*Ενωμένη Ελλάς*

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser8545
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser8545

Guest
ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΠΑΙΧΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ ΤΟΥ GREPOLIS!

Η συμμαχία μας δημιουργήθηκε με σκοπό να κατακτήσει τον κόσμο "Lambda" παρά την καθυστερημένη είσοδο μας στον κόσμο αυτό! Παρ'όλα αυτά μέσα από την οργάνωση και την ενεργητικότητα μπορούμε να επιτεύχσουμε τους στόχους μας , οι οποία δεν περιορίζονται στην δημιουργία θαυμάτων και την "τυπική" νίκη , αλλά στην δημιουργία μιας πραγματικής αυτοκρατορίας που θα κυριαρχίσει στους πυρήνες της και με αργά και σταθερά βήματα θα εξαπλωθεί στις υπόλοιπες θάλασσες. Κύριοι πυρήνες μας είναι οι θάλασσες: 62,51,52 και 53 . Για να μην πολυλογούμε όποιος παίχτης σέβεται τον εαυτό του και την συμμαχία του , είναι διατεθημένος να μην τα παρατάσει , είναι ενεργός και πάνω από όλα Αγαπά την Ελλάδα είναι ευπρόσδεκτος να καταταχθεί στην συμμαχία μας!

ΠΡΟΦΙΛ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ​
Η Ελλάδα (παλαιότερα: Ἑλλάς, επίσημα: Ελληνική Δημοκρατία) είναι χώρα που βρίσκεται στη νοτιοανατολική Ευρώπη, στο νοτιότερο άκρο της Βαλκανικής χερσονήσου, στην Ανατολική Μεσόγειο. Πρωτεύουσα της Ελλάδος και μεγαλύτερη πόλη είναι η Αθήνα.

Συνορεύει στα βορειοδυτικά με την Αλβανία, στα βόρεια με τη Βουλγαρία και την πρώην Γιουγκοσλαβική Δημοκρατία της Μακεδονίας (π.Γ.Δ.Μ. και ευπελπιστούμε σύντομα Σκόπια!) και στα βορειοανατολικά με την Τουρκία. Βρέχεται στα ανατολικά από το Αιγαίο Πέλαγος, στα δυτικά από το Ιόνιο και νότια από τη Μεσόγειο Θάλασσα. Η Ελλάδα κατέχει την 11η θέση στις χώρες με τη μεγαλύτερη ακτογραμμή στα 13.676 χιλιόμετρα καθώς έχει πολλά νησιά (περίπου 2.500, εκ των οποίων τα 165 κατοικούνται), συμπεριλαμβανομένων της Κρήτης, των Δωδεκανήσων, των Κυκλάδων, των Επτανήσων και πολλών άλλων. Το ψηλότερο βουνό είναι ο Όλυμπος και ο μεγαλύτερος σε μήκος ποταμός ο Αλιάκμονας.

Έχει μακρά και πλούσια ιστορία κατά την οποία άσκησε μεγάλη πολιτισμική επίδραση σε τρεις ηπείρους. Σε αυτή γεννήθηκε η δημοκρατία και η φιλοσοφία. Ακόμα η Ελλάδα είναι ο τόπος γέννησης των Ολυμπιακών Αγώνων, του δράματος, της τραγωδίας και της κωμωδίας.

Η Ελλάδα είναι μέλος των Ευρωπαϊκών Κοινοτήτων/Ευρωπαϊκής Ένωσης από το 1981, της Ευρωζώνης από το 2001, του ΝΑΤΟ από το 1952 και ιδρυτικό μέλος του ΟΗΕ (1945). Η Ελλάδα είναι μια ανεπτυγμένη χώρα με υψηλό κατά κεφαλήν εισόδημα και πολύ υψηλό δείκτη ανθρώπινης ανάπτυξης. Κατατάσσεται ως η 22η καλύτερη χώρα σε επίπεδο ποιότητας ζωής στον κόσμο.

Στον Ελλαδικό χώρο αναπτύχθηκαν 3 σημαντική πολιτισμοί: Ο Μινωϊκός , Ο Μυκηναϊκός και ο Κυκλαδικός.
Στην Γεωμετρική Περίοδο τα Ελληνικά φύλα (Αιολείς, Ίωνες και Δωριείς) μετακινήθηκαν προς τα παράλια της Μικράς Ασίας και ίδρυσαν αποικίες (Α' Ελληνικός Αποικισμός)
Στην Αρχαϊκή Εποχή πραγματοποιήθηκε ο Β' Ελληνικός αποικισμός και οι Έλληνες επκτάθηκαν σε όλα τα σημεία του ορίζοντα δίνοντας ζωή σε όλους τις "νεκρές" περιοχές τις οποίες κατοικούσαν βάρβαρικοί λαοί και , αφού αναμείχθηκαν με αυτούς , τους έδειξαν τον δρόμο προς τον πολιτισμό.
Στην Κλασσική Περίοδο οι μεγάλες Ελληνικές πόλεις-κράτη έφτσαν στο απόγειο της δύναμης τους. Κατάφεραν να αποκρούσαν τις επιθέσεις των βαρβάρων (Περσών και βορείων) και να επεκταθούν , οδηγούμενοι από τους λαμπρούς Έλληνες στρατηγούς τους (Μιλτιάδης , Παυσανίας , Λεωνίδας, Θεμιστοκλής ,Φίλιππος Β' ,Μ. Αλέξανδρος,Πύρρος κ.ά. Στην διάρκεια αυτού του αιώνα εκτιλύχθηκε ο πρώτος εμφύλιος σπαραγμός της ιστορίας και μεγαλύτερος της αρχαιότητας , ο Πελοποννησιακός πόλεμος , που διήρκησε 27 χρόνια.
Στην Ελληνιστική περίοδο το βασίλειο του Μ. Αλεξάνδρου χωρίζεται και παρακμάζει μετά τον πρόωρο θάνατο του μεγάλου αυτού στρατηγού και βασιλιά.Σ'αυτήν την περίοδο όλες οι Ελληνικές περιοχές κατακτούνται από τους Ρωμαίους , εκτός από ελάχιστες.
Στην Ρωμαϊκή περίοδο , οι Ρωμαίοι συνέχισαν την επέκταση. Παρ΄όλο που υποδούλωσαν όλους τους λαούς που τους αντιστάθηκαν εξαίρεσαν τους Έλληνες , με τους οποίους αναμήχθηκαν και τους οποίους θαύμαζαν . Πάνω στα Ελληνικά πρότυπα έφτιαξαν τον Ρωμαϊκό πολιτισμό και χρησιμοποίησαν πολλούς Έλληνες στην διοίκηση και την επιστήμη. Χωρίς την συμβολή των Ελλήνων η Ρωμαϊκή αυτοκρατορία δεν θα κατάφερνε να επεκταθεί και να μείνει ζωντανή για αιώνες.
