[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] Εαν δεν υπάρχει εξυπηρέτηση απο την ομάδα διαχειρίσεις

  • Δημιουργός θέματος phoenix 2016
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Καλημέρα σας και χρόνια πολλά με όποιους δεν έχουμε πει...
θέλω να κάνω μια ερώτηση και θέλω μια ξεκάθαρη απάντηση χωρίς ειρωνείες και εξυπνάδες, εαν αντιμετωπίζω ενα πρόβλημα με το λογαριασμό μου τεχνικό προφανώς και δεν βλέπω να ασχολείται η ομάδα διαχειρίσεις για την επίλυση του ποια άλλη διαδικασία υπάρχει έκτος απο το να κάτσω να στείλω αναφορά στην εταιρία ???

Με εκτίμηση
phoenix 2016
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Τι λέει το τελευταίο μήνυμα που έλαβες από τον διαχειριστή; Ότι δεν θέλουμε να σε βοηθήσουμε ή ότι το ζήτημά σου έχει προωθηθεί σε ανώτερο επίπεδο; Επειδή η πρώτη περίπτωση δεν υπάρχει, τότε θα χρειαστεί να κάνεις λίγη υπομονή, πιθανόν να είναι τεχνικό το πρόβλημα και να χρειάζεται επέμβαση από το τεχνικό τμήμα.[/8ea]
 

DeletedUser

Guest
Εφόσον απαντάς με ειρωνεία όπως κάνεις πάντα σε όλους θα σου πω το εξής εάν είναι τεχνικό θέμα της εταιρίας θα πρέπει να επιλυθεί άμεσα εγώ βάζω τα χρήματα μου για να παίζω το παιχνίδι και να το ευχαριστιέμαι όχι να μην μπορώ να παίξω ούτε μήνυμα δεν μπορώ να στείλω σε κανένα στο παιχνίδι εαν δεν μου στείλουν έχουν περάσει 3 μέρες και το πρόβλημα δεν εχει επιλυθεί η υπομονή ως γνωστόν έχει και τα όρια της.....

Ακόμα ενα τεχνικο σας θεμα οταν παμε να αλλάξουμε χρωμα στην γραφη μας συμβαίνει αυτο και δεν μπορούμε να βάλουμε άλλο χρώμα

http://prnt.sc/b0gsco
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Χρήζει δημοσκόπησης το νήμα για να δούμε πόσοι διακρίνουν ειρωνεία στην προηγούμενή μου απάντηση.
Υπομονή λοιπόν στο θέμα του e-mail κι όταν είναι εύκαιρος ο υπεύθυνος διαχεριστής θα προσπαθήσει να στο λύσει, μέσα απ' το φόρουμ αυτά τα θέματα δεν λύνονται.
Το άλλο θέμα με τα χρώματα είναι ήδη γνωστό κι έχει προωθηθεί στο τεχνικό τμήμα.
Δεν υπάρχει κάτι άλλο να πούμε εδώ και το θέμα κλειδώνεται.[/8ea]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή