[ΕΡΩΤΗΣΗ] ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΟΜΗΡΟΣ ΤΩΝ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΜΠΟΤ....

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser8130
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser8130

Guest
Θα ήθελα να μου απαντήσετε πειστικά και με τον πλέον επίσημο τρόπο στις παρακάτω ερωτήσεις οι οποίες αναφέρονται στο γνωστό πρόβλημα το οποίο στο τέλος κατά την γνώμη μου θα καταστρέψει , αν δεν έχει ήδη καταστρέψει, το ίδιο το παιχνίδι :

1)Γνωρίζετε ότι το Grepoliς δεν παίζεται πλέον από παίκτες αλλά από μποτάκια?
2)Γνωρίζετε τον περίφημο "Ρώσσο" ? ο οποίος προσφάτως αναβαθμίστηκε.
3)Γνωρίζετε ότι όλοι οι μεγάλοι παίκτες εδώ μέσα και όχι μόνο έχουν μποτάκια και σας "παραπλανούν" ? με διαφορετικούς τρόπους π.χ. να συμπληρώνουν ηθελημένα λάθος το κάπτσα.
4)Γιατί αντιδράτε με σπασμωδικές κινήσεις ? κάποιες τιμωρίες από εδώ και από εκεί σε άτακτα χρονικά διαστήματα.... ο νοών νοείτω.
5)Πότε θα διασφαλίσετε επιτέλους τον κόπο και τον χρυσό όλων των τίμιων παικτών καθώς και το κύρος του ίδιου του παιχνιδιού ? αν έχουν βέβαια μείνει πια τέτοιοι.

*Περιμένω τις απαντήσεις σας και πολύ περισσότερο τις πράξεις σας. Ανάλογα θα πάρω την απόφαση μου για το αν θα αρχίσω να το χρησιμοποιώ και εγώ, αφού έτσι και αλλιώς δεν μπορείτε να το πιάσετε ή καλύτερα μάλλον δεν θέλετε...


Με τιμή *ΔΡΑΚΟΣ*
 

DeletedUser8130

Guest
ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΕΝΙΚΕΥΣΗ ΠΙΟ ΣΩΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ...ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ....
 

DeletedUser8130

Guest
Η ΣΙΩΠΗ ΣΑΣ ΠΡΟΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ? ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ .ΤΕΛΙΚΑ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΒΛΑΚΑΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ.
 

DeletedUser

Guest
ΧαΧΑΧαχαχαχαχα
Καλωσ ήρθεσ φίλε μου! Join the club!
Κάπωσ έτσι ξεκινούν όλοι.. το κράζουμε και μετά όταν καταλάβουμε τι παίζει...
Καλή συνέχεια.
 

DeletedUser

Guest
όμηρος των μποτ , των διαχειριστών , 10 -20 παιχτών που σκοπό τους έχουν να διαλύουν συμμαχίες και να σπάνε τα νεύρα σε άλλους και των ανόητων αλλαγών της εταιρίας .....
Προσωπικά αδερφέ έξω να παίξω 2 μήνες και ηρέμησε το κεφάλι μου . όσο και να μου αρέσει το παιχνίδι και καμιά 30αριά παίκτες που τα λέγαμε και γελάγαμε , προτιμώ να απέχω για τους παραπάνω λόγους .
 

DeletedUser

Guest
εγω ασχολουμαι με το παιχνιδι απο το καλοκαιρι του 2012.
δεν μπορω να πω οτι ειμαι καλος παικτης ή εμπειρος...νουμπας του κερατα ειμαι ...και ασχετος...
αυτο που εχω να πω ειναι οτι δεν εχει <<φαση>> πλεον ρε παιδια...
δεν το γουσταρεις οπως πριν ...δεν εχεις την ιδια ορεξη με παλιοτερα...
μπαινεις σε εναν κοσμο και το μονο που κανεις ειναι να ψαχνεις γνωστους για να μην σε φανε λαχανο οι αλλοι που δεν ειναι γνωστοι σου.

μιλαω για εμενα τωρα και μονο ετσι μην παρεξηγηθω ...
και νομιζω οτι αυτο θα ειναι και η αρχη του τελους για το παιχνιδι ...
οτι χαθηκε πλεον η πλακα ...ο χαβαλες ρε αδερφε...
 
Κορυφή