ΕΞΕΓΕΡΣΗ - ΔΙΑΚΟΠΕΣ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser8121
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser8121

Guest
Θα τρελαθω... κανω επιθεση με εξεγερση σε εναν παικτη του τα οργωνω ολα μεσα και μου βγαζει το 1ο 12ωρο εξεγερσης.. παω μετα απο κανα 2 ωρο να κανω εκαθαριστικη και μου λεει οτι δεν επιτρεπεται διοτι ο πακτης βρισκεται σε λειτουργια διακοπων... παρολα αυτα ομως εμενα μου δειχνει ακομα την εξεγερση αλλα δεν μπορω να επιτεθω... μπορω να κανω κατι? υφιστατε κατι τετοιο????
 

DeletedUser4519

Guest
Yφισταται !!

Απλα μεχρι την ωρα που θα φτασει το αποικιακο σου αυτος ο παικτης θα εχει μπει σε διακοπες. (τις εχει ενεργοποιησει αρκετα πιο πριν)

και ετσι απλα δε προλαβαινεις να του παρεις την πολη
 

DeletedUser8121

Guest
Yφισταται !!

Απλα μεχρι την ωρα που θα φτασει το αποικιακο σου αυτος ο παικτης θα εχει μπει σε διακοπες. (τις εχει ενεργοποιησει αρκετα πιο πριν)

και ετσι απλα δε προλαβαινεις να του παρεις την πολη

μαλιστα.. καλη φαση... αλλα ρε φιλε τωρα αυτο ειναι μπαγκια η οχι? διοτι εαν ειναι ετσι να το κανουμε συνεχεια... δεν υπαρχει καποια λυση σε αυτο?
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
[PHo]Οι διακοπές για να ξεκινήσουν πρέπει από τη στιγμή που ενεργοποιείς τη λειτουργία να περάσουν 48 ώρες, αυτό υπάρχει για να μην μπορεί να τη χρησιμοποιήσει κάποιος παίχτης σε τέτοιες περιπτώσεις.

Με λίγα λόγια ο παίχτης είχε ενεργοποίηση τη λειτουργία διακοπών πολύ πριν μπει σε εξέγερση.
Οπότε δεν είναι ούτε bug ούτε παρεμβαίνει στις κατακτήσεις.
[/PHo]
 

DeletedUser8121

Guest
[PHo]Οι διακοπές για να ξεκινήσουν πρέπει από τη στιγμή που ενεργοποιείς τη λειτουργία να περάσουν 48 ώρες, αυτό υπάρχει για να μην μπορεί να τη χρησιμοποιήσει κάποιος παίχτης σε τέτοιες περιπτώσεις.

Με λίγα λόγια ο παίχτης είχε ενεργοποίηση τη λειτουργία διακοπών πολύ πριν μπει σε εξέγερση.
Οπότε δεν είναι ούτε bug ούτε παρεμβαίνει στις κατακτήσεις.
[/PHo]

Μαλιστα.. ευχαριστω πολυ!!
 
Κορυφή