Εξαφανισμένος χρυσός

  • Δημιουργός θέματος dkal58
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Καλησπέρα σας
Δεν θα σας έγραφα, αλλά είναι ΤΡΙΤΗ φορά που συμβαίνει. Από το ημερήσιο μπονους συμπλήρωσα για το τελικό δώρο. Χρυσό. Μόλις όμως πήγα να ξοδέψω δεν υπήρχε τίποτα Το τονίζω είναι 3η φορά . Κάνω κάτι λάθος; Περιμένω την απάντηση σας. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

-PNS-

Άρμα
Ότι έχει συμβεί σε εσένα φίλε μου έχει συμβεί και σε εμένα και σε πολλούς άλλους. Την 30η ημέρα σου δίνει τυχαία μία από τις τρεις επιλογές, άσχετα με το τι σου λέει ότι σου δίνει. Θα φτιαχνόταν με την τελευταία αναβάθμιση, αλλά δεν είμαι καθόλου σίγουρος ότι φτιάχτηκε. Και εμένα χρυσό έλεγε και μου έδινε ύλες. Ότι νάναι. Περιμένω και εγώ με πολύ ενδιαφέρον την απάντηση κάποιου διαχειριστή...
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
[pho]Περάστηκε διόρθωση στην τελευταία αναβάθμιση 2.24 που είχε γίνει, αλλά δεν διορθώθηκε σωστά το πρόβλημα.
Σε λίγες ημέρες που θα γίνει η αναβάθμιση 2.25 έχουν οι τεχνικοί ετοιμάσει νέα διόρθωση που απ ότι μας είπαν θα διορθώσει αυτή τη φορά το πρόβλημα της 30ης ημέρας
[/pho]
 

DeletedUser

Guest
[pho]Περάστηκε διόρθωση στην τελευταία αναβάθμιση 2.24 που είχε γίνει, αλλά δεν διορθώθηκε σωστά το πρόβλημα.
Σε λίγες ημέρες που θα γίνει η αναβάθμιση 2.25 έχουν οι τεχνικοί ετοιμάσει νέα διόρθωση που απ ότι μας είπαν θα διορθώσει αυτή τη φορά το πρόβλημα της 30ης ημέρας
[/pho]

Και με τον χαμένο χρυσό, τι θα γίνει;
 

-PNS-

Άρμα
Πάντως εμένα, ανεπίσημα, διαχειριστής μου απάντησε ότι εφόσον πήρα κάτι, να ξεχάσω τον χρυσό. Οπότε, αν και εσύ αντί για χρυσό πήρες ύλες για παράδειγμα, νομίζω ότι ισχύει το ίδιο. Ότι έγινε έγινε και η διόρθωση θα είναι από εδώ και πέρα...
 

DeletedUser

Guest
Πάντως εμένα, ανεπίσημα, διαχειριστής μου απάντησε ότι εφόσον πήρα κάτι, να ξεχάσω τον χρυσό. Οπότε, αν και εσύ αντί για χρυσό πήρες ύλες για παράδειγμα, νομίζω ότι ισχύει το ίδιο. Ότι έγινε έγινε και η διόρθωση θα είναι από εδώ και πέρα...
Εδώ είναι η πλάκα φίλε μου. Και τις 3 φορές τίποτα.
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
Μπορείτε να κάνετε αίτηση υποστήριξης και να ενημερωθείτε τι αμοιβή έχετε λάβει και πότε.
 

-PNS-

Άρμα
Για εμένα έχει τελειώσει το ζήτημα. Ξέρω ότι έλεγε χρυσό και αντι για αυτό πήρα ύλες. Από τη στιγμή που πήρα κάτι, ότι έγινε έγινε. Αυτή είναι η ιστορία. Μου αρέσει δεν μου αρέσει. Τώρα, αν ο φίλος όντως δεν πήρε τίποτα εκεί υπάρχει μεγάλο πρόβλημα και πρέπει να το ψάξει, με τον τρόπο που του υποδείχθηκε...
 

-PNS-

Άρμα
Από την αριστερή μπάρα πας Ρυθμίσεις, από εκεί Υποστήριξη, όπου θα σου ανοίξει ένα νέο παράθυρο. Από εκεί βάζεις κόσμο και τα σχετικά και μετά στέλνεις το σχετικό αίτημα στην ομάδα διαχείρησης. Αφού κάνεις τα πρώτα δύο βήματα δεν νομίζω να κολλήσεις κάπου αλλού...
 
Κορυφή