Ερωτήσεις παικτών για την Εκδήλωση των Σπαρτιατών Εκτελεστών

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
Στο παρακάτω νήμα παρακαλούμε ρωτήστε τις όποιες απορίες έχετε σχετικά με την εκδήλωση ώστε να απαντηθούν μέσω ζωντανής αναμετάδοσης (live stream). Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε εδώ
 
Τελευταία επεξεργασία:

8EAGENHS

Forum Leader
Η ερώτησή μου:
Τι σας κάνει να νομίζετε ότι μπορεί να έχουμε απορίες γι' αυτήν την εκδήλωση και αν έχουμε απορίες, πόσο χρήσιμες θα είναι οι απαντήσεις 2-3 μέρες πριν την λήξη της εκδήλωσης;
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser10958

Guest
οι ερωτησεις που εχω πολλες αλλα θα ηθελα να υποβαλλω την παρακατω ερωτηση
στην αγορα μαρκων μαχης δεν ειχατε τα φτερωτα της αρτεμης γιατι;
 

DeletedUser14973

Guest
Ερώτηση live stream

Ερώτηση: Δεν ξέρω αν έχω προσέξει σωστά, αλλά τα επιπλέον βέλη που κερδίζονται σκοτώνοντας τους στρατιώτες βρίσκονται πάντα στους ίδιους;

Αναστασία...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser14973

Guest
Ακόμα μερικές ερωτήσεις:
1. Μέχρι πόσα τρόπαια μπορείς να λάβεις κάθε μέρα χωρίς να χρησιμοποιήσεις χρυσό για να αυξήσεις τα βέλη στην φαρέτρα ή να χρησιμοποιήσεις μάρκες μάχης για να αλλάξει το πεδίο μάχης;

2. Υπάρχει η περίπτωση (Αν έχεις αρκετή τύχη) να σκοτώσεις όλους τους στρατιώτες σε ένα πεδίο μάχης χωρίς να χρησιμοποιήσεις χρυσό (για τα βέλη στην φαρέτρα) μόνο με τα επιπλέον βέλη που κερδίζονται στην μάχη;

3. Πως λειτουργεί η κάτω μπάρα με τις εξουδετερώσεις πάνω από τους στόχους κοινότητας, ποιο είναι το βραβείο αν ολοκληρωθεί και γιατί είναι χωρισμένη σε 4 κομμάτια τα οποία γράφουν: Εξουδετερωμένος χιλίαρχος, εξουδετερωμένος εκατόνταρχος, εξουδετερωμένος στρατιώτης, εξουδετερωμένος νεοσύλλεκτος ενώ χρειάζεται να σκοτωθεί ένας οποιοσδήποτε στρατιώτης;

4. Γιατί οι αμοιβές που αγοράζονται σου προσφέρουν τόσο λίγα ενώ απαιτούν πολλές μάρκες για να αγοραστούν;

5. Θα μπορούσατε να απαιτήσετε λιγότερους πόντους τιμής της κοινότητας για να επιτευχθεί κάθε αμοιβή / στόχος κοινότητας έτσι ώστε μέχρι την λήξη της εκδήλωσης των Σπαρτιατών εκτελεστών να ωφεληθούμε περισσότερο και όχι να έχουμε λάβει το περισσότερο 2 από τις 5.

Αναστασία!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή