Ερευνες πολεων

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser11518
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser11518

Guest
Πρωτα απο ολα καλησπερα σε ολους εχω καποια ερωτηματα και θελω καποιες απαντησεις .

1.Θελω να ρωτησω αν στειλω απο πολη δικη μου αμυντικα στρατα η οποια εχει ολες τις κατταληλες ερευνες στρατου , προς υποστηριξη σε εναν συμμαχο αλλα ο οποιος δεν εχει ας πουμε φαλλαγγα στην συγκεκριμενη πολη σημαινει οτι τα στρατευματα μου λογο της πολεως που υποστηριζω τη χανουυν την φαλλαγγα ?

2.Αν γινει το αντιστροφο δεν εχω εγω τις κατταλληλες ερευνες στρατου απο την πολη που θα στειλω αλλα εχει η πολη που θα υποστηριξω τι γινεται ?

3.Οι θεικες μοναδες εκτος απο θεικη επιλογη και την λεηλασια ναου μπορει να τους δωσει κατι παραπανω η φαλλαγγα η καποια αλλξη ερευνα ?

4.Οπως στο 1 και στο 2 ισχυει και για τις ταχυτητες των πλοιων?

Αν μπορουσε να μου απαντησει ενας admin θα το εκτιμουσα πολυ . Ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]1 & 2.Τα στρατεύματα που αμύνονται σε μια πόλη, απ' όπου κι αν προέρχονται, αμύνονται με τα πλεονεκτήματα της πόλης (κτίρια, έρευνες) και του ιδιοκτήτη της (Premium).
3. Υπάρχει η έρευνα "Θεϊκή επιλογή" που δυναμώνει κατά 10% την μαχητικότητα των μυθικών μονάδων.
4. Όχι. [/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Guest
1. Ναι χάνουν την ''ικανότητα'' της φάλαγγας. Γιαυτό άλλωστε στις φόρμες άμυνας λέει ''Κριός, Φάλαγγα''.

2. Δεν έχει σημασία. Στην αμυνόμενη πόλη τι γίνετε έχει σημασία.

3. Η φάλαγγα δεν δρα σε θεϊκές μονάδες. Οπότε μόνο η ''Θεϊκή Επιλογή'' και η ''Λεηλασία Ναού'' προσθέτουν κάτι στις μυθικές.

4. Αυτό δεν το κατάλαβα..

---
Με εκτίμηση,
Dr-EnN Δημήτρης
SjDAohC.png
 

DeletedUser11518

Guest
Σας ευχαριστω πολυ καλη ανασταση να εχουμε !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Καλή Ανάσταση.
---
Με εκτίμηση,
Dr-EnN Δημήτρης
SjDAohC.png
 
Κορυφή