Εκφέρουμε άποψη για τα χαρακτηριστικά του Byzantium

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser13572
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3204

Guest
Συμφωνώ με τις ταχύτητες αν και θα προτιμούσα 4. Όσο για το 1,2 δεν θα έμπαινα ποτέ να παίξω με τέτοιες ταχύτητες.

Τα μόνα που διαπραγματεύομαι είναι το μπόνους νύχτας,το ηθικό,το όριο συμμαχίας και το τρόπο κατάκτησης. Τι θέλω να πω αν η ταχύτητα του κόσμου είναι 4 και έχει ηθικό που δεν μου αρέσει αυτό το πράγμα θα μπω γιατί είναι κάτι που το δέχομαι σε αντίθεση με την ταχύτητα που αν είναι 2 και δεν έχει ηθικό που θέλω να μην έχει ηθικό δεν θα μπω. Δεν με νοιάζει τόσο αν είναι πολιορκία,εξέγερση αν έχει μπόνους η ηθικό το βασικό κριτήριο για να μπω σε ένα κόσμο είναι η ταχύτητα μόνο του κόσμου και η παρέα μου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13572

Guest
Συμφωνώ με τις ταχύτητες αν και θα προτιμούσα 4. Όσο για το 1,2 δεν θα έμπαινα ποτέ να παίξω με τέτοιες ταχύτητες.

Τα μόνα που διαπραγματεύομαι είναι το μπόνους νύχτας,το ηθικό και το τρόπο κατάκτησης. Τι θέλω να πω αν η ταχύτητα του κόσμου είναι 4 και έχει ηθικό που δεν μου αρέσει αυτό το πράγμα θα μπω γιατί είναι κάτι που το δέχομαι σε αντίθεση με την ταχύτητα που αν είναι 2 και δεν έχει ηθικό που θέλω να μην έχει ηθικό δεν θα μπω. Δεν με νοιάζει τόσο αν είναι πολιορκία,εξέγερση αν έχει μπόνους η ηθικό το βασικό κριτήριο για να μπω σε ένα κόσμο είναι η ταχύτητα μόνο του κόσμου και η παρέα μου.

Α ρε Λεγκ!
 

DeletedUser13883

Guest
για να μπω σε ένα κόσμο είναι η ταχύτητα μόνο του κόσμου και η παρέα μου.

Πλάκα πλάκα πραγματικά η παρέα είναι το πιο σημαντικό να είσαι με αυτούς που παίζεις και από άλλο κόσμο και να ξέρεις τα πλεονεκτήματα και μειονεκτήματα του.
 

πανοραμα

Ξιφομάχος
Πλάκα Πλάκα μια ταχύτητα 4 τώρα θα ήταν το καλύτερο δώρο αλλά όχι να έχει σαν τον Athena ταχύτητα 3 και μονάδων 1!
 

DeletedUser5463

Guest
Ποτέ ξανά μικρότερη ταχύτητα από 3.
Θα προτιμούσα μάλιστα 4

Ταχύτητα κόσμου:4
Ταχύτητα μονάδων:3
Σύστημα κατάκτησης:Εξέγερση
Όριο μελών:200
Μπόνους νύχτας:Ναι
Ηθικό:Ναι(Αναγκαίο κακό)...
 

DeletedUser

Guest
Δεν παιζει ταχύτητα κατω του 3. Εγώ προσωπικά δεν ξαναπαιζω σε τετοιο κόσμο. Έχετε χασει παρα πολλούς πελατες για αυτό το λόγο. Ταχύτητα 3 και πανω. Και εξεγερση. Δηλαδη
Ταχύτητα κόσμου:4
Ταχύτητα μονάδων:3
Σύστημα κατάκτησης:Εξέγερση
Όριο μελών:100
Μπόνους νύχτας:Ναι
Ηθικό:Ναι
 

DeletedUser10832

Guest
Ταχύτητα κόσμου:3
Ταχύτητα μονάδων:3
Σύστημα κατάκτησης:Εξέγερση
Όριο μελών:100
Μπόνους νύχτας:Ναι
Ηθικό:Ναι


Απαραίτητες προϋποθέσεις για να ξαναμπούμε σε κόσμο!!!
 

DeletedUser4673

Guest
ΕΓΩ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΒΕΒΑΙΑ ΤΑΧΥΤΗΤΑ 4.ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΠΑ ΕΧΩ ΝΑ ΔΩ ΤΕΤΟΙΑ ΤΑΧΥΤΗΤΑ.
ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΟΠΙΑ.ΣΥΜΒΙΒΑΖΟΜΑΙ ΜΕ ΤΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Ταχύτητα κόσμου:3
Ταχύτητα μονάδων:3
Ταχυτητα Εμποριου:3
Σύστημα κατάκτησης:Εξέγερση
Όριο μελών:100--->ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ 250 ΜΕΛΗ ΣΤΟΝ ΩΜΕΓΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.
Μπόνους νύχτας:Ναι
Ηθικό:ΟΧΙ--->Επιτελους ας δοκιμασουμε και αυτο.
 

DeletedUser14703

Guest
Εγώ πιστεύω πως το καλύτερο είναι
Ταχύτητα κόσμου:3
Ταχύτητα μονάδων:3
Ταχυτητα Εμποριου:3
Σύστημα κατάκτησης:πολιορκία
Όριο μελών:100
Μπόνους νύχτας:Ναι
Ηθικό:Ναι
 

DeletedUser13883

Guest
Θα μπορούσε κάποιος από την ΟΔ να προωθήσει αυτή την επιθυμία στην Εταιρία.Ξέρω ότι είναι δύσκολο αλλά πολλά άτομα επιθυμούν κάτι τέτοιο.Ας γράψουν και άλλοι την γνώμη τους να κατασταλάξουμε κάπου μπας και διαμορφωθεί έτσι όπως τον θέλουμε αυτόν τον κόσμο!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser14763

Guest
Εννοείται ένας πιο γρήγορος κόσμος είναι αρκετά καλύτερα! Το να περιμένει κάποιος καινούριος δεν είναι και ότι καλύτερο!
 

DeletedUser7569

Guest
Εξέγερση ή πολιορκία τα έχω παίξει και τα δύο και δεν έχω κανένα πρόβλημα αλλά αυτές οι ταχύτητες όλων των κόσμων μετά τον έψιλον ήταν βασανιστικές....
Όσοι δεν μπορούν να παίξουν σε γρήγορους κόσμους απλά δεν παίζουν δώστε μας επιτέλους ένα κόσμο αντάξιο του χρόνου μας και των επιδόσεών μας και χωρίς πρεμ για αμεση κτίση και στρατό,απλά τα κλασσικά διαχειριστή κλπ να δούμε ποιοι αξίζουν πραγματικά επαέ....
Μπας και κόψουμε το τσίγαρο γτ με αυτές τις ταχύτητες βλέπω να κόβουμε το γκρέπολις τελικά να ησυχάσουν λίγο τα νεύρα μας από την αναμονή.... χαχαχααχχαχαχα
smiley_emoticons_hecheln.gif
 

DeletedUser14709

Guest
ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΕΝΑΝ ΚΟΣΜΟ ΧΩΡΙΣ ΜΠΟΝΟΥΣ ΝΥΧΤΑΣ,ΑΦΟΥ ΟΛΟΙ ΤΑ ΘΕΛΕΤΕ ΟΛΑ ΣΤΟ 3 ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΙΟΡΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΕΚΕΙ ΣΑΣ ΘΕΛΩ.......ΜΕ ΜΑΧΕΣ 24 ΩΡΕΣ ΤΟ 24 ΩΡΟ......ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΟΥΛΕΥΩ....ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΩΡΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ......
 

DeletedUser13883

Guest
Και εγώ αυτής την άποψης ήμουν μέχρι που κατάλαβα ότι ο καθένας παίζει όταν θέλει.Οκ είναι λίγο κάψιμο για αυτόν που σηκώνεται να παίξει αλλά για αυτόν που δουλεύει βράδυ δεν είναι.Αλλά για να λέμε την αλήθεια το ωραία παιχνίδι είναι όταν είναι μέσα και οι δύο γιατί έτσι πέφτει το περισσότερο ξύλο και έχει και πιο πολύ ενδιαφέρον αλλά ο καθένας πλέον και λογικό είναι κοιτά να πάρει με τον ευκολότερο τρόπο πόλη.Αν βέβαια και ο άλλος είναι καμένος και μπαίνει να παίξει όταν χτυπάει το κουδουνάκι στο κινητό τότε αλλάζει.Που αυτό εξυπηρετεί αν παίζουμε 2 ώρες την ημέρα τακτικά,όταν γίνονται επιχειρήσεις και εσύ είσαι αυτός που βάζει ΑΣ τότε θέλει 4 ώρες και αν σε βαράνε να είσαι πάντα μέσα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser14703

Guest
Έχουμε λίγες πιθανότητες...απλά εδώ θέλουμε να πούμε την γνώμη μας μπας ακουστούμε...ας κάνει τον κόπο κανένας απο την ΟΔ όπως είπε και ο Χρήστος να δούμε αν αυτά μπορούν να γίνουν στην πράξη
 

DeletedUser14709

Guest
ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΝΕΝΕΡΓΟΥΣ ΝΑ ΒΑΡΑΩ,ΘΕΛΩ ΑΥΤΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ...ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ....ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΤΕΞΕΙ....ΕΠΙΣΗΣ ΟΙ ΣΥΝΟΜΙΛΙΕΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ SKYPE ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ...ΞΕΡΕΤΕ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΣΕ Ο ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΚΟΜΗΘΩ,ΒΑΡΑΓΕ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΠΡΩΙ.ΝΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΙΣΟΤΗΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΜΠΑΖΩΝΕΙΣ ΜΕ ΑΜΥΝΕΣ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΠΟΝΟΥΣ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΟΚΟΡΑΣ.....ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΜΠΟΝΟΥΣ ΝΑ ΣΕ ΔΩ.....ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΑΣ ΘΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΟΛΟΙ....ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΤΙ ΓΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΠΟΛΛΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΕ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ.....ΛΟΓΟ ΟΤΙ ΚΑΙ ΜΠΟΝΟΥΣ ΝΥΧΤΑΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΜΕ ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑΣ.
 

DeletedUser13883

Guest
Εγώ για να κοιμηθώ το κλείνω.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εχω μια απορια...

υπαρχει καποιος συγκεκριμενος λογος που απο τον Κ και μετα δεν ξαναβγηκε ταχυτητα 4 σε κοσμο??
εκτος απο το χρυσο εννοω...
ειναι γνωστο οτι σε αργους κοσμους ξοδευεις περισσοτερα...
 
Κορυφή