Στην Βυζαντινή αυτοκρατορία κύριο ρόλο σε όλους τους τομείς έπαιζαν οι Έλληνες . Γι' αυτό λέγεται άλλωστε ότι οι Αυτοκρατορία είχε εξελληνιστεί. Η αυτοκρατοία των Βυζαντινών κράτησε έως το 1453 και την Άλωση της Κων/πολης από τους Σελτζούκους Τούρκους.
Η περίοδο της Τουρκοκρατίας (1453-1821) είναι η πιο σκοτεινή περίοδος για την Ελλάδα. Δεν αναπτύχθηκε ούτε οικονομικά , ούτε πολιτιστικα , ούτε στρατιωτικά. Ενώ ο υπόλοιπος κόσμος εξελισσόταν , οι Έλληνες έμεναν υπόδουλοι μετά από όσα είχαν κάνει για να βοηθήσουν την ανθρωπότητα.
Το 1821 ξεκίνησε η Ελληνική Επανάσταση. Οι Έλληνες ολομόναχοι και χωρίς εξοπλισμό κατάφεραν να νικήσουν τους Τούρκους , που έφεραν μέχρι και Ββοήθεια από την Αίγυπτο για να καταπνίξουν την επανάσταση. Όμως το Ελληνικό πνεύμα και η Ελληνική ανδρεία δεν πεθαίνουν.Έτσι το 1830 δημιουργήθηκε το πρώτο ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΡΑΤΟΣ μετά την Τουρκοκρατία.
Τα επόμενα χρόνια από το 1830 έως το 1923 ήταν δύσκολα για την ΕΛΛΑΣ! Πέρασε χρεοκοπίες , πολέμους (1897,1913-1915 , 1917-1921 , 1923) και σφαγές (Γενοκτονία Ελλήνων Μικράς Ασίας , Ποντίων) . Κατάφερε όμως να μείνει όρθια και να διπλασίασει τα εδάφη της.
Στον Β' Παγκόσμιο Πόλεμο (1939-1945) Η Ελλάδα πολέμησε πρώτα κατά των Ιταλών και έπειτα κατά των Ναζιστικών Στρατευμάτων του Χίτλερ. Κατάφερε να αντισταθεί για 299 μέρες , περίσσοτερες από κάθε άλλη χώρα !!! (Γαλλία και Κάτω Χωρες σε ένα μήνα, Πολωνία σε 18 ημέρες και Βαλκάνια εκτός της Ελλάδας σε 11 ημέρες.)
Η Ελλάδα μετά το τέλος του πολέμου βίωσε έναν ακόμα εμφύλιο σπαραγμό. Ε.Α.Μ , Ε.Λ.Α.Σ και Δ.Σ.Ε αλληλοσκοτώθηκαν για το ποιος θα καθορίσει το μέλλον της Ελλάδας.
Απ'το 1967 έως το 1974 η Ελλάδα έζησε στην δικτατορία του Γεωργίου Παπαδόπουλου και των συνεργατών του. Η μετά Δικτατορίας εποχή ονομάστηκε Μεταπολίτευση .
Το 1981 η Ελλάδα μπήκε στην Ε.Ε και το 2001 μπήκε στην Ευρωζώνη.

Η συμμαχία μας δημιουργήθηκε για κάθε Έλληνα και κάθε Ελληνίδα. Βέβαια κάθε φιλέλληνας μπορεί να μπει στην συμμαχία. Δεν είμαστε ρατσιστές. Αρκεί όλοι να τιμάμε τους προγόνους μας και να υπερασπιζόμαστε αυτά για τα οποία πέθαιναν αιώνες πριν , όπως η πατρίδα , η ελευθερία , η δημοκρατία και η τιμή.
Κανόνες συμμαχίας
1)Να είσαι ενεργός/η παίχτης/τρια
2)Να σέβεσαι και να τιμάς τους συμμάχους σοου
3)Να αγαπάς την Ελλάδα , όχι μόνο για το βιωτικό επίπεδο και την γεωγραφική θέση της αλλά για τον πολιτισμό της και την συνεισφορά της στην ανθρωπότητα.
4)Να υπακούς όταν πρόκεται για το κοινό καλό.
5)Να μην φοβάσαι.
Γενικοί υπεύθυνοι συμμαχίας και ιδρυτές:
[player]DeathKinght7[/player]
[player]black knight666[/player]
[player]Kostinio96[/player]

Τα υπόλοιπα στα ενδότερα!
 

DeletedUser

Guest
Πρώτα απο όλα η συμμαχία σου είναι ρατσιστική για αυτό και σε αποβάλανε για ένα περιορισμένο χρόνο απο το παιχνίδι επειδή τσακώθηκες με παίκτη που σου είπε (ψέματα ότι είναι Τούρκος) επιπλέον έχεις ξανατσακωθεί με παίκτη επειδή σου είπε ότι (ψέματα ότι είναι Αλβανός).
Μην λές ψέματα λοιπόν γιτί πολλά απο τα άτομα που κοιτάζουν αυτο το θέμα μπορεί είναι μελλόντική σου σύμμαχοι αρα δεν είναι σωστό να λές ψέματα.

Δεύτερον σου είπα αν θες βοήθεια στο θέμα και δεν θέλεισες να που τα λάθη φαίνονται παντου από τα όνοματα της συμμαχίας που δεν έχεις καταφέρει να τα φτίαξεις σωστά
 

DeletedUser

Guest
Φίλε πιο είναι το πρόβλημα σου που η συμμαχία μας είναι ρατσιστική;
Εμείς θεωρούμε οτι ακόμα και στο παιχνίδι η συμμαχία μας πρέπει να αποτελείται μόνο από Ελλληνες και όχι τους φίλους σου τους Τούρκους και τους Αλβανούς.
[8EA]Προειδοποίηση: Παρακαλώ να μελετήσεις τους κανόνες του φόρουμ και του παιχνιδιού. Αν δεν καταλαβαίνεις κάποια παράγραφο από τους κανόνες, ζήτα να σου εξηγήσουμε. Μέχρι να κατανοήσεις τους κανόνες να προσέχεις την συμπεριφορά σου.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Να σου θυμήσω τί είπα: Πρώτα απο όλα η συμμαχία σου είναι ρατσιστική για αυτό και σε αποβάλανε για ένα περιορισμένο χρόνο απο το παιχνίδι επειδή τσακώθηκες με παίκτη που σου είπε (ψέματα ότι είναι Τούρκος) επιπλέον έχεις ξανατσακωθεί με παίκτη επειδή σου είπε ότι (ψέματα ότι είναι Αλβανός).
Μην λές ψέματα λοιπόν γιτί πολλά απο τα άτομα που κοιτάζουν αυτο το θέμα μπορεί είναι μελλόντική σου σύμμαχοι αρα δεν είναι σωστό να λές ψέματα.

Ψέματα Τούρκοι και ψέματα Αλβανοί αν δεν ξέρεις να διαβάζεις απλώς μην μιλάς αν δεν έχεις τι να πείς.
Αν είναι να πείς κάτι πές το σωστά (εμένα δεν με νοιάζει εσένα θα δεν θα σου δίνουν συμμασία όταν λές αλλοπρόσαλα πράγματα).
Επιπλέον όταν θες να πείς κάτι πές το πολιτισμένα και αν όντως είσασταν έξυπνοι συμμαχία δεν θα λέγατε στο forum ότι είσαστε ρατσιστική συμμαχία αφού ένας απο του συμαντικότερους κανόνες τονίζει για την ρατσιστική συμπεριφορά
 

DeletedUser8545

Guest
Λοιπον Ψευτολακαιδεμώνιε....
α) Στο προφιλ γράφει : "Η συμμαχία μας δημιουργήθηκε για κάθε Έλληνα και κάθε Ελληνίδα. Βέβαια κάθε φιλέλληνας μπορεί να μπει στην συμμαχία. Δεν είμαστε ρατσιστές." Αυτό σημαίνει (στο εξηγώ γιατί δεν το καταλαβαίνεις λόγω ηλικίας) ότι αν κάποιος είναι Σλάβος , Αμερικάνος, Λατινοαμερικάνος , Άγγλος , Γάλλος , Άραβας , Αφρικανός ή ακόμα και εξωγήινος αλλά σέβεται την Ελλάδα και δεν την βρίζει ΕΙΝΑΙ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΟΣ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΙΣΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ! Και την γνώμη του θα λέει και βοήθεια θα έχει...Αρκεί όπως έχω ξαναπει ΝΑ ΑΓΑΠΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!
β) Όταν εγώ απάντησα στο θέμα σου έκανες λες και σου έφαγα το μπιφτέκι ...Αλλά αντί να δείξεις ανωτερότητα ήθους και να με αγνοήσεις και έκλαιγες στο φόρουμ και μετά ήρθες και έκανες το ίδιο...Άραγε δεν λεει αυτό πολλά για τον ανδρισμό , την τιμή και την ηλικία σου;;;
γ) Όσο για το πονητό κόλπο που χρησιμοποιήσατε έχω να πω 3 πράγματα: 1) Θα έπρεπε να ντρέπεσαι που χρησιμοποιείς ρουφιανιές και άλλα ποταπά , αξιοθρήνητα και αηδιαστικά "τεχνάσματα" αντί να ξηγηθείς στο παιχνίδι ή να συναντηθούμε κάπου να λύσουμε να προβλήματα μας face-to-face in real life και όχι να λες ότι σου κατέβει προστατευόμενος από την οθόνη του υπολογιστή σου (που έχει πάθει βλάβη από την υπερβολική χρήση από ότι μου έδειξες) 2) Κανένας δεν έκανε ψεύτικα τον Αλβανό...Ένας έκανε τον Τούρκο (για αυτον θα πω παρακάτω ) Και ο άλλος ΑΠΟΚΑΛΟΥΣΕ ΕΜΕΝΑ ΑΛΒΑΝΟ!!! Και ξέρεις τι του είπα;; Να μην με λέει έτσι γιατί είμαι Έλληνας...όχι επειδή έχω πρόβλημα με τους Αλβανούς...Δεν έχω κανένα πρόβλημα μαζί τους...Αλλά και να είχα δεν θα το μετέδιδα στο παιχνίδι ...
3)Όσον αφορά τον άλλο σύμμαχο σου που έπαιζε τον Τούρκο του είπα ότι δεν μιλάω με Τούκρους...Και πως να μιλάω άλλωστε;;; Όταν οι πρόγονοι μου υπέφεραν από αυτούς....Όταν με είχαν 500 χρόνια σκλαβωμενο...όταν πήραν την Αγία Σοφιά και την κάνανε τζαμί....Δεν είναι ΡΑΤΣΙΣΤΙΚΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ...είναι ΕΘΝΙΚΟΣ!!! Εσείς ξεχνάτε γιατί σας λένε ψέματα του τύπου "Φίλοι μας οι Τούρκοι" , "Οι κόντρες τελειώσανε" και "Ειρήνη επιτέλους στο Αιγαίο" . Δεν βλέπω διάθεση από τους Τούρκους όμως για ειρήνη ...Αντιθέτως η προπαγάνδα τους συνεχίζεται...και επίσης το ίδιο ισχύει για τους Σκοπιανούς γιατί θέλουν να μας κλέψουν τα εδάφη και την ιστορία...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΡΑΤΣΙΣΤΙΚΟ ΤΟ ΘΕΜΑ...ΕΩΣ ΕΔΩ!!! ΤΕΛΟΣ!!!

Υ.Γ. Παλιά με είχες ρωτήσει γιατί είμαι τόσο σίγουρος ότι θα πετύχει η συμμαχία ενώ ήμασταν μόνο 2 μέλη (και το μέλη το είχες γράψει "μελλοι" για νατα λέμε και αυτά.)...Να που είμαστε τώρα...Μέχρι και το δικό σας μέλος ήρθε σε εμάς! Άντε γεια!!
[8EA]10 πόντοι ποινής ως προειδοποίηση για πολλαπλές παραβάσεις των κανόνων του φόρουμ.
Παρακαλώ να μελετήσεις, κατανοήσεις και τηρήσεις ευλαβικά τους κανόνες του φόρουμ για μία χαρούμενη διαμονή σ'αυτό.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8545

Guest
Να σου θυμήσω τί είπα: Πρώτα απο όλα η συμμαχία σου είναι ρατσιστική για αυτό και σε αποβάλανε για ένα περιορισμένο χρόνο απο το παιχνίδι επειδή τσακώθηκες με παίκτη που σου είπε (ψέματα ότι είναι Τούρκος) επιπλέον έχεις ξανατσακωθεί με παίκτη επειδή σου είπε ότι (ψέματα ότι είναι Αλβανός).
Μην λές ψέματα λοιπόν γιτί πολλά απο τα άτομα που κοιτάζουν αυτο το θέμα μπορεί είναι μελλόντική σου σύμμαχοι αρα δεν είναι σωστό να λές ψέματα.

Ψέματα Τούρκοι και ψέματα Αλβανοί αν δεν ξέρεις να διαβάζεις απλώς μην μιλάς αν δεν έχεις τι να πείς.
Αν είναι να πείς κάτι πές το σωστά (εμένα δεν με νοιάζει εσένα θα δεν θα σου δίνουν συμμασία όταν λές αλλοπρόσαλα πράγματα).
Επιπλέον όταν θες να πείς κάτι πές το πολιτισμένα και αν όντως είσασταν έξυπνοι συμμαχία δεν θα λέγατε στο forum ότι είσαστε ρατσιστική συμμαχία αφού ένας απο του συμαντικότερους κανόνες τονίζει για την ρατσιστική συμπεριφορά

Κατι τελευταιο...Το παιδι δεν εννούσε οτι είμαστε...Εννοούσε ότι και να ήμασταν δεν θα σε αφορούσε...Δεν λέω άλλα για να μην φάω μπαν!
 

DeletedUser

Guest
Ποίος είρθε ρε ο htan h ephtas που τον παρακαλάγατε να ερθει και μου είπε ότι τον παρακαλάγατε και ξέρει ένα παιδί που είναι πρωσοπικός του φίλος έλα σε παρακαλώ πήγαινε παλαάκαλα μπάς και γίνετε καμία 15 μέλοι και έλα μίλα μου μετά.
 

DeletedUser

Guest
Λίδο μυαλό

Αν είχες λίγο μυαλό θα καταλάβαινες ότι τον βάζω για κατασκοποία αφου την επώμενη μέρα είρθε σε εμάς

[8EA]Το διπλοποστάρισμα δεν επιτρέπεται στο κεντρικό φόρουμ. Αν θέλουμε να συμπληρώσουμε κάτι στην προηγούμενή μας απάντηση, μέσα σε εύλογο χρονικό διάστημα, κάνουμε επεξεργασία το προηγούμενο μήνυμά μας.
10 πόντοι ποινής ίσως σε αναγκάσουν να κάνεις αυτό που δεν έκανες μέχρι τώρα, να μελετήσεις δηλαδή τους κανόνες του φόρουμ.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Πίστεψε με φίλε μου 8EAGENH τους έχω διαβάσει
[8EA]Nα τους τηρείς κιόλας γιατί ο πέλεκυς την επόμενη φορά θα είναι πολύ κοφτερός.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Mάλιστα
Κύριε πρέπει να πώ τώρα σωστά...
χαχαχαχ.
Οκ δεν θα ξαναγίνει
 

DeletedUser8545

Guest
Τον παρακάλαγα;;; Πρώτον...Του χα στείλει μύνημα πριν μπει σε εσάς...Και δεν τον παρακάλαγα...Του είπα να μπει σε εμάς απλά...Τίποτα άλλο...Σταμάτα να βγάζες πράγματα απο το μυαλό σου!!!
 

DeletedUser

Guest
Τότε είσαι ακόμα χειρότερος από ότι νόμιζα ό σύμμαχός μου ήταν κατασκοπός.
Και για να δείς τη συμμαχία είστε που μου το παίζεις παίχτης με επίπεδο και Ελληνάρα το μόνο που είδα στο φορουμ της συμμαχίας σας απο τον σύμμαχο μου ήταν να βρίζεται εμένα και την συμμαχία τίποτα παραπάνω...
Μην μου το παίζεις έξυπνος και να σου πώ και κάτι έσυ αποκλήστικες απο το παιχνίδι όχι εγω...
 

DeletedUser

Guest
Λοιπόν και επειδή ξανακοίταξα την συζήτηση μας απο την αρχή δεν αξίζει να μου μίλας που θα πείς εσύ εμένα Ψευτολακεδαιμόνιε...
Ψευτοέλληνας είσαι εσύ και αν όντως καταλάβαινες τί λέω στο προφίλ της συμμαχίας μου δεν θα μίλαγες...
Μακάρι να είσουν πραγματικός Έλληνας γιατί χάρη σαν και εσένα η χώρα πάει πίσω, απο κάτι μιάσματα όπως εσύ που το παίζουν Ελληναράδες αλλά αν γινόταν ποτέ πόλεμος θα είσασταν οι πρώτοι χαφιέδες...
Και να σου πώ και κάτι εμένα η καταγωγή μου είναι απο το Γυθείο μια ιστορική πόλη που βοείθησε πολάκις φορές το 21-40 και σε όλα τα Ελληνιστικά χρόνια...και αν μάλιστα ξέρεις που είναι το Γύθειο η πρωτεύουσα του είναι η Μάνη δηλαδή στην Σπάρτη συνεπώς φίλε μου είμαι Λακεδαιμόνιος απάγωνος Ελλήνων και τιμάω τα παντελόνια που φοράω γιατί εγώ είμαι πραγματικός Έλληνας...
Εγώ είμαι Σπαρτίατης με δόξα και τιμή...και θα έδινα και την ζωή μου για την πατρίδα και δεν θα ήμουν βρομοχαφιές.
Εγώ είμαι καθαρός Έλληνας ενώ εσύ παίζεται να είσαι Έλληνας...
Το κατάλαβες μικρέ
DeathKinght7
Ψευτοέλληνα που ούτε που ξέρεις πραγματικά που είναι η καταγωγή σου...ντροπή σου που θα βρίσεις εσύ έναν Ελλήναρα.

[8EA]Όχι, δεν είναι παιχνίδι αυτό που κάνετε. Ένας μήνας εκτός που θα σου δώσει την ευκαιρία να διαβάσεις τους κανόνες του φόρουμ.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Φίλε ο DeathKinght7 είναι Έλληνας πατριώτης και αν γινόταν πόλεμος δεν θα πρόδιδε την Ελλάδα ακόμα κι αν συναντούσε φρίκτο θάνατο.
Και μην νομίζεις οτι επειδή κάποιος απο την οικογενειά σου γεννήθηκε εκει,η καταγωγή σου είναι απο εκεί.Ψάξε καλύτερα την καταγωγή σου,υπάρχουν πολλοί τρόποι.
 

DeletedUser8545

Guest
Λοιπόν και επειδή ξανακοίταξα την συζήτηση μας απο την αρχή δεν αξίζει να μου μίλας που θα πείς εσύ εμένα Ψευτολακεδαιμόνιε...
Ψευτοέλληνας είσαι εσύ και αν όντως καταλάβαινες τί λέω στο προφίλ της συμμαχίας μου δεν θα μίλαγες...
Μακάρι να είσουν πραγματικός Έλληνας γιατί χάρη σαν και εσένα η χώρα πάει πίσω, απο κάτι μιάσματα όπως εσύ που το παίζουν Ελληναράδες αλλά αν γινόταν ποτέ πόλεμος θα είσασταν οι πρώτοι χαφιέδες...
Και να σου πώ και κάτι εμένα η καταγωγή μου είναι απο το Γυθείο μια ιστορική πόλη που βοείθησε πολάκις φορές το 21-40 και σε όλα τα Ελληνιστικά χρόνια...και αν μάλιστα ξέρεις που είναι το Γύθειο η πρωτεύουσα του είναι η Μάνη δηλαδή στην Σπάρτη συνεπώς φίλε μου είμαι Λακεδαιμόνιος απάγωνος Ελλήνων και τιμάω τα παντελόνια που φοράω γιατί εγώ είμαι πραγματικός Έλληνας...
Εγώ είμαι Σπαρτίατης με δόξα και τιμή...και θα έδινα και την ζωή μου για την πατρίδα και δεν θα ήμουν βρομοχαφιές.
Εγώ είμαι καθαρός Έλληνας ενώ εσύ παίζεται να είσαι Έλληνας...
Το κατάλαβες μικρέ
DeathKinght7
Ψευτοέλληνα που ούτε που ξέρεις πραγματικά που είναι η καταγωγή σου...ντροπή σου που θα βρίσεις εσύ έναν Ελλήναρα.

