ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΕΠΕΙΓΟΝ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser14054
  • Ημερομηνία έναρξης

Lilian097

Ξιφομάχος
υφακι ε???

βρε βρε να τα κλαμενα παλικαρια. Lilian097 !!!!! εσυ παιζεις καπου??? απο που ξεφυτρωσες καρδουλλα μου??? καναμε καμια μαχη????? αδυνατω να καταλαβω που εισαι !!!!!!!!!! μποτακιδες???? αφου ειμαστε μποτακιδες βρε παιδι μου κανε απλα μια καταγγελια και περημενε το μπαν. τοσο απλο. αλλα απο τις τοσες καταγγελιες που εκανες σιγουρα πρεπει να σε βαρεθηκανε και οι διαχειρηστες και να σε κραξανε μια και εξω. και για να ειμαστε και σωστοι σε οσα λεμε Lilian097 για πες μου ποια συμφωνια καναμε και την καταπατησαμε???? περημενω!!!!!!!!! και ελπιζω να μου πεις εδω. με στοιχεια ετσι οχι απλα λογακια ετσι για να γραφουμε στο φορουμ.

αγαπητε free28 εδω φιλε φανηκε με τα λεγομενα σου πως οντως το θεμα σας δεν ειναι τα μποτακια αλλα ο τροπος που παιζετε. τι θελω να πω. εδω και ενα 5μηνο φιλε ισως και παραπανω δεν παιζουμε σε αυτο το κοσμο. πολεις μονο απο ανενεργους των vikings παιρνουμε ετσι χαλαρα μεχρι να ανοιξει ο νεος κοσμος. λες οτι ακομα συνεχειζετε να το βλεπετε αυτο με τα μποτ!!!!!!!! οι αμπαλοι εδω και αρκετο καιρο πολη δεν σας πηραν γιατι απλα δεν θελουμε. αν σας παιρνουνε αλλες συμμαχιες πολεις τι φταιει φιλε???? ολοι εχουνε μποτακια????? εσεις δηλ αμα χαννετε πολεις απο αλλους συμαινει οτι οι αλλοι εχουν μποτακια?????? καταντησατε ολοι βαρετοι με αυτο το πιπιλιμα φιλαρακο. και στο ξαναλεω γιατι στην ιδια θαλασσα ειμασταν απο την αρχη του κοσμου. για να ερθω στις περιοχες σου εκανα εγω και οι δικοι μου μαχες σε 5 μετωπα. ξαφνικα μας βλεπεις ολους με 80-100 πολεις και πριν ακομα σε πειραξουμε βγαιννεις και κλαιγεσε εδω πως παιζουμε με μποτακια. την ιδια ωρα που το διαβαζω σου παιρνω πολη η οποια ηταν αδεια διπλα μου γιατι ισως οι αμυνες σου να ηταν ακομα σε καποιον αλλο. τι να πω ρε φιλε. το καλο ειναι οτι και σε καινουργιο κοσμο που θα μπουμε αν δεν αλλαξετε νοοτροποια στο παιξιμο μας παλι εδω θα ειμαστε και θα λεμε τα ιδια. σε προσκαλω οποτε θες στο σκαιπ αν και δεν σου ειμαι υποχρεωμενος να ακουσεις στη κληση πως παιζουμε . αυτο υσχει για οποιον γουσταρει.

...ατομα σαν κι εσενα χαλασαν το παιχνιδι...και πρωτα απο ολα κοψε αυτο το υφακι....οκ???
 

DeletedUser14054

Guest
εχεις ενα δικαιο σε αυτο. αλλα δεν το τελειοποιησες καρδουλλα μου.

ΑΤΟΜΑ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΑΜΠΑΛΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΧΑΛΑΝΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ.


και το γελιο ποιο ειναι???? που μου το εστειλες και σε μηνυμα........ΚΑΝΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΧΩΡΟ ΣΤΗ 46 ΝΑ ΜΠΟΥΝΕ ΟΙ ΑΜΠΑΛΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΠΑΝΗΣΟΥΝΕ ΤΗΝ ΙΕΡΑ ΣΥΜΑΧΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΩΝ.

1 ΑΝΕΚΔΟΤΟ. ΚΑΝΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΧΩΡΟ ΣΤΟΥΣ ΑΜΠΑΛΟΥΣ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΠΟΥ ΑΜΑ ΠΑΙΖΑΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ 6 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΩΝ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ, ΟΤΙ ΑΠΟΜΕΙΝΑΡΙΑ ΘΑ ΒΛΕΠΑΜΕ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΚΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ. ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΟ ΠΕΙ ΚΑΙ Ο darwinland


2 ΑΝΕΚΔΟΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ.........ΜΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΡΕΛΛΕΝΕΣΕ ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΠΟΤΑΚΙΔΕΣ ΣΩΣΤΑ????????

ΚΑΙ ΕΡΧΕΣΕ ΚΑΡΔΟΥΛΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΕΣ ΚΑΙ ΑΤΥΠΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΜΕ ΠΟΙΟΥΣ??????? ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΠΟΤΑΚΙΔΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΤΕ ΟΥΤΕ ΜΕ ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΠΟΛΕΜΟ?????? ΚΑΙ ΘΕΛΕΤΕ ΤΟΥΣ ΑΜΠΑΛΟΥΣ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝΕ ΚΑΙ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ.


ΕΛΑ ΕΛΑ ΠΕΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΚΡΕΜΜΑΣΟΥΜΕ ΚΙ ΟΛΑΣ. ΤΑ ΠΑΙΞΕΣ Ε??????
smiley_emoticons_saufen.gif
 

Lilian097

Ξιφομάχος
μπλα μπλα μπλα....

εχεις ενα δικαιο σε αυτο. αλλα δεν το τελειοποιησες καρδουλλα μου.

ΑΤΟΜΑ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΑΜΠΑΛΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΧΑΛΑΝΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ.


και το γελιο ποιο ειναι???? που μου το εστειλες και σε μηνυμα........ΚΑΝΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΧΩΡΟ ΣΤΗ 46 ΝΑ ΜΠΟΥΝΕ ΟΙ ΑΜΠΑΛΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΠΑΝΗΣΟΥΝΕ ΤΗΝ ΙΕΡΑ ΣΥΜΑΧΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΩΝ.

1 ΑΝΕΚΔΟΤΟ. ΚΑΝΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΧΩΡΟ ΣΤΟΥΣ ΑΜΠΑΛΟΥΣ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΠΟΥ ΑΜΑ ΠΑΙΖΑΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ 6 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΩΝ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ, ΟΤΙ ΑΠΟΜΕΙΝΑΡΙΑ ΘΑ ΒΛΕΠΑΜΕ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΚΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ. ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΟ ΠΕΙ ΚΑΙ Ο darwinland


2 ΑΝΕΚΔΟΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ.........ΜΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΡΕΛΛΕΝΕΣΕ ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΠΟΤΑΚΙΔΕΣ ΣΩΣΤΑ????????

ΚΑΙ ΕΡΧΕΣΕ ΚΑΡΔΟΥΛΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΕΣ ΚΑΙ ΑΤΥΠΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΜΕ ΠΟΙΟΥΣ??????? ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΠΟΤΑΚΙΔΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΤΕ ΟΥΤΕ ΜΕ ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΠΟΛΕΜΟ?????? ΚΑΙ ΘΕΛΕΤΕ ΤΟΥΣ ΑΜΠΑΛΟΥΣ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝΕ ΚΑΙ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ.


ΕΛΑ ΕΛΑ ΠΕΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΚΡΕΜΜΑΣΟΥΜΕ ΚΙ ΟΛΑΣ. ΤΑ ΠΑΙΞΕΣ Ε??????
smiley_emoticons_saufen.gif

....καλα...τα ισοπεδωσες ολα!!!!...οκ...αμα βρειτε αντιπαλο γραψε μου....μ αυτα τα μυαλα που εχεις....πολυ τουπε ρε παιδακι μου.....οκ...τελος!!!αντε γεια!!!!
 

Lilian097

Ξιφομάχος
ειστε παραδειγμα προς αποφυγη....ετσι δεν το λενε???.....bye bye...

[8ea]Προειδοποίηση: Το διπλοποστάρισμα δεν επιτρέπεται στο κεντρικό φόρουμ.
8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser14054

Guest
ΜΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΤΟ ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΕΠΕΙΓΟΝ

ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙΣ.


ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΟΜΟΡΦΙΑ ΜΟΥ
smiley_emoticons_cuinlove.gif
 

seirhnas

Ξιφομάχος
Η "αρένα" του παιχνιδιού είναι ένας χώρος που ο καθένας παίζει όπως θέλει ή τουλάχιστον όπως μπορεί.
Τους χαρακτηρισμούς τύπου "νουμπάδες", "μποτάκηδες" κτλ τους φοβούνται όσοι δεν έχουν τις δυνατότητες και κρύβονται πίσω από αυτούς.
Εμείς σαν ΑΜΠΑΛΟΙ (όπως και κάθε συμμαχία, κάθε κόσμου) πάντα ήμασταν εδώ, κάτω από το μικροσκόπιο της ομάδας Διαχείρισης η οποία είναι και ο μοναδικός γνώστης που μπορεί να ελέγξει, τιμωρήσει και τελικά να αποφανθεί για οποιονδήποτε λειτουργεί εκτός των κανόνων του παιχνιδιού, πράγμα το οποίο σωστά κάνει και εφαρμόζει, για να είναι (όσον αφορά τους κανόνες) ισόνομο το παιχνίδι για όλους.
Οτιδήποτε άλλο γράφετε ή λέγετε στα φόρουμ, μηνύματα κτλ είναι απλά εικασίες και πιθανολογίες που πυροδοτούν συζητήσεις με μοναδικό ενδιαφέρον την τέρψη των οφθαλμών των αναγνωστών.
Ας είμαστε λίγο προσεκτικοί στο τι λέμε, σίγουρα υπάρχουν και παίκτες που παίζουν με τρόπους όχι συμβατούς με τους κανόνες του παιχνιδιού σε όλα τα επίπεδα.
Αυτοί οι παίκτες όμως έχουν μικρή διάρκεια "πλεύσης" στο παιχνίδι γιαυτό και αναγκάζονται να κάνουν συνέχεια νέους λογαριασμούς.
Δεν θα αναφέρω αν εμείς σαν ΑΜΠΑΛΟΙ είχαμε μικρή διάρκεια "πλεύσης", αυτό μπορούν να το τσεκάρουν από τα στατιστικά οι γνώστες του παιχνιδιού.
Το σημαντικότερο στο παιχνίδι είναι να υπάρχει ομάδα που να αποτελείται από παίκτες με μεράκι για το παιχνίδι. Αυτό σε οδηγεί σε όλες τις "Νίκες" του παιχνιδιού...

Καλό υπόλοιπο Καλοκαιριού σε όλους!
 

DeletedUser13044

Guest
ετσι για την ιστορια να σε πληροφορησω σχετικα με την πολη που μου πηρες οτι αφησα να την παρεις ωπος και την αλη πολη απο τις 2 που ειχα στην 55 πολυ απλα γιατι εκει που ηταν δεν μου χρησιμευαν πουθενα το μονο που εκαναν ηταν να μου στερουν 2 δικαιωματα!!!ηταν η μητρικη μου πολη οταν ξεκινησα το παιχνιδι και στο μονο που μου χρειαστηκε ηταν να βγαλω το πρωτο αποικιακο για να κατεβω στη 46 απο ενα βαρος με ξεφορτωσες τιποτα παραπανω. δε χρειαζοταν λοιπον να χασεις τον υπνο σου για να ερθεις 2 η ωρα τη νυχτα να μου την παρεις μπορουσες ανετα να την παρεις και μερα.. τωρα αν αναρωτιεσαι γιατι ηταν αδεια ηταν μονιμες σε δικες μου πολεις στην 35 μεσα σε πυρηνες της ιερας συμμαχιας και οχι μονιμες σε πολεις συμμαχων μου οπως σε βολευει να λες!!!
δεν θα συνεχισω αλο την κουβεντα εδω μεσα οχι γιατι δε βγαζει νοημα ουτε επειδη εχω να φοβηθω κατι απλα δε μου αρεσει να συζηταω με ανθρωπους τοσο υπεροπτες ωπος εσυ. το παιχνιδι το εβλεπα παντα σαν διασκεδαση και αυτο συνεχιζω να κανω ακομα....δεν κλαφτηκα ποτε και σε κανεναν οπως θες να πιστευεις εχω περασει την περιοδο της εφηβειας εδω και πολα χρονια γι αυτο και απαιτω ειδηκα απο ανθρωπους που δεν με ξερουνε να προσεχουν πως μου μιλανε και να με σεβονται οπως σεβομαι και εγω τους συμπαικτες μου ειτε ειναι "εχθροι" ειτε συμμαχοι!!!
και κατι για το τελος...δεν θυμαμαι να αναφερθηκα καπου ατομικα σε εσενα οτι παιζεις με μποτ απ οτι θυμαμαι μιλησα για το συνολο γενικοτερα!!!απλα μονο εσυ το πηρες προσωπικα και προσπαθεις να μας πεισεις σονυ και καλα οτι ολα ειναι αγγελικα πλασμενα και θεμασωστου timing....προφανως ειναι αυτο που λενε στο χωριο μου οτι οποιος εχει τη μυγα μυγιαζεται!!!
καλο καλοκαιρι σε ολους!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser14054

Guest
αγαπητε φιλε free28 καλημερουδια σου και παλι. λιγα και καλα γιατι αληθεια φιλε μου δεν την παλευετε με τετοια μυαλα που κουβαλατε ειδικα οταν δεν μαθατε ποτε μα ποτε σας να χαννετε σε ενα παιχνιδι οπου οπως λες ειναι για διασκεδαση. τι εννοω???? παρε φιλαρακι μου πως δεν ειμαι ο μονος που σου τα λεω αλλα και πρωην σου συμμαχοι.


Απο το κακο σου μεχρι και σε λαθος κοσμο εγραψες.

VGZP5H3.png



και κοιτα αγορι μου που ειμαι σιγουρος πως δεν το ειδες αυτο. ολοι σου το λενε με λιγα λογια. μην φταις αυτους που σε κατακτανε γιατι εσυ απλα εμαθες να περημενεις να φαγωθουνε πρωτα οι δικοι σου στο μετωπο και μετα να αρχησεις το κλαψιμο για μποτακια και για οτι αλλο θα σε κανει να νιωσεις καλα.
παρε και μην τρελλενεσε.

wN0XoRt.png



δεν αναφερθηκες σε μενα προσωπικα. αλλα οταν λες ΑΜΠΑΛΟΙ παει πακετο αγορι μου.

θα σου ξαναπω ενα πραγμα και κρατα το γιατι τετοια παιχνιδια αγορι μου αμα θες να εισαι μπρωστα εισαι ενεργος και κανεις και καμια μαχη. 6 μηνες πριν αρχησεις το κλαψιμο μια χαρα βολεμενος εισουνα ειδικα εσυ εκει πισω που αληθεια για να δω εγω το παικτη free28 οτι υπαρχει στη θαλασσα επρεπε να κατεβω τερμα 55.


α και κατι αλλο ετσι γιατι γελανε οχι μονο δικοι μου αλλα και παιδια που εφυγαν απ το κοσμο +πρωην συμμαχοι σου.


Εσυ με αφησες εμενα να σου παρω πολη???? τωρα μας δουλευεις?????


τελικα φιλαρακι ισως ....ισως λεω να κανω κανενα ταξιδακι στη 35 με λιγα ατομα εκει και να μας δειξεις πως παιζεις μιας και μας εκανες τη χαρη και δεν μας πολεμησες εδω στη 55 οπου εισουνα μια χαρα απο ανενεργους παικτες καλα στημενος αχαχαχαχα ασε μας ρε free28 μεχρι και αλλοι σε αλλα θεματα του κεντρικου φορουμ σε κραζουνε. δεν βαρεθηκες ρε φιλε ελεος.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13044

Guest
ειπα να τελειωνω με αυτη την καραμελα φιλε η φιλη ιεριχω οτι εισαι τελως παντων γιατι κατι ακουγετε οτι παιζεις με 2 3 λογαριασμους..δεν ειναι κατι που με απασχολει βεβαια... δικο σου θεμα απλα το αναφερω μονο και μονο επειδη το λεει το 90% των παικτων που παιζουν στο chi...επειδη το λενε αυτοι το λεω και εγω δεν εχω κατι προσωπικο μαζι σου!! ...δε διαφωνω ναι εκανα λαθος θεμα σε λαθος κοσμο...το εχω δει δεν περιμενα να το αναφερεις εδω για να το προσεξω...ζητω συγνωμη γι αυτο αν ειναι τοσο τραγικο..δυστηχως ειμαι ανθρωπος και κανω λαθη δεν ειμαι ρομποτ να του δινω εντολες και να το κανει για εμμενα!!! το οτι εσυ ποσταρισες μονο την αναρτηση που σε βολευει προφανως ειναι δικο σου προβλημα απλα και μονο γιατι αυτο θες να φανει...δυστηχως για εσενα το θεμα ειναι ακομα ανοιχτο και ολοι μπορουν να δουν τις αναρτησεις και των υπολοιπον παικτων που απαντησαν στο θεμα...odias Π.Χ. και λοιποι...αν προσεξα καλα αυτοι λενε τελειως διαφορετικα πραγματα!!!!!οσο αναφορα το συμμαχο juniper (λευτερης) για τους φιλους και το screen που εβαλες πιθανοτατα δεν θα δεχθει ποτε το γεγονος οτι ημουν στη συμμαχια του και αποχωρησα πηγαινοντας σε μια αλη συμμαχια..δεν ειναι του χαρακτηρα μου να αλαζω συνεχεια συμμαχιες αλα με το τη συμμαχια του φιλτατου juniper ημουν αναγκασμενος να το κανω γιατι η συμμαχια του ηταν στην 74 και εγω στην 36 αρα εκ των πραγματων επρεπε να ψαξω για κατι καλυτερο!!!δεν κραταω καμια κακια φυσικα γιατι μιλαμε για ενα παιδι 15 ετων και δεν μπορει να δει τα πραγματα απο την πλευρα που τα βλεπει ενας ενηλικας!!!δεν ειδα να γελασει και κανενας αλος δηλαδη..απλα αυτο σε βολευε αυτο εβγαλες... και ναι σου αρεσει δε σου αρεσει σε αφησα να μου παρεις πολη σου αρεσει δε σου αρεσει..προλαβαινα ανετα να βαλω αμυνες απο την αλη πολη που ειχα στην 55 στο διπλανο νησι αλα δεν μπηκα στον κοπο για τους λογους που σου ανεφερα και παραπανω...μην παει το μυαλο σου οτι ημουν εκτος επειδη ηρθες μεσα στα μαυρα μεσανυχτα, εχω ειδοποιηση και ειχα εικονα αν θυμασαι καλα ουτε εθνοφρουρα δεν εβαλα!! θα μου πεις οι μεγαλοι παικτες ερχονται με μπονους δε χαραμιζουν τη μερα τους!!!σε οτι αναφορα το ταξιδι σου στην 35 μην κανεις τσαμπα τον κοπο δεν εχω ποια πολεις εκει..μου τις πηρανε απο την ιερα συμμαχια γιατι ητανε μεσα στους πυρηνες τους και τις θελανε...αγανακτισανε βεβαια λιγομεχρι να τις παρουνε αλλα τελικα τα καταφερανε....αμα θες παντως εχω πολεις στην 36 και τη 46....οχι τοσες πολες οσο εσυ γιατι εγω δεν ειμαι τοσο καλος παικτης εχω κατι πολεις ωμος...οτι ωρα θες κατεβαινεις σου δινω και δικια μου πολη αμα θες δεν εχω κανενα προβλημα...εχω σταματησει να ασχολουμε ενεργα με αυτον τον κοσμο αλα αμα γουσταρεις τοσο πολυ ξαναμπαινω στο παιχνιδι..αλα αμα θες να παιξουμε θα παιξουμε σαν αντρες αν εισαι αντρας φυσικα!!!χωρις μπαζωμενες πολεις κατεβα παρε μια πολη διπλα μου και ξεκιναμε μονο με το στρατο που βγαζει η καθε πολη...εχεις οσο χρονο θελεις να ετοιμαστεις σου υποσχομαι οτι δεν θα σε πειραξει κανενας εγω εκει θα ειμαι!!!!εγω για να μη λες οτι ειμαι στη θαλασσα μου θα παιξω μονο με μια πολη ουτε σφηνες ουτε τιποτα!! ωποτε θες πολεμο κατεβα....εκει θα ειμαι και θα σε περιμενω!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser14054

Guest
γεια σου και παλι καλε μου φιλε free28. λες οτι ακουγετε πως παιζω με 2-3 λογαριασμους???? ακομα ενα πιπιλιμα απο ατομα που εφαγαν καλα καλα το ξυλαρακι τους και ακομα ενα χαιδεμα στα αυτια τα δικα σου για να νιωθεις εσυ καλα.

το αλλο θεμα ειναι πως ενας 15χρονος σε καπακωσε και μιλησε μια χαρα το παιδι παικτικα παντα για το θεμα σου που μουρμουρας για χρονους κολληματα επιθεσεις και αμυνες. καλα σου το ειπε σιγα σιγα καποτε θα μαθεις και με ωραιο τροπο αν το καταλαβες σου ειπε να κοψεις τις κλαψες. απο ποιον??? απο εναν 15 χρονο. και σε αυτο το θεμα μαθε και κατι ακομα ενηλικα ανθρωπε. σε ενα παιχνιδι οπως ειναι το grepolis δεν παιζει ρολο η ηλικια παρα μονο ποιος εισαι στο παιχνιδι σαν παικτης και ποσο καλα το γνωριζεις, εδω μπορω να πω ο μικρος σου εβαλε γυαλλια και σε καταλαβε μια χαρα.
διαβασα ολα τα σχολια σε εκεινο το ποστ και φιλε εβαλα αυτο που επρεπε. δεν θα καθομαι να βγαζω φωτο ολοκληρο θεμα.


παμε στο παρακατω. μου ριχνεις το γαντι να ρθω κατω???? μονος μου???? να παιξω μαζι σου????

αυτο φιλαρακι εγινε στο παρελθον οπου ειχες περιπου 40-50 πολεις εδω στη 55 και γω μαζι με 2-3 ατομα τοτε ισα ισα που βγαιννανε οι πολεις μασ 30 εκει κατω μαζι σου. και τι εγινε???? μας πολεμησες??? σταθηκες να υποστιριξεις τη περιοχη σου που σε καθε νησι ειχες απο 3-4 πολεις??? μιλαμε τωρα για 15-20 νησια φιλαρακι. τι εκανες για να μας αντισταθεις???? απλα παραδωθηκες απο μονος σου χωρις μαχη. δεν εκανες σαν το ziorx που το παλλικαρι εκανε για μια βδομαδα μαχες μαζι μας. του βγαζω το καπελο. με τετοιους τροπους εσυ φερεσε στη συμμαχια σου??? να χαννεις πολεις χωρις μαχες???

και το κυριοτερο γιατι σαν πολυ το πολυ λες και δεν κολλαει σε ενα παιχνιδι οπως στο grepolis ειδικα στον Ελληνικο Σερβερ.


αυτο μπορει να στο πει μεχρι και ο τελευταιος ανενεργος που σημερα εμαθε να παιζει.


2 η ωρα ειναι μαυρα μεσανυκτα???? ελεος ρε φιλαρακι χαλαρωσε λιγο. και το καλητερο???? ποιο ειναι φιλε μου???? να στο πω??? και να το κρινουν αλλοι???? με αφησες εμενα με 100 πολεις τωρα και συ με ουτε 15 να σου παρω πολη????? αχαχαχαχαχαχα μη το λες ρε φιλε αυτο σε κραζουνε ολοι.


και ετσι για την ιστορια ναι μονο του ηρθε το απικοιακο 5 λεπτα που διαβασα το πρωτο σου comment εδω στο φορουμ. την επομενη ωρα σε κατακτουσα και στο αναφερα κι ολας.


ο κοσμος τελειωννει φιλε μου. περημενουμε τον καινουργιο. να σου ρθω εκει πολυ ευχαριστως αλλα η ιστορια μιλαει απο μονη της. ισως στις πρωτες 10 μερες να σε δω και φαντασμα γιατι αμα ειναι να ερθω εκει θα ερθω κανονικα οπως ξερω να παιζω. γιαυτο κατσε εκει στα ξεχασμενα νησια....βαρα γιορτουλλες οπως εκανες εδω στη 55 τοτε περνε κανα φαντασματακι και κανενα ανενεργο και μακαρι να τα πουμε σε νεο κοσμο.

ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ....ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΣ ΕΣΥ ΑΥΤΟ????? ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΟΤΙ ΠΟΙΟ ΩΡΑΙΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ. ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
smiley_emoticons_lol.gif

i7zwUOo.png
 

DeletedUser13044

Guest
κοιτα μεγαλε για να τελειωνουμε γιατι απ οτι φαινεται απο την υπεροψια σου εχεις χασει τη μπαλα εδω μεσα...εγω 50 πολεις στην 55 δεν ειχα ποτε!!!εκτος αν ειχα και δεν το θυμαμαι υπαρχει και τετοια πιθανοτητα γιατι μ αυτα που ακουω εχω χασει το μυαλο μου!!!η 55 δεν ητανε ποτε η θαλασσα μου και πολεμο με τους αμπαλους δεν ετυχε να κανω ποτε γιατι στο ξαναλεω η πορειες μας ηταν τελειως διαφορετικες!!!οταν μπηκα εγω στην ελληνοφρενεια ειχε αρχισει ηδη η καθοδος στη 46 και με το πρωτο αποικιακο που εβγαλα εφυγα απο την 55 γιατι αυτη ηταν η γραμμη απο τη συμμαχια μου και με την 55 δεν ξαναασχοληθηκα ποτε μα ποτε!!!
αν σε ενοχλει τοσο πολυ να ακους οτι σου εδωσα την πολη στην 55 τοτε οκ το αλαζω και διορθωνω...ενταξει λοιπον δεν σου την εδωσα απλα επειδη δεν με ενδιεφερε εκει που ηταν την ειχα αφησει εντελως αδεια και επειδη εσυ εισαι τοσο μεγαλος παικτης και δεν γουσταρεις να σου δινουνε πολεις την πηρες με το σπαθι σου!!!μπραβο σου και μαγκια σου υποκλινομαι στη μεγαλοπρεπεια σου που καταφερες να μου παρεις μια αδεια πολη αξιος....και πολυ καλως το ανεφερες και εδω στο κεντρικο φορουμ γιατι τοσο μεγαλες κατακτησεις πρεπει να λεγονται δημοσια για να μαθαινουν ολοι!!!!!
και κοιτα να δεις και κατι αλο μεγαλε γιατι σαν πολλα μας ταλες...κρυμενος πισω απο την ανωνυμια και την ασφαλεια ενος υπολογιστη ξερω και εγω να λεω μεγαλα λογια και να απειλω οποιον γουσταρω!!!της απειλες περι καινουργιων κοσμον και διαγραφες και φουμαρα και μεγαλα λογια πηγαινε να της πεις εκει που σε παιρνει...εγω ουτε ψαρωνω ουτε φοβαμαι γραμενο σε εχω και εσενα και τις απειλες σου!!!! κατσε εκει πισω απο τον υπολογιστακο σου να νομιζεις οτι τρομοκρατεις τον κοσμο ασε με και εμενα να κανω τις γιορτουλες μου οπως σου αρεσει να λες και ο καθενας τη δουλεια σου!!!ο χαρακτηρας που βγαζεις αλωστε και ο τροπος να βλεπεις τοσο υποτιμικα τους υπολοιπους φανερωνει και τι ατομο εισαι..συνεχισε λοιπον να καιγεσαι στο grepolis γιατι απ οτι φαινετε αυτο ειναι η ζωη σου!! δουλεια σου και δουλεια μου λοιπον εχω ποιο σημαντικα πραγματα να κανω
 

DeletedUser14054

Guest
καλα καλα μην τρελλενεσε μια κουβεντα ειπαμε βρε αδερφε αχαχαχαχ καλα μιλαμε ποιος τρελλενετε εδω μεσα και ποιος λιωννει ( στις γιορτες παντα) φενεται αχαχαχαχα ακομα γελαω που μου χαρησες εσυ ειδικα πολη!!!!! απο αλλους το δεχομαι ρε φιλε αλλα απο εσενα????? ντροπη. και σε ευχαριστω που το αναφερεις. δεν απειλησα κανενα φιλαρακι. απλα ειπα μελλοντικα γεγονοτα. αν ερθω εκει τη διαγραφη την εχεις σιγουρα. αν ηταν καποιος αλλος ρε φιλε θα ελεγα ερχομαι εκει να πολεμησουμε. εσενα ρε φιλε ομως ναι το λεω και το ξαναλεω. πως αμα ερθω εκει κατω τη διαγραφη την εχεις σιγουρα φταννει να μεινεις να πολεμησεις. εκτος και αν βγαλεις αλλο απικοιακο και πας ξανα σε αλλη θαλασσα και μπεις εδω μεσα μετα απο καιρο και να ξανακλαψεις πως ΔΕΝ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΠΟΛΕΜΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΩΣ Η ΠΟΡΕΙΑ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΑΛΛΗ. και ποια πορεια σου θα ειναι η επομενη???? θαλασσα 0 αχαχαχαχαχαχαχα υποτιμητικα αγορι μου σε βλεπω σαν παικτη γιατι πολυ απλα επρεπε να χασεις τη πρωτη σου πολη μετα απο 6 μηνες ανενεργιας σε αυτο το κοσμο που κρυβοσουνα κατω στη 55. τωρα που εισαι μακρυα ξαφνικα μας προεκυψες και παικταρας και θες και μαχες.
smiley_emoticons_freu-dance.gif



και μια ερωτηση που ξεχασα να κανω και απολογουμε φιλε. εσυ που δεν κρυβεσε στην ανωνιμια οντως σε λενε free28? το free ειναι το ονομα σου και το 28 ειναι το επωνυμο σου????
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή