ΕΦΙΑΛΤΕΣ/ΠΑΙΚΤΑΡΑΔΕΣ/ΞΕΦΤΙΛΑ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser17614
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
Του βγαλατε το μπαν απο το φορουμ για να γραψει αυτο το πραγμα?
Λεει φοβομαστε και ειμαστε διπλα στον σταυρο ενω αυτος ακρη 55.. Εγινεεεεε
Ας ελπισουμε οτι θα καθισετε αρκετα στον σερβερ μονο, γιατι μαλλον ξεκινησατε τις δικαιολογιες για να πατησετε κουμπι
 

DeletedUser17614

Guest
Αφαιρέθηκε απρεπές περιεχόμενο
Θα σας λυσω ολα σας τα θεματάκια ενα ενα
Καταρχήν είσαστε ενα μάτσο ιντερνετικοι μπουλιδες, όσοι σας γνωριζουν το εχουν μαθει αυτο με τον ασχημο τρόπο
Αναφέρομαι βεβαια σε οσους γνωριζω οποτε οσοι δεν με γνωριζουν το μονο που εχω να τους προσαψω ειναι πως
"Πες μου τον φιλο σου να σου πω ποιος εισαι"
Αλλα εντάξει λαθοι γινονται, ολοι τα κάνουμε
Τώρα περα απο το παιχνιδι γιατι ποτε δεν ειχε να κανει με το παιχνίδι αλλα με το ποσό ελεεινοι χαρακτήρες είσαστε
Ποσο ------ και τελειωμένοι που βγάζετε ολο σας το μένος οπου βρήτε, οπου σας πέρνει, βεβαια μπορει να πέσεις καποια στιγμη σε καποιον που εχει ορεξη να κοντράρει την ανωμαλία που κουβαλάς
Ξερει ο γουίτσερ
Εαν εχετε μαθει λοιπον να προσβαλετε τον οποιονδήποτε και να μην σας δινουν σημασια πέσατε σε ύφαλο
Εγω δεν εχω να κανω τίποτα, βαριεμαι ολη μερα και απολαμβάνω παρα πολυ να-----
Δεν με αγγίζετε οτι κι αν γράψετε οτι κι αν πείτε οτι κι αν κάνετε
Αλλα οταν το κανετε εγω θα βρω τροπο να σας μαθω πως το ιντερνετ δεν ειναι απρόσωπο
Εχει προσωπο και μπενει στη ζωη μια χαρα
Οσο για το παιχνιδι εισαστε πραγματικα για γέλια
Εχουμε ηδη νικήσει
Και κατι τελευταίο
Το οτι μαζευεστε ολοι μαζι και λετε οτι λετε και τα πιστεύετε κιολας εχει να κανει με την συμπεριφορά της αγέλης
-----
Μαζευεστε και βρίσκεστε ολοι μαζι οπως ακριβως στην φυση οι ύαινες
Βασικά μερικοι εχετε εκτος απο συμπεριφορά και φάτσα υαινας
Μαθημένοι να κρύβεστε πισω απο την δυναμη με τον οποιοδήποτε τροπο για να μπορέσετε να πουλήσετε τελος παντων οτι νομιζετε οτι πουλάτε
Κατιναρες εισαδτε γελοίοι καραγκιόζηδες, πολλοι απο οσους γράφετε δεν παίζετε καν το ιδιο το παιχνιδι απλα νιώθετε κάποιοι μεσα στο "δυνατο" συνολο των κομπλεξικων μπουληδων
Κυριολεκτικά για κλάματα
Και οσοι σας σιγονταρουν ισως να ειναι χειρότεροι οχι βέβαια όσων αφορα τα καραγκιοζιλίκια σας, αλλα στο οτι αντι να σας αποβάλουν σας δινουν και βημα
Βεβαια ανθρώπινη λογικη ειναι και αυτη
Παντως γενικά μια φράση σας ταιριαζει
------
Και ο καθρέφτης σας το γκρεπολις
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Jailbreak

