Ενημέρωση-Καταγγελίες!

  • Δημιουργός θέματος DevilTRelos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Ζητώ την ακριβή διαδικασία για να καταγγήλω κάποιον διαχειριστή!

Μου έχετε πει στο Κέντρο Υποστήριξης αλλά δεν ξέρω τον τρόπο και το που!
Ίσως κάποιος να μπορεί να μου δώσει την πληρωφορία αυτή,
και να μας ενημερώσει για το άτομο που θα το δει και θα μας απαντήσει!

Ακόμη θα ήθελα να μου δηλώσεται, το πόσος καιρός θα πάρει για να
πιάσει τόπο η καταγγελία και ποια κριτήρια θα πρέπει να θίξουμε του εν λόγο διαχειριστή, για να τιμωρηθεί όπως του αρμώζει!​
 

DeletedUser

Guest
Χαχαχαχα!! Με εκανες κ γελασα ρε φιλε..Να καταγγειλεις διαxειριστη κ να τιμωρηθει? Πλακα κανεις..
 

DeletedUser

Guest
Συμφωνω μαζι σου,εαν υπαρχει διαχειριστης,ο οποιος αυθαιρετα τιμωρει παικτες,θα πρεπει να υπαρχει καποιος τροπος να το καταγγειλεις.Αυτο θα συμβαλει στο εργο της ομαδας υποστηριξης,καθως και στην καλυτερη λειτουργια του παιχνιδιου.
 

DeletedUser

Guest
Συμφωνω μαζι σου,εαν υπαρχει διαχειριστης,ο οποιος αυθαιρετα τιμωρει παικτες,θα πρεπει να υπαρχει καποιος τροπος να το καταγγειλεις.Αυτο θα συμβαλει στο εργο της ομαδας υποστηριξης,καθως και στην καλυτερη λειτουργια του παιχνιδιου.

Μιχάλη αυτό θέλουμε, να βοηθήσουμε στο παιχνίδι για να γίνει καλύτερο αφού δεν μπορούν κάποιοι άλλοι!

Χαχαχαχα!! Με εκανες κ γελασα ρε φιλε..Να καταγγειλεις διαxειριστη κ να τιμωρηθει? Πλακα κανεις..

Όχι φίλε μου! Αυτά μας λένε τόσο καιρό!

Κάντε καταγγελία στο Κ.Υ. και θα τακτοποιηθεί!
Το πως δεν το λένε! Μόνο αυτό μας λένε και τα υπόλοιπα τα ξεχνάν...

Είναι σαν να σου λέω βούτα στην θάλασσα στα 20 μέτρα,
να μου απαντάς δεν ξέρω μπάνιο και να σου αποκρίνομαι,
να μάθαινες!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8537

Guest
:mad: εδω δεν ζητουμε αλλα απετουμε...θελουμε την τιμωρια σε διαχειρηστες οι οποιοι εχουν καβαληση το καλαμη...γιατη εκτος απο ενα παιχνιδι χαλαω και τα λευτα μου (και μην πητε οτι δεν μετραει αν δεν βαζω λεφτα..γιατη απο αυτο υπαρχη το παιχνιδι)...απετω να υπαρχη μια δικαιει μεταχηρηση σε ατομα που πεζουν...
το απαιτω
 

DeletedUser

Guest
[one]Κάντε την καταγγελία στο κέντρο υποστήριξης. Είναι ο μόνος επίσημος τρόπος. Εκεί κανένας δεν μπορεί να πειράξει την καταγγελία σας. Κανένας δεν μπορεί να την σβήσει. Κανένας δεν μπορεί να την αλλοιώσει.

Ζητήστε να την δει ο υπεύθυνος της εταιρίας εδώ στην Ελλάδα. Παραθέστε όλα τα στοιχεία που έχετε και να την κάνετε υπόψιν του Zaitsev.

Και πιστέψτε και εμείς θέλουμε να να μην υπάρχουν τέτοια πράγματα. Και εφόσον η καταγγελίας σας είναι βάσιμη και όντως έχει γίνει παράβαση θα ληφθούν τα μέτρα που πρέπει.

Εδώ μπορείτε να βρείτε το κέντρο υποστήριξης:
http://support.innogames.de/login/choose
Διαλέγετε την χώρα, το παιχνίδι και κάνετε login με τον λογαριασμό που έχετε.

Ο χρόνος που θα πάρει για την απάντηση δεν είναι πάντα ο ίδιος. Συνήθως γίνεται μέσα στις επόμενες δύο μέρες. Μπορεί και σε μερικά λεπτά ή ώρες μπορεί και σε μία εβδομάδα.

Δεν μπορούμε να σας πούμε εμείς ποια κριτήρια να θίξετε όπως λέτε. Αυτό είναι στην δικιά σας κρίση και πείτε ότι θέλετε και νομίζετε για να εξηγήσετε γιατί αυτός ο διαχειριστής έχει κάνει κάτι ενάντια στους κανόνες.[/one]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Σε ευχαριστώ, ήσουν αρκετά σαφής!

Κανείς δεν είχε μπει στον κόπο να μας ενημερώσει για αυτό το θέμα..
Μας έλεγαν, μόνο, κάντε καταγγελία στο Κ.Υ.!

Να είσαι καλά, και πάλι ευχαριστώ,
αν και δεν μας ενημερώνεται σε ποια κατηγορία θα έπρεπε να το κατατάξουμε,
όταν είναι πολλά αυτά που θέλουμε να καταγγήλουμε!​
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
σαφης η απαντηση ωστοσο υπαρχει και καποιο email στην εταιρια στη γερμανια οσον αφορα τη λειτουργια του παιχνιδιου εδω στην ελλαδα?
γιατι για θεματα ποινων κτλ η ανταποκριση δε μπορει να ειναι μια βδομαδα μετα πχ!!!!!
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
Έχουμε δικαίωμα να απαντήσουμε εντός 7 ημερών.
Παρ όλα αυτά είμαστε ως ελληνική ομάδα διαχείρισης στη 2η θέση σε ταχύτητα απαντήσεων απ όλες τις χώρες που παίζεται το παιχνίδι.
Οπότε δε νομίζω να έχει λάβει απάντηση σε αίτηση κάποιος παίχτης 7 ημέρες μετά.

Τα στοιχεία της εταιρεία είναι εδώ
Τα οποία τα χρησιμοποιείτε για να επικοινωνήσετε με την εταιρεία, όχι για υποστήριξη για το παιχνίδι.
 

DeletedUser

Guest
σαφως οχι για υποστηριξη αλλα για παραπονα!!
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
Παράπονα που γίνονται στο σύστημα υποστήριξης λαμβάνουν απάντηση το ίδιο γρήγορα με τις άλλες αιτήσεις.
Για παράπονα στην εταιρεία δεν γνωρίζουμε πόσο γρήγορα απαντούν τα email τους.
 

DeletedUser

Guest
για το παραπονο που εγινε στην εταιρια μπορω να περιμενω..δυστυχως απο την υποστηριξη θα ηθελα περισσοτερη ταχυτητα οταν υπαρχει θεμα ανοιχτο..υποθετω λειτουργει με βαση καποια προτεραιοτητα οποτε απο τη στιγμη που η υποστηριξη ασχοληθηκε με το λογαριασμο μου αυτοματα ειναι και σε προτεραιοτητα σε θεση με τους υπο εξεταση λογαριασμους!!

υ.γ ασχετα που περιμενω να απαντηθει την 7η μερα η τη τελευταια μερα του αποκλεισμου
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
[PHo]1.Στείλατε αίτηση υποστήριξης η οποία απαντήθηκε μέσα σε 8 λεπτά.
Όλες οι απαντήσεις που έχετε λάβει από τον διαχειριστή που έχει την αίτηση σας είναι μέσα σε μερικά λεπτά.
Αυτό δεν σημαίνει ότι είναι συνέχεια μέσα στο σύστημα για να απαντά σε εσάς.
7 ημέρες δεν περιμένατε σε καμία των περιπτώσεων.

2.Θα το ξανά πω άλλη μια φορά γιατί πιθανόν δεν έγινε κατανοητός.
Είμαστε η 2η σε ταχύτητα ομάδα διαχείρισης σε όλο τον κόσμο.
Πιο γρήγορα δεν γίνεται.
Ας μην ξεχνάμε ότι η ομάδα διαχείρισης αποτελείται από εθελοντές, δεν είμαστε 24 ώρες το 24ωρο μέσα (πρέπει να φάμε, να έχουμε ζωή κτλ) μην παραλογιζόμαστε.

ΥΓ. Το σύστημα υποστήριξης δεν είναι ζωντανή υποστήριξη τύπου chat.
Καταχωρείτε την αίτηση σας και λαμβάνετε απάντηση το συντομότερο.

Αν θεωρείτε εμάς αργούς, να σας ενημερώσω ότι υπάρχει γνωστό παιχνίδι που απαντά τις αιτήσεις των παιχτών από 1 εβδομάδα έως και 1 μήνα :h:eek:.
[/PHo]
 

DeletedUser

Guest
οι αρχικες απαντησεις ηταν εντος ολιγων λεπτων κανεις δε το αρνηθηκε αυτο!!
απο τη τελευταια απαντηση ομως εχουν περασει 24 ωρες σχεδον..εκει ειναι η ενσταση.
το να μου απαντησει η ποινη δεν αλλαζει χαιρω πολυ!!
το να μου απαντησει σε αυτο που του λεω περι ημερομηνιων ειναι που μετραει!

ουτε ζητησα να ειναι ολη μερα μπροστα στον υπολογιστη αλλα νομιζω 24 ωρες για ενα θεμα ανοιχτο απο τη στιγμη που υπηρξε ηδη επικοινωνια ειναι αρκετες.ειδικα οταν τουλαχιστον για τον λογο που υπηρχει ποινη υπαρχει σοβαρο ενδεχομενο λαθους απο τη διαχειριση η εν πασει περιπτωση υπαρχει σοβαρη ενσταση με καταθεση ημερομηνιων απο τον υποφαινομενο!!!

ουτε ειπα πως περιμενα 7 μερες..αλλο ειπα!

ευχαριστω
 
Κορυφή