ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΕΠΕΙΓΟΝ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser14054
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser14054

Guest
Εχει καταντήσει κουραστικό πλέον. Μείνετε να παίξετε και ας χάσετε 1-2-3 άντε και 4 πόλεις σε μια μέρα. Η ουσία του παιχνίδιου δεν είναι να δείξετε ποσό κάλοι είστε στην άμυνα. Δόξα το θεό το καταλάβαμε πως είστε μάστερ στην άμυνα αφού σας προπονήσαμε κάλα. Υπάρχει και η επίθεση (κατάκτηση) στο παιχνίδι. δοκιμάστε την και ας μην τα καταφέρετε στις πρωτες 10-20 φορές. vikings-ellanioi-kosmokratores-vizantinoi-ta gkartasians-bytcers καντε όλο το grepolis που εχει μεινει μια συνθήκη και έλατε να κανουμε πολεμο.




**ΙΕΡΙΧΩ**

ΣΥΜΜΑΧΙΑ **ΑΜΠΑΛΟΙ**
 

DeletedUser14054

Guest
και επανερχομαι. το κυριοτερο δεν το αναφερα που με φερατε σε αυτη τη κακια κατασταση να αρχισω να ψαχνω αντιπαλους.

με αυτα τα καμοματα σας, μου κανατε τον ιδρυτη μου μερα νυχτα, χωρις λογο να βλεπει αστερακια. μην σας πω οτι μεχρι και εμας τους συμμαχους του μας φανταζετε ΚΟΚΚΙΝΟΥΣ.

ντροπη σας.
smiley_emoticons_frown.gif
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser10322

Guest
ΦΙΛΕ ΙΕΡΙΧΩ, ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ, ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ,
ΑΝ ΘΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΣΩΣΩ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΛΑ ΝΑ ΒΑΡΕΣΕΙΣ ΕΜΕΝΑ, ΡΕ ΦΙΛΕ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΕΤΣΙ....
 

DeletedUser14054

Guest
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΒΑΡΕΣΑΝ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΚΑΙ ΟΙ BYTCHER. ΜΕΙΝΑΜΕ ΜΟΝΟΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ.


ΑΝΟΙΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΘΕΜΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΓΙΝΕΙ ΤΠΤ
 

Lilian097

Ξιφομάχος
Εχει καταντήσει κουραστικό πλέον. Μείνετε να παίξετε και ας χάσετε 1-2-3 άντε και 4 πόλεις σε μια μέρα. Η ουσία του παιχνίδιου δεν είναι να δείξετε ποσό κάλοι είστε στην άμυνα. Δόξα το θεό το καταλάβαμε πως είστε μάστερ στην άμυνα αφού σας προπονήσαμε κάλα. Υπάρχει και η επίθεση (κατάκτηση) στο παιχνίδι. δοκιμάστε την και ας μην τα καταφέρετε στις πρωτες 10-20 φορές. vikings-ellanioi-kosmokratores-vizantinoi-ta gkartasians-bytcers καντε όλο το grepolis που εχει μεινει μια συνθήκη και έλατε να κανουμε πολεμο.




**ΙΕΡΙΧΩ**

ΣΥΜΜΑΧΙΑ **ΑΜΠΑΛΟΙ**
...οσο παιζετε με μποτακια τοσο δε θα σας παιζει κανενας!!!
 

DeletedUser13044

Guest
Αγαπητε φιλε εσεις φτασατε τον κοσμο εδω που εφτασε...και εσεις θα ειστε οι κυριοι υπευθηνη που σε λιγο καιρο θα παιζετε μονο με φαντασματα...και δεν αναφερομαι ατομικα σε εσενα μην το παρεις προσωπικα...αναφερομαι σε ολους αυτους που ξερουν να παιζουν μονο με μποτακια και να το παιζουν παικταραδες...μην αναρωτιεσαι λοιπον γιατι πατησαν διαγραφη...πολυ απλα εφυγαν και οσοι εχουμε απομεινει σε λιγο καιρο θα φυγουμε και εμεις οχι ομως επειδη σας φοβηθηκαμε...απλα σιχαθηκαμε τον τροπο παιχνιδιου σας....καμαρωστε λοιπον τον κοσμο σας οπως τον φτιαξατε και καθηστε να χαρητε το χαος που διμιουργησατε....και εσεις και ολοι αυτη που με την ανοχη τους σας βοηθησαν να φτασετε εδω που φτασατε!!!!
Εγω το μονο που εχω να σας ευχηθω ειναι καλη συνεχεια και καλες μαχες με τα φαντασματα αγαπητε μου φιλε!!!!
Ιδου και ενα δειγμα τις μεγαλης κλασης σας!!!Εμεις που ειμαστε νουμπαδες δεν μπορουμε να τα κανουμε ποτε αυτα!!!!
Τα σεβη μου!!!
αμπ.png
αμπ2.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13656

Guest
Αγαπητέ free 28, αυτό που βλέπω εγώ είναι ότι λογικά παίζεις με πολλούς λογαριασμούς, γιατί με διαφορετικό λογαριασμό γράφεις στο φόρουμ και με διαφορετικό λογαριασμό μας έδειξες print.
Τώρα πάμε σε αυτά που λες, ανέβασες ένα print με κολλημένους χρόνους στα δευτερόλεπτα και αμέσως λες ότι χρησιμοποιούν μποτ!!!!! Αλλά έστω ότι έχεις δίκιο, αν όντως ήταν χρόνοι με μποτ,τότε γιατί δεν ήταν όλα στο ίδιο δευτερόλεπτο;;;; Έπειτα αν είσαι σίγουρος ότι ήταν χρόνοι με μποτ ,γιατί δεν έκανες καταγγελία;;;; Έπειτα δεν παίρνω θέση υπέρ της ελληνική Ο.Δ. ,αλλά τις τιμωρίες τις δίνει η εταιρία και οι τεχνικοί της θα δουν αν οι παίκτες που καταγγέλνεις έκαναν χρήση μποτ ή όχι.
Και τώρα θα υπήρχε η περίπτωση να χρησιμοποιούν μποτ αν ήταν από ένα μόνο παίκτη οι χρόνοι, όμως είναι από αρκετούς. Δεν μπορείς να καταλάβεις ότι σε έναν προχωρημένο κόσμο, όπου οι παίκτες(αντίπαλοι και σύμμαχοι) έχουν πολλές πόλεις και μαθηματικά μπορεί να κολλήσουν επιθέσεις και άμυνες στο δευτερόλεπτο;;;; Και κυρίως το γκρέπολις υπάρχει για χρόνια στην Ελλάδα, επομένως μεγαλώνει ο αριθμό των καλών παικτών που ξέρουν να κολλάνε σωστά επιθέσεις και άμυνες και έτσι στους νέους κόσμους βλέπεις όλο και πιο συχνά να γίνονται τέτοια τρενάκια....
Τέλος προσωπικά εγώ έχει περίπου έναν χρόνο που ξεκίνησα το γκρέπολις( δεν χρησιμοποιώ μποτ) έχω κολλήσει πολλές φορές επιθέσεις και άμυνες σε δευτερόλεπτα και ακόμα και στο ίδιο δευτερόλεπτο. Δεν είναι κάτι δύσκολο, απλά πρέπει να είσαι ανοικτός στις υποδείξεις παικτών που ξέρουν γκρέπολις, να τους αφήσεις να σου μάθουν και κυρίως να έχεις υπομονή όταν ξεκινάς να κολλήσεις χρόνου.
 