Άρμα
Θα σας λυσω ολα σας τα θεματάκια ενα ενα
Καταρχήν είσαστε ενα μάτσο ιντερνετικοι μπουλιδες, όσοι σας γνωριζουν το εχουν μαθει αυτο με τον ασχημο τρόπο
Αναφέρομαι βεβαια σε οσους γνωριζω οποτε οσοι δεν με γνωριζουν το μονο που εχω να τους προσαψω ειναι πως
"Πες μου τον φιλο σου να σου πω ποιος εισαι"
Αλλα εντάξει λαθοι γινονται, ολοι τα κάνουμε
Τώρα περα απο το παιχνιδι γιατι ποτε δεν ειχε να κανει με το παιχνίδι αλλα με το ποσό ελεεινοι χαρακτήρες είσαστε
Ποσο κομπλεξικοί και τελειωμένοι που βγάζετε ολο σας το μένος οπου βρήτε, οπου σας πέρνει, βεβαια μπορει να πέσεις καποια στιγμη σε καποιον που εχει ορεξη να κοντράρει την ανωμαλία που κουβαλάς
Ξερει ο γουίτσερ
Εαν εχετε μαθει λοιπον να προσβαλετε τον οποιονδήποτε και να μην σας δινουν σημασια πέσατε σε ύφαλο
Εγω δεν εχω να κανω τίποτα, βαριεμαι ολη μερα και απολαμβάνω παρα πολυ να ξεφτιλιζω σκουπιδια σαν εσάς
Δεν με αγγίζετε οτι κι αν γράψετε οτι κι αν πείτε οτι κι αν κάνετε
Αλλα οταν το κανετε εγω θα βρω τροπο να σας μαθω πως το ιντερνετ δεν ειναι απρόσωπο
Εχει προσωπο και μπενει στη ζωη μια χαρα
Οσο για το παιχνιδι εισαστε πραγματικα για γέλια
Εχουμε ηδη νικήσει
Και κατι τελευταίο
Το οτι μαζευεστε ολοι μαζι και λετε οτι λετε και τα πιστεύετε κιολας εχει να κανει με την συμπεριφορά της αγέλης
Ενα μάτσο καταπιεσμενες προσωπικότητες(σας έδερνε ο πατερας σας, δεν σας βυζαξε η μαννα σας, σας βυζαξε ο πατερας σας, δεν ξερω)
Μαζευεστε και βρίσκεστε ολοι μαζι οπως ακριβως στην φυση οι ύαινες
Βασικά μερικοι εχετε εκτος απο συμπεριφορά και φάτσα υαινας
Μαθημένοι να κρύβεστε πισω απο την δυναμη με τον οποιοδήποτε τροπο για να μπορέσετε να πουλήσετε τελος παντων οτι νομιζετε οτι πουλάτε
Κατιναρες εισαδτε γελοίοι καραγκιόζηδες, πολλοι απο οσους γράφετε δεν παίζετε καν το ιδιο το παιχνιδι απλα νιώθετε κάποιοι μεσα στο "δυνατο" συνολο των κομπλεξικων μπουληδων
Κυριολεκτικά για κλάματα
Και οσοι σας σιγονταρουν ισως να ειναι χειρότεροι οχι βέβαια όσων αφορα τα καραγκιοζιλίκια σας, αλλα στο οτι αντι να σας αποβάλουν σας δινουν και βημα
Βεβαια ανθρώπινη λογικη ειναι και αυτη
Παντως γενικά μια φράση σας ταιριαζει
Κοινωνικά παράσιτα
Και ο καθρέφτης σας το γκρεπολις
Εχεις δικιο.....τα λες φοβερα, εχεις τρελη δυναμη στο λογο....
μπραβο
ευγε
συνχαρητηρια
αντε ξεκινα και για της πολεις των γκοστ τωρα.......
στο παιχνιδι να σε δουμε
 

DeletedUser18354

Guest
Τα λεει ολα αυτα ενας παικτης που δεν ξερει να παιζει με συντονιστη που δεν ξερει να στειλει ενα αποικιακο με κολληματα και το αποκαλει μποτ ,που δεν ξερει να κανει dodge παιζει 2η-3η γραμμη παιρνει πολεις μονο απο συμμαχους του και κρυβετε πισω απο 120-150 ατομα που λεει οτι τον ακολουθουν , δεν θα σας αφησουμε να ευχαριστηθειτε το παιχνιδι θα ειμαστε παντα μπροστα σας οπου μπαινετε και θα σας νικαμε στα ισα οτι και να λετε οτι και να κανετε θα ειστε παντα απο κατω !
Ο Σουφ εχει χασει ηδη και το ξερει , το ξερει απο την πρωτη μερα δεν εχει ελπιδες οσο χρυσο και να βαλει δεν ξερει να παιζει αυτο το παιχνιδι τα υπολοιπα οταν συναντηθουμε στο μετωπο και αν συναντηθουμε γιατι μπορει να εχετε πατησει και κουμπι απο το ξυλο που τρωτε απο τα καλα παιδια !
 

DeletedUser17222

Guest
δεν χρειαζετε να πουμε κατι, ολοι ξερουμε ποιος ειναι ο σουφ απο οτι εχει γραψει στα προηγουμενα θεματα στο φορουμ.......μια ζωη θα τον κανουμε ξεφτυλα και θα σφουγγαριζουμε τα δακρυα του
 

DeletedUser6560

Guest
Θα σας λυσω ολα σας τα θεματάκια ενα ενα
Καταρχήν είσαστε ενα μάτσο ιντερνετικοι μπουλιδες, όσοι σας γνωριζουν το εχουν μαθει αυτο με τον ασχημο τρόπο
Αναφέρομαι βεβαια σε οσους γνωριζω οποτε οσοι δεν με γνωριζουν το μονο που εχω να τους προσαψω ειναι πως
"Πες μου τον φιλο σου να σου πω ποιος εισαι"
Αλλα εντάξει λαθοι γινονται, ολοι τα κάνουμε
Τώρα περα απο το παιχνιδι γιατι ποτε δεν ειχε να κανει με το παιχνίδι αλλα με το ποσό ελεεινοι χαρακτήρες είσαστε
Ποσο κομπλεξικοί και τελειωμένοι που βγάζετε ολο σας το μένος οπου βρήτε, οπου σας πέρνει, βεβαια μπορει να πέσεις καποια στιγμη σε καποιον που εχει ορεξη να κοντράρει την ανωμαλία που κουβαλάς
Ξερει ο γουίτσερ
Εαν εχετε μαθει λοιπον να προσβαλετε τον οποιονδήποτε και να μην σας δινουν σημασια πέσατε σε ύφαλο
Εγω δεν εχω να κανω τίποτα, βαριεμαι ολη μερα και απολαμβάνω παρα πολυ να ξεφτιλιζω σκουπιδια σαν εσάς
Δεν με αγγίζετε οτι κι αν γράψετε οτι κι αν πείτε οτι κι αν κάνετε
Αλλα οταν το κανετε εγω θα βρω τροπο να σας μαθω πως το ιντερνετ δεν ειναι απρόσωπο
Εχει προσωπο και μπενει στη ζωη μια χαρα
Οσο για το παιχνιδι εισαστε πραγματικα για γέλια
Εχουμε ηδη νικήσει
Και κατι τελευταίο
Το οτι μαζευεστε ολοι μαζι και λετε οτι λετε και τα πιστεύετε κιολας εχει να κανει με την συμπεριφορά της αγέλης
Ενα μάτσο καταπιεσμενες προσωπικότητες(σας έδερνε ο πατερας σας, δεν σας βυζαξε η μαννα σας, σας βυζαξε ο πατερας σας, δεν ξερω)
Μαζευεστε και βρίσκεστε ολοι μαζι οπως ακριβως στην φυση οι ύαινες
Βασικά μερικοι εχετε εκτος απο συμπεριφορά και φάτσα υαινας
Μαθημένοι να κρύβεστε πισω απο την δυναμη με τον οποιοδήποτε τροπο για να μπορέσετε να πουλήσετε τελος παντων οτι νομιζετε οτι πουλάτε
Κατιναρες εισαδτε γελοίοι καραγκιόζηδες, πολλοι απο οσους γράφετε δεν παίζετε καν το ιδιο το παιχνιδι απλα νιώθετε κάποιοι μεσα στο "δυνατο" συνολο των κομπλεξικων μπουληδων
Κυριολεκτικά για κλάματα
Και οσοι σας σιγονταρουν ισως να ειναι χειρότεροι οχι βέβαια όσων αφορα τα καραγκιοζιλίκια σας, αλλα στο οτι αντι να σας αποβάλουν σας δινουν και βημα
Βεβαια ανθρώπινη λογικη ειναι και αυτη
Παντως γενικά μια φράση σας ταιριαζει
Κοινωνικά παράσιτα
Και ο καθρέφτης σας το γκρεπολις

Καταρχην θεματακια απο οτι φαινεται εχεις μονο εσυ...
Εσυ ξεκινησες το θεμα... "πως περασες το καλοκαιρι σου"
στα φρεσκα κουλουρια τωρα, ειμαστε στον κοσμο Ermonassa και εχεις απενατι σου τους Ghost Riders
Αν και οταν βρεις καποιον λογο να σχολιασεις τους Ghost Riders εδω θα ειμαστε να τα πουμε
Ευχομαι να εισαι "μεγαλος" παικτης οπως η γλωσσα σου για να εχει λιγο ενδιαφερον ο κοσμος
Τα υπολοιπα θα τα δουμε στο παιχνιδι...
καλες μαχες
 

DeletedUser18163

Guest
341fb4f33b
 

DarthVader

Οπλίτης
Αγγελε δεν χρειαζεται να απαντας... αστους να μιλανε μονοι τους.
Ας δειξει ο καθε ενας μεσα στο παιχνιδι τι ειναι και τελος!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή