[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] Ηθικό - Πρόταση βελτίωσης υπολογισμού ηθικού

DeletedUser9222

Guest
Προς διαχειριστές:

Το πρόβλημα πλέον με το ηθικό έχει παραγίνει.

Θα παρακαλούσα να το προσθέσετε στην μηνιαία λίστα που στέλνετε με τις προτάσεις βελτίωσης του παιχνιδιού στην Γερμανία.

Δεν είναι δυνατόν, να τιμωρείτε τον ενεργό παίκτη και να επιβραβεύεται τον ανενεργό.

Δεν είναι δυνατόν να χάνω όλο τον στρατό μου, για τον οποίο έχω πληρώσει αρκετά χρήματα, σε παίκτη που δεν έχει πληρώσει ποτέ του και μπαίνει 10 λεπτά την ημέρα στον λογαριασμό του. Το πρόβλημα είναι εντονότερο στους νέους κόσμους.

Η πρόταση μου λοιπόν είναι να καταργηθεί τελείως ή ακόμα καλύτερα (για να είναι και πιο δίκαιο) να βγει ο συντελεστής των πόντων των παικτών και να μπει ένας συντελεστής παλαιότητας.

Γιατί κάποιος που έχει εγγραφεί στον ίδιο κόσμο με εμένα την ίδια ακριβώς ημέρα, και εγώ πληρώνω και ασχολούμαι περισσότερο από τον άλλον, να τον χτυπάω με 34% ηθικό μετά από 10 ημέρες;

Κλείνω αναφέροντας ότι η άποψη-πρόταση μου θα βρίσκει σύμφωνο το μεγαλύτερο ποσοστό παικτών-πελατών της κοινότητας.

Με εκτίμηση,
phenom13
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Δυστυχώς γι' αυτό το ηθικό έχουν γίνει ολόκληροι αγώνες σε ξένους servers και το μόνο που πέτυχαν οι παίκτες είναι να βγαίνει ένας server στη χάση και στη φέξη χωρίς ηθικό. Αυτό βέβαια μόνο σε χώρες που υπάρχουν πολλές χιλιάδες παίκτες ενεργοί (πχ στον διεθνή, στις ισπανόφωνες χώρες κλπ). [/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία:

Jailbreak

Άρμα
μια καλη αναβαθμιση θα ηταν το ηθικο να ενεργοποιητε υπο προηποθεσεις
πχ μαζι με την ευνοια της ημερας να αποκτας και το δικαιωμα του ηθικου
 

DeletedUser

Guest
ψιλο άδικο ειναι όντως.Ειδικα αμα σου τη λέει ενας φελλός κιολας απο την αρχη ενος παλαιου κόσμου με 5 πόλεις.Κατσε καλά ρε φίλε που πας;Δε πάς,απλά επιπλέεις ως απόβλητο στη θάλασσα.
 
Κορυφή