Επιστροφή σε λάθος φάκελο!

  • Δημιουργός θέματος abeness
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Καλημέρα σας, έχω πέσει πάνω σε ένα bag του παιχνιδιού που πιστεύω ότι αξίζει αναφοράς.
Κόσμος ¨Κ¨, browser “Chrome”
Στις αναφορές, έχω φτιάξει διάφορους φακέλους, για την διευκόλυνση μου φυσικά.
Για να γίνω ποιο συγκεκριμένος και σαφής, ένας από τους φακέλους είναι και ο «ΚΑΤΑΣΚΟΠΕΙΕΣ»
Ανα περιόδους λοιπόν, κλασσικά, ως τακτική στέλνω «χ» αριθμό κατασκοπειών από 1000 ασήμι για άδειασμα σπηλιών κ.λ.π.

Πάω λοιπόν στις αναφορές που είναι ο φάκελος «Εισερχόμενα» που είναι και ο αρχικός φάκελος των αναφορών, ανοίγω την πρώτη πάνω από της «χ» αναφορές από τις κατασκοπείες που έχω λάβει, και με το κουμπί «πίσω» πηγαίνω και βλέπω στα γρήγορα τις υπόλοιπες αναφορές.
Όταν λοιπόν δω κάποια ενδιαφέρων αναφορά, πατάω το κουμπί της καρτέλας «Εισερχόμενα» και πηγαίνω στο φάκελο «Εισερχόμενα».
Εκεί, επιλέγω τον φάκελο «εισερχόμενα» και μου ανοίγουν οι υπόλοιποι φάκελοι.

Στην συνέχεια επιλέγω την αναφορά που θέλω να μετακινήσω και την μεταφέρω στον φάκελο «ΚΑΤΑΣΚΟΠΕΙΕΣ» που έχω φτιάξει.

Ως εκεί, όλα καλά.
Το πρόβλημα υπάρχει στο εξής.

Αφού έκανα την μετακίνηση, και είμαι ΑΚΟΜΑ στο φάκελο «Εισερχόμενα», κάνω ξανά κλικ στο φάκελο «Εισερχόμενα» για να ¨φύγουν¨ οι υπόλοιποι φάκελοι και να συνεχίσω το τσεκάρισμα των υπόλοιπων αναφορών. Οπότε ξανά κλικ σε μια αναφορά, και ξανά το κουμπί «πίσω» για τις επόμενες, και ξανά το κουμπί στην καρτέλα «Εισερχόμενα»… μόνο που ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ, αντί να με βγάζει στον φάκελο «εισερχόμενα» που κανονικά εκεί θα έπρεπε να βγω, μιας και δεν έχω επιλέξει να ΜΠΩ σε άλλο φάκελο, με βγάζει στον φάκελο «ΚΑΤΑΣΚΟΠΕΙΕΣ» που είχα μετακινήσει την αναφορά μου.
Αυτό έχει ως αποτέλεσμα, κάποιες φορές που θέλω να σβήσω αναφορές, να σβήνω άλλες αναφορές αντί άλλων, μιας και σε άλλο φάκελο νομίζω ότι είμαι και σε άλλο (από κεκτημένη ταχύτητα φυσικά) είμαι, γιατί δεν επέλεξα να ΜΠΩ στον φάκελο «ΚΑΤΑΣΚΟΠΕΙΕΣ» αλλά θεωρώ ότι είμαι ακόμα στο «ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΑ»

Σας ευχαριστώ για την υπομονή σας και τον χρόνο σας.
 

DeletedUser

Guest
Παιδιά θα μπορούσε κάποιος αν έχει κάποια βάση αυτό που λέω ή είναι κάποιο λάθος του Browser μου;;;
 

DeletedUser

Guest
Κάνε ένα αίτημα υποστήριξης ώστε να λάβεις την κατάλληλη απάντηση και βοήθεια από την Ομάδα Διαχείρησης
 
Κορυφή