ΕΠΙΘΕΣΗ ΜΕ ΦΑΡΟΥς ΚΑΙ ΤΙΗΡΕΙΣ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser10777
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser10777

Guest
Οταν επιτιθομαστε με φαρους και τριηρεις ποιοι χτυπανε πρωτοι;
Η ιδια ερωτηση και για φαρους και διηρεις.
 

DeletedUser

Guest
ΓΙΑ ΔΕΣ ΑΥΤΟ . ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΙ ΧΤΥΠΑΝΕ ΠΡΩΤΑ ΟΙ ΦΑΡΟΙ Ή ΟΙ ΤΡΙΗΡΕΙΣ(ΔΕΝ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΑΘΟΛΟΥ)
http://forum.gr.grepolis.com/showthread.php?763-%CE%94%CE%B9%CE%AE%CF%81%CE%B5%CE%B9%CF%82-amp-%CE%A0%CE%BB%CE%BF%CE%AF%CE%B1-%CE%A6%CE%AC%CF%81%CE%BF%CE%B9-vs-%CE%A4%CF%81%CE%B9%CE%AE%CF%81%CE%B5%CE%B9%CF%82

ΤΩΡΑ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΣΕ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΕΞΕΓΕΡΣΗ ΔΕΝ ΚΑΝΕΣ ΕΠΙΘΕΣΗ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΥΙΡΕΙΣ. ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΠΟΛΙΟΡΚΙΑ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΕΧΩ ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser10777

Guest
Φιλε Σοφοκλη ευχαριστω καταρχην για το χρονο σου.
Αναφερομαι στον κοσμο χι.
Ασφαλως δεν κανει ποτε επιθεση με διηρεις ουτε και τις τριηρεις πολυχρησιμοποιω.Εννοω στην περιπτωση που σταλει αποικιακο αν στειλω φαρους και τριηρεις ή φαρους και διηρεις ωστε να εχω εστω τον ελαχιστο αμυντικο στρατο σε περιπτωση dodge ποια πλοια επιτιθενται πρωτα.
 

DeletedUser

Guest
Φιλε Σοφοκλη ευχαριστω καταρχην για το χρονο σου.
Αναφερομαι στον κοσμο χι.
Ασφαλως δεν κανει ποτε επιθεση με διηρεις ουτε και τις τριηρεις πολυχρησιμοποιω.Εννοω στην περιπτωση που σταλει αποικιακο αν στειλω φαρους και τριηρεις ή φαρους και διηρεις ωστε να εχω εστω τον ελαχιστο αμυντικο στρατο σε περιπτωση dodge ποια πλοια επιτιθενται πρωτα.

ΝΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΛΕΣ. ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΠΟ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΠΟΛΙΟΡΚΙΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ
 
Κορυφή