[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] Επίθεση με ταύτιση χρόνου.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser7584
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser7584

Guest
Γεια σας φίλοι μου. Θα ήθελα παρακαλώ να ρωτήσω τα εξής:
1) Όταν γίνεται επίθεση και στις επιθέσεις που στέλνει ένας παίκτης σε αντίπαλο, 2 από αυτές ταυτίζονται χρονικά. π.χ. φτάνουν την 22:05:17 και 22:05:17 αντίστοιχα και οι δύο.
2) Όταν γίνεται επίθεση και στις επιθέσεις που στέλνονται από 2 συμμάχους σε αντίπαλο παίκτη οι επιθέσεις και των δύο ταυτίζονται χρονικά όπως στο ανωτέρω παράδειγμα.

Ποιο είναι το αποτέλεσμα και στις δύο περιπτώσεις;
Υπάρχουν συνέπειες σύγκρουσης ή οι επιθέσεις ολοκληρώνονται κανονικά;

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας. Καλή συνέχεια.
 

DeletedUser

Guest
ΟΥΤΕ Ο ΤΖΑΚ ΝΟΡΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ!!!

Γεια σας φίλοι μου. Θα ήθελα παρακαλώ να ρωτήσω τα εξής:
1) Όταν γίνεται επίθεση και στις επιθέσεις που στέλνει ένας παίκτης σε αντίπαλο, 2 από αυτές ταυτίζονται χρονικά. π.χ. φτάνουν την 22:05:17 και 22:05:17 αντίστοιχα και οι δύο.
2) Όταν γίνεται επίθεση και στις επιθέσεις που στέλνονται από 2 συμμάχους σε αντίπαλο παίκτη οι επιθέσεις και των δύο ταυτίζονται χρονικά όπως στο ανωτέρω παράδειγμα.

Ποιο είναι το αποτέλεσμα και στις δύο περιπτώσεις;
Υπάρχουν συνέπειες σύγκρουσης ή οι επιθέσεις ολοκληρώνονται κανονικά;

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας. Καλή συνέχεια.

ΟΥΤΕ Ο ΤΖΑΚ ΝΟΡΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤ0 :h:cool:h:cool:h:cool
[8EA]Προειδοποίηση: Το spam δεν επιτρέπεται στο κεντρικό φόρουμ.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Οι επιθέσεις είναι επιθέσεις και θα περατωθούν ως επιθέσεις. Περίπτωση σύγκρουσης μεταξύ δύο ή και περισσοτέρων επιτιθέμενων στρατευμάτων δεν υφίσταται.
[/8EA]
 

DeletedUser

Guest
Όταν γίνεται αυτό ακόμα και στο ίδιο ακριβώς δευτερόλεπτο να φτάνουν οι επιθέσεις,κάποια θα είναι πάνω από την άλλη στη σειρά του πίνακα με τα εισερχόμενα/εξερχόμενα (επιθέσεις,υποστηρίξεις κτλ)..
Με αυτή τη σειρά θα γίνουν οι μάχες και οι υπολογισμοί των απωλειών.
 

DeletedUser

Guest
να ρωτήσω κι εγώ κάτι πάνω σε αυτό.
άμα φτάνουν στο ίδιο δεύτερο και έχει η καθεμία 300 σφεντόνες θα είναι σα να μάχονται 600 σφεντόνες;
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Οι ξεχωριστές επιθέσεις πάντα "σκάνε" σαν ξεχωριστές επιθέσεις. Ως γνωστόν το δευτερόλεπτο διαιρείται και σε μικρότερα μέρη, οπότε αποκλείεται δύο ή περισσότερες επιθέσεις να "σκάσουν" σαν μία.[/8EA]
 

DeletedUser

Guest
[8EA]Οι ξεχωριστές επιθέσεις πάντα "σκάνε" σαν ξεχωριστές επιθέσεις. Ως γνωστόν το δευτερόλεπτο διαιρείται και σε μικρότερα μέρη, οπότε αποκλείεται δύο ή περισσότερες επιθέσεις να "σκάσουν" σαν μία.[/8EA]

οταν μια συμμαχικη επιθεση σκαει ακριβως ιδιο χρονο με το αποικιακο.να υποθεσω πως δεν υπαρχει κανενα προβλημα?

ευχαριστω,

Δημητρης
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Μπορεί οι 2 σύμμαχοι να βλέπουν ακριβώς την ίδια ώρα, αλλά ο μόνος που μπορεί να πει ποια επίθεση φθάνει πρώτη, είναι ο αμυνόμενος που βλέπει τη σειρά άφιξης των επιθέσεων.[/8EA]
 

DeletedUser

Guest
οποτε απο τη στιγμη που ο αμυνομενος ειναι πολυ χλωμο να μας απαντησει,να υποθεσω οτι ειναι καλυτερα να ακυρωσουμε την επιθεση παρα να την αφησουμε(?)

ευχαριστω
 

DeletedUser9070

Guest
Και όμως γίνεται.

[8EA]Οι επιθέσεις είναι επιθέσεις και θα περατωθούν ως επιθέσεις. Περίπτωση σύγκρουσης μεταξύ δύο ή και περισσοτέρων επιτιθέμενων στρατευμάτων δεν υφίσταται.
[/8EA]
Με συγχωρείς για την παρέμβαση 8αγένη αλλά μόλις προχτές έστειλα διηρεις σε ένα φίλο για υποστήριξη και αντί να πατήσω υποστήριξη πάτησα επίθεση και του βούλιαξα το αποικιακό.Στην αρχή δεν κατάλαβε κανένας τι έγινε όταν τους το είπα γιατί εμένα μου ήρθε η αναφορά του βουλιάγματος του αποικιακού και όλοι με διαβεβαίωναν επίσης ότι αυτό δεν γίνεται.Μέχρι που τους ανέβασα την αναφορά στο forum της συμμαχίας και έπαθαν όλοι την πλάκα τους Δεν ξέρω αν ισχύει παντού πάντως στον έψιλον που παίζω έγινε και αυτό.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή