδιά έχουν έρθει τα θαύματα του κόσμου και δεν ξέρω πως να τα κάνω....:confused:

Για να ξεκινήσει την κατασκευή ενός θαύματος ένας παίκτης,θα πρέπει να έχει δικαιώματα αρχηγού στη συμμαχία του,διαφορετικά δεν του εμφανίζονται οι επιλογές για τη συγκεκριμένη διαδικασία.
 

DeletedUser

Guest
Εγώ έχω δικαιώματα ιδρυτή δηλαδή δεν θα μου τα βγάζει?
 

DeletedUser10504

Guest
Αλλη μία προυπόθεση είναι να ελέγχει η συμμαχία σου ολόκληρο νησί,να μην "πατάνε" πάνω σε αυτό εχθροί.
Αν ψάξεις λίγο τα νησιά,θα δεις τα εργοτάξια των θαυμάτων,υπάρχει ένα σε κάθε νησί.Πατώντας πάνω στο εργοτάξιο θα βρεις ακόμα περισσότερες πληροφορίες.
 

DeletedUser9693

Guest
O παιχτης nikos8550 εννοει οτι για να δημιουργησεις ενα θαυμα θα πρεπει η συμμαχια σου να κατεχει ενα ολοκληρο νησι,αλλα το νησι να ανηκει μονο στην συμμαχια δηλαδη ολες οι πολεις του νησιου να ειναι της συμμαχιας σου,αλλα το νησι δεν θα πρεπει να ειναι μια βραχονησιδα,θα πρεπει να ειναι ενα νησι με αγροτικα χωρια,τοτε θα μπορεις να δωσεις εντολη για την δημιουργια ενος θαυματος κανοντας κλικ στο εργοταξιο του θαυματος που υπαρχει στο νησι
 

DeletedUser

Guest
Η συμμαχία μου δεν κατέχει ένα ολόκληρο νησί υπάρχει άλλος τρόπος?
 

DeletedUser10153

Guest
θεμα

φιλε δες τι βικι θα σε βοειθησει
 

DeletedUser

Guest
Οι *ΛΥΚΟΙ* ειναι μια συμμαχια στο ελληνικο Grepolis...
Σε αυτο το βιντεακι θα σας την περιγραψω...

http://www.youtube.com/watch?v=nmzkx5my1-A

[8ea]Προειδοποίηση: Το Spam δεν επιτρέπεται στο κεντρικό φόρουμ.
8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Μπορώ να κατέχω ένα δικό μου νησί και να φτιάξω τα θαύματα?
 

DeletedUser10292

Guest
ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΡΧΗΓΟΣ Η ΥΔΡΙΤΗΣ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΕΙΑΣ!
 
Κορυφή