[8EA]Όχι, δεν είναι παιχνίδι αυτό που κάνετε. Ένας μήνας εκτός που θα σου δώσει την ευκαιρία να διαβάσεις τους κανόνες του φόρουμ.
8EAGENHS[/8EA]

Πρώτον...Εύχομαι να είσαι καλά όσον αφορά θέματα υγείας γιατί απο ότι φένεται απο τον μονόλογό σου είσαι ένα βήμα πριν την καρδιακή προσβολή.
Δεύερον...Κατάγομαι από την Λάβδανη Ιωαννίνων! Στο χωριο μου πέρασαν και οι Τούρκοι και οι Γερμανοί...Μη μου το παίζεις παιδί με ηρωϊκή καταγωγή!
Τρίτον...Μάθε πρώτα να γράφεις σωστά εις την Ελληνική γλώσσα και μετά πες μου ότι είσαι Ελληνάρα...Οκ;;;
Καλή διασκέδαση αυτόν τον ένα μήνα μακρυά από το φόρουμ !! Μην τραβάς τα μαλλιά σου από θυμό...Κρίμα είναι!!!
 

DeletedUser8545

Guest
Τότε είσαι ακόμα χειρότερος από ότι νόμιζα ό σύμμαχός μου ήταν κατασκοπός.
Και για να δείς τη συμμαχία είστε που μου το παίζεις παίχτης με επίπεδο και Ελληνάρα το μόνο που είδα στο φορουμ της συμμαχίας σας απο τον σύμμαχο μου ήταν να βρίζεται εμένα και την συμμαχία τίποτα παραπάνω...
Μην μου το παίζεις έξυπνος και να σου πώ και κάτι έσυ αποκλήστικες απο το παιχνίδι όχι εγω...

Εχουμε 6 συμμαχικά φόρουμ , 5 κοινά και 1 κρυφό....Και γράφουμε συνεχώς!!! Άρα 4 είναι τα σενάρια
Σενάριο Νούμερο 1: Ο σύμμαχος σου είναι τυφλός και δεν είδε τα υπόλοιπα φόρουμ!
Σενάριο Νούμερο 2: Ο σύμμαχος σου τελικά θαμπώθηκε από την οργάνωση της συμμαχίας μας και αποφάσισε να σε προδώσει και να μην σου πει τίποτα αλλο!
Σενάριο Νούμερο 3: Ο σύμμαχος σου είναι καινούριος και δεν ξέρει πως να περιηγείται στο φόρουμ.
Σενάριο νούμερο 4: Απλά σκέφτηκε "Δεν βαριέσαι μωρέ σιγά μην κάτσω να γράψω στον τρελό ότι λένε οι άλλοι!! Λες και εγώ είμαι σαν αυτόν και δεν έχω προσωπική ζωή! Θα του πω το πιο ενδιαφέρον και καθάρισα!

Όσο για το αν σε βρίζαμε είναι ψέμα...Απλά ενα παιδί ενημέρωσε τους υπόλοιπους συμμάχους για το γεγονός και κανονίσανε να σου κάνουν ντου! Εγω τότε είχα αποκλιστεί!
 
Κορυφή