[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] Ερώτηση ασφαλείας - Εισήγαγε την απάντηση

  • Δημιουργός θέματος THE NAZGYL
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ? http://prntscr.com/hlom5 ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΤΗΣΕΙ 100 ΦΟΡΕΣ ΟΛΟΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΒΑΖΕΙ..ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΥΤΑ?ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΤΕ?
 

DeletedUser

Guest
Πρέπει να γράφεις το αποτέλεσμα της πράξης και όχι αυτό που γράφει..
 

DeletedUser

Guest
ΕΛΕΟΣ ΘΑ ΕΣΠΑΓΑ ΤΟ PC ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΧΑΧΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΥΜΜΑΧΕ!!!
 

DeletedUser

Guest
ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟΥΣ ADMIN ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΟΥΝ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ BOOT.
ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΟΝΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΠΡΑΞΗΣ.
 

DeletedUser

Guest
ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΟ ΑΥΤΟ ΜΠΡΑΒΟ,ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΛΙΓΟ ΑΡΓΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΑΧΑ,ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ,ΓΙΑΥΤΟ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΑΤΕ!!
 

DeletedUser

Guest
To θέμα απαντήθηκε και του βάζουμε ένα λουκετάκι.
 

DeletedUser10232

Guest
ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟΥΣ ADMIN ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΟΥΝ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ BOOT.
ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΟΝΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΠΡΑΞΗΣ.

Αυτο ειναι οντως ενα πολυ καλο εργαλειο! Εγω ομως θα ηθελα να μαθω αν αυτη η ερωτηση ασφαλειας μας εμφανιζεται προληπτικα ή κατοπιν καταγγελιας? εμενα π.χ μου εχει ζητηθει 2 φορες.
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
[kni]Σε όλους τους παίκτες εμφανίζεται τυχαία αρκετές φορές απ' το ίδιο το σύστημα[/kni]
 

DeletedUser

Guest
Θα μπορουσε να γίνει το εξής.Εμφανίζεται η ειδοποιήση οκ,καλα μεχρι εδώ.Κάποιοι διαμαρτυρονται ο,τι μπορει να ειναι η ωρα που πρεπει να πατησουν επίθεση οταν εμφανίζεται και χάνουν τον χρόνο.Θα μπορουσε λοιπόν να υπάρχει η επιλογη της αναβολής για 5 λεπτα στο να εμφανιστει το captcha μέχρι 2 φορές.Μέσα στις 2 φορές θα μπορει ο παίκτης να έχει και επανακληση αυτου.Ετσι πιστευω κανεις δεν θα έχει πρόβλημα.Και ο έλεγχος αναπόφεκτα θα γίνεται αλλα και πιο ευέλικτο για τον παίκτη θα ειναι να κάνει τις όποιες ενέργειες στο παιχνίδι του.
 

DeletedUser3964

Guest
ρε παιδες ελεος δηλ. εβαλα απαντηση και ετσι οπως ειναι και επισης απαντηση του αποτελεσματος και με βγαζει λαθος .. τι γινεταιι ? 53-46=7 και μου το εβγαλε λαθος .. ελεος ΕΛΕΟΣ
 

DeletedUser11094

Guest
Παιδια παντως εμενα ποτε δεν μου το εχει βγαλει!!!
 

DeletedUser

Guest
εγω που αφηνω το Pc μου ανοιχτο μαζι με το grepolis και φευγω για δουλεια τί γινετε αν ερθει αυτο το πραγμα σε μενα και δεν απαντησω εγκαίρως; να ξερω δλδ να κλεινω το grepolis μολις φευγω.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

8EAGENHS

Forum Leader
εγω που αφηνω το Pc μου ανοιχτο μαζι με το grepolis και φευγω για δουλεια τί γινετε αν ερθει αυτο το πραγμα σε μενα και δεν απαντησω εγκαίρως; να ξερω δλδ να κλεινω το grepolis μολις φευγω.
[8ea]Τίποτε δεν θα συμβεί, όταν επιστρέψεις θα γράψεις το αποτέλεσμα και θα συνεχίσεις κανονικά.[/8ea]
 

DeletedUser

Guest
τοτε γιατι υπαρχει αυτος ο χρονικος περιορισμος στο captcha αν δεν ....περιοριζει τιποτα..
εκφοβισμος..??
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Ο χρόνος που σου δίνει είναι αν θες να προλάβεις να απαντήσεις πριν σου κλείσει η οθόνη.[/8ea]
 

DeletedUser

Guest
Εμένα μου βγαίνει κάθε φορά που πάω να στείλω ομαδικό...
 

romanmyrik

Ξιφομάχος
θα ηθελα θα μου εξιγισει η ομαδα υποστηριξης γιατι στο λογαριαζμο μου καθε μερα! 5 με 6 φορες εμφανιζεται ερωτηση ασφαλιας. Ελεος! εχω εναν λογαριασμο στους 2 κοσμους. Δεν μιραζομε την συντεση με κανεναν. Καταντα κουραστεικο θα βλεπω τις ερωτισεις ασφαλιας. Μπορειτε θα μου πειτε το λογο που γινεται ολο αυτο?
 
Κορυφή