[ΕΡΩΤΗΣΗ] Επανεκκίνηση

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18111
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser18111

Guest
Καλημέρα παιδιά,

Εξετάζω σοβαρά το ενδεχόμενο να κάνω επανεκκίνηση γιατί είμαι μέσα στα κόκκινα, δεν μπορώ να βοηθήσω τη συμμαχία μου όσο θα ήθελα και δεν έχω πρόθεση να κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα όλη την ώρα.

Οι πόλεις, οι μονάδες, ύλες κλπ χάνονται με την επανεκίννηση (κανένα πρόβλημα) αλλά λέει ΚΑΙ τα επιτεύγματα. Μπορεί κάποιος να μου το εξηγήσει αυτό; Θα μηδενιστεί και το grepolis score μου δλδ? Ό,τι μετάλλιο έχω κερδίσει θα είναι σαν να μην το κέρδισα ποτέ; Αυτό είναι που με κρατάει απ'το να πατήσω το κουμπί αν όντως είναι έτσι τα πράγματα γιατί τα λυπάμαι...:/
 

DeletedUser17818

Guest
Καλημέρα παιδιά,

Εξετάζω σοβαρά το ενδεχόμενο να κάνω επανεκκίνηση γιατί είμαι μέσα στα κόκκινα, δεν μπορώ να βοηθήσω τη συμμαχία μου όσο θα ήθελα και δεν έχω πρόθεση να κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα όλη την ώρα.

Οι πόλεις, οι μονάδες, ύλες κλπ χάνονται με την επανεκίννηση (κανένα πρόβλημα) αλλά λέει ΚΑΙ τα επιτεύγματα. Μπορεί κάποιος να μου το εξηγήσει αυτό; Θα μηδενιστεί και το grepolis score μου δλδ? Ό,τι μετάλλιο έχω κερδίσει θα είναι σαν να μην το κέρδισα ποτέ; Αυτό είναι που με κρατάει απ'το να πατήσω το κουμπί αν όντως είναι έτσι τα πράγματα γιατί τα λυπάμαι...:/


ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΛΕ ΜΟΝΟ ΟΙ ΠΟΛΕΙΣ ΣΟΥ ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΟΥΤΕ Η ΠΛΑΚΕΣ ΤΩΝ ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΒΡΑΒΕΙΩΝ ΟΥΤΕ ΤΟ ΓΡΕΠΟΛΙΣ ΣΚΟΡ ΣΟΥ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΜΟΝΟ ΟΙ ΠΟΛΕΙΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΣΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΔΗΛΑΔΗ ΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΣΟΥ ΑΥΤΑ.
 

DeletedUser18111

Guest
Μάλιστα. Ευχαριστώ πάρα πολύ :) Έψαχνα Ελληνικό-Αγγλικό wiki αλλά δεν έβρισκα απάντηση
 
Κορυφή