DeletedUser

Guest
θα πω μια γνωμη..
1.το γεγονος οτι με αλλο ονομα γραφει και αλλο δειχνει στο print δε σημαινει οτι παιζει με πολλους λογαριασμους...συνηθως στο φορουμ κραταμε το πρωτο ονομα με το οποιο πρωτοπαιξαμε στο γρεπολις αλλα μπορει σε καθε κοσμο να εχουμε διαφορετικο ψευδώνυμο..αλλωστε το print μπορει να μην ειναι καν δικο του αλλα συμμαχου του..
οποτε δεν χρειαζεται να διαδιδονται ψευδεις φαντασιωσεις για κανεναν παικτη..
τωρα....οσο για τις επιθεσεις και τα μποτ...
φιλε μου ολοι καποιες φορες καταφεραμε να κολλησουμε επιθεσεις στο δευτερολεπτο και πανηγυρίσαμε..
αλλα απο τη στιγμη που υπαρχει επισημως το παραθυρο των +- 10 δευτερολεπτων το να καταφερουν τοσοι διαφορετικοι παικτες να κολλησουν τοσες επιθεσεις σε ενα παραθυρο 2 δευτερολεπτων και οι αμυνες στο αμεσως επομενο δευτερολεπτο.....ειναι τουλαχιστον αξοθαυμαστο....ακομα και για τους πολυ εμπειρους παικτες....

συμπληρωματικα....οταν κατι επαναλαμβανεται με αυξημενη συχνοτητα παυει να ειναι συμπτωση και λογικα δημιουργει υπονοιες....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ωραια ....επειδη εγω ειμαι και νεος και βλακας μπορει ενας απο εσας τους παλαιους και εμπειρους παικτες να με μαθει να κολαω χρονους??
οταν υπαρχουν +-10 seconds βαλε και το 0 μεσα αρα 21 διαφορετικες περιπτωσεις για το που θα παει η επιθεση/υποστηριξη τοτε σας προκαλω εσας τους ΚΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΡΟΜΕΡΟΥΣ παικταραδες να ερθετε σπιτι μου να κανετε αυτες τις μαγκιες απο τον υπολογιστη μου και τοτε θα σας βγαλω το καπελο....
 

DeletedUser14054

Guest
αγαπητε μου φιλε free28 ναι καλα το ειπες. εμεις φτασαμε το κοσμο εδω που τον φτασαμε. γιατι φιλαρακι δεν κατσαμε απο τον ιουνη που αρχησε ο κοσμος να βαραμε γιορτες και να περνουμε ανενεργους απο τη συμμαχια μας. καναμε μαχες αγορι μου και απο τη 44 θαλασσα μπηκαμε και 54 και 55 και 45 και παιζαμε grepolis, πες μου αγορι μου εσυ τι εκανες?? πε ποιους εκανες μαχες??? απλα εισουνα 30 ωρες μακρυα και εβαζες μονοιμες στα παιδια που ηταν στη συμμαχια σου που για να πεσεις εσυ σημερα επεσαν αυτοι και μπραβο τους που εκατσαν οσο εκατσαν και πολεμησαν μονοι. εξαλου αδερφε το λενε και οι ποντοι μαχης σου. μισο εκατομυριο αμυνομενους και 165.000 επιτθεμενους. αρα φιλαρακι για μενα προσωπικα εισαι ενας απο τους τελευταιους που επρεπε να μπεις να κλαψεις εδω μεσα για μποτ και οτι αλλο θες να αναφερεις για να νιωσεις καλα. ενα μικρο παραδειγμα αδερφε. και αυτο ειναι για το φιλο σου το τακη7, εχει να κανει με παικτες αυτη τη στιγμη που ο πιο μικρος σε πολεις ειναι 55. αλλοι εχουν 140-110-100 και 90 . απο τοσες πολεις ρε φιλε να μην μπορουμε να κολλησουμε??? δεν ειναι θεμα αν εισαι παικταρας η οχι. εχεις του κοσμου τις προσπαθειες να κανεις υμαρτων να μην σου κατσουν οι 3-4 απο τον ιδιο παικτη. αλλα μιας και σου δινει ο φιλος σου ο τακης7 φωτογραφιες για ρωτα τον κατι???? τοσες επιθεσεις ρε συ??? τοσες κολλησανε. αυτος πως το εσπασε??? να πουμε οτι εχει μποτακι??? οχι φιλε, το μονο που ειπαμε ειναι οτι ΩΡΑΙΟΣ ο τακης7 μας το εσπασε παμε αυριο.



ΑΥΤΟ ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΑΣ. ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ. ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ. ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ grepolis. ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΠΡΩΣΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΕΜΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΥΝΘΗΚΕΣ.


ΑΡΑ ΦΙΛΕ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙΣ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΟΣ ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΟΥ. ΜΟΥ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΑΝΕ ΟΙ ΠΡΩΗΝ ΣΥΜΜΑΧΟΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΠΑΤΗΣΑΝ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΠΟΥ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΟΥΝ ΕΠΕΡΝΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ( ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΣΤΕ ΟΡΓΑΝΟΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΠΟΥΘΕΝΑΔΕΣ)

ΕΣΑΣ ΤΟΥΣ ΠΙΣΩ ΕΝΝΟΟΥΣΑΝ ΠΟΥ ΤΩΡΑ, ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΑΡΧΗΣΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΝ ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΧΩ ΟΛΟΥΣ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ.
ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΣΕ ΕΧΩ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙΣ. 1-2-3-4 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΣΥ ΔΙΑΓΡΑΦΗ.



ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ.
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
 

DeletedUser13798

Guest
285165_4204540309576_280710646_n.jpg ΟΤΙ ΩΡΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΚΟΣΜΟ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΣΕΡΦΕΡ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΡΑΕΙ ΑΜΠΑΛΟΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΙΔΕΑ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΟΤΑΝ ΜΑΘΕΙΣ Η ΜΑΛΛΟΝ ΟΤΑΝ ΔΕΙΣ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΣΠΑΘΑΚΙΑ ΤΟΤΕ ΒΓΕΣ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕ ΟΤΙ ΘΕΣ.............ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΠΑΙΞΕ ΦΑΡΜΑ ΙΣΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΣΤΑ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser14054

Guest
ωραια ....επειδη εγω ειμαι και νεος και βλακας μπορει ενας απο εσας τους παλαιους και εμπειρους παικτες να με μαθει να κολαω χρονους??
οταν υπαρχουν +-10 seconds βαλε και το 0 μεσα αρα 21 διαφορετικες περιπτωσεις για το που θα παει η επιθεση/υποστηριξη τοτε σας προκαλω εσας τους ΚΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΡΟΜΕΡΟΥΣ παικταραδες να ερθετε σπιτι μου να κανετε αυτες τις μαγκιες απο τον υπολογιστη μου και τοτε θα σας βγαλω το καπελο....



σε σενα φιλε μου μονο μια προταση εχω να σου κανω. βρες με στο σκαιπ, στειλε μου αιτημα φιλιας και απο κει και περα αστα ολα σε μενα.


fotisinger το σκαιπ μου.
 

Lilian097

Ξιφομάχος
ΣΕΒΑΣΜΟΣ???...ΓΙΑ ΞΑΝΑΠΕΣ ΤΟ!!!

αγαπητε μου φιλε free28 ναι καλα το ειπες. εμεις φτασαμε το κοσμο εδω που τον φτασαμε. γιατι φιλαρακι δεν κατσαμε απο τον ιουνη που αρχησε ο κοσμος να βαραμε γιορτες και να περνουμε ανενεργους απο τη συμμαχια μας. καναμε μαχες αγορι μου και απο τη 44 θαλασσα μπηκαμε και 54 και 55 και 45 και παιζαμε grepolis, πες μου αγορι μου εσυ τι εκανες?? πε ποιους εκανες μαχες??? απλα εισουνα 30 ωρες μακρυα και εβαζες μονοιμες στα παιδια που ηταν στη συμμαχια σου που για να πεσεις εσυ σημερα επεσαν αυτοι και μπραβο τους που εκατσαν οσο εκατσαν και πολεμησαν μονοι. εξαλου αδερφε το λενε και οι ποντοι μαχης σου. μισο εκατομυριο αμυνομενους και 165.000 επιτθεμενους. αρα φιλαρακι για μενα προσωπικα εισαι ενας απο τους τελευταιους που επρεπε να μπεις να κλαψεις εδω μεσα για μποτ και οτι αλλο θες να αναφερεις για να νιωσεις καλα. ενα μικρο παραδειγμα αδερφε. και αυτο ειναι για το φιλο σου το τακη7, εχει να κανει με παικτες αυτη τη στιγμη που ο πιο μικρος σε πολεις ειναι 55. αλλοι εχουν 140-110-100 και 90 . απο τοσες πολεις ρε φιλε να μην μπορουμε να κολλησουμε??? δεν ειναι θεμα αν εισαι παικταρας η οχι. εχεις του κοσμου τις προσπαθειες να κανεις υμαρτων να μην σου κατσουν οι 3-4 απο τον ιδιο παικτη. αλλα μιας και σου δινει ο φιλος σου ο τακης7 φωτογραφιες για ρωτα τον κατι???? τοσες επιθεσεις ρε συ??? τοσες κολλησανε. αυτος πως το εσπασε??? να πουμε οτι εχει μποτακι??? οχι φιλε, το μονο που ειπαμε ειναι οτι ΩΡΑΙΟΣ ο τακης7 μας το εσπασε παμε αυριο.



ΑΥΤΟ ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΑΣ. ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ. ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ. ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ grepolis. ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΠΡΩΣΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΕΜΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΥΝΘΗΚΕΣ.


ΑΡΑ ΦΙΛΕ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙΣ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΟΣ ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΟΥ. ΜΟΥ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΑΝΕ ΟΙ ΠΡΩΗΝ ΣΥΜΜΑΧΟΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΠΑΤΗΣΑΝ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΠΟΥ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΟΥΝ ΕΠΕΡΝΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ( ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΣΤΕ ΟΡΓΑΝΟΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΠΟΥΘΕΝΑΔΕΣ)

ΕΣΑΣ ΤΟΥΣ ΠΙΣΩ ΕΝΝΟΟΥΣΑΝ ΠΟΥ ΤΩΡΑ, ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΑΡΧΗΣΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΝ ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΧΩ ΟΛΟΥΣ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ.
ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΣΕ ΕΧΩ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙΣ. 1-2-3-4 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΣΥ ΔΙΑΓΡΑΦΗ.



ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ.
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif


.....ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕ ΣΕΒΟΣΑΣΤΕ ΚΑΝΕΝΑ, "ΦΙΛΕ", ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΣΑΣ ΚΡΑΤΑΤΕ!!!!...ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΠΑΤΗΣΑΤΕ!!!!...ΕΤΣΙ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ...Ε, ΛΟΙΠΟΝ, ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ....ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΤΕ ΘΑ ΠΑΙΖΕΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ!!!!....ΜΟΝΟΙ!!!...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΘΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ????...ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ!!!...ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ!!!
 

DeletedUser11640

Guest
Χωρίς να θέλω να διαφωνήσω και να κρίνω στα παιχνίδια με μάχες υπάρχουν οι επιθετικοί παίχτες, οι αμυντικοί και οι μεικτοι.. ολοι παιχες ειναι και κανεις δεν ειναι καλυτερος απο τον άλλον. Ο καθένας με όποιο τρόπο θέλει παίζει.. αν εσεις δεν εχετε εχθρους προφανως τους νκησατε ολους και μπραβο σας.. Αν βαρεθηκατε υπαρχουν και καινουργιοι κοσμοι..αυτα απο εμένα..
 

