Ερώτηση

opel astra opc turbo

Μινώταυρος
Θέλω να μου πείτε κ.Μπαξεβανη οι αναφορές που έχω κάνει για μποτάκια και σας έχω κάνει πολλές φορές και σας έχω δείξει φωτογραφίες πάρα πολλές φορές σας έχω δώσει ονόματα και σας έχω πει πολλές φορές ότι εάν δεν κάνετε κάτι θα το βάλω το θέμα στο κεντρικό φόρουμ, λοιπόν θα τα ξαναπώ για 33η φορά για πιο λόγο δεν κάνετε μπαν σε παίχτες που έχουν μποτάκια και ξέρετε πολύ καλά για ποια ονόματα μιλάω και με αποδείξεις όπως από έναν ή αρκετούς παίχτες από 15 πόλεις περίπου διαφορετικές σε διαφορετικά νησιά στέλνουν επιθέσεις και σκάνε όλες στο ίδιο δευτερόλεπτο ίδια ώρα????? Η εστω απο την ιδια πολη να φεύγουν επιθεσεις 4 με 5 παλι την ιδια ωρα??? Και μην μου πείτε ότι δεν είναι μποτακι γιατί είμαι πολύ παλιός παίχτης και ξέρω πολύ καλά στο θέμα κολλήματος....Έχει καταντήσει κουραστικό αυτό το πράγμα,δεν έχετε βαρεθεί να σας στέλνω και εγώ και τα υπόλοιπα παιδιά καταγγελίες???δεν μιλώ για κοινή σύνδεση αλλά και πάλι ν ήταν δεν προλαβαίνεις να τα κολλήσεις...το ξέρετε και το έχετε δει.. Σας είχα αναφέρει ότι εάν δεν λάβετε τα μέτρα σας θα το βάλω κεντρικό φόρουμ και εάν πάλι δεν κάνετε κάτι θα τα στείλω στην inno games... τις σας εξυπηρετεί και κάνετε τα στραβά μάτια??? Θα σας στείλω κι άλλες φώτο για σήμερα που δέχτηκα 6 με 7 επιθέσεις όλες το ίδιο δευτερόλεπτο και με ακύρωση... Δηλ είναι δυνατόν μου ρίχνεται στάχτη στα μάτια ενώ τα βλέπετε και σας βολεύει επειδή ίσως βάζουν χρυσο μην χάσετε πελατεία??? Έχετε καταστρέψει το γκρεπολις απλά λίγη ντροπή δεν βλάπτει και να πράξετε τα δέοντα
 
Τελευταία επεξεργασία:

opel astra opc turbo

Μινώταυρος
Εδω υπαρχει καποιος να δωσει μια εξηγηση και απαντηση σε ολα οσα λεω εαν δεν μπορει ο κ.Μπαξεβανης?
 

Thanos99

Μινώταυρος
Το πως να κολλας απο τοτε ειδικα που βγηκαν οι σειρήνες ειναι πανευκολο. Δεν χρειαζεται μποτ δεν χρειαζεται χρυσο η τιποτα. 10 λεπτα να καταλαβεις πως χρησιμοποιεις τον συντονιστη θελει και λιγη εξασκηση. Σταματα την μουρμουρα ρωτα καποιον που ξερει ( υπαρχουν και βιντεακια στο youtube σκεψου) και μαθε αν θες. Αυτη η καραμελα του μποτ εχει κουράσει , ειδικα αν εισαι παλιος παιχτης οπως λες ειναι κριμα να μην εχεις μαθει να κολλας και να νομιζεις οτι ο Μπαξεβανης κανει τα στραβα ματια. Σε 5 λεπτα μπορω να σε μαθω αν θες
 

Thanos99

Μινώταυρος
Ξεμπλόκαρε τα μηνύματα στο παιχνίδι να σου απαντήσω γιατί αυτά που μου έγραψες είναι απλά λαθος εγω φιλικά σου απάντησα για να μαθαίνεις
 

opel astra opc turbo

Μινώταυρος
Εγω εδω εβαλα ενα θεμα που αφορα εμενα και τον κ.Μπαξεβανη,,,οι υπολοιποι παρακαλω δν εχετε καμια δουλεια

ευχαριστω
 

Thanos99

Μινώταυρος
Εγω εδω εβαλα ενα θεμα που αφορα εμενα και τον κ.Μπαξεβανη,,,οι υπολοιποι παρακαλω δν εχετε καμια δουλεια

Είναι το δημόσιο φόρουμ αν δεν σου αρέσει η αλήθεια και οι απαντήσεις που σου δίνουμε στείλε προσωπικό μήνυμα στον Μπαξεβανη. Ντρεπεσαο να ανεβάσεις τις χυδαιότητες που μου έγραψες στο παιχνίδι εδώ; Δημόσιο φόρουμ είναι και μπορούμε να κάνουμε κριτική ειδικά όταν αυτά που λες είναι τόσο γελοία
 

yslysl

Μινώταυρος
Ο κ. Μπαξεβανης θα βγει να δωσει μια απαντηση? Γιατι κρυβεστε?
 

Ellippo

Μέδουσα
@opel astra opc turbo όποτε έχεις χρόνο μπορούμε να σου κάνουμε ένα ιδιαίτερο του πως κολλάμε 50 εντολές στο ίδιο δευτερόλεπτο. Γιατί απάντηση δεν θα πάρεις από κανέναν μιας και απλά έχεις μείνει κάποια χρόνια πίσω.
 
Κορυφή