DeletedUser13044

Guest
Αγαπητε φιλε ΙΕΡΙΧΩ ουτε σε ξερω ουτε με ξερεις...δεν αμφισβιτισα ποτε ουτε ανεφερα καπου οτι δεν ειστε καλοι παικτες και οργανωμενη σαν συμμαχια...τα δεχομαι ολα αυτα και μπραβο σας..απο εκει και περα για να μπουν καποια πραγματα στη θεση τους...δεν ξεκινησα εχθες το παιχνιδι γι αυτο μην προσπαθεις να με πεισεις οτι επειδη καποιος ειναι εμπειρος και εχει οργανωση μπορει να κολησει τετοιους χρονους...το οτι εχω 150 000 επιθετικους ποντους δεν σημαινει οτι δεν ξερω και πως κανουν επιθεσεις...τον αν κυκλοφορουν μποτ και ποιοι παιζουν με μποτ αυτο το ειδαμε και συνεχιζουμε να το βλεπουμε οπωτε ειναι ανωφελο να προσπαθουμε να κρυφτουμε πισω απο το δαχτυλο μας!!!οσο γι αυτους που πατησανε διαγραφη οσοι εχουνε παιξει απ την αρχη του κοσμου και ξερουν τι παιχτηκε πραγματικα μπορουν να καταλαβουν για ποιο λογο εφτασαν να γινουν φαντασματα!! οσο αναφορα τους αμυντικους μου ποντους και τα συμπερασματα σου οτι εγω ημουνα στην ασφαλεια και το μονο που εκανα ηταν να φορτωνω τους συμμαχους μου με μονιμες αμυνες λυπαμαι αλα θα σε απογοητευσω. εαν θες να μαθεις που τους βρηκα ρωτα αυτους που εχουνε παιξει μαζι μου και με ξερουν καλυτερα....δεν με ξερεις οπωτε δεν εισαι σε θεση να με κρινεις!!!!! απο εκει και περα τα 75 βουλιαγμενα αποικιακα που γραφει το τοιχος μου δεν ειναι ενας αριθμος ρεκορ αλα πιστευω οτι δικαιολογουν ενα αρκετα μεγαλο μερος των αμυντικων μου ποντων και δε δειχνουν εναν παικτη ο οποιος το μονο που ξερει να καλα ειναι να χτιζει και να μπαζωνει τους συμμαχους του με μονιμες!!!!!
Προβολή συνημμένου 1267
 

Lilian097

Ξιφομάχος
ΙΕΡΙΧΩ

...Ελα βρε Γιάννη...μην ασχολεισαι με μποτακηδες!!!!....χωρις μποτ δε επαιξαν και δεν προκειται να παιξουν ποτε, γιατι απλα ΔΕΝ μπορουν....ολα τα αλλα ειναι ιστοριες για αρκουδες!!!!....ειναι αυτοι που κατεστρεψαν αυτο και αλλους κοσμους!!!!

Αγαπητε φιλε ΙΕΡΙΧΩ ουτε σε ξερω ουτε με ξερεις...δεν αμφισβιτισα ποτε ουτε ανεφερα καπου οτι δεν ειστε καλοι παικτες και οργανωμενη σαν συμμαχια...τα δεχομαι ολα αυτα και μπραβο σας..απο εκει και περα για να μπουν καποια πραγματα στη θεση τους...δεν ξεκινησα εχθες το παιχνιδι γι αυτο μην προσπαθεις να με πεισεις οτι επειδη καποιος ειναι εμπειρος και εχει οργανωση μπορει να κολησει τετοιους χρονους...το οτι εχω 150 000 επιθετικους ποντους δεν σημαινει οτι δεν ξερω και πως κανουν επιθεσεις...τον αν κυκλοφορουν μποτ και ποιοι παιζουν με μποτ αυτο το ειδαμε και συνεχιζουμε να το βλεπουμε οπωτε ειναι ανωφελο να προσπαθουμε να κρυφτουμε πισω απο το δαχτυλο μας!!!οσο γι αυτους που πατησανε διαγραφη οσοι εχουνε παιξει απ την αρχη του κοσμου και ξερουν τι παιχτηκε πραγματικα μπορουν να καταλαβουν για ποιο λογο εφτασαν να γινουν φαντασματα!! οσο αναφορα τους αμυντικους μου ποντους και τα συμπερασματα σου οτι εγω ημουνα στην ασφαλεια και το μονο που εκανα ηταν να φορτωνω τους συμμαχους μου με μονιμες αμυνες λυπαμαι αλα θα σε απογοητευσω. εαν θες να μαθεις που τους βρηκα ρωτα αυτους που εχουνε παιξει μαζι μου και με ξερουν καλυτερα....δεν με ξερεις οπωτε δεν εισαι σε θεση να με κρινεις!!!!! απο εκει και περα τα 75 βουλιαγμενα αποικιακα που γραφει το τοιχος μου δεν ειναι ενας αριθμος ρεκορ αλα πιστευω οτι δικαιολογουν ενα αρκετα μεγαλο μερος των αμυντικων μου ποντων και δε δειχνουν εναν παικτη ο οποιος το μονο που ξερει να καλα ειναι να χτιζει και να μπαζωνει τους συμμαχους του με μονιμες!!!!!
Προβολή συνημμένου 1267
 

DeletedUser14054

Guest
βρε βρε να τα κλαμενα παλικαρια. Lilian097 !!!!! εσυ παιζεις καπου??? απο που ξεφυτρωσες καρδουλλα μου??? καναμε καμια μαχη????? αδυνατω να καταλαβω που εισαι !!!!!!!!!! μποτακιδες???? αφου ειμαστε μποτακιδες βρε παιδι μου κανε απλα μια καταγγελια και περημενε το μπαν. τοσο απλο. αλλα απο τις τοσες καταγγελιες που εκανες σιγουρα πρεπει να σε βαρεθηκανε και οι διαχειρηστες και να σε κραξανε μια και εξω. και για να ειμαστε και σωστοι σε οσα λεμε Lilian097 για πες μου ποια συμφωνια καναμε και την καταπατησαμε???? περημενω!!!!!!!!! και ελπιζω να μου πεις εδω. με στοιχεια ετσι οχι απλα λογακια ετσι για να γραφουμε στο φορουμ.

αγαπητε free28 εδω φιλε φανηκε με τα λεγομενα σου πως οντως το θεμα σας δεν ειναι τα μποτακια αλλα ο τροπος που παιζετε. τι θελω να πω. εδω και ενα 5μηνο φιλε ισως και παραπανω δεν παιζουμε σε αυτο το κοσμο. πολεις μονο απο ανενεργους των vikings παιρνουμε ετσι χαλαρα μεχρι να ανοιξει ο νεος κοσμος. λες οτι ακομα συνεχειζετε να το βλεπετε αυτο με τα μποτ!!!!!!!! οι αμπαλοι εδω και αρκετο καιρο πολη δεν σας πηραν γιατι απλα δεν θελουμε. αν σας παιρνουνε αλλες συμμαχιες πολεις τι φταιει φιλε???? ολοι εχουνε μποτακια????? εσεις δηλ αμα χαννετε πολεις απο αλλους συμαινει οτι οι αλλοι εχουν μποτακια?????? καταντησατε ολοι βαρετοι με αυτο το πιπιλιμα φιλαρακο. και στο ξαναλεω γιατι στην ιδια θαλασσα ειμασταν απο την αρχη του κοσμου. για να ερθω στις περιοχες σου εκανα εγω και οι δικοι μου μαχες σε 5 μετωπα. ξαφνικα μας βλεπεις ολους με 80-100 πολεις και πριν ακομα σε πειραξουμε βγαιννεις και κλαιγεσε εδω πως παιζουμε με μποτακια. την ιδια ωρα που το διαβαζω σου παιρνω πολη η οποια ηταν αδεια διπλα μου γιατι ισως οι αμυνες σου να ηταν ακομα σε καποιον αλλο. τι να πω ρε φιλε. το καλο ειναι οτι και σε καινουργιο κοσμο που θα μπουμε αν δεν αλλαξετε νοοτροποια στο παιξιμο μας παλι εδω θα ειμαστε και θα λεμε τα ιδια. σε προσκαλω οποτε θες στο σκαιπ αν και δεν σου ειμαι υποχρεωμενος να ακουσεις στη κληση πως παιζουμε . αυτο υσχει για οποιον γουσταρει.
 

Lilian097

Ξιφομάχος
οπα???!!!

βρε βρε να τα κλαμενα παλικαρια. Lilian097 !!!!! εσυ παιζεις καπου??? απο που ξεφυτρωσες καρδουλλα μου??? καναμε καμια μαχη????? αδυνατω να καταλαβω που εισαι !!!!!!!!!! μποτακιδες???? αφου ειμαστε μποτακιδες βρε παιδι μου κανε απλα μια καταγγελια και περημενε το μπαν. τοσο απλο. αλλα απο τις τοσες καταγγελιες που εκανες σιγουρα πρεπει να σε βαρεθηκανε και οι διαχειρηστες και να σε κραξανε μια και εξω. και για να ειμαστε και σωστοι σε οσα λεμε Lilian097 για πες μου ποια συμφωνια καναμε και την καταπατησαμε???? περημενω!!!!!!!!! και ελπιζω να μου πεις εδω. με στοιχεια ετσι οχι απλα λογακια ετσι για να γραφουμε στο φορουμ.

αγαπητε free28 εδω φιλε φανηκε με τα λεγομενα σου πως οντως το θεμα σας δεν ειναι τα μποτακια αλλα ο τροπος που παιζετε. τι θελω να πω. εδω και ενα 5μηνο φιλε ισως και παραπανω δεν παιζουμε σε αυτο το κοσμο. πολεις μονο απο ανενεργους των vikings παιρνουμε ετσι χαλαρα μεχρι να ανοιξει ο νεος κοσμος. λες οτι ακομα συνεχειζετε να το βλεπετε αυτο με τα μποτ!!!!!!!! οι αμπαλοι εδω και αρκετο καιρο πολη δεν σας πηραν γιατι απλα δεν θελουμε. αν σας παιρνουνε αλλες συμμαχιες πολεις τι φταιει φιλε???? ολοι εχουνε μποτακια????? εσεις δηλ αμα χαννετε πολεις απο αλλους συμαινει οτι οι αλλοι εχουν μποτακια?????? καταντησατε ολοι βαρετοι με αυτο το πιπιλιμα φιλαρακο. και στο ξαναλεω γιατι στην ιδια θαλασσα ειμασταν απο την αρχη του κοσμου. για να ερθω στις περιοχες σου εκανα εγω και οι δικοι μου μαχες σε 5 μετωπα. ξαφνικα μας βλεπεις ολους με 80-100 πολεις και πριν ακομα σε πειραξουμε βγαιννεις και κλαιγεσε εδω πως παιζουμε με μποτακια. την ιδια ωρα που το διαβαζω σου παιρνω πολη η οποια ηταν αδεια διπλα μου γιατι ισως οι αμυνες σου να ηταν ακομα σε καποιον αλλο. τι να πω ρε φιλε. το καλο ειναι οτι και σε καινουργιο κοσμο που θα μπουμε αν δεν αλλαξετε νοοτροποια στο παιξιμο μας παλι εδω θα ειμαστε και θα λεμε τα ιδια. σε προσκαλω οποτε θες στο σκαιπ αν και δεν σου ειμαι υποχρεωμενος να ακουσεις στη κληση πως παιζουμε . αυτο υσχει για οποιον γουσταρει.

...φιλε, σταματα το εδω, δε σε συμφερει να το συνεχισουμε.......θα εκτεθεις!!!αυτο μονο...ΤΕΛΟΣ
 
Κορυφή